Bitcoin Forum
May 24, 2024, 03:28:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Şuan BAT Alınabilir gibi  (Read 125 times)
gedor (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
October 21, 2018, 08:21:47 AM

Coinbase'in eklemek için inceleyeceğini duyurduğu coinler: Cardano, Basic Attention Token, Stellar Lumens, Zcash, ve 0x

0x zaten eklendi, aralarında en düşük market cap'a sahip token BAT, kesin eklenir gibi ayrıca şuan düşük durumda ne dersiniz. Bana göre hepsi zaten eklenecek adamlar bir daha insider vs. olayı olmasın diye bu şekilde duyurdular.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
October 21, 2018, 08:27:55 AM

eth bazında token ath yapmış resmen Huh binancede arada görüyordum 2 bin satlarda dolanıyordu az önce baktım 3600 satlarda 4 saatlik grafiklerini incelerseniz binancede şu an kesinlikle alım fırsatı olan bir token değil çünkü zaten fiyatlanmış geç kalınmış bence yatırım için
gedor (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
October 21, 2018, 08:33:03 AM

eth bazında token ath yapmış resmen Huh binancede arada görüyordum 2 bin satlarda dolanıyordu az önce baktım 3600 satlarda 4 saatlik grafiklerini incelerseniz binancede şu an kesinlikle alım fırsatı olan bir token değil çünkü zaten fiyatlanmış geç kalınmış bence yatırım için

Zaten 0x, bat gibi sağlam olanların çoğu eth bazında tavan durumda, USD bazında alınabilir, uzun vadeli her türlü alınır bana göre.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: