Bitcoin Forum
May 17, 2024, 05:22:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: COİNEXTEN KAÇANLAR CATEXE GİRİYOR.  (Read 1321 times)
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 09, 2018, 03:51:46 PM

Son günlerde hacim artışı olduğunu biliyorum. 16 sat seviyelerine kadar düşmüştü . Borsanın son aldığı karar neticesinde şuan 24 sat seviyelerinde işlem görüyor.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
November 09, 2018, 03:57:37 PM

Yani herkesin farklı farklı borsalarda hesapları bulunuyordur. Yani coinexten kaçma söz konusu mudur bilemem ama zannetmiyorum kaçtıklarını. Bunun yerine belki daha cazip mi geliyordur ona bakmak lazım. Yani artıları eksilerine bakmak lazım.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 09, 2018, 09:25:06 PM

Yani herkesin farklı farklı borsalarda hesapları bulunuyordur. Yani coinexten kaçma söz konusu mudur bilemem ama zannetmiyorum kaçtıklarını. Bunun yerine belki daha cazip mi geliyordur ona bakmak lazım. Yani artıları eksilerine bakmak lazım.

Kaçıyor derken fiyatı düştü baya hocam cetin.İnsanlar pasif gelir arıyorlar bu sebeble catex şuan 1 numara bu olayda.O yüzden ciddi bir hype yakaladı son günlerde
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 10, 2018, 12:32:47 AM

Merkezi borsalara pek sıcak bakmıyorum şu sıralar. Bir çoğu sahte hacim oluşturup tokenlerini elden çıkarmaya çalışıyor ve sayıları da haddinden fazla artmaya başladı. Zamanı gelince hacklendik diyerek kaçıp gidecekler. 

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 10, 2018, 06:56:51 AM

Bu iş gitgide saadet zincirine dönmeye başladı.Önce Cet sonra Htb şimdi Catex.Önce shilleniyor sonra tepeden ellere veriliyor.Hacimde kalmayınca bir süre sonra artık uzun vade yatırımcısı oluyorsunuz zararla çıkmamak için.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 10, 2018, 08:32:18 AM

Bende catex e olan ilgiye dayanamadım ve az bir miktar attım. Şimdilik değişik coin ya da tokenler geliyor belki ederi olur ilerde. Olurda kendi coinlerin ciddi bir takım yapıp fiyatını arttirirlarsa çok iyi olur

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
November 10, 2018, 06:06:52 PM

CoinEx çok güzel bir borsa aslında ancak Cet tokenin sert düşmesi yatırımcıları biraz küstürdü sanırım. Ancak zaten 20 katına çıkmıştır bu.Bu CoinExin suçu değilki

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
November 10, 2018, 06:54:02 PM

Yeni bir coinex geldi yani kısaca. Fakat yüzde 5 fee çok çok fazlaymış neden bu kadar yğksek tam anlamadım alım satımı engellemek için galiba yada hileyi
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
November 10, 2018, 07:13:49 PM

Şuan ben aldım düşmeye başladı 23 ten aldım 20 ye düştü ama satmadım.Hodl kalacağım hedef büyük 200 satoshilere tekrar gelebilir.tadından yenmez eğer öyle bişi olursa.

dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 16, 2018, 06:22:16 PM

Sürekli bir yenilenme var bu seferde catexe girmek isteyen adamlardan 2500 oy istiyorlar 1 oy 1000 cat ediyor.Şuan hacim günlük 3-4 milyon dolar arası.Borsada hiç bot yok umarım iyi yerlere gelir.
pruzmani
Jr. Member
*

Activity: 195

View Profile
December 25, 2018, 06:17:50 AM

Coinex'te bu yavaşlık olursa daha çok müşteri sağa sola kaçar. Basit bir trx transferi 5-6 gün sürer mi ya? Tekrar deneyeyim dedim, yine gecikme. Kripto piyasası için 5 dk bile çok fazla iken Coinex'in bu yaptığı iş değil!
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 25, 2018, 04:00:08 PM

Ben daha önce hiç denemedim ama piyasadan gelen yorumlar iyi olduğu yönünde. Trade yapacağım zaman ufak bir milyarla deneme yapılabilir. İşlemleri hızla tamamlar ve güvenimi sarsmazsa kullanmaya devam edebilirim.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
December 25, 2018, 04:14:20 PM

Catex şuan için fena gitmiyor. Artık kar payını elinizde tuttuğunuz catt lari kilitliyorsunuz. Siteye girince sol tarafta lock mining var süreyi belirleyip kilit yapınca ona göre kar payı veriyor. Ufak bir meblağ ile denenebilir

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
casty3000
Full Member

Merit: 100

View Profile
December 25, 2018, 07:13:52 PM

Coinexi kaçırdım bu nasıl bir etkinlik ne kadar bir hodl miktarıyla ne kadar gelir elde edebiliriz bunu aşağı yukarı söyleyebilicek var mı?

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 25, 2018, 11:47:22 PM

Size tavsiye hiç bulaşmayın . O kadar amatör yöneticileri var ki inanamazsınız. Çoğunluğu zaten biz Türkler oluşturuyoruz. Adamlar herşeyi üyelerinden bekliyor.  Uzak durun bulaşmayın.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
December 26, 2018, 07:22:06 AM

Yarın ne olur bilinmez piyasa zaten karışık.Kapatıp gitseler
 öyle arkasından bakılır bir şey yapılamaz.O yüzden dikkatli
 ve kaybettiğimizde üzülmeyecek bir rakamla bu piyasaya girilmeli.

████████████         AVXChange         ████████████
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
December 26, 2018, 08:39:43 AM

Coinexi kaçırdım bu nasıl bir etkinlik ne kadar bir hodl miktarıyla ne kadar gelir elde edebiliriz bunu aşağı yukarı söyleyebilicek var mı?

Catex borsasında kar payı almak için elinizde tuttuğunuz catt coinlerini belirli bir sürelihine kilitlemeni gerekiyor. 7 gün 15 gün 30 gün 45 gün gibi. Lock mining deyince bu sureye göre kar payı dağıtımı yapıyorlar.
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
December 26, 2018, 09:14:48 AM

Kaç dolarlık token tutunca kaç dolar getirisi oluyor, onun oranlaması ne şekilde oluyor? Konu sahibi arkadaşın bilgisi varsa ilk mesaja bu tarz bilgileri de eklerse konuyu okuyanlar bilgiye daha rahat ulaşmış olurlar. Şu an 15 satoshi seviyesinde. Aslında yatırım yapılabilir duruyor. İyi bir araştırma yapıp, değerlendirmek lazım.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
December 26, 2018, 09:28:22 AM

Kaç dolarlık token tutunca kaç dolar getirisi oluyor, onun oranlaması ne şekilde oluyor? Konu sahibi arkadaşın bilgisi varsa ilk mesaja bu tarz bilgileri de eklerse konuyu okuyanlar bilgiye daha rahat ulaşmış olurlar. Şu an 15 satoshi seviyesinde. Aslında yatırım yapılabilir duruyor. İyi bir araştırma yapıp, değerlendirmek lazım.

Konuyu yeni gördüm ve tam benim merak ettiklerimi sormuşsunuz. Ne kadarlık yatırıma ne kadarlık token geliyor onu paylaşırsanız iyi olur.
pruzmani
Jr. Member
*

Activity: 195

View Profile
December 26, 2018, 10:14:27 AM

Coinex 2 gün oldu daha trx transferini yapamadı. Binance'ın yanından geçemezler.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: