Bitcoin Forum
May 26, 2024, 11:16:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Yöneticisi Önerisi!  (Read 20262 times)
Baser (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
October 28, 2018, 09:35:40 PM
Last edit: October 30, 2018, 04:33:36 PM by Baser

Son zamanlarda bounty konusunda herkes dertli. Uzadıkça uzayan imzalar, bitmiş olsa da cüzdanlara bir türlü gönderilemeyen ödüller derken artık kampanyalar kazançtan çok eziyet olmaya başladı. Bu yüzden sizinle yeni farkettiğim bir bounty yöneticisini paylaşmak istedim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2522224

Çok fazla bir geçmişi olmasa da Opus ve Bitcoin White kampanyalarını yönetmiş ve güzel kazandırmış. Ayrıca şuan devam eden son iki kampanyasında da dağıtılacak tokenler escrow kullanılarak az da olsa sağlama alınmış.

Sizinde bounty yöneticisi önerileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Deadley ve Sylon gibi çok bilinen kampanya yöneticilerin dışında konuda önerilen bir kaç yöneticiyi daha ekleyerek güncelliyorum. Negative Trust olanları eledim. Scam İCO'ya karıştıkları için alınmış bu Negative Trust. Bu durumu EOZ kampanyasında ToknSuite ekibi ile tecrübe etmiştim.

Bizden birisi ve ilgili bir arkadaşmış. demirtasilker57
Yeni bir yönetici : BountyZZ
Arteezy.rtx
btcltcdigger
Hotachy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Özet için teşekkürler gospodin.

ben de şu ana kadar katıldığım/karşılaştığım bounty yöneticileri hakkında düşüncelerimi belirteyim. tabii ki bunlar tamamen kişisel düşüncelerim. benim sorun yaşamadığım bir yöneticiyle başka birisinin kanlı bıçaklı olması son derece normal. en yüksek not olarak 5 puanı göz önüne aldım.

tokensuite ekibi: (2/5) bu arkadaşların 4-5 tane kampanyasına katılmıştım. slate (slx) dışında hepsi ya scam çıktı ya da gönderim olmadı. tek olumlu tarafları türk olmalarıydı yaşadığım tecrübelerden sonra bu olumlu kısım da sıfırlandı.

sylon:
(0/5) bu arkadaşı forumun eskileri çok seviyor. ben de bu gazla 2 kampanyasına katıldım ve sonuç sıfır. zaten en son olarak 60 gün civarı ban yemişti. tokenler gelirse ekime gelmezse...

amazix: (- 10/5) hahaha. pijj la bunlar. ilk başlarda hep bu heriflerin kampanyalarına katılmaya çalışıyordum. kampanya bittikten sonra kyc istemeye başladılar. o andan sonra bir daha yüzlerine bakmadım. zaten forumu biraz kurcalarsanız herkesin kendilerinden şikayeti var. kurdukları bokforumdan bir daha çıkmazlar umarım.

wapinter: (?/5) bu arkadaş da eskilerin sevdiği bir yönetici. katıldığım 1-2 projesi var ve yeni bittiler sanırım. stake hesaplamasında bir sıkıntı yok. arkası yarın.

hotachy: (2/5) bounty konusunda genelde raporlama istemediği için en sevdiğim yöneticilerden ama katılımcı sayısı fazla olduğu için elinize çok az miktarda şey geçiyor. bir de son projeleri hep scam anasını satayım. hele ki spindle diye projesi vardı aman allahım.

irfan-pak: (3/5) bountyportals üzerinden düzenlediği kampanyalara katılıyorum. sosyal medya için günde 3 tane tık tık yapıp geçiyorsun. şu ana kadar stake hesaplamada bir yamuğunu görmedim ama katılımcı sayısı çok olduğu için yine ele geçen 3-5 bir şey oluyor.

btcltcdigger: (4/5) raporlama işini forum doldurma yoluyla yaptığı için bu elemanları seviyorum. yine katılımcı sayısı fazla oluyor bu adamda da. projeleri resmen yolgeçen hanına dönüyor. daha önce zecash adlı kampanyası resmen scam çıktı. (istopladık dese de) r ile başlayan saçma bir kampanyası vardı o da belli bir yerden sonra toz oldu. tabii ki bu dönemde hangi projeye güveneceğiz?

bunların yanında en sevmediğim olaylar ise:

- kampanya sürerken kural değiştirenler
- kampanya sona erdikten sonra kyc şartı getirenler
- bitiş tarihini belirtip süreyi durmadan uzatanlar
- stake hesaplaması yapmayanlar
- kafalarına göre stake basanlar. ben artık mesaj atıp kendimi yormadan direkt kampayadan çekiliyorum.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
October 28, 2018, 10:07:30 PM

Görüyorum bunu ama destan gibi bounty konusu hazırlıyor okuyana kadar bounty süresi geçer  Grin
Ben sinattra12, newslike, Bountysuite ekibi, Bountyhive ekibi, btcltcdigger, Sylon, Wapinter bountylerine katılıyorum. Daha anlaşılır oluyor konuları ve artık ne istediklerine aşina oluyorum. Onun dışında karşıma çıkan uygun kampanya olursa onlara da katılıyorum. Scam falan diye düşünmeyin kolay kampanya varsa katılmaya çalışın. Geçen sene boğa döneminde 1tl etmez diyip bıraktığım bountyler bile müthiş para etti. Az katılımın olduğu kampanyalar hele ki tadından yenmez.
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 28, 2018, 10:16:35 PM

Görüyorum bunu ama destan gibi bounty konusu hazırlıyor okuyana kadar bounty süresi geçer  Grin
Ben sinattra12, newslike, Bountysuite ekibi, Bountyhive ekibi, btcltcdigger, Sylon, Wapinter bountylerine katılıyorum. Daha anlaşılır oluyor konuları ve artık ne istediklerine aşina oluyorum. Onun dışında karşıma çıkan uygun kampanya olursa onlara da katılıyorum. Scam falan diye düşünmeyin kolay kampanya varsa katılmaya çalışın. Geçen sene boğa döneminde 1tl etmez diyip bıraktığım bountyler bile müthiş para etti. Az katılımın olduğu kampanyalar hele ki tadından yenmez.
Sylonun devri bitti, hatta yanlış bilmiyorsam forumdan banlandı, Bountyhive bahşiş servisinin kampanyalarıyla uğraşmaya değmez, sistem güzel ama rakamlar komik, diğerleriyle ilgili yorum yapamam, btcltcdigger ekibi iyi çalışır, sıkıntı yaşamadım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Sacred
Full Member

View Profile
October 28, 2018, 10:25:35 PM

Sylonun devri bitti, hatta yanlış bilmiyorsam forumdan banlandı, Bountyhive bahşiş servisinin kampanyalarıyla uğraşmaya değmez, sistem güzel ama rakamlar komik, diğerleriyle ilgili yorum yapamam, btcltcdigger ekibi iyi çalışır, sıkıntı yaşamadım.

Sylon'un banı süreli demişlerdi bende hala açılmadığını görüyorum ama devam ettiğim 3 bountysi var bakalım. Bountyhive'dan ben birkaç kere 1 eth ve üzeri ödül aldım kötü piyasa zamanında iyi sayılır bu ödül onun dışında gerçekten 3 kuruş eden ödüllerde gelmedi değil. Üye çok olduğu için mecbur miktar küçülüyor ama görevler kolay boş durmaktansa bedava çalışmak iyidir Smiley
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 28, 2018, 10:47:46 PM

bizde sylonun bountysine girdik ama denildiği gibi adamın banı hala açılmadı. yanlış mı hatırlıyorum ismini bilmiyorum ama pundix in bounty yöneticisi vardı coloresk mi neydi adı. biraz bekletti bizi ama tokenleri airdropları ile beraber gönderdi
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 28, 2018, 10:53:37 PM

Arteezy'nin yönettiği birkaç bountye katıldım arada uzayanlar oldu ama ödülleri geldi. Bernardlı biri var birde bunun bountyleride yer yer iyi oluyor denk getirebilirseniz.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Sacred
Full Member

View Profile
October 29, 2018, 04:34:39 AM

Arteezy'nin yönettiği birkaç bountye katıldım arada uzayanlar oldu ama ödülleri geldi. Bernardlı biri var birde bunun bountyleride yer yer iyi oluyor denk getirebilirseniz.

Bernard'ın yönettiği Insureum'dan güzel ödül aldım ama beş para etmez herifin tekidir. Şurada gördüğüm en boş beleş bounty yöneticisidir. Bu kadar savsak iş yapan adam yok. Her kampanyasında istisnasız sayımlarla uğraşırsınız defalarca yazsanız da farketmez güncelleme olasılığı düşüktür. Kaç tane bountysine katıldım her biri böyle mi olur ya.
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
October 29, 2018, 07:37:49 AM

Burada kampanya yoneticisi tabiki onemli ama projenin yineticilerinin karari nihayetinde uzatilmasi ve odeme zamanlari.  Burada yonetici sadece zamaninda hesaplar  ve ekibe gonderir ekip ne zaman oderse.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Baser (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
October 29, 2018, 07:56:06 AM

Burada kampanya yoneticisi tabiki onemli ama projenin yineticilerinin karari nihayetinde uzatilmasi ve odeme zamanlari.  Burada yonetici sadece zamaninda hesaplar  ve ekibe gonderir ekip ne zaman oderse.

Escrow olması bu yüzden güzel işte. Emanet tutulan tokenler bounty sonrası escrow tarafından dağıtılıyor sanırım. Yani ekibin keyfini beklemeye gerek kalmıyor. Bu escrowlu bountyler daha önce de vardı ama ben ilk defa katılıyorum böyle bir kampanyaya. Sonuçlarını yazarım yine buradan.
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 29, 2018, 08:00:10 AM

btcltcdigger, Sylon, deadley yönetimindeki bir çok kampanyaya katıldım bende. Şimdilerde ilker kardeşimizin kampanyasındayım ve memnunum. En azından derdimizi anlıyor ve Türk olması sebebiyle bizleri yormuyor diğer suite ekibindekiler gibi.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 29, 2018, 08:17:35 AM

Sylon diye diye adamdan tek token alamadık. 2018 yılında token alanda yoktur herhalde. Artık yöneticiden ziyade projenin tutması önemli. Proje tutmazsa tokenlerin hepsi gelse bile iş yapmaz zaten. Az kişinin oldugu ve süresi kısa olana dalıyorum. ( Maksimum 2 ay) tabi süre uzamazsa benim tercihim bunlar.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
October 29, 2018, 08:17:54 AM

evet bu yöneticiyi tanıyorum yani bir çok projesine girdim denildiği gibi konuyu biraz uzun tutuyor ama güvenlir olması hepsinden önemli yakınlarda yaptığı projeler sonuçlarnırsa daha net yorum yapbileceğim.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
October 29, 2018, 10:41:08 AM

Bountyhive kanpanyalarına katılıyorum ben sadece. Elimden geldiğince de diğer bütün bounty kampanyalarının twitter kampanyalarına katılıyorum. Dönüşlere göre yeni yöneticileer keşfetmeyi amaçlıyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
October 29, 2018, 11:13:58 AM

Evet son zamanlarda imzalar makaleler bile bountylerde 10 usd gibi komik rakamlar bırakmakta. İnanılmaz bir emek harcıyoruz buna rağmen genel olarak ödüller çok düşük kalabiliyor. Yönetici öneriniz için teşekkür ederim kampanyalarını mutlaka inceleyeceğim
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
October 29, 2018, 11:15:15 AM

Hocam bu adamın rateonium kampanyasına girdim kampanya habersiz şekilde bitti hiç bir şey söylemediler bu adamla sorun yaşayan bir ben varım sanırım normalde herkes iyi diyor ama olan bana oldu galiba
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 29, 2018, 11:16:59 AM

Bounty olaıy bitti hocam ya boşa kürek çekiyoruz gibi geliyor uzun zamandır bana bounty falan gelmedi

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 29, 2018, 12:29:50 PM

Araştırmadan etmeden yorum yaptığınız o kadar belli ki

1. si sylon'un banı kalktı son postlarına bakarak öğrenebilirsiniz

2. si ise söylediğin adam 10 postun 5 ini ingilizce istiyor yani 5 local diyor.

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
October 29, 2018, 12:46:59 PM

Belli başlı 3-5 yöneticiyle çalışmanızı tavsiye etmem. Hem çok fazla katılım olur hem de isimlerini kullanarak uzatma durumları daha çok olabilir ayrıca çok titizlenebilirler.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 29, 2018, 01:03:39 PM

Hocam bu adamın rateonium kampanyasına girdim kampanya habersiz şekilde bitti hiç bir şey söylemediler bu adamla sorun yaşayan bir ben varım sanırım normalde herkes iyi diyor ama olan bana oldu galiba
Bu adam derken hangisi hocam, tam olarak anlayamadım. Bahsettiğiniz btcltcdigger mi?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 29, 2018, 02:02:35 PM

Ben de sinattra12 nın kampanyalarına katılıyorum. Yalnız adamların yapacakları bir şey bu elemanlar sayımları yapıyorlar o kadar dağıtım ico ekiplerinin elinde bu yüzden bazen elinden bounty yöneticiliği alınıyor.

Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: