Bitcoin Forum
August 30, 2024, 08:17:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Sistemcoin borsasını token çekme işlemi deneyimi.  (Read 318 times)
urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
October 27, 2018, 01:31:12 PM

Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkürler aslında böyle dandik bir siteye güvenerek coin gönderip almamak gerekiyor kendim de mecburiyetten kullandığımı belirtmek istiyorum ama tamamen yapay hacim yapıp kullanıcı çekmeye çalışıyorlar bi gece ansızın kaçabilirler

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Kuz3y
Jr. Member
*

Activity: 237
Merit: 3

View Profile WWW
October 29, 2018, 07:26:51 PM

Ben de oraya btc gönderip coin alıyorum satıyorum. Sizi yalanlamak için yazmıyorum bunları ama dakikasında hesaba geçip dakikasında geri çektim. Bazı cüzdanlarda sorun oluyor olabilir mi? Sahte hacim yaratıp yaratmadığını bilmiyorum. Adamları da tanımam etmem ama ilginçtir , şu ana kadar 3 transfer ve çekim yaptım dakikasında yolladılar.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
October 29, 2018, 08:30:33 PM

Ben de oraya btc gönderip coin alıyorum satıyorum. Sizi yalanlamak için yazmıyorum bunları ama dakikasında hesaba geçip dakikasında geri çektim. Bazı cüzdanlarda sorun oluyor olabilir mi? Sahte hacim yaratıp yaratmadığını bilmiyorum. Adamları da tanımam etmem ama ilginçtir , şu ana kadar 3 transfer ve çekim yaptım dakikasında yolladılar.

Yok zaten islemlerde sorun yok, tikir tikir para yatirmalar olsun cekmeler olsun, ayni sekilde coin yatirmalar cekmeler isliyor. Sadece arada acilip kapanan walletler var (o is Binancedede oluyor bu acidan Sistemkoini cok suclamamak lazim). Bende sahsen kullaniyorum bu borsayi, tek sorun abarti hacim gostermeleri ve bunun gercek oldugunda israrci olmalari. Dolayisiyla insanlarda bunu yutmuyor ve bu borsaya karsi belli bir guvensizlik olusuyor. Guvensizlikten oturude uzak duruyorlar yada benim gibi islem yapsalar bile belli bir miktarda yapiyorlar, tedbirli davraniyorlar ve haklilarda. Ne zamanki bu abarti hacimleri gercek rakamlara cekerler (yada makul rakamlara Smiley) o zaman sanirim kullanicilarin gozunde yavas yavas guven kazanmaya baslarlar.

gileri (OP)
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
October 30, 2018, 07:58:45 PM

Yalanlayabileceğini zannetmiyorum zaten bütün gelişmeleri adım adım forum ahalisine bildirdim zaten. Sistemcoine karşı herhangi bir düşmanlığım olmadığı içinde işlem gerçekleştiği gibi geldim başlığa son halini verdim ve son güncellemeleri geçtim. Bu zaman zarfında konu başlığı o 4 saat içinde birkaç kere de değişti.

Bu konu; müşteri temsilcisinin bana blocklarda sıkıntı var tokenler gönderilmiyor dedikten sonra aynı tokeni anında transfer ettiğimde açıldı. Blockta sıkıntı varsa bütün blockta sıkıntı vardır. Onlar gönderemiyorsa bende gönderemem.

Ben bu borsayı kullanmayın aman ha bu adamlar böyle bir şey demiyorum. Ben başımdan geçen olayları forum ahalisinin de bilgisi olsun diye anlatıyorum. İnsanlar sıkıntı çekiyormuş, çekmiyormuş bu problem sadece benim başıma gelmiş falan ben bunları düşünmüyorum.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: