Bitcoin Forum
June 14, 2024, 03:59:11 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Litecoin’de işlem ücreti %90 azalacak  (Read 478 times)
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
October 21, 2018, 11:33:59 PM

Zaten işlem ücreti ve hızı herkesi tatmin eder nitelikte. Ben borsaya transfer edip hesabıma aktarım yapacağım zaman genellikle hesaplıyorum zararım çok yoksa ltc geçip öyle transfer yapıyorum daha makul geliyor bana. Örneğin 0.001 btc fee vermektense ltc çeviriyorum fee ve aradaki zarar bile bu miktara gelmiyor.

Hocam, Btc transferlerine göre karşılaştırırsak tabi ki daha düşük ama diğer coinlerle karşılaştırdığımız zaman da yüksekti. Acaba borsaların fee ücretlerine ne zaman yansır.
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 22, 2018, 01:26:49 AM

Öyle aham şaham bir yenilik değil ama haber oluyor ve neticesinde buda bir reklam  Grin Yoksa litecoinin işlem ücretinin %90ınından daha düşük ücretle transfer yapılabilen coinler var

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 22, 2018, 12:34:51 PM

Yahu bu litecoin sevdası nedir millette hiçbir işe yaramayan coin gibi geliyor bana sadece bitcoinin çakması olarak kalacaktır.İsterse hiç fee almasın bence ripple bile bundan iyi seviyede ne gelişiyorlar ne bir şey yapıyorlar

bunun sahibi millete bi güzel düdükledi geçti bu kadar basit..hiç karıştırmaya ama mama demeye gerek yok zaten  Grin madencilik olayı da btc ile simgesel kalacak bence..yeni nesil zincirlerin hepsi pos olacak..ether bile o yöne evriliyor. pos olayı standart hale geldiği zaman da bu salak coin ölüp gidecek posa geçmez ise...posa geçse de bi bok olmaz ya o ayrı mesele  Grin
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 22, 2018, 12:38:40 PM

Ben ltcnin ağzıyla kuşta tutsa teknolojinin gerisinde kalıp piyasadan ağır ağır silineceğini düşünüyorum. %90 işlem ücretini azaltmak evet iyi bir gelişme fakat ne için? Para transfer etmek istesem xrp kullanırım neden litecoin kullanıyım ki

ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
October 22, 2018, 12:44:54 PM

Ltc bu hamlesi ile eski günlerine dönme ihtimali var yaptığım işlemlerde kullandığım bi coin özellikle transferlerde oldukça hızlı ve ucuz bi coin bu hamlesi de oldukça yerinde bir hamle olmuş

jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
October 22, 2018, 02:33:35 PM

Borsalar arası trasferlerde hızlı ve ucuz olması açısından sürekli kullanıyordum bu gelişme talebi daha da arttıracaktır haber doğruysa şimdiden ufak yatırımlarla girilebilir.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
October 22, 2018, 02:42:08 PM

Bu iyi bir gelişme kriptonun omurgasını oluiturab koinler arasında litecoin bu bakımdan işlem ücretinin oldukça düşük olması güzel çünkü litecoin bircok borsada listeleniyor
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
October 22, 2018, 03:57:22 PM

Litecoinde işlem ücretlerini azalması tranferlerin artmasına neden olur eskiden transferlerde litecoin kullanırdık hızlı ve onay süresi kısa diye şimdi tekrardan denemeye başlarım

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
October 22, 2018, 04:21:17 PM

litecoin işlem ücretlerini tarihsel olarak anlatan grafiğe göre işlem ücretlerinde yarı yarıya azalma var. 0.001 ise bunun yarısı işte. %90 falan azalacak demeleri de gerçekleşirse hani tıpkı dogecoinde olduğu gibi hold edip de saklama artar mı acaba.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
October 22, 2018, 08:28:43 PM

Bir dönemin en popüler coinleri arasında olan Litecoin in şu anki hali gerçekten tam ibretlik. Gerçi bir boğa gelirse yine eski günlerine döner ama crypto piyasasının ne kadar oynak olduğunu güzel bir şekilde gösteriyor.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 22, 2018, 08:53:17 PM

Bu gelişme ile piyasa düşüşe bile geçse biraz daha dayanabilir diye düşünüyorum. İyi halle düşünürsek eğer piyasa artarken dahada fazla ivmelenir hem hızlı gönderim hemde gönderim ücretinin yüzde 90 gibi bir oranla düşmesi litecoine yatırımı çekecektir.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Karamanli
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
October 22, 2018, 09:22:37 PM

zaten çok fazla bi ücret gitmiyordu ama yinede iyi olmuş
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
October 22, 2018, 10:20:00 PM

Litecoin'e güvenerek alım yapmıştım ama Lee'nin olumsuz açıklamalarından sonra düşeceğini ön gördüğüm için satmıştım. Böyle gelişme ve haberlerle tekrar yükseleceğini düşünüyorum. Fiyatı biraz daha düşerse tekrar sepete eklemeyi düşünüyorum Smiley

pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 26, 2018, 02:42:48 PM

Lee ilginç çıkış yaparak fazla volatilite var fiyatlar anormal şişti demişti sonra Litecoin bir daha ihya olamadı. Ayı marketi yüzünden 300 dolar üstüne giden Litecoin sıradan para haline dönüştü.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
October 26, 2018, 05:32:15 PM

Eskilerden transferlerde kullanırdık btc'nin transferleri tıkandığı zaman hem ucuzdu hem hızlıydı şimdi tekrardan kullanıma geçebiliriz litcoini transferlerde çok iyi haber bu litecoin için
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
October 28, 2018, 07:03:55 PM

Eskilerden transferlerde kullanırdık btc'nin transferleri tıkandığı zaman hem ucuzdu hem hızlıydı şimdi tekrardan kullanıma geçebiliriz litcoini transferlerde çok iyi haber bu litecoin için

evet doğru diyorsun, xrp ve ltc genelde hızlı transfer yapabilmek için arbitrajcıların en çok başvurduğu coinlerden. ama hep öyle olacak mı? işlem ücreti yüzde doksan azalınca ağın bir yoğunluk yaşaması olası mı? bu konuda bilgisi olan araştıran varsa yazabilirse sevinirim.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 28, 2018, 07:06:53 PM

Pek fazla etkisi olacağını düşünmüyorum.Eth ve eth platformunu kullanan tokenlerin transferi daha hızlı ve düşük.Bu tarz coinler artık doyum noktasına ulaştı.Tekrar eski seviyelerine gelmeleri market'e yeni para girmesi ile mümkün.Uzun vade olur ancak.
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
October 28, 2018, 07:58:27 PM

Litecoin bazı borsalarda kullanıyor türkiyede  arada sırada almışlığım var yatırım için güzel karlar bırakmıştı işlem ücretininin azalması ve blok ödülünün düşürülmeside yaklaşıyor bunlar kesin fiyata etki edecektir.
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
December 30, 2018, 04:40:39 PM

Piyasa için yine devrim niteliğinde bir hareket ve bunu litecoinnin yapmasıda ayrı güzel gelen bir durum olduğunu düşünüyorum.Piyasada gerçekten sıkıntı yaşıyordu bu konuda 3 kişinin 2 sinde bu konu ile alakalı bir yakarış ve itiraz duyuyordum.Litecoin ile bu işlem ücretleri kalkmak için bir adım atılırsa mükemmel olur proje başlatıcılarını tebrik ederim hayırlısı olsun .

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
December 30, 2018, 04:52:17 PM

gözlemlediğim kadarıyla litecoin bu piyasada bir şeyler yapmayı seven, üstüne koyan bir coin ve şu ana kadar da başarısız oldukları söylenemez.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: