Bitcoin Forum
May 21, 2024, 11:07:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: COİNEXTEN KAÇANLAR CATEXE GİRİYOR.  (Read 1321 times)
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
October 25, 2018, 07:24:42 AM

Günlük gelen gelir neye göre geliyor? Tutulan coine göre oranının yazdığı herhangi bir yer var mı? Dahada basiti size gelen o günlük ödül kaç coin tuttuğunuz için geldi? Ona göre biraz alıp şansımızı deneyelim Cheesy Bir süre daha kazandıracak birşeye benziyor
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
October 25, 2018, 07:24:59 AM

2x yapmış bir coine veya tokene girmek bu piyasada her babayiğidin harcı değil. Ama kenara not ettim bilgilendirme için teşekkürler.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
October 25, 2018, 07:35:18 AM

Bekir hocam siz kaç cata o ödülü aldınız .Bir rakam paylaşınki bizde ilelim ne kadar alırsak ne kadar geleceğini. Sadece ödül paylaşımı şu aşamada bir anlam ifade etmiyor.

franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
October 25, 2018, 07:40:23 AM

Bu bugün bana gelen divident tutarı  Smiley

Hesaplamanızı böyle yapabilirsiniz.

(Elinizdeki catt sayısı)/(total mined catt)*0.8*(o günkü dividend miktarı)
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
October 25, 2018, 08:03:47 AM

Bu bugün bana gelen divident tutarı  Smiley

O zaman event rankda 2.sırada yer alan kişi sizsiniz Cheesy Bu ödül için yaklaşık 2 milyon coin tutuyor olmanız gerek. Sorması ayıp ne kadara mal oldu size o kadar coin?
franch
Full Member

View Profile
October 25, 2018, 08:12:19 AM

Bu bugün bana gelen divident tutarı  Smiley

O zaman event rankda 2.sırada yer alan kişi sizsiniz Cheesy Bu ödül için yaklaşık 2 milyon coin tutuyor olmanız gerek. Sorması ayıp ne kadara mal oldu size o kadar coin?

Yok hocam nerde keşke öyle olsa  Smiley Ben 1.5-2 ay önce falan almıştım 90-100 sat aralığında iken 1 btc lik. Elimde 2 milyon civarı catt var uzun süre çıkarmayı düşünmüyorum gelen dividentlerle adet arttırdım bu zamana kadar. Bu borsanın bana artısı bol bol airdroplardan elimde tuttuğum catt kadar airdrop gelmesi oldu.

PBK   PowerBank
ACTX Archetypal X
SDIG StoreDig
ADP   ADP
WYX   Woyager
SHEL   ShelterDAO

Bunlar elimde ki adete göre bire bir gelenler.

Bunlardan bir tanesi 25-30 sat bandına çıksa bana kafadan 0.5-1 btc aralığında para kazandıracak gerisini siz düşünün.
Suleiman the Magnificent
Full Member

View Profile WWW
October 25, 2018, 08:26:46 AM

Bu bugün bana gelen divident tutarı  Smiley

Yok hocam nerde keşke öyle olsa  Smiley Ben 1.5-2 ay önce falan almıştım 90-100 sat aralığında iken 1 btc lik. Elimde 2 milyon civarı catt var uzun süre çıkarmayı düşünmüyorum gelen dividentlerle adet arttırdım bu zamana kadar. Bu borsanın bana artısı bol bol airdroplardan elimde tuttuğum catt kadar airdrop gelmesi oldu.

PBK   PowerBank
ACTX Archetypal X
SDIG StoreDig
ADP   ADP
WYX   Woyager
SHEL   ShelterDAO

Bunlar elimde ki adete göre bire bir gelenler.

Bunlardan bir tanesi 25-30 sat bandına çıksa bana kafadan 0.5-1 btc aralığında para kazandıracak gerisini siz düşünün.

Başlarda girip güzel yakalamışsınız umarım gelen tokenlarda kazandırır size de sevinirsiniz. Yarışma devam ettiği sürece fiyatı bu aralıkta ilerler büyük ihtimalle sonrası artık borsanın sahiplerine kalmış. Ya patlatırlar ya birşeyler yapıp devam ederler
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 25, 2018, 10:36:17 AM

Ben hacmi  sadece alım için var sanıyordum. Ama alım ve satım hacimde dikkate alınıyormuş. Yalnız satışta şöyle bir dezavantaj var. %5 fee kesiyor .

franch
Full Member

View Profile
October 25, 2018, 10:54:40 AM

Bugün yeni bir airdrop daha geldi  Smiley

https://www.catex.io/announcement/76

Dear all,

We are glad to announce DAPS will be list soon.

1.  4,000,000 DAPS airdrop for CATT holders (MINIMUM 200K CATT, the more you hold, the more DAPS you will get)

CATT holding calculation will start from 25 October 00:00 UTC till 29 October 00.00 UTC, an average of every hour snapshot CATT amount in this period. CATT sell orders will be excluded from the calculation.

2.  DAPS deposits, trading and withdrawals will be opened 25 October 02:00 PM UTC.

DAPS Token related info:

Website: https://dapscoin.com

Network: ERC20

Smart Contract: 0x93190dbce9b9bd4aa546270a8d1d65905b5fdd28

Block explorer link: https://etherscan.io/token/0x93190dbce9b9bd4aa546270a8d1d65905b5fdd28

Symbol: DAPS

Decimals: 18

Max supply: 60,000,000,000

DAPS Circulating supply: 44,945,339,00

Twitter: https://twitter.com/DAPScoin

Facebook: https://www.facebook.com/dapscoinofficial/

CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/daps-token
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 25, 2018, 12:35:01 PM

Bugünün karı Allah bereket versin Smiley Borsa yeni olduğu için fiyatda daha 20 satlarda daha çok yolumuz var.Catt fiyatı arttıkça dividend geliride artıyor.Mesela catt 100 sat olsa günlük 100 dolardan fazla dividend gelecek bana.

Siz bu dividend denilen şeyi hemen bozdurabiliyormusunuz ve görünen paraya satabiliyormusunuz o kadar hacim var mı ?

Ayrıca ben bu siteye güvenemedim çok basit bir site olmuş ve mobil uygulamaları da yok.
franch
Full Member

View Profile
October 25, 2018, 12:51:41 PM

Bugünün karı Allah bereket versin Smiley Borsa yeni olduğu için fiyatda daha 20 satlarda daha çok yolumuz var.Catt fiyatı arttıkça dividend geliride artıyor.Mesela catt 100 sat olsa günlük 100 dolardan fazla dividend gelecek bana.

Siz bu dividend denilen şeyi hemen bozdurabiliyormusunuz ve görünen paraya satabiliyormusunuz o kadar hacim var mı ?

Ayrıca ben bu siteye güvenemedim çok basit bir site olmuş ve mobil uygulamaları da yok.

Hocam divident dediği şey bir tek coinden ibaret değil bir atıyorum 8 usdt 0.1 eth gibi farklı paritelerden yatıyor hesabına bilginiz olsun. Hacim var evet her gün yeni yeni tokenler eklenmekte borsaya.
urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
October 25, 2018, 01:00:53 PM

Hocam divident dediği şey bir tek coinden ibaret değil bir atıyorum 8 usdt 0.1 eth gibi farklı paritelerden yatıyor hesabına bilginiz olsun. Hacim var evet her gün yeni yeni tokenler eklenmekte borsaya.

Bende arkadaşa katılıyorum siteleri pek hoş değil her yerde gördüğümüz basit para toplayıp kaçan projeler gibi görünüyor her gün her coinden biraz vermeleri iyi ama binance gibi tüm coinleri catt'a dönüştürme olayı da olsaydı fena olmazdı

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 25, 2018, 01:20:57 PM

0.5 btclik alım yaptım bugün. Uzun süre tutmayı düşünüyorum. 200 seviyelerinden 30 a kadar düşmüş. Tekrar bir artış yaşarsa ihya eder bizi.

murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
October 25, 2018, 01:32:25 PM

Artık son zamanlarda borsalar böyle trafik çekmek için bu yola el atiyorlar. Ama güzel bir passiv gelir kaynağı

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
October 25, 2018, 07:36:52 PM

Son zamnlarda baya ismini duymaya başladım.Valla günlük bu kadar kar payı veriyorsa güzel.Hayatta kalabilmek için iyi bir yöntem borsa için.Biraz izlemede kalacağım olmadı atarım 100 dolarlık.

Orhans
Member
**

Activity: 546

View Profile WWW
October 25, 2018, 10:48:13 PM

Aslında mantıklı ama bu kadar çok kar payı veren herşeyden huylanır olduk tosuncuk sanıyoruz herkesi ama bende takip edeceğim bu miktarlar cezbediyor yatırım yap bana dercesine.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 26, 2018, 07:53:13 AM

Daha kaliteli coinler eklemek yerine nerede çöp coin var o ekleniyor gibi geldi bana. Şöyle icoda fazla toplamış bir coini ilk bu borsa listelese hem reklam olur hemde hacim artışı olur.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 26, 2018, 10:52:34 AM

Evet arkadaşlar akıyor gene Cheesy Borsanın içinde deneyimli bir türkün olması.Borsanın manevra yeteneğini geliştirdi.Valla iyi bir hype yakalayacak gibi.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 26, 2018, 11:25:34 AM

Evet arkadaşlar akıyor gene Cheesy Borsanın içinde deneyimli bir türkün olması.Borsanın manevra yeteneğini geliştirdi.Valla iyi bir hype yakalayacak gibi.
Dividend için saatlik görüntü alınıyormuş herhalde. Dün öğlen saat 12 gibi alım yaptım  1.7 milyonluk 23 dolar geldi. Normalde 50 dolar gelmesi gerekiyordu hesaplarıma göre. Yarın ne kadar gelecek merak ediyorum

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
October 26, 2018, 11:32:55 AM

Pump olayını tetiklemek için yapılmış spekülatif bir olay. %5 fee diyince akan sular durur ora da. Total hacmi ne ki ne dağıtacak. biraz kumar gibi duruyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: