Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:29:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Herşeyin vakti var yeter ki sabırlı olalım  (Read 932 times)
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
November 07, 2018, 03:36:34 PM

kesinlikle çok doğru bir yazı. sabreden insan, sabrederken de kendini geliştiren insan her şekilde bu piyasadan istediğini alarak çıkacaktır.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
November 07, 2018, 04:29:44 PM

11 aydır sabrediyorum. gözümde büyüttüğümden değil de bu 11 ayın tamamında düşüşler yaşandığı için yaka silkme durumuna da az kaldı haliyle.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
November 07, 2018, 11:14:03 PM

Bounty'lerden gelen, elimde bulunan tokenlerden sadece ''bu işten para kazandım'' demek için satış yapmıştım, 800 tl cebime koymuştum.

Onun dışında gelicek paraya ihtiyacım şuanda yok. 2-3 belki de 5 sene bekleyebileceğim derecede kendimce değerli gördüğüm tokenler var.

Al-sat ile kendi miktarlarını arttırabilirdim ancak hiç ellemiyorum, artsın düşsün takılsınlar.

Hergün bakıyorum birkaç kez, ama sadece keyiften. Düşerken bile izlemesi keyif veriyor. Para verip aldığımda böyle olmuyordu elbette Smiley
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
November 07, 2018, 11:49:42 PM

Sabırlı olanların bu işten kazançlı çıkacağını ben de düşünüyorum. Ancak özellikle emeksiz çok para kazanma hayalleri içinde, boğa sezonunda BTC ye ilişkin yapılan bolca yapılan reklamların rüzgarına kapılarak, araştırma yapmadan piyasaya girmiş insanların sabrı çoktan tükendi. Ya ne olursa olsun diyip zararına çıktılar ve paralarını balinalara kaptırdılar. Ya da giden gitti diyerek her şeyi unutmayı seçtiler. Ancak bir de öyle bir kitle var ki ileride yanında köprü yapıalacak bir  boğazdan arsa satın aldılar. İşte onlar bu piyasadan asıl para kazanacak insanlar. Bazen ötesine berisine bakmamak lazım. düşüyormuş yükseliyormuş falan filan...

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 08, 2018, 02:19:08 AM

Zaten beklemekden başka bir yol var mı yok zararına yok pahasına satmayacagamız ıcın holdda devam ınsallah yuzumuz guler kısa zamanda.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
November 08, 2018, 07:18:14 AM

Sabır her piyasada zordur fakat bu piyasada yüksek volatiliteye alıştığımızdan dolayı daha zor gelir %3 5 ler kesmiyor aslında çok güzel karlar ama yapamıyorum bende kar almayı maalesef.
redsilentstorm
Member
**

Merit: 10

View Profile
November 08, 2018, 08:51:19 AM

Sabır taşı diye bir hikaye vardır eskiler bilir bilmeyenler bir bilene sorabilir.  Hikaye de ki o taş gibi gün gelecek bizde sabretmekten çatlayacağız ama maalesef ki yapacak bir şey yok şu anda.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
November 08, 2018, 08:59:37 AM

Kaç aydan beri sabrettiğimiz ortada. Piyasaya artık yeni oyuncuların girmesi lazım fiyatların yükselmesi için. Aslında Dünya genelinde haber programlarında Bitcoin'in ve Blockchain teknolojisinin reklamı yapılsa yeni oyuncular girecek piyasaya ama işte kim organize edecek tüm Dünyayı? Bu arada milletimiz gözünü açsın ve artık kripto paraya yatırım yapsın. Gelecek kripto paralarda.

mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 08, 2018, 01:13:24 PM

Kısa vade riskli olsa da uzun vade kazanç kaçınılmaz. Ayı piyasasında alttan toplanır boğada satılır.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
November 08, 2018, 02:14:43 PM

Sabrlı olmadan bir yerlere gelmek çok zor.Güzel bir konuya değinmişsiniz hocam.Airdroptan ve ya bounty'den gelenleri hemen satmak yerine biraz bekletmek daha mantıklı.Ben zamanında airdroptan gelenleri anında 3-5 kuruşa sattım.Yeniydim ve sonradan o projelerin değerleneceğini düşünmüyordum.Akıllı ve sabrlı adımlarla bu piyasada güzel yerlere geline bilir.Her şey kendi ellerimiz de.

<I'm Designer from Turkey>
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
November 08, 2018, 04:50:39 PM

Sabrederek tabi ki kazanılabilir. Fakat sorun şurda hangi coini satmayacaz ve ne zamana kadar tutacaz. Kripto para piyasasını kestirebilmek çok zor. O yüzden her zaman bir miktar elinde garanti tutmak iyidir. Yoksa boğa gelsin diye çok bekleriz.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 08, 2018, 07:34:23 PM

Aceleye gerek yok, imar olmayan bir yerden arsa aldım diye düşünüyorum. Ne zaman ki yol geçerse biz o zaman para kazanacağız. O yüzden sabreden derviş muradına erermiş Smiley
zorbey (OP)
Member
**

Merit: 33

View Profile WWW
November 08, 2018, 07:38:28 PM

Aceleye gerek yok, imar olmayan bir yerden arsa aldım diye düşünüyorum. Ne zaman ki yol geçerse biz o zaman para kazanacağız. O yüzden sabreden derviş muradına erermiş Smiley

İşte olayın özeti bu. Harika bir örnek olmuş. Teşekkürler.

Arkadaşlar, elinizde bulunan coin çöp değilse, sabreden herkes kazanacak. Ne kadar sürer bilmiyorum, tarih veremem ama mutlaka kazanacak. 2/3/5 yıl sonra burada yazdıklarımızı okuyup gülümseyeceğiz.
airdrop bountylerden gelenleri 3/5 kuruşa satmayın. Şuan tam toplama zamanı. Toplayabildiğiniz kadar toplayın. Çöp olmadığı sürece er yada geç iyi paralar kazanacağız inşallah.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 08, 2018, 07:43:47 PM

Sabır herşeyin başı tabiki zamanında 1-2dolardan bitcoin ethereum alanlar sabırlı olsaydı şuan kaç tane milyarder vardı ama aralarından 1-2 tanesi sadece sabırlı davranıp satmamıştır
Mavis
Full Member

Activity: 297
Merit: 101

View Profile
November 09, 2018, 01:00:29 PM

her şeyin vakti var yeterki sabır olsun cümlene sonuna kadar katılıyorum. hemen olmasını isteyenler pazardan çekildi gitti geriye bizim gibi sabırlı olanlar mücadeleyi sevenler kaldı, sabır gösterin ümidinizi kaybetmeyin.
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
November 09, 2018, 01:05:51 PM

Kesinlikle başlıktaki gibi sabır sabır sabır inanın sabredince herşey bizim lehimize olacak zor günler geçirenler rahatlayacak çalışmaya devam ve sabır
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 09, 2018, 05:38:33 PM

İşte olayın özeti bu. Harika bir örnek olmuş. Teşekkürler.

Arkadaşlar, elinizde bulunan coin çöp değilse, sabreden herkes kazanacak. Ne kadar sürer bilmiyorum, tarih veremem ama mutlaka kazanacak. 2/3/5 yıl sonra burada yazdıklarımızı okuyup gülümseyeceğiz.
airdrop bountylerden gelenleri 3/5 kuruşa satmayın. Şuan tam toplama zamanı. Toplayabildiğiniz kadar toplayın. Çöp olmadığı sürece er yada geç iyi paralar kazanacağız inşallah.

Zaten yeteri kadar sabıra sahip olmayan kimselerin hiçbir borsada yatırım yapmaması gerekir. Çünkü illa zarar eder. Kendi adıma ara ara şeytan dürtse de çok uzun süredir alış-satış yapmıyorum.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
November 09, 2018, 07:16:04 PM

Hepimiz bunun farkındayız ama sabrında bir sonu var derler. Bekle bekle nereye kadar bazen çok beklettiğim ama paraya ihtiyaç olunca mecbur sattığım coinler var. Çok pişmanım ama yapacak bir şey yok.
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
November 09, 2018, 07:33:27 PM

Kötü piyasa şartlarında Her zaman sabırsız kişiler elenir. Sabırlı kişiler ise iyi para kazanır. Ancak bu iş biraz piskoloji işi. Yani psikolojimizi sağlam tutabilirsiniz sağlam paralar kazanabilirsiniz

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
November 10, 2018, 09:12:55 AM

Kötü piyasa şartlarında Her zaman sabırsız kişiler elenir. Sabırlı kişiler ise iyi para kazanır. Ancak bu iş biraz piskoloji işi. Yani psikolojimizi sağlam tutabilirsiniz sağlam paralar kazanabilirsiniz

Psikolojim yerinde ve elimdeki kripto paraları tutmaya devam ediyorum. Güzel günlerin yakın olduğunu düşünüyorum. Herşey güzel olacak ve mutlu yarınlara uyanacağız forum ahalisi olarak. İhtiyacımız olan şeyler ise sabır ve zaman. Herkese bol sabırlı günler dilerim.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: