Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:59:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 1 ETH Alınacak Kredi Kartlı Ödeme  (Read 211 times)
mrproblem (OP)
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
October 15, 2018, 11:32:08 AM
Last edit: October 16, 2018, 10:24:09 AM by mrproblem

Merhaba,

Kredi kartıyla 1 eth almak istiyorum.

1 eth fiyatı anlık işlem esnasında btcturk ETH/TL fiyatı baz alınarak yapılacaktır.

İşlemi gerçekleştirebileceklerin pm ile irtibata geçmesini rica ediyorum.

%3 komisyon verilecektir.

Öncelikle Eth alımı yapılacak sonra kredi kartından çekim işlemine izin verilecektir.

Jr. Member ve  üzeri hesaplardan alışveriş kabulümdür.

İşlem memnuniyetinden sonra, daha sonraki alımlarda bu işlem standart belirli komisyon eklenerek yapılabilecektir. ETH dışı diğer alt coin alımları da söz konusu olabilecek ve hatta token alımları da yapılabilecektir.

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
1715367545
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715367545
Reply with quote  #2

1715367545
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715367545
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715367545
Reply with quote  #2

1715367545
Report to moderator
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
October 15, 2018, 12:48:29 PM

Bunu yapacak olan varsa ben al-sat olayını bırakmaya hazırım  Grin
mrproblem (OP)
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 12:54:52 PM

Bunu yapacak olan varsa ben al-sat olayını bırakmaya hazırım  Grin

Hocam sizce nasıl yapılır ?
KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 01:22:27 PM

Bi taksit istemediğin kalmış. Misal KDV verecek misin %18? KDV vermeye hazırım diyorsan ne anlamı kalıyor pahalıya alıyorsun.
teobonito
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
October 15, 2018, 01:46:59 PM

Merhaba,

kredi kartınıza % 7 ekleyerek, verebılırım, once kredı kartı odemesını alırım... netıcede kredı kart odemesı baslı basına rısklı bır durum...

https://t.me/teobonito  ulasabılrısıız... dılersenız telefonumuda verebılırım..
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
October 15, 2018, 01:53:34 PM

Merhaba,

1 eth fiyatı anlık işlem esnasında btcturk ETH/TL fiyatı baz alınarak yapılacaktır.

Ekstra komisyon verilmeyecektir. Öncelikle Eth alımı yapılacak sonra kredi kartından çekim işlemine izin verilecektir.

Jr. Member ve  üzeri hesaplardan alışveriş kabulümdür.

İşlem memnuniyetinden sonra, daha sonraki alımlarda bu işlem standart belirli komisyon eklenerek yapılabilecektir. ETH dışı diğer alt coin alımları da söz konusu olabilecek ve hatta token alımları da yapılabilecektir.

Hiç hayatımda böyle bir alış veriş görmedim. Bunu yazdığınız yukarıda ki "kendi kriterleriniz" de gerçekleştirebilirseniz tebrikler doğrusu.

Aklıma şu geldi bu arada  Smiley

ETH yi satmak isteyen  n11 veya   Gittigidiyor'a koysa  1 ETH  yi  o şekilde olur mu? olursa  nasıl olur. 
Yapacağımdan  değil, aklımdan geçti sadece.
mrproblem (OP)
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 02:07:24 PM

Merhaba,

Ekstra komisyon verilmeyecektir. Öncelikle Eth alımı yapılacak sonra kredi kartından çekim işlemine izin verilecektir.

Hiç hayatımda böyle bir alış veriş görmedim. Bunu yazdığınız yukarıda ki "kendi kriterleriniz" de gerçekleştirebilirseniz tebrikler doğrusu.

Aklıma şu geldi bu arada  Smiley

ETH yi satmak isteyen  n11 veya   Gittigidiyor'a koysa  1 ETH  yi  o şekilde olur mu? olursa  nasıl olur.  
Yapacağımdan  değil, aklımdan geçti sadece.

Hocam,

Ben ilk defa kredi kartı ile alım yapacağım.
Kredi kartı ile satış yapan birinin maliyetlerini bilemiyorum.
Komisyon konusunda bir postan ne kadar komisyonla maliyet çıkarılıyor onu da bilmiyorum.
ama bu işler kdv dahil edilmeden gayet kolaylıkla yapılabilir diye düşünüyorum.
O nedenle kdv hariç pos komisyon ya da maliyetlerini düşünerek newbie olmayan biri ile , her ne kadar komisyonsuz desem de
gönderim önceliği satıcıda olacak şekilde alışveriş yapabilirim.

Newbie ve ilk alımı yapma isteğim kısmı tamamen güven konusu ile ilgili

Bu arada n11 ya da x bir yere mal dışında servis hizmeti konulabiliyorsa olur. Örneğin armut.com üzerine eth alım hizmeti denilerek bu iş yapılabilir. : )
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
October 15, 2018, 02:36:54 PM

Merhaba,

Aklıma şu geldi bu arada  Smiley

ETH yi satmak isteyen  n11 veya   Gittigidiyor'a koysa  1 ETH  yi  o şekilde olur mu? olursa  nasıl olur.  
Yapacağımdan  değil, aklımdan geçti sadece.

Hocam,

Ben ilk defa kredi kartı ile alım yapacağım.
Kredi kartı ile satış yapan birinin maliyetlerini bilemiyorum.
Komisyon konusunda bir postan ne kadar komisyonla maliyet çıkarılıyor onu da bilmiyorum.
ama bu işler kdv dahil edilmeden gayet kolaylıkla yapılabilir diye düşünüyorum.
O nedenle kdv hariç pos komisyon ya da maliyetlerini düşünerek newbie olmayan biri ile , her ne kadar komisyonsuz desem de
gönderim önceliği satıcıda olacak şekilde alışveriş yapabilirim.

Newbie ve ilk alımı yapma isteğim kısmı tamamen güven konusu ile ilgili

Bu arada n11 ya da x bir yere mal dışında servis hizmeti konulabiliyorsa olur. Örneğin armut.com üzerine eth alım hizmeti denilerek bu iş yapılabilir. : )

Evet  fiziksel mal dışında  ürünler de  n11 ve  GG de satılıyor. Ondan aklıma geldi zaten. Belki yapan bile  vardır, bakmadım hiç.   
Yazılım lisansları ve  ipTV paketleri gibi dijital ürünler satıldığını görmüştüm.

Kolay gelsin
KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 03:18:30 PM

Kredi kartı ile yapılan her alışveriş KDV'ye tabidir. Kimsede KDV parasını kendi cebinden vermez.
teobonito
Newbie
*

View Profile
October 15, 2018, 03:50:59 PM

Kredi kartı ile yapılan her alışveriş KDV'ye tabidir. Kimsede KDV parasını kendi cebinden vermez.

kdv oranı yurt ıcınden cekılırse gecerlı, kredı kartını mutlaka yurtıcı postan cekmek durumunda degılsınız.. ben teklıf verdım lakın arkadas bızı newbie gozuktugumuz ıcın begenmedı sanırım..
KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 04:16:23 PM

kdv oranı yurt ıcınden cekılırse gecerlı, kredı kartını mutlaka yurtıcı postan cekmek durumunda degılsınız.. ben teklıf verdım lakın arkadas bızı newbie gozuktugumuz ıcın begenmedı sanırım..

O zamanda banka %5-%10 arası kur çevrim komisyonu kesecek...
teobonito
Newbie
*

View Profile
October 15, 2018, 04:32:54 PM

O zamanda banka %5-%10 arası kur çevrim komisyonu kesecek...

hayır benım kullandıgım servıs dırek tl cekıyor kartınızdan.. kur farkı yok.. tl ne dersek o cekılır...sadece +9 TL transaction parası alıyor,rakama bakmadan..
mrproblem (OP)
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 10:00:45 PM

Arkadaşlar, dialoglarınız için teşekkür ederim.
Demekki kdv siz de oluyormuş. Yapamayanlar kusura bakmasın o kısmı ödemem kesinlikle.

Yukarıda görüldüğü üzere ,9 TL gönderim ücreti ile yapabilen de var.

KEndisine özelden de teşekkür ettim ve daha önce başka konulara da yazdığım üzere newbie hesabı öncelikli benden işlem bekleme durumu kabul etmediğim bir konu olduğu için kendisini tenzih ederek kabul edemeyeceğimi belirttim.
Son durumda mevcut eth/tl btcturk fiyat üzerinden 15TL yi açmayan masrafınızı dahil edip üzerine 5% komisyonla alım durumum son teklifim.
Aksi durumda ay başını bekleyerek nakit alımına gideceğim doğrudan btcturk üzerinden.

hepinize saygılar ve teşekkürler ilginiz için
Pages: [1]
  Print  

Jump to: