Bitcoin Forum
May 07, 2024, 06:32:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: En kârlı kripto para hangisi olacak?Lee,aktif kullanıcı büyümesine işaret ediyor  (Read 126 times)
tebessum (OP)
Member
**

Activity: 314
Merit: 10

View Profile
October 25, 2018, 10:02:30 AM

Wall Street analisti Thomas Lee, CoinTelegraph’a verdiği demeçte Bitcoin‘e ilişkin yorumlarda bulundu.

Lee, gelecek yıl en kârlı kripto paranın hangisi olacağı sorusuna “Bunu tahmin etmek çok zor fakat aktif kullanıcılarda en iyi büyümeye sahip olanın yarışı kazanacağına eminim. Geçtiğimiz yıl en iyi performans gösteren kripto paraların aynı zamanda en iyi aktif kullanıcı büyümesi kaydettiğini gördük. Örneğin EOS, XLM, BTC ve DOGE. En azından Bitcoin’in gelecek yıl en kârlı kripto paralardan biri olmasını bekliyorum.” cevabını verdi.

Lee, sözlerinin devamında Bitcoin’in bir kopuş için hazırlandığını ve madencilik maliyeti konusunda başabaş noktası olan 6,000 dolar seviyesinde destek bulduğunu ifade etti.

Beklenen finansal krize de değinen analist bir finansal krizin gerçekleşmesinin kaçınılmaz olacağını fakat kesin zamanlamanın belirsiz olacağını aktardı. Daha sonra yakın bir zaman diliminde kriz beklemediğini belirtti.

Lee, Tether tartışmalarına gelince ise “USDT’nin ABD Doları ile desteklendiği konusunda rahatım. Tether ekibine güveniyorum.” dedi.

kaynak : https://uzmancoin.com/bitcoin-thomas-karli/

inşallah gelecek yıl karlı çıkacağım yıldır bu yıl pek verimli geçmedi Sad
1715063548
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715063548
Reply with quote  #2

1715063548
Report to moderator
1715063548
Hero Member
*

Ignore
1715063548
Reply with quote  #2

1715063548
Report to moderator
1715063548
Hero Member
*

Ignore
1715063548
Reply with quote  #2

1715063548
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715063548
Hero Member
*

Ignore
1715063548
Reply with quote  #2

1715063548
Report to moderator
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
October 25, 2018, 11:11:13 PM

Bu yılın verimli geçmediği doğru, gelecek yılı dört gözle bekliyorum şahsen. Kripto piyasasının kırılganlığı çokta umut vermiyor desteğin altına düşmemesi için dua ediyoruz.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
October 26, 2018, 05:38:54 AM

Piyasa da daima çok çalışan ekiplerin projeleri güzel yerlere gelebildi.Bu sene ekipleri iyi çalışanları iyice araştırıp boğada ona göre pozisyon alıp beklemek gerekli.Ben NPXS ve HOLO dan umutluyum, bakalım neler olacak
DatKing
Member
**

Activity: 1022
Merit: 10

View Profile
October 26, 2018, 04:30:57 PM

En karlı kripto paranın hangisi olacağını kestirmek zor açıkçası. Benim Ethereum ve Ripple'dan beklentim büyük. Hüsrana uğratmayacaklarını düşünüyorum.

husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
October 26, 2018, 04:45:42 PM

DOGE anlamsız şekilde talep görmeye devam ediyor. En karlı kripto para ise bana göre NEO olabilir. Geliştirme konusunda bir hayli çaba harcanıyor ve talep açısından da bence elleri rahat olacaktır.

naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
October 27, 2018, 09:48:48 AM

Wall Street analisti Thomas Lee, CoinTelegraph’a verdiği demeçte Bitcoin‘e ilişkin yorumlarda bulundu.

Lee, gelecek yıl en kârlı kripto paranın hangisi olacağı sorusuna “Bunu tahmin etmek çok zor fakat aktif kullanıcılarda en iyi büyümeye sahip olanın yarışı kazanacağına eminim. Geçtiğimiz yıl en iyi performans gösteren kripto paraların aynı zamanda en iyi aktif kullanıcı büyümesi kaydettiğini gördük. Örneğin EOS, XLM, BTC ve DOGE. En azından Bitcoin’in gelecek yıl en kârlı kripto paralardan biri olmasını bekliyorum.” cevabını verdi.

Lee, sözlerinin devamında Bitcoin’in bir kopuş için hazırlandığını ve madencilik maliyeti konusunda başabaş noktası olan 6,000 dolar seviyesinde destek bulduğunu ifade etti.

Beklenen finansal krize de değinen analist bir finansal krizin gerçekleşmesinin kaçınılmaz olacağını fakat kesin zamanlamanın belirsiz olacağını aktardı. Daha sonra yakın bir zaman diliminde kriz beklemediğini belirtti.

Lee, Tether tartışmalarına gelince ise “USDT’nin ABD Doları ile desteklendiği konusunda rahatım. Tether ekibine güveniyorum.” dedi.

kaynak : https://uzmancoin.com/bitcoin-thomas-karli/

inşallah gelecek yıl karlı çıkacağım yıldır bu yıl pek verimli geçmedi Sad
Bu temenniye katılmayacak kripto para yatırımcısı yoktur herhalde... Ama gerek eth'un gerek bitcoinin son haftalarda sürekli taban çalışması yaptığını söylemek için müneccim olmaya da gerek yok. Agresif hareketlerle show yapmayacaklar ise buralar dönüşte de inişte de soluk alınan yerler olacak...
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
October 27, 2018, 11:40:57 PM

Boğa piyasası nihayet geldiği zaman bunu hep birlikte göreceğiz. Tahmin etmesi çok zor. Bu piyasada hiç beklenmeyen kripto paralardan da önemli ataklar gözlemledik.

shadow.bishop
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 5

View Profile
October 30, 2018, 08:49:13 AM

DOGE anlamsız şekilde talep görmeye devam ediyor. En karlı kripto para ise bana göre NEO olabilir. Geliştirme konusunda bir hayli çaba harcanıyor ve talep açısından da bence elleri rahat olacaktır.
Neonun bana göre en büyük problemi transferlerde tam sayi disinda gönderim yapilamamasi. Bu durumun ilerde büyük sıkıntılar çıkartacağı kanısındayım. Neo gas kullanarak mevcut durum idare etmeye calisiliyor su anda ama bu uygulamadan yatırımcıların memnun olduğunu söylemek güçtür. Hal böyle iken bu problemin çözülmemesi halinde neonun gelecekte etherin koltuğuna oturmasi cok da olasi gözükmüyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: