Bitcoin Forum
May 26, 2024, 01:51:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yeni Bir Bitcoin Balonu Yaklaşıyor  (Read 360 times)
iccel
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
October 23, 2018, 08:51:56 AM

Balon kelimesini boğa sezonu olarak anladım. 6 K tabanından 100 K gidiş öngörüsü bence biraz iddialı. Gerekçe belirtmiş olsa belki daha inandırıcı olurdu, ancak şuradan şuraya gidecek demek çok (dayanaklarını ortaya koymadıkça)  inandırıcı olmuyor.

loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
October 23, 2018, 01:21:27 PM

Yeni bir balon söylemi çok sıkıntılı bir açıklama ,bence bitcoinde büyük bir fiyat güncellemesi olacak ve rakam en az bulunduğu yerden 20 kat yükselecek.Bu yazılanların o zaman ne kadar saçma olduğu ortaya çıkacak.
SagOmar
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
October 23, 2018, 02:25:29 PM

balon da balon.. dünya halihazırda patlamaya hazır balon misali. bitcoin balon olmuş patlamış çok mu. insanlara yeni heyecanlar lazım. gelsin artık yaklaşmakta olan

"Learn how to trade profitable! www.simdaq.com"
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
October 23, 2018, 03:29:12 PM

İster balon desinler ister bomba ,sonuçta halk bunu kabul etti ve benimsedi ,bu saatten sonra büyük çoğunluğun bitcoinde fiyat artışı olsunda ne olursa yada ne derlerse desinler umurlarında değil.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
October 24, 2018, 02:21:28 PM

Yükseliş bir gün yaşanacak zamanı konusuna hiç girmeyeceğim, yükseldiğindeki konsolidasyon üzerine bir şey paylaşmak istiyorum. Konsolidasyon yapmak önemli katılıyorum btc, eth gibi öncü kripto paralar daha güven veriyor ancak Monero vs gibi gelişmekte olan paralara da bir kısım yaıtırım yapılabilir diye düşünüyorum oranı herkesin risk iştahına bağlı elbet.

mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
October 24, 2018, 02:57:02 PM

bitcoindeki devasa pumpların, devasa dumplar ile çökmesi bunlar alışılageldik konular. tutup da 100 dolara indirerek iyice milleti piyasadan silmiyorlar. bence pump ve dump yüzdelerine bakarsanız oldukça insaflı oldukları açık.
nelliella
Jr. Member
*

Activity: 79
Merit: 3

View Profile
October 25, 2018, 08:58:40 AM

Şu balon kelimesi inanılmaz sinirimi bozuyor . Bu kelimeyi gördükten sonra açıklamayı yapan dünyanın en bilgili insanı da olsa ciddiye alamıyorum açıkcası .

──────────            FOOBEE             ──────────
──────THE WORLDS FIRST SOCIAL UTILITY CRYPTO  ──────────
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
October 25, 2018, 11:42:43 AM

Bitcoin balonu ifadesi her ne kadar yanlış bi tabir olsada ,bitcoinde yakın zaman içerisinde yatay seyrinin son bulmasından sonra yükseliş trendine geçeceğini söyleyebiliriz.

adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
October 25, 2018, 10:02:49 PM

Yeni bir balondan kasdettiği boğa sezonu sanırım. Eğer bu alandaki uzmanlar buna inanıyprsa bu umut verici bir gelişme açıkcası. Umarım yakın zamanda patlama olur artık.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
October 25, 2018, 11:20:25 PM

Yeni bir döngüye hazırlanmak mantıklı bir tavsiye, her şey bitmiş gibi davranarak, sürekli böyle devam edecekmiş gibi moral bozmak bir şey kazandırmaz.
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
October 26, 2018, 07:12:39 AM

bitcoinin bulunduğu hiçbiryerde balondan söz edilemez.balon gerçekleşmesi çok mümkün olmayan kulaktan dolma fikirler ve beklentiler anlamına gelir.ben bitcoin için hiçbirşeyin balon olabileceğini düşünmüyorum.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
October 26, 2018, 12:39:40 PM

Bitcoin kripto piyasasının lokomotifi ,bitcoin ilgili tüm bu olumsuz açıklamalara rağmen ,nerden nerelere geldiğini gördüğümüzde söylenenlerin bir hükmü kalmıyor ,bitcoin büyümeye devem edecektir.

nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
October 26, 2018, 12:42:15 PM

Bu yıl sonuna kadar 20 bin olsun öper başımıza koyarız, 200 bin gibi milyon rakamlar gibi çok abartılı geliyor. Aylardır btc 6 barajlarında gezip duruyor daha 10 bine nasıl gelecek onu düşünüyoruz.
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
October 26, 2018, 12:44:19 PM

Bitcoinde balon olmaz ,bitcoin fiyat yükseltmesi ile fiyat yükseltmesi yapar,bu yıl sonuna kadar 9 iile 10 bin dolar seviyelerine geleceğini sonrasında yeni yıl ile birlikte büyümesine devam edecek ve 2019 yılı sonuna kadar 25 bin doları göreceğini sanıyorum.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
October 26, 2018, 03:11:56 PM

Bence bitcoin yine boğa yaşar ama bu ilk anda 20k seviyesini zorlamadan daha aşağı seviyelerde olacak gibi duruyor. Yani önce bir 15k seviyelerine yükselip ardından düştükten sonra yine bir zaman geçecek ardından 20k seviyelerini geçecek gibi duruyor.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
October 26, 2018, 03:50:09 PM

Bu seneki gidişata bakar isek Bitcoin sıkışma yaşıyor ve bu sıkışma bu yıl sı-onuna kadar devam edecek gibi görünüyor ardından hızlı bir yükselişe geçecek

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420

Bountyhive.io

View Profile WWW
October 26, 2018, 07:01:53 PM

Yok hocam artık bir artış yok baktılar bir kaç yüz yada bin kişide parasını kaybedince yüksek bir yatırım olcağını beklemiyorum ben. Toplu halde birileri yatırım yapmadığı sürece artmasını beklemek zor gibi uzun vadedeli yatırım olarak ve faiz artmışken ülkemizde özellikle cazip bir yanı yok.
keepingmny
Member
**

Activity: 127

View Profile WWW
October 28, 2018, 10:19:47 PM

Bitcoin fiyatında aşırı büyümeyi balona benzetenler fiyatın tekrar eski haline gelmesi ile birlikte balon jargonunu terk ederek nasıl para kazanırım düşüncesinin peşine takılırlar.
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
October 29, 2018, 12:41:15 PM

Bitcoinde artık balon söylemleri büyük fiyat düşüşü ile son bulmuştu , bus seferde düşen fiyatın çok yükselmesi ile yeni bir balon oluşacağı söylentisi başladı ,bitcoin fiyatı yükselsinde kim ne derse desin.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: