Bitcoin Forum
June 01, 2024, 10:25:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: “Bitcoin'ın yıl sonuna kadar 10 bin doları kırmasını öngörmüyorum”  (Read 612 times)
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 22, 2018, 09:37:44 PM

hala grafikten bahseden ve grafiklere göre pozisyon alanlar var. bırakın bu işleri arkadaşlar eskidendi o . artık grafik falan hikaye. babalar ne derse o olur bu piyasada
bobita
Legendary
*

Activity: 2548
Merit: 1324

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 22, 2018, 10:01:45 PM

Yıl sonu için şu olur, bu olur, öbürü olmaz muhabbetleri genel olarak işkembeden sallama, ya da yenilmeye doymayan pehlivanların ulvi grafik analizlerine dayanıyor. Btc her iki grubu da terste bırakmaktan bıktı ama bunlar bıkmadı.
Bunların yanında, arkadaşın konuda paylaştığı tahmin gibi az sayıda olanlar, tezlerini somut ve mantıklı unsurlara dayandırdığı için tutsa da tutmasa da daha fazla değer veriyorum.
Konunun kendisine gelirsek; kendisini 10.000 üzerine atmak btcnin 1-2 haftasını alır en fazla, o nedenle o kadar kötümser değilim. Ama 10.000 olsa da, olmasa da (geçmesi de muhtemel bu arada) yıl sonunda bu fiyatta kalmayacağı bence çok yüksek ihtimal ve aslında yeterli olabilir.
Çünkü daralan, sıkışan piyasanın btcnin 300 dolarlık hareketine verdiği tepki boğadaki 2.000 dolara denk (rakamlar farazi). O nedenle şimdinin mesela 8.000 doları piyasayı şaha kaldırır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
October 22, 2018, 10:10:23 PM

Adam sadece ön görünü belirtmiş olmaması gibi bir neden yok yine de. Ben şahsen umutluyum yıl sonuna kadar 10k dolar rahat bekliyorum.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 22, 2018, 10:26:29 PM

bende yilbasinda bitcoinun... durun bi zar atayim... 8 geldi:) 8 bin dolar olmasini öngörüyorum... iki zarda en fazla 12 var, üc zarda 24... bir daha ki sefere bir cuval zar atacagim, öngörümü güncelleyecegim:)
TanTarkan
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
October 23, 2018, 12:51:03 AM

biri öyle diyor biri böyle, aslında onlarda ne olacağını bilmiyor sallıyor. Biz kime inanacağız veya biz piyasaya güveneceğiz inanacağız yada inanmayacağız da diyemiyoruz, işte herşey muallak.
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
October 23, 2018, 08:18:20 AM
Merited by frekans07 (1)

her önüne gelen bişeyler sallıyor bunu neye dayanarak söylüyor? başka birisi çıkıyor 4k$ altına inecek diyor yapılacak en iyi şey kendi bildiklerimizi uygulamak bu adamların sözlerine güvenip hareket etmek aptalca olurdu
harsars
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
October 23, 2018, 08:45:26 AM

dolar alır başını giderse zaten olacak başka yolu yok artık Cry
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
October 23, 2018, 08:51:20 AM

2 ihtimal var, ya olacak ya olmayacak işte. 10bin dolar olur ya da olmaz diyenler illa ki çıkacak örnekte olduğu gibi. Haa olur mu olur. Olmazsa ne olur diye düşünmek lazım. Bekle babam bekle ki boğa gelecek. Hee gelir gelir... Geldi gelecek derken hooopp market kan revana döner yine uzun aylardan beridir süregeldiği gibi.

Neyse ihtimal %50... "Ulan ben demiştim olacak diye" diyenler ile "ulan ben demiştim 10bin dolar olmayacak diye" diyenler arasında yaşanan ufak bir soğuk savaş bu... Bir kısım kazanacak tahmininde bir kısım kaybedecek. Biz de bekleyip göreceğiz öngörümüz olmasa da...
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
October 23, 2018, 09:02:04 AM

Bu seneden bir cacık olmayacağı zaten belli oldu, zaten herkesin boğa beklediği bir zamanda boğa gelmez. Eylül ekim ayları için uçacak kaçacak denen piyasa, yerinde sayıyor. Bir şeyler düzelecekse de bizim beklemediğimiz bir anda olacaktır mutlaka.
harsars
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
October 23, 2018, 11:26:42 AM

ne olursa olsun ama ben 10000 olmadan zaten bozmam oda nezaman olursa 10 yıl olsada aynı hesap
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 23, 2018, 12:12:45 PM

Şu şöyle dedi bu böyle dedi şu öngörüyor şu öngörmüyor gibi saçmalıkları bırakın artık kripto sektöründe kimse geleceği göremez hele ki bitcoin gibi büyük bir coinde yorum yapmak bile aptalca çünkü kimse yönetici değil ve bitcoin bir şirket yada bir ülkenin bile değil saçma bir haber olmuş

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 23, 2018, 12:26:11 PM

Bence bitcoin bu yıl en yüksek 8k seviyesini en düşük ise 5k seviyesini görecektir, bu arada gider gelir kısa zamanlo alımlar yaparak para kazanılabilir ben su an beklıyorum 5k sevıyesınden alım yapmak için
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
October 23, 2018, 08:06:10 PM

31 Aralık 2018 gününü görmeden önce BTC paritesinin 10.000 usd üstüne çıkması beni asla şaşırtmayacak. Yıl sonu piyasa hareket görür sonrasında kırmızı günlere kar realize edenler yüzünden geri dönülür.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 25, 2018, 08:22:12 AM

bende 10k geçmeyeceğini düşünüyorum bu yıl dinlenme 2019 yılı için umarım güzel şeyler olacaktır. 2017 aralık ayına göre baya düşmüş her şey eski zirvelerine geri dönerler artık ne zaman bilemiyoruz tabiki

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
October 25, 2018, 08:26:12 AM

Bencede yıl sonuna kadar 10K $ göremeyecek.Ama 2019 yılında artık hangi zaman dilimine denk gelir bilemem ama bir boğa yaşayacağımıza eminim.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
vagos
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile WWW
October 26, 2018, 02:54:11 PM

Ben 10k olmaz diyorum bir yandan Bitcoin konuşulunca sürpriz atakların kısa sürede olacağını biliyorum. Beni kripto para ticaretine çeken dalgalanmanın büyüklüğü. Bugüne kadara para kazandım diyemem dişe dokunur miktarda.

franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
October 26, 2018, 03:03:58 PM

Çoğunluk 10 bin dolar altında kalacağını düşünecek ki bitcoin 10 bin dolar üstüne atsın kendini  Smiley  Yakın zamanda büyük bir yükseliş bekliyorum nedensiz bir biçimde bakalım  Smiley
xzone
Legendary
*

Activity: 2604
Merit: 1490

View Profile
October 26, 2018, 03:39:33 PM

Herkes önce yaz aylarına daha sonra sene sonuna gözünü dikti. Beklediğimiz yükseliş için önümüzde unutulması gereken birçok şey ve pes edecek milyonlarca yatırımcı olabilir. 10000 dolar kasımda olur diyorduk ama şu an belirsiz devam ediyor. Ağzı olan konuştuğu için bu tür açıklamalara çok kulak asmayın Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
October 26, 2018, 03:49:50 PM

İnsan düşünüyor durduk yere fol yok yumurta yok neden milyarlarca dolar birden piyasaya aksın ve boğa sezonu başlasın ki ? Bir neden, bir spekülasyon lazım piyasaya ki millet kripto dünyasına üşüşsün ve yükseliş başlasın. ETF kabul edilirse bu olabilir ancak yoksa yakın vadede boğa beklemek mantıklı değil.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 26, 2018, 04:12:14 PM

Herkes önce yaz aylarına daha sonra sene sonuna gözünü dikti. Beklediğimiz yükseliş için önümüzde unutulması gereken birçok şey ve pes edecek milyonlarca yatırımcı olabilir. 10000 dolar kasımda olur diyorduk ama şu an belirsiz devam ediyor. Ağzı olan konuştuğu için bu tür açıklamalara çok kulak asmayın Cheesy

Zaten eğer genelin böyle bir beklentisi varsa, adamların tam tersini yapması lazım. Herkes yıl sonunda büyük bir çıkış olması bekliyor. Olmuyor ve fiyat satışlardan dolayı aşağı inmeye başlıyor. Yeteri kadar da topladıktan sonra piyasanın tersine son hareket olarak çıkış yaptırabilirler.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: