Bitcoin Forum
June 20, 2024, 10:07:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: “Bitcoin'ın yıl sonuna kadar 10 bin doları kırmasını öngörmüyorum”  (Read 612 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 26, 2018, 06:21:08 PM

Bitcoinin sene sonu kaç olacağı hala meçhul.Ama gidişat pek iç açıcı değil.Hala 7k'yı kıramadı.Aşağı da düşmedi.6k civarında dolanıyor.Önümüzde 2 ay var bence zor gibi gözüküyor 10k'yı aşması.Geçen hafta bin dolar bir depar attı ama kalıcı olmadığı belliydi.
Thyphon
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
October 26, 2018, 06:42:46 PM

Ben artık bitcoin'den çok büyük yükselişler zaten beklemiyorum. Sadece kendini 10k üstüne atsın orda stabil kalsın yeter
Cagripharmacy
Jr. Member
*

Activity: 106

View Profile
October 26, 2018, 08:23:41 PM

Bende senin doğru söylediğini ön görmüyorum araştırmacı kardeş

▬▬▬▬▬ ◯●●   REPME.io   ●●◯ ▬▬▬▬▬
The new WEBSITE will be LAUNCHED on the 1st NOV
Please check the Whitepaper for more complete info
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
October 28, 2018, 08:58:06 AM

Katılıyorum.Sen kısa vadeli düşünceni söylemişsin ancak ben daha uzun süreli düşündüğüm zaman daha başka şeyler çıkıyor ortaya ben direk diğer coinlerin yükselip,bitcoinin düşeceğini düşünüyorum.Bakalım bekleyip göreceğiz.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
October 28, 2018, 09:18:45 AM

Ben de aynı düşüncede yine.Bitcoin artık durağanlaştı.Artık bu dakikadan sonra bişey beklememek gerek.Zaten zengin olan oldu.Biz sonradan balıklama atladıkları ve elimizde bomba gibi kaldı BTC.

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
October 30, 2018, 10:30:15 AM

BTC normal seyrine göre gidecek olan pazarda zaten 6k üstü yerlerde olması gereken bir transfer, ödeme veya yatırım aracı. Hangi yatırım aracı son 2 yılda Bitcoin kadara kazandırdı yatırımcısına.
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
October 30, 2018, 04:27:53 PM

son bitcoin grafiğine bir, iki çizgi ekledim. eğer 6000 doların aşağısına salar da toparlayamazsa eğer bu 5800 zamazingosunda tutunmama durumu var. hem üstten, hem alttan grafik iyice sıkıştı. gün sayıyoruz artık. bir yere gidecek ama bu nedense dump şeklinde oluşacak diyor bana.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
October 30, 2018, 05:16:38 PM

Bu sene bu beklenilen yukselisin olmayacağını anlayalı baya oldu. Ben hazirandan sonra ümidini kesmiştim yükselişten. O kadar aydır bekliyoruz 4-5 ay daha bekleriz birşey olmaz. Bu sene böyle geçti bakalım. Grafiğe göre baya sıkıştı artık BTC de. Sanki aşağıya gidecek gibi. 6600 den 6300 kere geriledi son günlerde.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
October 30, 2018, 07:19:00 PM

Sizce yıl sonu ne kadar olabilir?
Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile
December 30, 2018, 12:52:21 PM

Açıkcası sizin yaptığınız şey öngörüden ziyade bu tür borsalarda yani piyasalarda duygusal olarak tahmin ederek başkalarını da yanıltmak deniyor.Tabi bu kibarcası argo olarak ise de sallamasyon deniyor.10 BİN DOLAR dan bahsediyoruz biraz uçuk sadece matemetiksel olarak mümkün bir değer gibi geldi bana umarım yükselir.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
December 31, 2018, 08:19:17 AM

Dediği gibi 10binleri görmedik tam tersi dibe geldik, fakat katılmadığım nokta kurumsal firmalar bıdı bıdı bişeyler saçmalamış, bundan önceki hangi boğada kurumsal firmalar işin içindeydi ki şuanda kurumsal firmalar gelmeden btcde artış beklemiyormuş, saçma bir yorum bence.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
December 31, 2018, 08:58:56 AM

Bende yılsonuna kar 5k'yı kırmasını öngörmüyorum.Yani şurada bir gün kalmış kırabilir mi imkansız gibi.2018 niye böyle oldu kripto piyasası haketmediği şekilde sert düştü.Bir çok arkadaş için bu son oldu maalesef.

████████████         AVXChange         ████████████
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
January 01, 2019, 03:09:44 PM

3k dolardan 20k dolara gelmesi 6 hafta sürmüş bir enstrüman için ne kadar da iddialı sözler bunlar. Peki 3k'dan 20k'ya uzanan süreci de bilmiş mi acaba bu arkadaş? Hani ona göre güvenirlik, geçerlilik gibi olaylarını değerlendirelim. Bende çıkıp 50k olacak diyeyim. Neye göre yorumluyoruz ki bunu? Şu yaşadığımız dönemi ya da olan biten herşeyi kim tam olarak öngörebildi? Bence çok da kaptımamak lazım her yetkili görünen kişinin açıklamalarına. Çoğu kendince mantıklı sebeplerle açıklama yapsa da konu Bitcoin olunca pek de tutarlılık görülemiyor. Kaldı ki belli açıklamalar kasten de yapılmış olabiliyor.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 01, 2019, 03:12:11 PM

"Uçacak, kaçacak" tahminleri son bulduğunda ve dibi bulduğunda anca yükselir bence. Ne kadar spekülasyon o kadar istikrarsızlık olacak.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 01, 2019, 04:06:46 PM

Sanki herkes 10 bin dolar bekliyormuş gibi anlaşılıyor başlığı okuyunca. Piyasa o kadar karışıktı ki 4 bin dolara çıkınca sevinir olduk.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
January 02, 2019, 02:42:38 PM

Adam haklı çıktı zaten de söylediği doğru. Geçen seneki gibi bir fomo oluştuğunda bile bireysel kullanıcılar 19 bin dolara çıkarmıştı. Hayal ettiğimiz rakamlar için kurumsal yatırımcı şart ve onlar da belli başlı düzenlemelerden sonra adım atar ancak piyasaya.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 03, 2019, 08:34:58 PM

Çok ama çok sağlam bir destek ve direnç noktalarındayız şu aralar arkadaşlar 4 bini geçtiği an herkes "ne oluyoz" demeye başlar ve gaz gelirse ver elini 6-8-10k ha sonra sağlam dump yiyip yine 6k ya düşer ama eninde sonunda ath ypaar
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
January 03, 2019, 09:04:57 PM

Artık bu gidişle 2019 sonlarında bile zor gibi gözüküyor 10k lar bakalım yeni gelişmeler ne yönde olacak, piyasaya güven sağlamak için birşeyler yapılması gerek, ancak ozaman çözüm olacak gibi...
Ecol
Full Member

Activity: 532

View Profile
January 03, 2019, 11:06:59 PM

O kadar boş sallayanlar olduki kasım başında sözde kripto piyasasında önde gelenler bitcoinin eski seviyelerine geleceğini hatta 10k usdnin hayal olmadığını söylediler , bunu söylediklerinde bitcoin 6500 dolardı şuan ise 3850 dolar civarı. Felaket tellallığı yapmış gibi olmıyayım ama 1 sene daha 300 yukarı 200 aşa gider bu bitcoin.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
mehmet312
Full Member

Activity: 378

View Profile
January 05, 2019, 01:32:52 PM

O kadar boş sallayanlar olduki kasım başında sözde kripto piyasasında önde gelenler bitcoinin eski seviyelerine geleceğini hatta 10k usdnin hayal olmadığını söylediler , bunu söylediklerinde bitcoin 6500 dolardı şuan ise 3850 dolar civarı. Felaket tellallığı yapmış gibi olmıyayım ama 1 sene daha 300 yukarı 200 aşa gider bu bitcoin.
Felaket tellallığı değil bence de olcak olan o, yeni yıla girdik herhangi bir önümüzde güzel etki yapabilcek bir haber var mı 2019da açıkçası ben göremiyorum, üç aşağı beş yukarı gider sanki baya bir süre daha.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: