Bitcoin Forum
May 13, 2024, 07:30:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Hadi Oradan  (Read 669 times)
L0G1C
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
October 18, 2018, 03:17:50 PM

Hodl yalnızca yükselen trendde yapılır. Düşüşte hodl yapmak ahmaklıktır.
1715585414
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715585414
Reply with quote  #2

1715585414
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715585414
Hero Member
*

Ignore
1715585414
Reply with quote  #2

1715585414
Report to moderator
1715585414
Hero Member
*

Ignore
1715585414
Reply with quote  #2

1715585414
Report to moderator
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 18, 2018, 03:23:05 PM

yazilanlar isabetli... diyecek birseyim yok... ama bu gibi piyasanin kipirdamadigi, ico'larin cöp oldugu ölü zamanlarda - hele ki zarar varsa - beklemekten baska yapacak birsey yok. yapabilen icin her durumda firsat vardir, al-sat ile kücük kücük bitcoin cogaltma mantikli: ama herkes yapamaz.
olur olur, hedef 2023, o zamana kadar belli olur bu piyasanin durumu...
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 18, 2018, 03:24:23 PM

haa, yazmayi unuttum: bu piyasada ben buraya vakit gecirmek ve post kasmak icin giriyorum daha cok. öyle büyük bir tiyo veya haber beklentim yok. zaten grafikleri takip ederek, ne zaman ne olacagi az cok belli... bari imza yerimiz hakkini versin:)
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
October 18, 2018, 03:36:47 PM

Dediklerinde haklılık payı var. Şu da bir gerçek ki herkes in bilgisi kendine göre. Bu işi ciddi manada bilenler 3-4 yıldır işin içinde olanlar. Burayı bilgi amaçlı kullanan olduğu gibi sırf airdrop bounty peşinde olanda var. Neticede özgür bir ortam

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
October 18, 2018, 04:40:32 PM

Evet arkadaşımız çok doğru tespitlerde bulunmuş gerçekten forum biraz kayıyor gibi benim gözümde de yani şöyle anlatayım eskiden bilgi paylaşımı falan olurdu ico konuları açılırdı büyük rütbeli arkadaşlar güzel tavsiyeler verirdi de artık eski tat kalmadı ortam soğuk
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
October 18, 2018, 05:33:32 PM

Herkes fikrini istediği şekilde ifade edebilir elbette ama bu forumda işler yavaştan çığrından çıkıyor gibi. Zaten arkadaş kimse bir şey yazmasın dememiş yazan hakkıyla yazsın demiş.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
October 18, 2018, 05:58:32 PM

Ben dahil çoğumuz haftalık post u doldurmaya çalışıyoruz bu bir gerçek. Ama mümkünse başlığı okuyup ona göre post atmak lazım. Vakti olan varsa çoğu postu okuyup post atarsa daha isabetli olur
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
October 18, 2018, 06:02:59 PM

Post kasmak tamam önemli gelir sağlayan bir şey ama 80 değil 160 karakter yazalım dolu dolu şeyler yazalım sonra bakın nasıl meritler geliyor bilginiz de geliriniz de nasıl artıyor. Anlatması uzun süren yapması kısa süren şeyler var ya, arkadaş bunlardan bahsetmiş işte.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
October 18, 2018, 06:05:41 PM

yerinde tespitler var.

bitcoin satmayın, keriz olmayın gibi bazı düşünceler geziyor forumda. gerektiğinde satacaksın ki parada olduğunda o günküne göre daha düşük fiyatlarda gezen bitcoinden sular durulduğunda fazlası ile satın alma durumunu gözlemleyeceksin.

15,000 dolardan bitcoin alan ve hala hold eden birisi için mi durum daha beterdir.

yoksa 15,000'den alıp 14,000 dolarda satan birisi tekrar 6000 dolar civarında bitcoin alırsa mı daha iyi bir karar almıştır.

heronesle
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
October 18, 2018, 06:18:17 PM

Çok doğru noktalara değinmişsiniz hocam ben buradaki bilgilerle bir çok şey kazandıysam bir o kadar da eksik bilgilerle kaybettim.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
October 19, 2018, 12:30:31 AM

Bence çok doğru şeyler söylenmiş. Buraya bilgilenmeye geliyoruz. İşin sadece iyi veya sadece kötü tarafını gösteren o kadar çok kişi var ki. Ama alternatif forum söz konusu lduğunda btt şöyle bilgi denizi böyle önemli denip atılan postlarla içi boşaltılıyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 19, 2018, 01:31:38 AM

Bence birkaç istisna dışında harika noktalara değinmiş arkadaş. Burada hepimiz bir topluluğuz aynı bountylerden besleniyoruz düşüşler hepimiz için kötü yükselince hep beraber seviniyoruz. Yazarken birbirimizi ne kadar aydınlatırsak ve birbirimize ne kadar yardımcı olursak o kadar fayda sağlarız Türk topluluğu olarak.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350

View Profile WWW
October 19, 2018, 01:42:19 AM

Gerçekten de bzen öyle başlıklar okuyoruz ki insan hadi oradan diyor. Bitcoin uçacak kaçacak diyenler ponzi diyenler hatta ne dediği belli olmayanlar. Güzel şeylere parmak basmışsın hocam.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 19, 2018, 03:08:28 AM

Tamam hocam haklısınız da herkes tam anlamıyla hakim olmadığı için eksikleri gedikleri oluyor. Ben kimsenin bilerek bazı defoları sakladığını düşünmüyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
October 19, 2018, 07:30:58 AM

birde asıl şu kendi psikolojik durumuna göre, iç dünyasına göre duygusal başlıklar açan arkadaşlar var onları da ayrı bir madde olarak yazmak lazım. bu arkadaşlardan bir kaç tane var forumda arada sırada gelip konu açıyorlar ama bilgi yok içinde sadece düşünce dünyasını yansıtmış, ya uçacağız kaçacağız yazıyorlar ya da öldük bittik mahvolduk.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 19, 2018, 08:11:36 AM

Aşırı iyimser de olmaya gerek yok, kötümser olmaya da... Orta karar devam edip yaşananlardan ders çıkarmak şu an bizim için en önemli olan husus. Gerçekçi olmak ve en kötü senaryoya da hazırlıklı olmak lazım.

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
October 19, 2018, 08:24:22 AM

piyasaya para basan hep birkaç adım önde başlıyor. birkaç balina toplanıp neyi, nereden, kaç tane aldıklarını bilirler. ilgili borsalardaki işlem geçmişlerini de algoritma ile analiz ettiklerinde, diğer yatırımcılarının da nereden işleme yüklendiklerini takip ederler.  o nedenle diğer yatırımcıları panikle sattırmak için her şeyi yaparlar. yani anlatmak istediğim ne kadar uzman olursan ol, kandırılman an meselesi.

sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
November 18, 2018, 09:45:52 AM

Güzel herkesin incelediği,gördüğü ve yaptıklarını dış bir pencereden bakıyorsun bu güzel bişey yazdıklarına da az buçuk eleştirim var ama totale vurduğumuzda aynı fikirdeyim diyebilirim.Güzel bir başlık verimli içerik olmuş.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
November 18, 2018, 10:22:32 AM

bazı konularda görüyorum. işte bitcoin alan arkadaşlarımın bir kısmı zararda, battı falan. medya gazlamasını ne zaman okuyup da, ne zaman satın aldığı ile alakalı. net yazayım. Aralık sonuna kadar bitcoin, altcoin ne aldıysan kar yapmıştın. Ocak ayından sonra alan kim varsa zarar etti. büyük oranda tabi. alıp da bekleyenler için yazıyorum. O nedenle para batırmak içinde parayı katlamak için muazzam riskli bir piyasası var.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
November 18, 2018, 10:34:40 AM

Şimdi bu piyasiyi yeni gelen arkadaş çok basit sanıyor. Hemen 1-2 günde zengin olup çıkacağız sanıyor galiba. Ben en az bir senedir bu piyasadayim. Hala kar için bekliyorum. Tabi burda benim hatalarimda var illaki ama öyle kolay birşey değil kazanç elde edebilmek. Yazı gerçekten de güzel olmuş. Emeğine sağlık.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: