Bitcoin Forum
June 01, 2024, 07:50:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bountyhive den gelen Tokenler  (Read 821 times)
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 24, 2018, 03:34:24 PM

Dün ethplorer dan gelen token var mı diye baktım. Daha oncelerden robotix diye bir token gelmişti. Miktarını unuttum ama toplamda 24$ yazıyordu. Yani demem o ki gelen bountyhivenin ben dahil çoğunluğun çöp diye düşündüğümüz tokenleri zamanla değerlenebiliyormus. Bakmatan varsa ara ara kontrol etmekte fayda var. Ayrıca gelen her tokeni hemen satmamak lazım mış...
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
October 24, 2018, 07:02:52 PM

Bountyhive deki kampanyaların bazıları ico sürecine bile başlamamış olabiliyor. O yüzden hemen fiyat görünmemesi normal.Sanırım size Robotina projesi tokeni ROX gelmiş. Robotina oldukça güzel bir projeydi Slovenyada hali hazırda kurulu bir şirket bende de bir miktar var bountyden kalan tutuyorum.

vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 24, 2018, 07:04:23 PM

Ben de cüzdanımı sık sık kontrol ediyorum ama bir yıldır ne gelen var ne de giden, ne airdroplardan bir şey geldi ne de imzalardan.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
October 24, 2018, 07:08:23 PM

Her proje çöp değildir. Analiz edilip uzun vadeli bırakılacak olanda var, hemen satılacak olanda var, çöp olanda olacaktır. Bounythive ın bazı projeleri iptal edildi, bazıları borsaya girmedi ve bazıları borsaya girerek güzel para kazandırdı. Bounty işinde zaten her risk mevcut..
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 24, 2018, 07:09:06 PM

ben az önce diğer konuya da yazdım. ne olursa olsun bekletmekte fayda var olası bir boğa döneminde çok güzel paralar kazandırabilir
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 24, 2018, 07:30:37 PM

Bountyhiveda bu zamana kadar baya bounty yapıldı ama tokenlar ilk gönderildiğinde çok düşük değerlerde kaldı. Aralarından birkaç tanesi sonradan değerlendi ve katılanlara iyi kazandırdı sanırım. Yine hemen 3-5 kuruşa satmayıp bekletenler kazanmış oldu

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
October 24, 2018, 07:36:28 PM

Bountyhive bountyleri bazen satışlar başlamadan başlatıyor uzun sürüyor. Bazı projelerin tokenları geç gelsede sonuçta geliyor hiç olmazsa muhattap olabileceğiniz derdinizi anlatabileceğiniz Türk telegram grubu var.  Cheesy
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 24, 2018, 07:40:22 PM

Bountyhive diye sınırlandırmamak gerekir. İcolar projelerin duyurulması için varlar. Satışlar bittikten sonra hemen borsaya girmiyorlar dolayısıyla tokenların bir ederi yok. Elimizde olanları tutmak en mantıklısı. Boga döneminde iyi kar getirisi olacaktır.
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
October 24, 2018, 07:43:16 PM

Bittwatt , Robotina , Dropil , Bunlar Bountyhive projelerinin cüzdanınızda en güzel duranlarından. Dahada değerlenecek olanlarda var aralarında.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 24, 2018, 08:01:37 PM

Dün ethplorer dan gelen token var mı diye baktım. Daha oncelerden robotix diye bir token gelmişti. Miktarını unuttum ama toplamda 24$ yazıyordu. Yani demem o ki gelen bountyhivenin ben dahil çoğunluğun çöp diye düşündüğümüz tokenleri zamanla değerlenebiliyormus. Bakmatan varsa ara ara kontrol etmekte fayda var. Ayrıca gelen her tokeni hemen satmamak lazım mış...
Sen o rakamlara çok güvenme.
688.03 BWT geldi bana. 23 dolar ediyor güya.
Ama...
https://coinmarketcap.com/currencies/bittwatt/#markets

Hacim 15 dolar.
Bak bütün dünyada sadece 15 dolarlık işlem yapılmış Cheesy

Satılıp para edecek bi şey değil yani Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
October 24, 2018, 08:06:51 PM

Gelen her tokeni hemen satmamak lazım. Belki ilerde iyi değerlere gelebilir. Bana da gelen 3-5 token var şimdilik dursun bakalım. Belki daha da degerlenir aceleye gerek yok
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
October 24, 2018, 08:13:03 PM

Kesinlikle her proje çöp değil ama bir çoğu çöp  Grin Şansınızı ve piyasada biraz tecrübenize dayanarak katıldığınız Bountylerin tutma ihtimalini yüksek gördüklerinize katılırsanız %50 ihtimal ile bir şey kazanırsınız. O kadar zor ki ICO'lar durduruluyor piyasa tam bir hayal kırıklığı cüzdana gelmesi değil de iyi bir projesi olması daha önemli çöp cüzdan taşımaktansa tek tük de olsa değerli ödeme almak ister herkes. Ben piyasayı bir süreliğine arka planda izlemeye devam ediyorum. Yeni çıkan ICO ve projeler ağzıyla kuşta tutsa iş yapacağını düşünmüyorum.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 24, 2018, 10:35:55 PM

ben az önce diğer konuya da yazdım. ne olursa olsun bekletmekte fayda var olası bir boğa döneminde çok güzel paralar kazandırabilir

Şu piyasada toplayıp beklemekten başka yapılacak bir şey yok zaten, zamanında 1 sat olan bir çok coin cok ciddi hareketler yaptı. Zamanında pascal coin in yaptığı gibi.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 24, 2018, 10:41:47 PM

Ben de cüzdanımı sık sık kontrol ediyorum ama bir yıldır ne gelen var ne de giden, ne airdroplardan bir şey geldi ne de imzalardan.

Hocam sizde durum öyleyse biz helvamızı kavurtturalım direk.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
October 24, 2018, 11:43:42 PM

Gelsin katılım çok gelen token az değeri olmuyor zaten bu zamandada piyasa kötü bountysi olan projelerin tokenlerinin çoğuda para etmiyor ondan bountyhive projelerine hiç katılmıyorum eskiden girerdim
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 25, 2018, 06:15:36 AM

tokenlerinizi tutmakta fayda var özellikle güvenebileceğiniz projelerse . ve zaten piyasa şuan düşükken hepsini satmak mantıklı olmayacaktır. bekletip yükselişlerde satmak lazım

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
October 25, 2018, 07:31:13 AM

Hangi platform olursa olsun piyasa bu durumdayken güzel para bırakmasını beklemek biraz hayalcilik olur. Ben ileride bountyhive kampanyalarının iş yapacağını düşünenlerdenim.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
October 25, 2018, 08:27:07 AM

Piyasanın durumu belli Bountyhive projeleride şuanda bazıları borsada ama çoğunluğu ya ico sürecinde yada daha borsaya girmedi.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
October 25, 2018, 08:40:48 AM

Bountyhive yada diğer bounty sitelerinde yayınlanan icoların çoğu henüz borsaya girmemiş hatta icosu bile başlamamış projeler olabiliyor. Bazıları hemen bounty bitiminde borsaya girmişse şanslısınız. Bir yıl geçipte hala bir hareket olmayan da var. Onları unutmak lazım, orda yayınlanan projelerin çoğu iyi projeler, sabreden kazanır. Ayrıca bu ayı piyasasında borsaya çıkmamaları da bizim faydamıza diye düşünüyorum.
flygate
Jr. Member
*

Activity: 185
Merit: 1

View Profile
October 25, 2018, 08:43:06 AM

Zaten şu piyasada bountyhive gibisi yok hocam. Dağıtımda sıkıntı yok. Tokenleri  borsaya giriyor. Ayrıca robotina boş proje değildi ya. Onu gömmeseydiniz keşke. Boş diyebileceğim bir ECB var. Onunla ne hayaller kurmuştum oysa ki😅
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: