Bitcoin Forum
June 25, 2024, 03:20:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Johnny Depp bir kripto para platformu ile ortaklık kurdu  (Read 802 times)
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
October 27, 2018, 09:46:45 PM

Johnny Dep baya sıkıntılı süreçlerden geçiyor diye haberler çıkmıştı. Bu habere sevindim açıkçası bu şekilde kripto paralara ilgi artacaktır. İnsanlar en azından merek edecektir.

Aslında evet, baya bir zor zamanlardan geçiyor. O yüzden para için sadece reklam yüzü olarak kullanılacağını düşünüyorum. Adam bir ara fotoğraf çekilip, hayranları ile yemek yiyip para alıyordu.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
October 28, 2018, 08:48:13 AM

Yakışıklı olduğu kadar zekide Smiley bizdeki sanatçılardan böyle bir atılım beklemek mümkün mü ? örnek olacak davranışlar beklemek mümkün mü ? tabiikide hayır.

sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
October 28, 2018, 08:54:30 AM

Ülkeler ortaklaşa coin çıkarmadıkları sürece güvenemiyorum.jonny Deep bu işler için güzel bir isim ancak sadece reklamdan ibaret gibi geliyor bana.Ülkelerin yanında jonny nin parasıda reklamıda çok önemli değil gibi geliyor bana.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 28, 2018, 09:44:18 AM

Bu tarz haberler kripto dünyasına iyi geliyor, insanlar az çok sağda solda görerek bilgi ediniyor ve kripto para neymiş blokchain neymiş ögreniyorlar.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 28, 2018, 09:49:59 AM

böyle haberleri gördükçe aslında nasıl bir oluşumun içindeyim diye kendimle övünüyorum

İşte bu kısma bende katılıyorum, yeni dünyamız'ı kendimiz inşa ediyoruz gibi hissediyorum ve böyle değişimlere hizmet etmek (bounty,imza vs.) hoşuma gidiyor ve gurur verici oluyor gerçekten bunu hissetmeyen yoktur diye düşünüyorum ve tabi tarihe tanıklık ediyoruz.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
October 28, 2018, 10:29:36 AM

Filmin adına bakılırsa teknoloji ile ilgisi yok. Eğer teknolojik birşey olsaydı ve cryptoparalarin da film içinde yeri olsaydı çok daha iyi olurdu gibime geliyor
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
October 28, 2018, 10:43:04 AM

J.D varsa işin içinde tutabilir. Reklam , sermaye etc. hepsi olur. Bu gerçekten değişik bir haber piyasayı etkiler sanırım.

ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
October 28, 2018, 02:38:08 PM

bu tarz haberler umut verici ve insanı mutlu ediyor insanlar bu teknolojinin yeni yeni farkına varıyor tabi karayip korsanlarından parayı kırınca hemen yatırım yapayım demiş Smiley

cilgindansci
Member
**

Activity: 504

umachit.fund

View Profile
October 28, 2018, 06:38:30 PM

Kripto para ile ilgili gelişmelerin içerisinde ünlülerin olması avantajlı bir durum teşkil ediyor. Kripto para fikri ile insanlar tanıştıklarında bu ünlülerin de işin içerisinde olduğunu görmeleri güven verecek.

procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
October 29, 2018, 01:09:56 AM

Bu ünlülerin kripto para ile ilgili haberlerine nedense hiç ısınamıyorum. Bu tür haberler bana gerçek dışı geliyor. Umarım yanılırım ve tüm ünlüler bu konuda çalışma içerisinde olurlar Smiley

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
October 29, 2018, 12:30:45 PM

Hocam ünlülerin kendi coinlerini çıkarması aslında yayılma ve dışarıya duyurma açısından çok faydalı. Ancak ben arkasında proje yatmayan bir coine neden yatırım yapayım sorusu geliyor aklıma.

aynen öyle , unlulerın bu ıslere reklam ıcın bulasması ıyı ama arkadas gıdıp te salak salak coınlerı ve scamlerı secıyorlar genelde, adam gıbı projelerle yapsanıza su şlerı yaw, tatatu ne aq Cheesy yazıktır yaw
erdemdio
Member
**

Activity: 191

View Profile
October 29, 2018, 12:38:32 PM

Hocam ünlülerin kendi coinlerini çıkarması aslında yayılma ve dışarıya duyurma açısından çok faydalı. Ancak ben arkasında proje yatmayan bir coine neden yatırım yapayım sorusu geliyor aklıma.

aynen öyle , unlulerın bu ıslere reklam ıcın bulasması ıyı ama arkadas gıdıp te salak salak coınlerı ve scamlerı secıyorlar genelde, adam gıbı projelerle yapsanıza su şlerı yaw, tatatu ne aq Cheesy yazıktır yaw

Aynen aztec boş beleş scam projelere reklam yüzü olmasaalar guzel olacak ama malesef daha adam gibi bir projede goremedik bir ünlüyü oda olur herhalde ileride. Ne olursa olsun ünlülerin reklam yüzü olmasinda sıkıntı yok. Reklamin iyisi kötüsü olmaz
brocoli
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 4

View Profile
October 29, 2018, 01:46:05 PM

Ünlülerin işe el atması, sektörün reklamı anlamında çok daha iyi oluyor. Sevindirici bir haber.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
November 01, 2018, 07:17:45 AM

sonu umarım şu abd li boksör gibi olmaz. para içinde yüzüyor, lüks arabaları, jetleri, villası, her şeyi var ama gidip alt tarafı 30 milyon dolar toplayan iconun reklam yüzü olmasıyla, davalık oluyor. Johnny dikkat et adamım.  Cheesy

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 01, 2018, 07:55:02 AM

İlginin artması bakımından oldukça güzel haber gibi duruyor ama genele baktığımız da bu bir çeşit fon sağlama gibi duruyor ve işi bittiğinde bu koinin çöp olma olasılığı çok yüksek. Üstelik herkes bu şekilde yaparsa zaten 2.000 adedi geçmiş kriptopara piyasası iyice çer çöp ile dolar. Bunun yerine sat olarak ucuz hali hazır da varolan bir koin ile ortaklık kursalar hem onlar hemde komunity  için daha güzel olur.
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
November 01, 2018, 10:39:34 AM

Ünlü isimlerin kripto paralara ilişkin açıklama yapmasını, buna yönelik girişimlerde bulunmasını değerli buluyorum ama sırf isim yapmak için bir kripto para çıkarmanın mantığı ve geleceği yok.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
December 18, 2018, 04:05:39 PM

Açıkcası kendi düşüncemi söyleyeyim satış politikası ya da işletmecilerin dediği gibi pazarlama reklamı(politikası)ndan başka birşey olduğunu düşünmüyorum.Reklam ve ya kendi çıkarını almış kişiler isimlerini bu piyasalarda duyurarak,değer kazandırılmaya çalışıyor coinlere bu kadar basit tabiki buda bir ihtimal belki gerçektir.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
December 18, 2018, 04:31:52 PM

Bu işlerden anlamayan adamlarda olsalar.Sonuçta ünlüler.Umarım piyasaya bir + sı olur.Yok tam tersi olursa yine ünlüleri kullanıp milleti tokatlayacaklarsa işte o zaman durum vahim.Dj khalid olayını biliyorsunuzdur

gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
December 18, 2018, 05:03:20 PM

Böyle birçok örnek var ve bir çoğu piyasalarda başarılı olamadı sadece reklam yüzü oldu diye çoğu kişinin bunlara yatırım yapabileceğini zannetmiyorum. önemli olanın piyasada başarılı olmak için ne yapmayı amaçladıkları...
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
December 18, 2018, 05:29:40 PM

Johnny Depp kaliteli bir oyuncu nedense adamın siması güvenilir geliyor. Bu borsada gerçekten bir kripto para ile ortaklık kurmuşsa gayet güzel haber bu. Zaten Sony de aynı şekilde filmleri için kripto para yapmaya çalışıyordu.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: