Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:25:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: OKEX borsası Monetha'nın götüne bastı tekmeyi  (Read 623 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 25, 2018, 09:29:39 PM

Senin monetha dan yana yorumun vardı gibi hatırlıyorum yanılabilirim kusura bakma çok fazla yorum yazıyoruz aklımda öyle kalmıştır ama demek ki değilmiş. Monetha neyse de waves kaç yıllık platformu olan coin ikisini bir tutmak yanlış olmaz mı. Ben çıkmıştım waves den ama bir yandan pişman oldum çünkü en azından ineceği seviyeleri bilebiliyorsun Smiley Gerçekten öyle güldüğüme bakma neo mesela kim derdi bu seviyeye geleceğini waves iyi dayandı ancak en kötüsü gerçekleşti platform tutmadı tabi bugün için konuşuyorum 1 yıl sonrasını bilemem yatırım tavsiyesi de vermem. Monetha dan beklentiler yine büyüktü zamanında çıkmıştım vardı elimde biraz.

Kaçmayı sevmem hatta aksi yönde tavsiye de bulunurum ama bir şey haddinden fazla uzuyorsa durmakta hata risk gittikçe büyür, toparlanma evresine girseler bile düşüşteki hızlılık yükselişte maalesef yaşanmıyor. Ama sevinmen de hata zarar edenler piyasayı da toplu halde eksiye düşürmüş oluyor sen söylemiş olabilirsin kimse dinlememiş olabilir ama senin de tavsiye verenlerden farkın kalmamış olur. Yani yaptığınız şey aynı oluyor yönlendirmiş oluyorsunuz. Mesela konunun içinde hirodan bahsetmişler kendiside waves almayın dedi monetha falan alın dedi. Yanlış yaptı demiyorum sevenleride var sevmeyenleride. Sonuç olarak tavsiyeler veriliyor bu doğru olmasa bize göre yine de verilecek birileri de isteyecek, tavsiye alanlar burada sorumluluk almak zorunda batabilirler zarar edebilirler ancak bize bir şey demekte düşmez, sadece olumlu olumsuz görüşlerimizi saygımızı bozmadan yazarsak ileride yaşanabilecek tartışmaların atışmaların önüne geçmiş oluruz. Hiç sevmiyorum böyle tartışmaları çok anlamsız bence.
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714663549
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714663549
Reply with quote  #2

1714663549
Report to moderator
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 25, 2018, 09:29:56 PM

okex tamamen delist etmiş durumda değil bu arada yanlış anlaşılmasın . ayrıca ne kadar dandik bir proje olsada siz monethayı boğa da görün derim. son atarını boğada yapar ondan sonra ne olur Allah bilir
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 26, 2018, 12:34:44 AM

Bu icolar o kadar para toplayıp sonunda nasıl rezil olmayı başarıyorlar böyle ya. Resmen dolandırıcılık yapıyorlar ama kimse birşey demiyor. Yatırımım yok ama olanlar varsa sıkıntılı şeyler bunlar

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
October 26, 2018, 03:07:39 AM

şua aralarda forumda hydro shilleniyor neden böyle şeyler yapıyorsunuz arkadaşlar? öncesinde de neo için yapılıyordu bakın her seferinde hüsran.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 26, 2018, 04:26:03 AM

Herkes elinde olan token ya da coinin çok iyi fiyatlara gelmesini istiyor. Şu da bir gerçek ki bu işin özünü bilen çok az kişi var. Çoğumuz sürü psikolojisi ile yatırım yapıyoruz bu bir gerçek. Mth bende geçen yıl kasım ayında almıştım 650 sats civarlarında sonraki Aralık rallisinde 4000 e kadar gitti. Geri dönüşte 1500 den sattım hepsini. Bu isler nasip kısmet meselesi.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
October 26, 2018, 04:38:12 AM

Neden sadece BTC ve usdt kısmı delist edilmiş. Eth ile alım satım da sanırsam sorun yok. Birde borsalar in çoğu delist olayına başladı bunun sebebi ne ki?

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
October 26, 2018, 05:27:25 AM

Aylar önce boş proje diye bagırmıstım mth grubunda bizden kötüsü olmadı. çok bilmiş hırromu heromu ne onlar hadi ordan mht 10$ olacak diye garibanlara aldırmaya calıstılar hoş mlt yi kimse almadı ama olsun.

Dostum bu konularda seninde çok bilgin olduğunu zannetmiyorum. Bir maç sonucunu bilenler gibi sevinme hemen. Okex sadece mth yi delist etmiyor listede bir sürü coin var

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 26, 2018, 05:44:52 AM

Çöpler genel anlamda borsalardan delist ediliyor neden mi? çünkü boşu boşuna gereksiz hacim yaratıyor. bu hacimler borsalarda diğer coinlere kayacak dolayısıyla potansiyeli olan coinler daha rahat pumplanabilecek.
atılan mesajlara biraz gözattım. Türkler arasında baya bir pollyanna var. Onlara tavsiyem bu piyasanın %90-95inin scam(yani dolandırıcı ve gercek olmayan coin)lardan oluştuğunu bilsinler. Yarın obur gun denetlemeler artınca borsalar uzerınde asıl kan gövdeyi götürecek. şuan fiyatı neyse onun 10da 1i olacak fiyatlar
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 26, 2018, 06:32:33 AM

Çöğlerin gerçekten çöp zamanı geldi, önceki mesajda arkadaşın dediği gibi 2019 yılında çöpte yatan paranın hacmi projesi gerçek olanlara kayacak. Bir nevi temizlik olabileceğini düşünüyorum. Geçmiş zamanlarda ki boğa zamanı çöp koin alsan altın değerinde oluyordu, bunu artık pek öngöremeyebiliriz.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 26, 2018, 06:58:07 AM

Çöpler genel anlamda borsalardan delist ediliyor neden mi? çünkü boşu boşuna gereksiz hacim yaratıyor. bu hacimler borsalarda diğer coinlere kayacak dolayısıyla potansiyeli olan coinler daha rahat pumplanabilecek.
atılan mesajlara biraz gözattım. Türkler arasında baya bir pollyanna var. Onlara tavsiyem bu piyasanın %90-95inin scam(yani dolandırıcı ve gercek olmayan coin)lardan oluştuğunu bilsinler. Yarın obur gun denetlemeler artınca borsalar uzerınde asıl kan gövdeyi götürecek. şuan fiyatı neyse onun 10da 1i olacak fiyatlar
Tamamen katılıyorum sana dostum güzel yorumun için teşekkür ederim.Forumda çoğu insan sürü psikolojisi ile araştırmadan yatırımını yapıyor ve aceleci bir tavır göz önünde.Sabır etmeyi uzun vadeli düşünmeyi kimse kolay kolay kendine aşılayamıyor.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 26, 2018, 07:22:09 AM

Tamamen katılıyorum sana dostum güzel yorumun için teşekkür ederim.Forumda çoğu insan sürü psikolojisi ile araştırmadan yatırımını yapıyor ve aceleci bir tavır göz önünde.Sabır etmeyi uzun vadeli düşünmeyi kimse kolay kolay kendine aşılayamıyor.
Twitter sözde" fenomen" lerini takip edin ve mesajları altına yazılanları okuyun. Türk halkında söyle bir psikoloji var bu adam zamanında 1 lirasını 1000 lira yapmış demekki birşey biliyor. suan kaybetse bile uzun vadede kazanacak ne alırsa bende alayım ne satarsa bende satayım.
sikimsonik bircok coinin developerından bile daha fanatik yüzlerce turk yatırımcısı var. Son 1 yılda cıkmış scam olmayan 1 proje bile yok ama sorsan hepsi ucacak kacacak suan keriz silkeliyor. adam bilmiyorki keriz kendisi..
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
October 26, 2018, 07:29:55 AM

Borsa bu coin çöpmü değil mi ona bakmaz.Hacim yaratıyor mu para kazandırıyor mu ona bakar.Bitoin desek neyi var transfer edilmesinden başka.Btc buysa diğerlerinin hali ne okur.

████████████         AVXChange         ████████████
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 26, 2018, 07:36:40 AM

Piyasa çöp coinle/tokenle dolu arkadaşlar. Okex dogru bir karar almış bunu illa monetha diye yorumlamayalım onun gibi ve daha kalitesiz o kadar çok çöp proje dolanıyor etrafta ve bunların temizlenmesi şart
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
October 26, 2018, 09:08:25 AM

https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360018396732-Delisting-of-Trading-Pairs

yukarıdaki bağlantıdan da göreceğiniz üzere okex, dandik monetha yı şutlama kararı almış...kaldırılacak oranlar btc ve usdt... etheri niye eklememişler anlamadım ama bu acı da yeter sanırım mth ye

geçenlerde de salak bi uygulama çıkarmışlardı borç verme alma üzerine vs. ancak tokenin işlevi yine belirsiz kalmıştı ahaha  Grin Grin
şurda konusu var: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4418573.0

evet kızlar , forumdaki şakşakçıların gazına gelip yatırım yapanlara geçmiş olsun... bence artık bundan bi bok olmaz ama yine de adet yerini bulsun YTD

waves strat monetha ulan ya ne güldüm bak şimdi  Grin

nem 10 $

eos ether killer

komik şeyler sizi  Grin

goruyorum ki sacma sapan yorumlar cogalmaya baslamis.
arastirmadan okumadan yazilmaya baslanmis.

arkadasim, monetha hacminin yuzde 95inden fazlasini binance borsasindan aliyor. okex de 3000, bilemedin 5000 dolarlik bir hacim donuyordu. hacimsizlikten dolayi okex coinleri delist ediyor.

yok bi bok olmazmis, yok cok gulmusmus, komik seylermisiz; millete kendinizi guldurmeyin boyle sacma sapan yorum yaparak.

haspam bi de ayri baslik acmis sevincinden.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 26, 2018, 09:13:40 AM

Eos Ethereum killer olabilir onu ayrı tutuyorum ama diğerleri konusunda katılıyorum size. Öyle hemen gaza gelip çok büyük beklentilere girmeyin sonra böyle ortada kalırsınız.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile
October 26, 2018, 09:17:03 AM

Aylar önce boş proje diye bagırmıstım mth grubunda bizden kötüsü olmadı. çok bilmiş hırromu heromu ne onlar hadi ordan mht 10$ olacak diye garibanlara aldırmaya calıstılar hoş mlt yi kimse almadı ama olsun.

Dostum bu konularda seninde çok bilgin olduğunu zannetmiyorum. Bir maç sonucunu bilenler gibi sevinme hemen. Okex sadece mth yi delist etmiyor listede bir sürü coin var

Bu işler hep anlaşmalıdır bizim çöp dediğimiz bir daha kafasını kaldıramaz bakınız hmti hmt, htb, hotbit tokeni vardı borsa sahibleriyle anlaştık bir şiiledik coini millet hep tepeden aldı bak suan 25 satta yakında buda çöp olup gidecek bu işler böyledir o gider abc token gelir para karsılıgı anlasırsın 2x yaptırır gidersin kimkime dumduma hesabı. Sonuç KANMASAYDIN GÜLÜM

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
tebessum
Member
**

Activity: 314
Merit: 10

View Profile
October 26, 2018, 09:17:30 AM

monethayı gördükçe bir ben mi iğreniyorum arkadaş bu nedir bir kerede müühbarek olujmlu bir yerde görelim şunu hep olumsuz.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 26, 2018, 09:26:55 AM

OKEX borsasında Monetha hacmi zaten düşüktü. Yerinde bir karar olmuş. Monetha'da en fazla hacme sahip borsa Binance olarak gözüküyor. İlerleyen zamanlarda Poloniex, Bittrex gibi borsalara girerse fiyatını arttıracağını düşünüyorum. Lakin Monetha'nın bunu yapacak gücü var mı? Orasını bilemem.

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
October 26, 2018, 12:59:45 PM

Bu işler hep anlaşmalıdır bizim çöp dediğimiz bir daha kafasını kaldıramaz bakınız hmti hmt, htb, hotbit tokeni vardı borsa sahibleriyle anlaştık bir şiiledik coini millet hep tepeden aldı bak suan 25 satta yakında buda çöp olup gidecek bu işler böyledir o gider abc token gelir para karsılıgı anlasırsın 2x yaptırır gidersin kimkime dumduma hesabı. Sonuç KANMASAYDIN GÜLÜM

İnşallah kıçına sağlam bir yağlık kazık girerde çıkartmaya çalışınca bu yazdıklarıni hatırlarsın. Bende tek mth yok senin üslubunu beğenmiyorum. Sonuçta terste kalıp zarar eden elbette vardır. Ayrıca seninde yine tekrar ediyorum bir bok bildiğin  yok .

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
October 26, 2018, 01:46:18 PM

Her delist olan coin ya da token kötü olacak diye birşey yok. Dün bu haberden sonra binanceye baktım pek bir etkisi olmadı. Bitrex bile 80 e yakın coin ya da token delist ediyor. Demek ki pek hacmi olmayan coinler ki delist ediliyor
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: