Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:09:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Televizyonda reklamı dönmüş icolar serisi  (Read 634 times)
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
October 27, 2018, 01:08:02 PM

Çok fazla reklam yapan ıco'ların bu güne kadar başarılı oldugunu pek görmedim. Aslında ilginç bir durum. Reklama bu kadar bütçe ayıran bir projenin başarılı olmasını beklersiniz doğal olarak ama nedense kripto para piyasasında bu tersine işliyor gibi. Bence bu konunun bir uzman tarafından araştılıması lazım. Beklenti mi çok yükseliyor ya da firma bütün parayı reklama harcamaktan projeye mi yoğunlaşamıyor ya da başka bir şey mi bilemiyorum.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 27, 2018, 04:10:32 PM

Genel olarak şu market durumunda yazılımsal olarak birşey yapan projeler kazanıyor. Real hayatta kullanılmak için olan projeler ( alım satım freelance çalışma alanları vs) bunlar çok fazla iş yapmıyorlar maalesef. Şu ana kadar da büyük isimleri reklam kampanyaları içinde kullanan hiç bir ico görmedim ben yatırımcısına uzun vadede kazandıran.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 27, 2018, 04:15:50 PM

Reklam veren projelerden biri de Hdac. Rusya'da yapılan dünya kupası sırasında maç aralarında yayınlanmak üzere bu reklamı vermişti. https://www.youtube.com/watch?v=Zw0pSPb1JUs İco'da fiyat 0.1 dolar. Şu andaki fiyat 0.04 dolar. Tabi projeden çok ekibin iş bilmemesinden kaynaklanan bir fiyat düşüşü oldu ama toparlamak da uzun sürecek gibi.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
October 28, 2018, 03:49:33 PM

reklam olanakları biraz daha kısıtlı hale geliyor. televizyonu deniyorlar. ama kripto ile hiç bir ilgisi olmayan birisinin icoya katılması zor. kimlik bilgilerini göndermesi, ülkesinin borsasında ether, bitcoin vs alıp iconun sitesine üye olup, ilgili cüzdana transfer etmesi falan filan. yani televizyon hamlesi pek işe yarayacağını sanmam.

işe yaradığı taraf şu olur. bizim icoya bak tv de reklamı dönüyor. şuna katılayım tarzı girişimleri hızlandırır belki.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 29, 2018, 12:20:03 PM

Benim bir düşüncem var. Bir şeyin reklamı çok büyük oluyor veya çok fazla dönüyorsa o işte bir pislik çıkıyor. O yüzden reklamı büyük olan kampanyalardan uzak durmaya çalışıyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
October 29, 2018, 12:31:10 PM

Bence artık insanların ICO'lara yatırım yapmaması gerekiyor. En azından bir süre hiç bir ico yatırım toplayamamalı. Aksi halde herkes dolandırılmaya devam edecek. Şuan projelerin soft ve hard hedefleri tamamen yalandan ibaret. Çoğu ne toplasak kardır mantığındalar.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 29, 2018, 12:32:29 PM

Marketing önemli evet fakat sektörde o kadar çok scam ve rezil ico var ki iyi bir projeyle gelenlerin ve ekibi iyi olanlar zaten bir şekilde sıyrılyorlar artık marketinge bile gerek kalmıyor

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
October 29, 2018, 04:37:36 PM

Ya bu ünlü kişilerin reklamında oynadıkları bazılarının destekledikleri  projeler var. Bir yere kadar o isimle yükselebilir degerlenebilir. Ama ondan sonrasi maalesef yok. Sonra ne olacak direkt delist adayı oluyor. Hele bu yıl o kadar fazla ico var ki hangisi faydalı hangisi iş yapar çok iyi araştırmak lazım .

kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
October 30, 2018, 10:16:06 AM

Blockchain tabanlı telefon reklamında oynayan ünlü vardı bunlar reklam ile işlerin yürümediğini ürünü en etkili olacak şekilde bir an önce çıkarmanın gerekliliğini bilmeli sadece para toplamak büyümeye yetmez.

jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 30, 2018, 10:31:17 AM

Bu piyasada reklama gerek olmaması teknoloji ile inanları kendisine çeken bir cazibe olması gerekirdi ama ne yazıkki reklam yapmadan olmuyor yapamıyorlar tam anlamıyla ne yapmak istediklerini kendileri bile bilmiyor

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
October 30, 2018, 11:00:36 AM

Gecen sene VibeHub'in SuperBowl finalinde 45 saniyelik reklami dönecek dendiginde fiyati nasil ucmustu. Sonunda cikansa VIBE logolu tisört ve sapka giyen bir elemanin 2-3 saniye ekranda görünmesi olmustu Cheesy
Ama söylentisi feci pump yapmisti.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
October 30, 2018, 12:26:23 PM

Boğa sezonunda iyi bir marketing ve pr yönetimi ile bu paraların toplanması, piyasa açısından oldukça doğal karşılanabilir reaksiyonlardı.

Fakat sonrasındaki düşüş hesaba katılmadığı için şu an çoğu altcoin diplerde sürünüyor. Piyasa öyle hızlı yükselmişti ki, düşüşü de o derece hızlı oldu diyebiliriz. Televizyon hala insanlar için önemli bir mecra ve bunu kullanan projeler için de ilk etapta olumlu yansıma görüldüyse, direkt bir kar realizasyonu ile olası zarardan kaçınmak gerek. Sonsuza kadar süren hype olmayacağı için her reklamın sonu belli.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
October 30, 2018, 05:49:30 PM

Yüksek umutlarla ortaya çıkmış birçok ICO vardı ancak piyasadaki malum durum hepsini etkiledi işte.
Bahsedilen bu iki proje belki boğa gelince rekor üstüne rekor kıracaklar. Erken konuşmamak lazım bence

mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
October 30, 2018, 06:39:51 PM

Reklam çok önemli. Bu twitter fenomenlerine göre yatırım yapmak bence akıl karı değil. Biraz tok gözlü olmak lazım belli bir noktaya gelince elden çıkarmalı.

fazla reklam yapanların bu güne kadar başarılı oldugunu pek görmedim
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
December 31, 2018, 04:57:14 PM

Şuan postun atılma tarihine hemen ardından reklamlarında oynayanlarından aldığı yatırım ve sosyal medyada adının bahsinin geçmesine bakıyorum ki bunlar bu piyasanın ve kazancın seyrini değiştiren en büyük etkenlerdir gelecek günlerde de yatırım yapılrıken bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir.Kazananlar çok şanslı ve keşke bende yapsaydım dedirtti bana.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
December 31, 2018, 07:50:14 PM

sirinlabs tokenin lionel messi ile olan reklamı yatırımcılarına gerçekten önemli ölçüde güven vermesini sağlamış ve daha fazla yatırım almasına yardımcı olmuştu hiç şüphesiz. ath yaptığında 32k satoshileri gören srn şimdi 1k satashilerde. 1/32 gibi bir oranla geri gelmiş inanılır gibi değil.

byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
December 31, 2018, 08:12:27 PM

İco yapanlar yatırımcıyı keriz yerine koyup cebindekileri alana kadar reklam yapıp istediğini aldıktan sonra coini kendi haline bırakıyorlar.Tipik siyasetçi vaadlerinin ötesine geçemiyor.

İcoya yatırım yapmadan önce reel hayatta kullanılabilirmi buna bakmak lazım.Şuan takibimde atm projesi olan bcb ico ve webspacex icosu var.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 01, 2019, 12:11:36 PM

Nerede reklamı dönerse dönsün. İco kar kesinlikle pismanliktir. Kim reklam yaparsa yapsın. Zaten ünlü birisi yatırım yaptım diyorsa el altından ico yu düzenleyenler parasını verir zaten.

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 01, 2019, 12:32:50 PM

Ne ico lar patladı neler fos çıktı. Hardcap yaptık diyenler softcap yaptık diyenler hepsi hava gazı. Kim reklam yaparsa yapsın ico işleri crypto piyasasına kötü darbe vurdu.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
matador1903
Member
**

Activity: 182

View Profile
January 01, 2019, 12:50:13 PM

Reklamı yapılan Icolar her zaman yatırımcısına kazandırmıştır günümüzde zaten her sektörde reklam satışın can damarıdır
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: