Bitcoin Forum
May 18, 2024, 09:53:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Borsada İşlem Gören Internet Of Things "IOT" ve "Enerji" Projeleri  (Read 360 times)
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 17, 2018, 10:22:43 PM

İçlerinde en çok potansiyel gördüğüm coin hdac şu piyasada hala fiyatlanmadı ico civarlarında geziyor fiyatı yatırım yapılacak coinler arasında bence.
Coinscup (OP)
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
October 18, 2018, 05:27:38 AM

Skynet ide ekleyebilirsin, bildiğimiz terminatör filminde ki Skynet hemde . Yapmaya çalıştıkları şey bu , hatta daha fazla bilgi isterseniz altta ki yazıma göz atabilirsiniz.

https://steemit.com/tr/@darkxen/skynet-ilk-blockchain-cipli-akilli-makine-enduestrisi

Skynet henüz ico sürecinde bildiğim kadarıyla. Ben borsaya çıkmış olup coinmarketcap'da bulunanları paylaşmak istedim. Umarım başarılı olurlarda onlarıda borsada görebiliriz.Teşekkürler.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
October 18, 2018, 12:26:03 PM

Son zamanlarda Internet Of Things projeleri çok çıkıyor. Nucleus vision dan umutluydum ama fos çıktı. Wepower da aynı şekilde umarım toparlanır.
Coinscup (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 19, 2018, 07:47:50 AM

Liste başlığını  IOT ve Enerji projelerini içerdiğinden dolayı güncelledim. Listeye borsadada bulunan yeni enerji projelerinden biri olan  Bitwatt' da ekledim.
Coinscup (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 20, 2018, 06:50:33 PM

Benim yeni farketmiş olduğum projelerden biri " Nerves - Neuronet of Things " projesi. İncelemeye değer bir proje olduğunu düşünüyorum. Listeye ekledim.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
October 31, 2018, 09:27:17 AM

Liste başlığını  IOT ve Enerji projelerini içerdiğinden dolayı güncelledim. Listeye borsadada bulunan yeni enerji projelerinden biri olan  Bitwatt' da ekledim.

elinize sağlık. güzel makele.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
October 31, 2018, 09:59:25 AM

Internet of things ve yapay zeka geleceğin projeleri olarak gösteriliyor ki ben de katılıyprum. Bu projelerin blockchain ile desteklenmesi büyük beklenti yaratıyor yatırımcılarında fakat bence henüz erken ciddi bir beklenti için. Ama önümüzdeki 5 yıl içinde bu projelerin iyi yerlere geleceği kaçınılmaz. tabi ekibi iyi olanlar çok daha iyi yerlerde olacaktır.
Coinscup (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 29, 2019, 02:07:58 PM

Her geçen gün yeni bir IOT projesi piyasada yerini alıyor. Bunlardan bir diğeride Grid+ . İncelemeye değer olduğunu düşündüğüm güzel bir proje. Donanım ve yazılım bir arada bir platform. Borsada işlem görmeye başladığından listeye ekliyorum.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 29, 2019, 02:58:16 PM

Tüm bu projelerin ortak özelliği İot cihazlara çip üreten firmayı zengin edecek projeler olması. Tabi şu zamana kadar henüz elle tutulan bir ürün ortaya koyan olmadı. Hele ki 200 milyon dolar yatırım alan Hdac projesi neredeyse iki yıl yaklaşacakken hala tek bir çivi bile çakmadı.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
January 29, 2019, 03:57:13 PM

iyi bir toplama olmuş yani böyle hangi sektöre hitap ettiğini bilerek coinlerden haberdar olmak lazım diğer türlü karma karışık aa duymuştum falan oluyor sonra bi bakıyorsun coin almış gitmiş başını sektörde tekmiş falan. bu arada burada  rox token de olması lazım diye düşünüyorum.
Coinscup (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 13, 2019, 07:07:40 PM

Son bir haftadır robotina oldukça güzel yükseldi. IOT projeleri zamanla güzel noktalara ulaşacak diye düşüğnüyorum.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 13, 2019, 08:02:19 PM

Son bir haftadır robotina oldukça güzel yükseldi. IOT projeleri zamanla güzel noktalara ulaşacak diye düşüğnüyorum.

Bana bountyhive den 199 adet rox gelmişti. Bugün baktım 11 $ ediyordu satıp 3500 adet iotx aldim. O da iş yapabilir gibi duruyor. İmzadan daha çok rox kazananlar iyi gelir elde edebilir. En az 5 kat gitmiş.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 29, 2019, 02:48:34 PM

Valla çok güzel bir liste olmuş, tebrik ederim  Smiley Bu ara HDAC ve Robotina güzel fiyatlandı içlerinde. Bu kategorilerle ilgilenenler varsa araştırsınlar neler olduğunu.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
March 29, 2019, 04:47:03 PM

IOTA
Nesnelerin İnterneti için devrim niteliğinde yeni bir işlem çözümü ve veri aktarım katmanıdır. Mevcut Blockchain tasarımlarının verimsizliğini gideren ve merkezi olmayan bir eşler arası sistemde uzlaşmaya varmanın yeni bir yolunu sunan yeni dağıtılmış bir deftere, Tangle'ye dayanmaktadır.

IOTA ile 2 yil önce tanistim, uzun zaman elimde tuttum ve 75-80 cent civarlarinda elimden cikardim.
Gecen hafta yeni cüzdani gördüm (Trinity) ve cüzdanin hatrina yine bir miktar alim yaptim, bekletiyorum...

IoTeX
Gizlilik merkezli ve bir blockchain tarafından desteklenen, nesnelerin interneti için merkezi olmayan bir ağ platformudur.

IOTEX ile daha gecen ay tanistim. Mainnet muhabbeti vs. derken bir miktar aldim ve delegasyonlardan birisine stake icin verdim, oyumu da kullandim:)
Tezos gibi stake edilecek... 1-2 ay izlemedeyim, daha sonra mainnet ile yükselecegine inaniyorum. Önümüzdeki 3-4 ay saglam giderse güvenimi kazanir ve uzun vade elimde tutmayi düsünürüm.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 29, 2019, 08:17:27 PM

bu projelerin arasında en başarılı olanı iota oldu sanırım bir de hdac şu sıralar revaçta ama iota dışındakilere yatırım yapmazdım şu listeden
srknzk
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 2

View Profile
March 29, 2019, 11:24:22 PM

Trade amaçlı şu iot projesine girilir diyemem. Ama teknoloji olarak gelecekte hayatımızda önemli bir yer tutacağı kesin. Şu an için altyapı sorunları önemli atılımları engelliyor olabilir ama gelecek bu teknolojiler üzerine kurulacak
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: