Bitcoin Forum
June 26, 2024, 08:29:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Türk bilgisayar bilimcisi Emin Gün Sirer, yeni bir kripto para yaratıyor  (Read 1211 times)
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 21, 2018, 05:13:31 PM

Büyük bir akademisyen ve kendini bu alanda kanıtlayıp başarılarına devam eden bir üstad, yaratmak sadece Allah’a mahsustur, ama yeni bir proje geliştiriyor olabilirler başarılar
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
October 21, 2018, 05:30:56 PM

Herkes coin çıkarabilir tabii ama bi netice alacağını sanmıyorum başkasının yaptığını yapmak kolaydır geliştirebilirsin ama btc denen yeniliği getireni geçemezsin.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
October 21, 2018, 06:23:24 PM

Maalesef Yürkler bu kripto piyasasında mimlenmiş durumda.Çok fazla fake projeler oldu.Çok fazla dolandırıcılık yaşadık Türklerden.Umarım bunda da aynısı yaşanmaz. Sağlam bir proje olsa da,biz de övünsek...

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1074

View Profile
October 21, 2018, 06:36:33 PM

Dün canlı yayında dinledim gerçekten bilgi birikimi ile kendini dinlettiriyor.İşin teknik yönü ile alakalı çalışmaları.Başarılı olacaktır.Para toplama gibi bir derdi yok.Ico yapmayacağını söyledi.Neo platformunda çıkan coinler gibi sistemine destek olanlara belli oranlarda airdrop verip sistemi geniş kitlelere ulaştırmayı ve bu sayede ağını tüm dünyaya yaymayı amaçlıyor.Umarım başarılı olur.Desteğe hazırız biz.Vitalik gibi insanlar artık bizden çıksın yeter ki ...

Tayfun hocam acaba bounty yapacak mı bilginiz var mı eğer bounty yapacaksa destek olmak isterim bu derece işini bilen kişileri desteklemek lazım topluluk olarak kriptoparalarla ilgilenen geniş bir kitle var Türkiye de ama bir tane projemiz Yok alayı vurkaç yöntemi ile milleti dolandırıyor

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 21, 2018, 06:45:59 PM

birisi twitter uzerinden iletişim kursa, buraya gelse forum üzerinden destek veririz. burdaki turk kitle isterse globalde de etkili olabilecek seviyede.
yolu acık olsun. elimizden gelenide yaparız
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
October 21, 2018, 07:03:52 PM

Öncelikle bu işe kalkışan insanların bilgisayar bilimcisi olması çok büyük bir artı.

Önüne gelenin token çıkarıp, ICO düzenlediği piyasada ne yaptığını bilen insanlara her zaman ihtiyacımız var. Henüz detaylar belli değil sanırım; fakat proje ortaya çıktığında derinlemesine incelemek için sabırsızlık duyuyorum şimdiden. Umarım bu tarz projeler sayesinde, ülkemizdeki kripto para algısını da pozitif yönde etkileyen gelişmeler yaşanır.
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
October 21, 2018, 07:52:24 PM

Emin Gun Sirer'e laf yok. Fakat bahsedilen -ya da alti cizilen diyelim- konular, yani sifir madencilik, x tps, akilli kontratlar vs. cok cok eski konular artik kripto camiada. Aslinda eskiden daha cok acemi konular. Artik side-chainler, multi-layered akilli kontratlar, interoperable sistemler vs. konusuluyor.

Umarim AVA iyi bir proje olur diyelim tabi...  Smiley
frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
October 21, 2018, 08:42:21 PM

Açıklamalarına göre sağlam bir proje olacak gibi, milli olayına deginmemesi çok iyi olmuş. En azindan kafamızda; acaba bu da diğer milli dediğimiz koinler gibi scam çıkarmı? Kargaşası olmayacak. Umarım hedeflerine başarılı ve sağlam bir şekilde ulaşır.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
October 21, 2018, 08:43:03 PM

Emin hoca gerçekten boş konuşmayan bir adam o yüzden dediğini dikkate almak lazım. Böyle bir proje yapar ve ICO'da düzenlerse büyük yatırım toplayacağını düşünüyorum. Whitepaper güzel olursa, ben de girmeyi düşünürüm.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 21, 2018, 09:20:19 PM

emin hocayı tanımıyordum biraz inceleyip aslında ne kadar bilgili olduğunu okuduğum halde merakımı gidereceğim eminim bahsettiğiniz kadar bilgili birisi ile scam bir proje çıkarmaz. airdrobundan haberdar olalım da biz de nasiplenelim bakarsınız bir hydro olur  Cheesy
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
October 21, 2018, 10:35:39 PM

Emin Gün Sirer'in böyle bir projenin içinde olması beni gerçekten heyecanlandırdı. Blockchain teknolojisine ilişkin bilgilerine güvendiğim ve genel durumu her yönüyle somut yaklaşımla değerlendiren bir kişi. Projesinin de başarılı olacağını düşünüyor ve ayrıca heyecanla bekliyorum.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 22, 2018, 01:25:13 AM

Blockchain ve kripto paralar alanında saydıdeğer kişilerden biri. Muhtemelen bundan faydalanmak için oda işin içine girmeye karar verdi. Ha iyi kötü birşeyler elbette yapacaktır ve umarım bizi gururlandırır

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
October 22, 2018, 07:20:40 AM

Türk ile başlayınca artık piyasada öyle bir önyargı var ki negatif yönde. Umarım üzerine yapışıp kalmaz. Şimdiye kadar ortaya çıkanlar bundan sonrakilerin bile önünü kapadılar ve kapamaya da devam ediyorlar. Bu negatif algıyı yıkmak için şöyle hiç bir söylentiye aldırış etmeden %100 çalışan bir sistem ile piyasaya girmek gerekiyor ki "vay bee, ulan türklerde çakallıktan başka da işler varmış" dedirtebilsin ve o kötü algıyı silsin. Umarım başarılı olabilir ne diyelim... Bol şanslar...
pruzmani
Jr. Member
*

Activity: 195

View Profile
October 22, 2018, 07:29:44 AM

Bravo
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
October 22, 2018, 07:33:35 AM

Umarım başarılı olur diye başlayayım söze ; Tabi ki daha fazla araştırma yapmak lazım. Madenciliğin olmaması kötü aynı zamanda elinizde belli bir miktar tututğunuz da oylamaya ve karar sürecine katılımı olan bir sürü hazli hazırda koin var burada eksik bir bilgi var anladığım kadarıyla. Sadece blockchain yapmak yada benim koinim daha iyi olacak demekle bazı şeyler olmuyor projeyi görmek lazım.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
October 22, 2018, 08:26:24 AM

Emin Bey'in bu konuyla ilgili haberlerini başka yerlerde de gördüm. Çok olumlu bir hava seziyorum. Zaten, genel olarak bakıldığında Avrupa temelli tokenler, coinler daha başarılı son zamanlarda. Umarım dediklerini gerçekleştirebilir.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
October 22, 2018, 08:58:28 AM

emin hoca tezos un advisor larından biriydi, orada ne oldu da yeni bir yola kendi başına devam etmek istiyor anlayamadım.. bu konu ile ilgili roportajda değinilmemiş mi hiç?
bu söylediklerini zaten vakti zamanında tezos için söylemişti diye hatırlıyorum.
enginsev
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile
October 22, 2018, 10:05:03 AM

Hocam için o gemi kaçmıştır kanımca.
Advisorlüğe devam etmeli
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 22, 2018, 11:16:58 AM

Emin gün sürer yaparsa güzel yapar diye düşünüyorum zaten türkiyede blockchaine güvenen insanlardan bir tanesi de bu aynı hareketi özgür demirtaş tan da bekliyorum ses getirmese reklam olmasa nasıl büyüyecek bu piyasa

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
October 22, 2018, 11:20:37 AM

Muhtemelen yorumlarda türkse boşver türkse dolandırır vs vs tarzı yorumlar mutlaka vardır. Yorumları okumadm ama kesin vardır imkan vermeden müsade etmeden başarılı olmasını beklemeyin bi türkün bu alanda başarılı olabilecek çok insan var içimizde
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: