Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:17:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Televizyonda reklamı dönmüş icolar serisi  (Read 642 times)
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 01, 2019, 01:14:04 PM

Messinin oynadığı sirinlabs reklamı var aklıma gelen, başka var mı bilmiyorum.
Bittrex de srn olarak işlem görüyor.
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
January 01, 2019, 02:01:36 PM

Dj khalife vardı kart reklamında oynadı.Adamlar kaçtı gitti.Ulan sırf o adam var diye yatırım yapmayı bile düşünüyordum.Çoğu dolandırıcılık faaliyeti yürütülüyor farkında değiller.Adama diyorlar al abi sana 500 bin dolar.reklam yüzümüz ol.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 01, 2019, 07:39:31 PM

televizyona reklam vermek ne kadar maliyetli bilen var mi? tv8'e renklam filmi veya ekran alti serit reklami gibi reklam versem bende bir ico icin? Smiley daha token cikmadan milyonlarda lira reklama verilir mi acaba? sonra solugu tosuncugun yaninda aliveriririz alimallah:) ama harbiden, reklam maliyetleri ile ilgili bilgisi olan varsa, bu bilgileri benimle özelden de paylasabilir...
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
January 06, 2019, 03:24:24 PM

Valla saniyesi inanılmaz büyük paralar hocam öyle büyük dolandırıcı veya fikrine çok inanan biri değilseniz asla bulaşmamanız gerekir. Dolandırıcı derken sizi itham etmiyorum yanlış anlaşılmasın genel projelerden bahsediyorum.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
January 10, 2019, 11:10:18 AM

Tabi reklamların da piyasa da çok önemli yeri olsa da projesi ve kalitesi kullanıcıyı çekmiyorsa çok da etki etmez. Yani başka projeler gördüm aylarca reklam yaptılar bütün kazandıklarını sanki reklama yatırdılar ama hiç bir fiyat artışı falan olmadı. Reklam vermeyi bıraktılar adı bile unutuldu gitti. Televizyonda bir kaç reklama şahit oldum. O reklam da borsa reklamıydı Türkiye de yayınlandı. Güvenle yatırım yapabileceğiniz gibi şeyler söyleniyordu o zaman da herkes yasaklıyordu sözde.
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
January 10, 2019, 12:10:12 PM

Dibini koklayıp anlayamayacağına göre, icraati görmeden yüklü yatırıma da girmemek lazım. Hoş yükselmeden alayım derdinde herkes, ama adamlar zengin olunca projeyi falan da pek takmıyorlar. Biraz da karakter meselesi.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 10, 2019, 02:27:39 PM

Topladıkları paraların bir miktarını buralara yedirdiler. Sadece ünlü birini oynattılar diye coinler uçacak değil. Özellikle bu coinlerden uzak durun derim.

mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 10, 2019, 02:43:34 PM

Demek ki her şey reklamla olmuyormuş bu sonuçlara bakınca. Proje hakkında iyi çalışmakta gerekiyormuş. Yoksa -25x düşüş yaşarsın.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
January 10, 2019, 02:52:58 PM

icoların sağlam para kırdığı devirler bitcoin ve ahalisinin sert dumplar yapmadığı rallide devam ettiği dönemeçlerde olmalı. geçen sene kaliteli de kalitesiz de çok güzel paralar topladı. televizyon reklamı, youtube, twitter vs reklamlar ile tanıtımları da çok güzel yaptılar. ama nihayetinde geldiğimiz yer ortada.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
January 10, 2019, 04:53:24 PM

reklam zaten her sektörde önemli olduğu gibi burada da önemli tabiki büyük firmalarla anlaşan onlara reklam veren ico lar her zaman bir adım önde olur nedeni basit yatırımcı onu kaile alır ve güven sağlar.
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
January 10, 2019, 06:55:34 PM

Ben de bi ara Dominium aratmıştım google'da epey. Facebook'ta ve Candy crush oyununda sürekli reklamı çıkyor karşıma. Yapay zeka acayip bi şey.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
January 10, 2019, 07:25:31 PM

Pazarlamanın en önemli etkisi reklamdır. Reklama ne kadar önem verirsen karşılığını da ona göre alırsın. Tabi projede anlık olmaması lazım sürekliliğini koruması lazım
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: