Bitcoin Forum
July 05, 2024, 01:48:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bahanemiz hazır… Değerlendirelim mi?  (Read 292 times)
Erhan5532 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 1

View Profile WWW
October 21, 2018, 07:08:21 PM

Borsa kanalın bugünkü kapanış itibariyle destek noktası 82 bin 900’lü seviyelerde. Direnç seviyesi ise yine bugünkü kapanış itibariyle 87 bin 900’lü seviyelerde bulunuyor. Endeksin bu aralık içerisindeki hareketleri normal karşılanabilir. Şu an için olası geri çekilmelerde 84 bin 200 – 300 bandı oldukça önemli. Aşağı geçilirse kanalın destek noktasına doğru bir sarkma yaşanabilir.

Kaynak: http://finans.gazetevatan.com/haber-detay/yazarlar/bahanemiz-hazir-degerlendirelim-mi/10804/

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 21, 2018, 07:34:43 PM

Hocam kombo yapmışsın Cheesy O kadar konuyu ard arda açacağına biraz bekle sindirelim sonra açarsın.yada hepsini tek konu altında paylaş bari.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 24, 2018, 03:25:42 AM

İttifakın bozulmasının yansımalarına ve faiz arttırımı beklentisinin tatmin edip etmeyeceğine göre şekilleneceğini düşünüyorum. Sırf tekniğe göre yorumlamamak lazım.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
October 24, 2018, 04:01:38 AM

İttifak bozulmasının ekonomik olarak çok bir etkisinin olmayacağını düşünüyorum zaten patlamaya hazır bir durumdayız  her şey küçük bir kıvılcıma bakıyor bahane olmadan da ekonomi daha da dibe inebilir ,
loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
October 24, 2018, 11:10:59 AM

Piyasa yavaş yavaş düşüş eğiliminden yatay seyre döndü. Ekonomide dengelemeler ittifak bozulsada ara vermeden devam etmeli ,uzun bir ardan sonra cari fazlası vermemiz iyiye işaret olarak yorumluyorum ,dolar ile ilgili kasım ayı bitmeden net bişey söylemek zor.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
October 24, 2018, 11:47:41 AM

Piyasadaki hareketliliği etkileyebilecek birçok gelişme yaşanıyor bu aralar ülkemizde.
Bundan dolayı destek ve direnç noktaları gün be gün değişebilir, temkinli olmalıyız.

beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
October 24, 2018, 05:45:06 PM

ittifakın çatlaması, ilk defa akpnin desteklemediği yasa tasarısının kabul edilmesi vs güzel tatlı bahaneler bunlar hep.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
October 24, 2018, 07:43:57 PM

İttifakın çatlaması söz konusu değil iddialı konuşan politikacıların çark etmesi görülmemiş fenomen değildir. Akp desteklemiyormuş gibi gözükerek dışarıya muhalefet istedi vekillerim evet dedi mesajı vererek kapıyı arkadan dolanıyor.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
October 25, 2018, 05:35:40 PM

çatlattırtmadılar ittifakı. bir telefon geldi malum parti vekillerine ve çark edildi. adamlar vida gibi dönüp duruyorlar yani.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1331

View Profile
October 25, 2018, 09:04:02 PM

çatlattırtmadılar ittifakı. bir telefon geldi malum parti vekillerine ve çark edildi. adamlar vida gibi dönüp duruyorlar yani.
Benim görüşüme uygun değil, dışarıdan bakıyorum ama her ne kadar fikirleri bana çok ters olsa da büyük bir kitleyi temsil eden köklü bir parti(ydi). Mezdekeye döndüler, ne bir dedikleri bir dediklerine, ne de söylemleri eylemlerine uyuyor. Gücün yanında oldun ne oldu, gücün uşağı oldun.
Lethapudi
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
October 25, 2018, 10:36:53 PM

Ülke gündemine yetişmek normal bir insanın harcı değil valla ekip lazım bu iş için. Biri bitmeden bir başlıyor, algı bozukluğu yaşamamız normal bu şartlarda, İttifak bozulmadı fakat neye faydası var o da belirsiz.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
October 26, 2018, 07:27:08 AM

İttifak bozuldu demek de bozulmadı demek de doğru değil şu anda. Ülkede ne olup bittiğini anlayabilen beri gelsin. Bu ortamda yatırım yapmak kumar oynamaktan  farksız.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile WWW
October 26, 2018, 05:55:39 PM

İttifak kolay kolay bozulmayacağını gösteriyor bence baksanıza şahsi gibi görünen şeylerde ittifak olmasa bile memleket meselesi söz konusu olunca ittifak hemen devreye girebiliyor.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
October 26, 2018, 11:06:07 PM

Borsa çok düştü tam da yatırım yaptığım sırada düşmesi de şanssızlığım mı desem yanlış zamanda yatırım yaptım mı desem bilemedim. Neyse artmasını bekleyeceğiz.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
November 01, 2018, 10:43:06 PM

Tüm kaygılarımız kripto para borsalarının yükselişe geçmesi ile sonlanma ihtimali nedeniyle bitmeye yakın. Bahanemiz hazır olmasın madem giriş yapıldı kripto piyasasına her şeyi öğrenip değerlendirme yapalım.
Brainstorming
Member
**

Activity: 146

View Profile WWW
November 03, 2018, 09:56:22 PM

Varlığımızı iyi ve kötü yönleriyle tekrar yaşama düşüncesi hayatı iyimser düşünce ile kucaklamak gerektiğini belirten alt etme süreçlerini düşününce sizi öldürmeyen şey güçlendirir. Yüzleşmek yaşamın en zor anları ile bizi ileriye taşır.
campeck
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
November 03, 2018, 11:57:28 PM

Siyaset fazlasıyla karışık, borsaya yansımaları ağır oluyor elbette. Uzun bir zaman borsadan uzak durmak bana göre en iyi karar olacaktır ekonomik durumlar nedeniyle.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
November 07, 2018, 02:49:59 PM

değerlendirmek adına buradayız zaten. tüm dünyada bir kaos bekleniyor. kaoslar fırsatları doğuracaktır hazır bekliyoruz.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
adept
Full Member

Activity: 223
Merit: 100

View Profile WWW
November 09, 2018, 03:38:26 PM

henüz değerlendiremedim küçük sermaye ile olacak en iyi işleri yapmayı isterim pazar izin versin fındık dalları yeşillensin bitcoin 2019 başında tepeye doğru ilerlesin.
cryptocorc
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
November 09, 2018, 03:44:34 PM

ben düşünmüyorum ittifakın gerçek olduğunu kısa süreli çıkar hesapları hesabı yapılarak ittifak oluşturulmuş gibi gösterildi. her parti kendi hesabına avantaj elde etmek için yarışıyor.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: