Bitcoin Forum
June 19, 2024, 09:20:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Yıl Sonuna Dek 500 Dolara Yükselecek  (Read 1801 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 30, 2018, 08:44:41 AM

Maalesef kripto pazarı kan kaybetmeye devam ediyor, bitcoin 5k seviyelerine düşmedikce bu kan kaybetme devam edecek gibi, ayı baskısının artık son bulması ve boğaların dönmesini bekliyoruz

Aynı fikirde değilim, analizler , yorumlar, fikirler ne derse desin. Bu piyasada en az tutan şeyler onlar. Eğer ki 5k seviyelerine düşersek piyasada yeni fudlar dolanacak ve bu sefer 3k lar konuşulmaya başlayacak. Güven endeksi yerle bir olacak. Toparlanırsa güzel bir haberle buralardan da toparlanabilir .
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
October 30, 2018, 12:13:01 PM

Yıl sonu geldi sayılır. 500 dolar seviyelerini zor görüyorum ben açıkçası. Ben 200'ün altına düşmesin fitim valla.
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
October 30, 2018, 12:26:26 PM

Yani herkes yıl sonuna kadar bir değişiklik bekliyor ama belirli bir fiyat değer yok ortada. Hep birlikte göreceğiz , umarım yükselir de piyasa canlanır.

rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
October 30, 2018, 12:28:50 PM

Yani herkes yıl sonuna kadar bir değişiklik bekliyor ama belirli bir fiyat değer yok ortada. Hep birlikte göreceğiz , umarım yükselir de piyasa canlanır.

Bugüne kadar herkes her dönem birşeyler bekledi ve insanlar ne beklediyse hep tersi oldu. Bence artık beklemesek daha iyi sanırım.
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
October 30, 2018, 03:47:00 PM

Ethereum fiyatinin 500 Dolara cikmasi icin piyasaya yeni yatirimcinin girmesi gerekir. Yeni yatirimci girebilmesi icin de boganin baslamasi lazim. Boga basladiginda zaten Ethereum gibi diger büyük altcoinlerde degerlenecektir. Sadece Ethereum'a özgü artis olabilmesi icin Ethereum kanadinda yeni güncellemelerin olmasi falan gerekir ki 2019'dan önce Ethereum'dan yeni bir güncelleme falan beklenmiyor zaten.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
October 30, 2018, 03:51:50 PM

Ethereum Posa geçmeden artık adam akıllı bir yukseliş beklemiyorum. İco larda dahi belkide farklı coinler üzerinden fonlanacak çok ciddi bir sarsılış var piyasada eth yi ikamet edecek işler artıyor.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
October 30, 2018, 05:44:10 PM

Ethereum'un 500 USD seviyelerine yeniden ulaşabilmesi için piyasadaki baskısının tekrardan en az %2 civarında yükselmesi gerekiyor. Kaldı ki sadece bu faktör de fiyatın yükselmesi için yeterli değil çünkü Ethereum için yatırılan para miktarı artmadıkça da fiyat yükselmeyecektir. Tabii ki tekrar bir boğa dönemine girilmesi durumunda talep artacak ve fiyat yükselecektir fakat bu talebin ne kadar artacağı da fiyatın belirlenmesine yardımcı olacaktır. Örneğin geçtiğimiz sene ile aynı oranda bir talep artışı Ethereum'un yıl sonuna kadar tekrar 1.400 USD seviyelerine ulaşması için yeterli geliyor fakat olası bir az talep bu seviyelere hayal olarak bakılmasına da sebep oluyor. Bir diğer yandan ise olası bir daha fazla talep durumunda ise fiyat çok daha üst noktalara ulaşma potansiyeline de sahip. Uzun lafın kısası her şey piyasa içerisinde dönecek olan paraya bağlı olacak. Bir diğer yandan yorumumu yıl sonu değerlendirmesi olarak yaparken bu yıl sonu da boğa dönemi olacağını varsayarak yapmış bulunmaktayım.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
October 30, 2018, 06:33:33 PM

Maalesef kripto pazarı kan kaybetmeye devam ediyor, bitcoin 5k seviyelerine düşmedikce bu kan kaybetme devam edecek gibi, ayı baskısının artık son bulması ve boğaların dönmesini bekliyoruz

Aynı fikirde değilim, analizler , yorumlar, fikirler ne derse desin. Bu piyasada en az tutan şeyler onlar. Eğer ki 5k seviyelerine düşersek piyasada yeni fudlar dolanacak ve bu sefer 3k lar konuşulmaya başlayacak. Güven endeksi yerle bir olacak. Toparlanırsa güzel bir haberle buralardan da toparlanabilir .

katılıyorum
vagos
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile WWW
October 30, 2018, 10:04:56 PM

Size katılmamak elde değil düşme olunca daha aşağıda destek noktaları konuşulmaya başlar tersine yükselme olunca daha yukarıda direnç noktaları belirtilir. Ethereum 150 dolara geriler mi bilemem olunca 100 dolar telaffuz edilecek.

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 30, 2018, 10:43:25 PM

Ethereum seneyi 300 dolarla bitirirse iyidir bence,bir kıpırdama yok iyi haberde yok o yüzden şüpheliyim ben ama hadi bakalım inşallah.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
October 31, 2018, 05:52:02 AM

Bu yılın sonuna kadar 300$ zincirini kırmalı fikrimce.Ethereum çok fiyat kayb etti(75-80%).Vitalik Buterin bile, Ethereum’un şimdiye kadar test etmediği düşük seviyeleri görebileceğini söylüyor.Ne olacağını önceden söylemek zor bu piyasada.

<I'm Designer from Turkey>
Orhans
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile WWW
November 03, 2018, 11:08:28 PM

Tam ağzı olan konuşuyor kim bu herif yeaaaa tarzında birşeyler yazacaktım ki baktım zaten Ethereum alt yapısını kullanan bir sanat şirketinin kurucusu bir abimizmiş. Saygılar sunuyorum. İnşallah 500 doların daha üzerine çıkar piyasalara bahar gelir.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
November 03, 2018, 11:23:53 PM

Ethereum 500 doları en az 3 e katlayacak bir proje ama fena kestiler önünü alttan da ciddi alımlar gelmiyor ama er yada geç gelecek eth buralarda kalamaz
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 04, 2018, 01:23:04 PM

Katılıyorum 5knın psikolojik etkileri kötü olucaktır. 4-5k seviyeleri aylardır dillerde hiçbir zaman oralara düşmese de, bana kalırsa hiçbir zaman da düşmeyecek bitcoin için büyük konuşmamak lazım hiçbir zaman, sağı solu belli olmaz fakat her zaman bu tarz daha aşağıya gidecek diyen bir kesim bulunmakta.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 04, 2018, 04:02:06 PM

Sene sonuna daha 2 ay var. Kimse kestiremez ne olacağını sadece tahmin yürütebilir. Ben ortalığın sürekli çöplükle dolduğunu düşünüyorum. Projeler yeni yatırım almaktan ziyade sirkülasyonda ki coinlerden yatırım alıyor. Bu da piyasaya yeni akışın olmadığını ve artmasının zor olduğunu gösteriyor. 500 dolar sene sonu için biraz zor ama başta da dediğim gibi kimse kestiremez ve inşallah olur.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
November 04, 2018, 04:53:45 PM

Görücektir bitcoin için 10bin dolar diyorsalar ethereum içinde 500 dolar çok normal şuan tam istenileni veremiyor piyasa ama olsun yakında verecektir şu sec açıklasın ona göre iş yapacak piyasa
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
November 04, 2018, 05:19:33 PM

yıl sonuna kadar 2 aylık bir süre kaldı sizin iddanıza göre ethereum buradan 2.5 kat yapacak bende bu ihtimalin maalesef pek mümkün olmadığını düşünüyorum şu aşamada.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
November 04, 2018, 08:20:16 PM

Ethereum olsa olsa bugün yaşandığı gibi 20 - 30 dolarlık artışlar gösterir Yıl sonuna kadar 500 dolar seviyesi gelmesini imkansız olduğunu düşünüyorum hesaplarımızı sadece ümit ettiğimiz sonuçlara göre yapmayalım.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 04, 2018, 08:24:49 PM

Ethereum benim en sevdiğim coin ama bu aralar daha düşüş bekliyorum 2019 yılında daha felaket olacak her şey öyle tahmin ediyorum ben artık ümidim kalmadı bu piyasadan artık bekleyip göreceğiz 2019 u
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
November 05, 2018, 08:54:12 AM

Ethereum benim en sevdiğim coin ama bu aralar daha düşüş bekliyorum 2019 yılında daha felaket olacak her şey öyle tahmin ediyorum ben artık ümidim kalmadı bu piyasadan artık bekleyip göreceğiz 2019 u

Ağzınızı hayra alamet açın. 2019 yılında Ethereum'a yeni güncellemeler gelecek. Bu da fiyatı yukarı doğru itecektir. Şimdi siz niye felaket tellallığı yapıyorsunuz ki? Gelecek kripto parada. Milletimiz gözünü açsın ve kirpto paralara yatırım yapsın. Elimizdeki değeri arttırmak istiyorsak bunu yapmalıyız. Evet.  Cheesy

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: