Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:01:23 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto paralar yıkılsa hepsi patlayıp gitse ne olur?  (Read 740 times)
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
October 27, 2018, 01:04:05 PM

200 Milyar dolar bir hacme sahip bir piyasa kolay kolay yıkılmaz. Sonuçta bu balinalarda yaşam bulacak alan ararlar ve şuan bu piyasa tam aradıkları mecra manipülasyon serbest!
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1127
Merit: 267

View Profile
October 27, 2018, 01:53:53 PM

Facedeki bitcoin gurubundan alıp yapıştırmışsınız iyi hoş da kaynak da belirtseydiniz Smiley
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
October 27, 2018, 02:23:48 PM

Patlamaz yani patlamayacak bence sonuçta ortada sadece spekülasyon yok gerçek olan şeylerde var bu durumda reel hayata en uygun projeler hayatta kalacaktır diye düşünüyorum.
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
October 27, 2018, 03:09:34 PM

kriptonun yok olmasını isteyen malum sitedeki ölücü tayfa... hala sitelerindeki kripto haberlerine yorum olarak " keşke bitcoin ölse onun yüzünden ekran kartı alamıyoruz" diye yorum atıyor beyinsiz mallar  Grin Grin

interneti nasıl kapatamıyorsan bunları kapatman da artık imkansız. yapabilecekleri sadece güvensizlik ve korku salarak fiyatları dalgalandırmak ama bi süre sonra o işlerinde sonu gelecek istedikleri gibi fiyatları piç edemeyecekler

Onlar blockchain olayını sadece ekran kartından ibaret zannediyorlar. Boşver gitsin onları. Blockchain çok farklı bir dünya. Ülkemizde çoğu kişi blockchaini Bitcoinden ibaret zannediyor. O yüzden böyle bir yazı paylaştım. Yıkılacağından değil.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
October 27, 2018, 03:10:37 PM

Facedeki bitcoin gurubundan alıp yapıştırmışsınız iyi hoş da kaynak da belirtseydiniz Smiley

Yazan kişinin burada üyeliği var mı bilemediğimden alıntı yaptığımı belirttim Smiley Yani kendim yazmadığımı söyledim. Bazı yerleri düzelttim ve ekleme yaptım.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
October 27, 2018, 03:11:40 PM

200 Milyar dolar bir hacme sahip bir piyasa kolay kolay yıkılmaz. Sonuçta bu balinalarda yaşam bulacak alan ararlar ve şuan bu piyasa tam aradıkları mecra manipülasyon serbest!

Aslında bu piyasadaki hareketler tam bir spekilasyon üzerine kurulu gibi Smiley Dediğiniz gibi bu da büyük yatırımcı olan balinaların hoşuna gidiyor.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 27, 2018, 08:10:41 PM

Öncelikle patlayıp gitmeyeceğini desteklediğimi söyleyerek konuya yorum yapmam gerekirse:

Öyle bir şey olması durumunda bence devletler bu işe el atar ve her halükarda yazılımsal paralara geçiş yaparız
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 27, 2018, 09:02:27 PM

Kripto piyasası öyle kolay kolay patlamaz hadi patladı diyelim Bitcoin ve doge demişsiniz. Doge nin yerine geçecek daha birçok coin var bence.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
October 27, 2018, 10:34:39 PM

Kripto paraların yıkılıp gitmesi çok zor bişey ha olurda böyle bir durum gerçekleşse insanlar büyük zarara ugrar bu yüzden zor bir ihtimal olarak görüyorum

campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
October 28, 2018, 12:01:30 AM

Olacak bir şey değil dünya düzeninde kriptoların yeri büyüyor. Ancak Kripto paralar yıkılsa gitse öncelikle dünyanın sonu değil derim, bu piyasada tüm parasını tutanlar için yıkım olur ama zamanla her şey geçer gider.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
October 28, 2018, 11:09:03 AM

Olacak bir şey değil dünya düzeninde kriptoların yeri büyüyor. Ancak Kripto paralar yıkılsa gitse öncelikle dünyanın sonu değil derim, bu piyasada tüm parasını tutanlar için yıkım olur ama zamanla her şey geçer gider.

Farklı bir bakış açısı ama gayet mantıklı. Büyük paraları olanlar daha çok düşünmeli haklısınız Smiley
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
October 28, 2018, 11:20:42 AM

Kripto piyasası öyle kolay kolay patlamaz hadi patladı diyelim Bitcoin ve doge demişsiniz. Doge nin yerine geçecek daha birçok coin var bence.

Örnek verebilirsiniz. Yani başta da dediğim gibi Dogeci değilim. Nedeni ise insani bir dokunuşun olması. Değerlenir kesinlikle diye bir şey de ileri sürmüyorum.
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
October 28, 2018, 11:24:55 AM

Bu dediğimiz elbette bir gün olacak ama ne zaman. Bu konuda sıkıntı yaşamamak için bitcoinden vazgeçmemek gerekiyor. Alt coinlere hiç girmemek gerek. Yoksa elbette bir gün üzülürsünüz

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
October 28, 2018, 12:18:40 PM

Böyle birşey olacağını düşünmüyorum.Şuanki rakamlar bile bence çok düşük rakamlar.Kripto Piyasası yükselme yaptığında bu rakamları bir daha göremeyeceğiz.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 28, 2018, 12:25:58 PM

Yok olma ihtimali yok gibi gözüküyor ama yok olacak kadar daha diplere düşme şansı var yada bitcoinden sonra gelen ethereum ripple veya başka top 10 daki coinlerin yok olma şansları bana çok geliyor şuan için ama tüm piyasa için bunu düşünmüyorum bile.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 28, 2018, 12:30:09 PM

Valla bitcoin tamam da dogecoin neden ayakta kalsın ki ona gelmeden eth neo xrp falan var dogecoin çok saçma olmuş bence.

SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
October 28, 2018, 12:37:03 PM

Valla bitcoin tamam da dogecoin neden ayakta kalsın ki ona gelmeden eth neo xrp falan var dogecoin çok saçma olmuş bence.

Yani başta da dediğim gibi Dogeci değilim. Nedeni ise insani bir dokunuşun olması. Değerlenir kesinlikle diye bir şey de ileri sürmüyorum.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
October 28, 2018, 12:37:36 PM

Yok olma ihtimali yok gibi gözüküyor ama yok olacak kadar daha diplere düşme şansı var yada bitcoinden sonra gelen ethereum ripple veya başka top 10 daki coinlerin yok olma şansları bana çok geliyor şuan için ama tüm piyasa için bunu düşünmüyorum bile.

Buda başka bir bakış açısı evet çoğu çıkan coinlerin yok olma ihtimali olabilir.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
October 28, 2018, 12:40:47 PM

patlayıp gitsenin karşılığı yatırımcısı, madencisinin olmaması demek. bu ne kadar uç olası bir ihtimal farkındayız herhalde. 1 bitcoin atıyorum 0.0001 dolar olsa bu patladığı anlamına mı gelir. her zaman düşük fiyatları avantaj görüp de bundan kar elde etmek isteyen balinalar olacaktır.   haa tokenlerin çoğu patlayacak, çöp olacak onda sorun yok. ama icoların sayısı daha fazla o nedenle mevcut kripto paralar da artarak devam eder bu ivme ile 5k 10k neden olmasın.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
October 28, 2018, 12:43:17 PM

Bu piyasa kolay-kolay patlamaz, patlayamaz! En azından patlaması için bitcoinin yok olması gerikir ki, şu anda bu pek mümkin diyil.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: