Bitcoin Forum
May 27, 2024, 11:25:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: “Bitcoin'ın yıl sonuna kadar 10 bin doları kırmasını öngörmüyorum”  (Read 612 times)
slimtex (OP)
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
October 21, 2018, 06:00:37 AM

17 Ekim 2018 Çarşamba, 14:10 Güncelleme: 17 Ekim 2018 Çarşamba, 14:11
Önde gelen dijital para yatırımcılarından Michael Novogratz, kurumsal yatırımcılar giriş yapmadığı sürece Bitcoin fiyatlarında büyük hareketler beklemediğini tekrarladı.

Novogratz, kurumsal yatırımcıların Bitcoin pazarına giriş yapmasına ilişkin -bir ihtimalle- gelecek yılın ilk yarısını işaret ediyor.

Novogratz, Bloomberg Television ile gerçekleştirdiği mülakatta “Bu süreçte öğrendiğiniz şey, her şeyin umduğunuzdan biraz daha uzun sürdüğü.” dedi.

Novogratz, Bitcoin ile ilgili fiyat tahmininde “Yıl sonuna kadar 10 bin doları kırmasını beklemiyorum.” dedi.
https://www.bloomberght.com/kripto/haber/2164858-bitcoin-in-yil-sonuna-kadar-10-bin-dolari-kirmasini-ongormuyorum

elinde yüklü bitcoin var sanırsam öngörmesinden belli inşallah olur diyorum
olmaması için bir neden varmı arkadaşlar
bende olmasını öngörüyorum. Smiley
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
October 21, 2018, 06:44:06 AM

hayaller 1 milyon k dolar gerçekler 6600 dolar. grafikten az çok anlayan birisi, bitcoin her seferinde önceki tepelerinden daha küçük tepeler yaparak vakit harcadığını görür. ama tüm tekniği bozacak olan olumlu bazı gelişmelerin yaşanması. ama 1 sene daha ralliyi uzatırlarsa bence gelecek için daha hayırlı olur.

truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 21, 2018, 07:19:08 AM

Hadi ya benim gibi bir çok kişi bu sene son baharı bekledi, ama sanırım yine bekleyeceğiz. Umudumuz bu defa ilk bahara kaldı desenize. Ama yükselsinde ilk baharı da bekleriz.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
October 21, 2018, 08:25:03 AM

Bu adamın elini öpün Cheesy saçma sapan yok yıl sonu $20.000 yok bilmem $100.000 ayrıca bir de tom lee denen saçmalık yok mu...
decteax
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
October 21, 2018, 09:01:48 AM

adamın elini öperizde nekadar gerçek zamanla görücez bakalım inşallah 20000 olsun bende isterim
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 22, 2018, 12:43:03 PM

bu seneden bi bok olmayacağını anlayalı baya oldu...sec bokuna bu kadar dengede tutmaya çalıştılar tabi bi de insanlarda bi yılbaşı beklentisi var ancak tarih ile borsa aynı şeyler mi de tekerrür edecek ? ben de bunu çözemiyorum nasıl bir düşünce ise artık
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
October 22, 2018, 01:32:03 PM

Gönül ister ki adamın dediği olsun . Herkes bi öngörüde bulunuyor. Ben pek yukarı yönlü bir artış olacağını zannetmiyorum bu yıl sonuna kadar.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 22, 2018, 02:22:35 PM

Bu "sözde" öngörüler hep piyasayı manipüle etmek için bence. Ha 10,000 de olur 20.000 de olur, ama birileri dedi diye olmaz. Milyonlarca kişinin alıp sattığı bir şey hakkında tahmin yürütmek çok zordur. Ancak çok çok büyük bir gelişmenin arefesinde söylenebilir mi bu sözler, belki o olabilir... Herkes bir tahminde bulunuyor, elbet birkaçı tutacak bunların. Tutturanlar da "bakın ben demiştim" havalarında dolaşacaklar Cheesy
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
October 22, 2018, 02:48:17 PM

Doğru söylemiş büyük yatırım almadığı sürece bitcoin 10 bini aşamaz bu rakamı aşabilmesi için bana göre ortalama 50 milyar dolarlık bir artış sağlaması lazım marketcap in
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
October 22, 2018, 03:41:34 PM

Katılıyorum zaten sene sonu geldi yatırım sinyalide görünmüyor umarım yanılırız ama gerçekleri konuşmak lazım. Fakat 2019 iyi bir yıl olacak fikrimce
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
October 22, 2018, 03:52:07 PM

Micheal söylediyse bildiklerine bakarak söyler milyar dolarlık bir adamın boş konuşma olasılığı diğerlerine göre çok az amma çok büyük bir iki haber gelir o zaman işler  değişir piyasada
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280

Win-Won-Betfury

View Profile
October 22, 2018, 03:58:24 PM

Bitcoinin 10bin dolar olma şansı hala var çok uzak bir fiyatta değil 10bine yılın bitiminede 2 ay var daha kocaman her şey her an olabiliyor burada belki haberler gelebilir yeni.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
October 22, 2018, 04:03:49 PM

Neyin pazarlamasını yapamadık ki bunu yapamayalım. Geçtiğimiz sene BTC hareketlendiğinde aylardan Eylül Ekim ayıydı. Yavaş yavaş hacim yakalamış ve yükseliyordu. Bu yılda ekim ayı bitmek üzere ama henüz hareketlilik yok. İnsanlar tekrar para sokacaktır ama yıl sonu ama yıl başı.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
October 22, 2018, 04:32:21 PM

Bütün millet sabah akşam usanmadan boğayı bekliyoruz ha geldi ha gelecek kendimizce yorum yapıyoruz ama bunlar daha çok moralimizi bozuyor. Herkes bir yorum yapıyor biri diğerini tutmuyor. Bence etf kısa süre içinde belli olacak gidişat buna göre yol alacak.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 22, 2018, 06:15:50 PM

Aralık ayı ve ocak ayının başı çok önemli zamanlar kripto paralar için. Ben de iyimser değilim 10k dolar için maalesef ancak yılın son iki haftasında falan görebileceğini düşünüyorum

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
October 22, 2018, 06:39:21 PM

Sende başkaları gibi sallamak icin başlık acmişsin. Kimse nereye gideceğini nereye ineceğini bilemez. Ayrıca bu piyasada çok bilgili bir kişi olsa bile nereye gideceğini bilemez kimse

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
October 22, 2018, 06:46:43 PM

Spekülasyonlar artmaya başladığına göre yaklaşıyoruz demektir. Geçen sene de bu tarz haberler çıkıyordu. Ana akım medyada yer edinmeye başlayıp kışa doğru hazırlıklarını tamamlamışlardı. Alıştık artık kendin pişir-ye taktiği yapıyorlar.
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
October 22, 2018, 08:23:46 PM

Kasım Aralık ayına dair beklentiler çoktu ama maalesef bunların kalan bir iki ay içinde gerçekleşmesi artık çok zor gözüküyor. Ne olacak ise 2019 yılında olacak sanırım,umarım iyice kabak tadı vermeden bir an önce bu iç karartıcı dönemden kurtuluruz.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 22, 2018, 08:50:18 PM

Kripto para piyasasında işler belli olmuyor bende anca 10 bin 11 bin dolar civarlarına gelebileceğini düşünüyorum yıl sonuna kadar. Bence bu şuan için çok iyi bir ihtimal. İyi bir ihtimal ise 6-7 dolar seviyelerinde seyredip daha da düşüş yaşamaması daha da aşağılara düştüğünü farz edersek toparlanması çok daha uzun sürecektir.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 22, 2018, 09:06:50 PM

Böyle kendini allemi cihan sanıp piyasa hakkında yorum yapan adamlara gerçekten uyuz oluyorum. Bunlardan biri de mcafee denen troll zat.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: