Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:49:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Johnny Depp bir kripto para platformu ile ortaklık kurdu  (Read 802 times)
harsars (OP)
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
October 23, 2018, 07:31:13 AM

en sevdiğim ünlülerden biri Grin
Johnny Depp kripto para merkezli sosyal eğlence platformu Tatatu‘yla birlikte çalışıyor. Johnny Depp ve yapımcı Andrea Lervolino dijital içerik ve film üretip geliştirmek için ortaklık kurdu. Bu işe de bir filmle başladılar. Filmin adı “Barbarları Beklerken”. Depp bu işe kendi film prodüksiyon şirketi Infinitum Nihil ile katkı sağlarken Lervolino da yeni girişimi kripto para merkezli sosyal eğlence platformu “Tatatu” ile katkı sağlıyor.

Barbarları Beklerken, J.M. Coetzee’ nin ödüllü romanınının aynı isimdeki filme uyarlanmış hali. Filmin yıldızlarından biri de Depp. Çekimler bu ayın sonlarına doğru Fas’ta başlayacak. Filmin yapımını Lervolino ve onunla beraber çalışan Monica Bacardi’nin Ambi Medya Grubu üstleniyor.

Lervolino, Depp’ten bahsederken hayranlıkla şöyle diyor:

“O çok az insanın yapabildiği materyalleri canlandırma özelliğine sahip ve istediği projeleri dikta eden geleneksel endüstri formüllerinin yükünden arınmış durumda. Yıkıcılığı benimsemenin yolunu tuttuğumuz için Depp bizim için anahtar rolde bir iş birlikçi olacaktır ve biz onun filmlerdeki vizyonunu ve iç güdülerini gerçek hayata döndürmekten son derece heyecanlıyız.”

Depp ise Andrea ile ilgili şunları kaydetti:

“Bu demokratik eğlence çağında, onun yaratıcı değer ve inanç sistemine hayranlık duyuyorum. Şahsi prensiplerimize de uygun şekilde özgürleştirici, ilerici bu yolda işbirliği yapmayı dört gözle bekliyorum.”

6 ay önce serüvenine başlayan Tatatu, film ve TV içeriklerinin yanında satın alma alanında da adımlar atıyor. Tatatu ayrıca bir Lamborghini biyografisi filmini de destekleyeceğini duyurdu. Başrollerde Antonio Banderas ve Alec Baldwin oynuyor. Ek olarak Jeremy Renger üzerine belgesel ve Özgürlüğün Sesi adlı bir dramaya da el atmış durumda.

Tatatu token alım satımları Liquid üzerinden yapılıyor ve bu token’ler kullanıcılara ve içerik üreticilerine ödemede kullanılıyor. Şirket içerikleri izleyen ve paylaşanları ödüllendiriyor. Tatatu şirketinin açıklamasına göre, şirket bu yazı 575 milyon dolarlık token ön satışıyla kapatmış durumda.

kaynak https://uzmancoin.com/bitcoin-johhny-depp-ortaklik/

böyle haberleri gördükçe aslında nasıl bir oluşumun içindeyim diye kendimle övünüyorum
bir nevi herkez bu işe baya ciddi bakıyor
her ünlü kendi kripto paralarını çıkarmaya başlarsa şaşırman
daha yeni bir olay olsada bukadar yayılması beni sevindiriyor gelecek kuruluyor ve biz buna katkıda bulunup şahitlik ediyoruz
1714819741
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714819741
Reply with quote  #2

1714819741
Report to moderator
1714819741
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714819741
Reply with quote  #2

1714819741
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
October 23, 2018, 04:00:22 PM

Hocam ünlülerin kendi coinlerini çıkarması aslında yayılma ve dışarıya duyurma açısından çok faydalı. Ancak ben arkasında proje yatmayan bir coine neden yatırım yapayım sorusu geliyor aklıma.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
October 23, 2018, 04:15:32 PM

Güzel haber reklam yapıyor işte daha ne istiyoruz bedavadan medyanın gündemine gelmesi iyi bir şey tevşik edici olabilir böyle uygulamalar hepsi girse keşke kripto paralara

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Ridcan
Member
**

Merit: 31

View Profile
October 23, 2018, 05:40:35 PM

Tatatu token alım satımları Liquid üzerinden yapılıyor ve bu token’ler kullanıcılara ve içerik üreticilerine ödemede kullanılıyor. Şirket içerikleri izleyen ve paylaşanları ödüllendiriyor. Tatatu şirketinin açıklamasına göre, şirket bu yazı 575 milyon dolarlık token ön satışıyla kapatmış durumda.

hocam ciddi misiniz 575 milyon dolarlık token mi satmışlar bu coinmarketcaptaki tatatu mu çünkü bu yazı 575 milyon dolarlık token ile tamamlayan bir coin olamaz ya hele ki şu piyasada ben mi yanlış anladım beni düzeltin yanlışsam
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 23, 2018, 06:06:45 PM

Sonuçta kripto paralar borsaya açılan şirketlerin yerini almaya başlıyor. Denetimsiz bir ortam, hesap soran yok, kolay finansman toplamanın bir yolu olarak görünüyor. Tabi kriptoların piyasayı ele geçirebilmeleri için stabiliteye ihtiyaçları var. Bu gerçekleşmezse günlük hayatta yaygınlaşması mümkün değil.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 23, 2018, 06:15:32 PM

Daha önce kripto para reklamlarında falan oynayan ünlülere zaten güvenmemiştim pek mayweather paris hilton ronaldinho dj khaled falan ancak jhonny depp biraz da olsa güven veriyor umarım iyi bir gelişme olur

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
October 23, 2018, 07:19:43 PM

bir sürü ünlü isim ortaklık kurdu reklam yüzü oldu kendi coinini çıkardı falan ama hiçbiri gerçekten başarıya ulaşan bir proje gösteremedi hep scam hep dolandırıcı hep hacimsiz dandik şeyler olarak karşımıza çıktı bu ortaklığın sonucu nasıl olacak merak ediyorum

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 23, 2018, 07:28:42 PM

Bu proje hangi ara cikmista bu parayı toplamış hayret. Hiç duymadım. En kotu cryptoparalarin reklamını yapmış olur.
adamdamdandusen
Member
**

Merit: 10

View Profile
October 23, 2018, 07:39:48 PM

Bak bu güzel ünlüler önemli bı konularda. Bir ara bir kampanya ünlü bir şarkıcıya reklamını yaptırdı inanılmaz satış yapmıştı o zamanlar. Ünlüler bu tarz projelere dahil oldukça yatırım artacaktır.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 23, 2018, 07:55:57 PM

Adam oyunculuğu kadar zekiymişte , teknolojiye ayak uydurup ortaklık yapmak herkesin yapacağı iş değil tebrik ederim.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
October 23, 2018, 08:06:05 PM

Ünlüler, zenginler piyasadaki ışığı gören geliyor bakalım sonu nereye varacak bu işin. Bir yandan kripto paraların yayılması için iyi ama kontrolü yine aynı kişiler ele alacak orası ne kadar iyi olur bilemiyorum.
LoveFooL
Member
**

Merit: 12

View Profile
October 23, 2018, 09:24:19 PM

ünlülerin bir kripto parası çıkarması reklamında oynaması vs beni hiç cezbetmiyor . yani bir ünlü reklamında var diye yada bir token çıkardı diye yatırım yapacağımı düşünmüyorum. Ama kriptonun bilinirliğinin artması açısından gayet faydalı
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
October 23, 2018, 09:43:15 PM

Daha fazla guvenilir yuzun bu alanda ismini bir yerlere vermedi ve kripto paralarina ortak olmasini ben olumlu ve uzun vadede geri donusler getirebilecek hamleler olarak goruyorum.

freim
Member
**

Merit: 42

View Profile
October 23, 2018, 09:45:27 PM

paylaşım için teşekkür bu tarz haberler dikkat çeker oldu ortalıklar haberler vs herkes bir boğa haberi bekliyor bana göre daha çok ortalıklar vs kurulacaktır yolun başındayız hala
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 27, 2018, 02:55:47 PM

Piyasada ünlülerin isimlerini çok sık duyar olduk reklam açısından çok faydalı bir gelişme. Umarım fiyatlara da yansır.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
matador1903
Member
**

Activity: 182

View Profile
October 27, 2018, 03:09:24 PM

her kesimden insan yatırım yapıyor bir şeyler öngörüyor olmalılar ki yatırım yapsınlar sanat, spor, sinema, siyaset vb. birçok alandan ünlü kişi yatırım yapıyor
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
October 27, 2018, 03:50:54 PM

575 milyon dolarlık ön satış yapmışmışmış mümkün değil. Öyle bir para girdiyse de kara paradır o. 575 milyon dolara ne projesi bu yeni bir dünya mı kuruyorlar? Johnny Depp'in kendi bile reklama yeterli ama bu 575 milyon dolar topladık ayağına daha iyi reklam yapmak istemişler belli ki.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 27, 2018, 04:08:15 PM

NEE 575m dolar ön satış mı? Telegram bile bu kadar yapamamıştı yeni bir girişim nasıl o kadar para toplayabilir benim aklım almıyor ve çokta güvenilir gelmiyor. Netflix gibi çalışacakmış sanırım ama bunun için aslında daha da çok paralara ihtiyaç duymaları gerekiyor

complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
October 27, 2018, 09:37:50 PM

böyle haberleri seviyorum coine canlılık katıyor doğru mu değil mi bilmem ama coinlerin yükselmesi ve ilgiyi arttırmak için iyi oluyor

paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
October 27, 2018, 09:43:28 PM

Johnny Dep baya sıkıntılı süreçlerden geçiyor diye haberler çıkmıştı. Bu habere sevindim açıkçası bu şekilde kripto paralara ilgi artacaktır. İnsanlar en azından merek edecektir.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: