Bitcoin Forum
June 25, 2024, 04:51:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bountyhive den gelen Tokenler  (Read 821 times)
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
October 25, 2018, 09:40:50 PM

Bountyhiveden benim katılıp da para ettiğini gördüğüm projeler var. Mesela Rox, Bitwatt, Airwire bunlara örnek. İleride GYM de bunlara eklenecektir. Daha bir sürü projesi de iş yapacaktır.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
October 25, 2018, 09:55:57 PM

Gelen tokenlerin bazen bir değeri olmasa da cüzdanda bırakmak en iyisi. Uzun bir zaman sonra iyi bir fiyat yakalandığında elinden çıkarırsınız.

iccel
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
October 26, 2018, 06:43:10 AM

Bountyhive'nin projelerini beğeniyorum.Proje seçiminde kriterleri var ve her projeyi almıyorlar diye biliyorum.Ayı piyasasından çıktığımızda projeleri degerlenecektir.Çalışkan, ilgilenen bir yönetime ve kadrolara sahipler.

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 26, 2018, 06:55:17 AM

Bountyhive ilk çıktığı zamanlar kampanyalara katılıyordum fakat zaman geçtikce çoğu projenin çöp olduğunu gördüm.Platform üstünden katılmamaya karar verdim.Sınırlı sayıda katılımcı alması güzel bir olay fakat gelen durduktan sonra neyimize yarar ki Smiley
mrproblem
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
October 26, 2018, 07:08:41 AM

Çıkan tokenlar için eğer özel bir ilgi ile araştırma yapmayıp birgün değerlenir diye tutuyorsanız özellikle piyasaya çıkmayan tokenlar için sizlere satmak istediğiniz takdirde fiyat verebilirim ya da elinizdeki tokenlar hakkında değerlendirme servisi sunabilirim.
İlgilenirseniz özelden irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki konuyu da takip edebilirsiniz

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3404935.0

triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
October 26, 2018, 07:51:53 AM

etherdeki sert düşüş olmasaydı ve tutunabilseydi 500 dolar civarına icodaki tokenlerin borsa ile buluşmasının ardından dumplar bu kadar sert olmayacaktı belki. bu durumlar icolara olan güveni de azaltıyor. bountyhive deki her ico çöp değil. alıp beklemelik, tam hold etmelik durum.

exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
October 26, 2018, 08:25:38 AM

Ben de cüzdanımı sık sık kontrol ediyorum ama bir yıldır ne gelen var ne de giden, ne airdroplardan bir şey geldi ne de imzalardan.

hocam 1 yıldır kampanyalara katılıyorsun ve bir sey gelmiyorsa bu normal bir şey değil. bir yerde bir şeyi yanlış yapıyorsun demektir. Ya Erc20 adresini yanlış veriyorsun ya da şartları yerine getirmeden bırakıyorsun (sosyal medya kanallarını takip v.b.)
Bence bir kontrol et.
beypazmad
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
October 26, 2018, 08:29:21 AM

karşımızda bir muhattap bulabidiğimiz bir platform. yanlış bilmiyorsam yakında kendi tokenlerini veya borsalarını da kuracaklardı. yerinde sekmek yerine atılım yapmayı hedefliyor adamlar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 26, 2018, 09:19:56 AM

Her şeyin başından sonuna kadar belli token alacağınız kesin. Her zaman soru sorup cevap alabilirsiniz anında. Ve sürekli kendilerini geliştiriyorlar. Bugün olmazsa yarın iş yapan projeler almaya başlarlar.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
beypazmad
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 27, 2018, 11:46:44 AM

Sadece ilgili olmaları yetmiyor maalesef. Tüm süreçler harika olsa amaa başarı oranı %10 olsa bu sizi tatmin eder mi? Ha ben başarılı buluyorum daha da iyi yerlere geleceğini düşünüyorum ama doğru değerlendirmek gerekir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
October 27, 2018, 11:57:39 AM

Bountyhive den gelen Mossland tokenları zamanında swap yapanlar gopax borsasında satış yapabilirler. Bountyhive den gelip değer kazanan nadir tokenlardan biri.
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
October 27, 2018, 12:01:57 PM

Bountyhive den gelen Mossland tokenları zamanında swap yapanlar gopax borsasında satış yapabilirler. Bountyhive den gelip değer kazanan nadir tokenlardan biri.

Mossland projesi bounty yapanları kızdırdı. Hatta çoğu kişi 3 kuruş için swapmı yapacaz fee parasına değmez diye yapmadılar. Söz verdiklerinin yarısını verip borsa üzerinden swapa zorladılar.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
October 27, 2018, 12:43:50 PM

Sadece bountyhive adresinizi değil en ufak bir şey için kullandığınız herhangi bir adresinizi de not edin arada bir kontrol edin bakarsınız elinizde bulunan bir coin aniden küllerinden doğar hiç belli olmaz benim başıma geldi 0.02 eth değerinde olan coin aylar sonra 1.1 eth değerine geldi ve bu bir anda oldu 0.1 eth olduğunu bile görseydim satmıştım baktım 1.1 eth şaka falan sandım ama değildi Smiley

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350

View Profile WWW
October 27, 2018, 10:58:27 PM

Valla her projelerine katılıyoruz katılabildiğimz her şeyle. Ya bizi vezir edecek ya da büyük br hayal kırıklığı olacak. Nedenini bilmediğim bir şekilde güveniyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
October 27, 2018, 11:59:57 PM

Çoğu projede durum bu bazen iyi kazanç sağlanir bazen ise hiç  kazanç sağlamak mümkün bile olmaz. Genelde para etmeyen tokenleri hold olarak bekletiyorum

xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
October 28, 2018, 06:46:31 AM

Sadece bountyhive ile ilgili değil, artık hiçbir bounty para etmiyor. Cüzdanınıza gelen tokenleri bir liste haline getirip düzenli takip edin, deltaya o tokenleri kaydedin zaten fiyatı arttığında telefonunuza bildirimi gelir Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 28, 2018, 07:18:53 AM

bountyhive'den gelen tokenler para etmiyor gibi olabilir ama zaman içinde borsalara girdikçe para etmeye başlıyor. bu nedenle çokda acele etmemek lazım. mevcut piyasa koşullarında zaten bir çok token borsaya girmiyor.
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
October 28, 2018, 09:36:46 AM

Zaten şu an para edenleri sarsak ne olur,satmasak ne olur. 3-5 dolara token satılmaz. İlerde boğa gelirse bir ihtimal değerlendir.Anvak şu an hiç bişey beklememek gerek.Sadece bounty en ile şartlanmamak gerek.Birsürü proje var orda burda

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 28, 2018, 09:40:14 AM

bountyhive projelerine bakıyorum da çoğu para etmeyecek dandik projeler, ne bulurlarsa almışlar gibi duruyor. Ayrıca platform güzel başarılı ama gerisi bence çöp, ben kullanmıyorum artık
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 28, 2018, 11:46:06 AM

bountyhive den gelen tokenlerin de sağı solu belli değil ki arkadaş kimisi scam gibi hiç yollamıyor kimisi para toplayamıyor iptal oluyor kimisi de satışa çıkıyor ama leş gibi düşüyor
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: