Bitcoin Forum
May 09, 2024, 09:19:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Binance, başka bir borsadan 93,000 Ether alan hesapları dondurdu  (Read 791 times)
lizerbil (OP)
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
October 31, 2018, 08:08:32 AM

durum biraz vahim gibi
Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bir başka borsa ile ilişkili iki cüzdandan 93,000'in üzerinde Ether alan hesapları dondurdu.
Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, daha önce BTC-e olarak faaliyet gösteren sorunlu Rus borsası WEX ile dolaylı olarak bağlantılı iki cüzdandan 93,000’den fazla Ether alan hesapları dondurdu.

Binance’in sözcüsü Leah Li’nin CoinDesk’e söylediğine göre hesaplar 25 Ekim’de donduruldu. Aksiyon, son aylarda paralarını borsadan çekemeyen WEX kullanıcılarından gelen talebe yanıt olarak alındı.

Bu kullanıcılar, para akışını Ethereum blok zinciri üzerinden takip ederek Binance’e Ağustos-Ekim arasında gerçekleştirilen 25 farklı işlemde Ether gönderen iki cüzdanın WEX’le ilişkili olduğu tespitini yaptılar. Kullanıcılar, paralarının Binance’e taşınması nedeniyle bir daha geri alamayacakları endişesini dillendirdiler.

Endişelerinin temelinde WEX’in kara para aklama ile suçlanmasının ardından FBI tarafından el konulan BTC-e’nin varisi olması yatıyor. Platform, Temmuz ayından bu yana Bitcoin ve Ether gibi büyük kripto paralar için çekme işlemlerine izin vermedi.

WEX’in gidişat hakkında açık olmaması sonucunda öfkeli kullanıcılar, bu ayın başlarında durumu Rus polislere bildirdi.

Yüzlerce kullanıcı muzdarip
Konunun tartışılması için oluşturulan Telegram sohbet gruplarının büyüklüğünden yola çıkılırsa borsanın devam eden para çekme sorunlarından yüzlerce kullanıcı etkileniyor gibi görünüyor. Konuyla ilgili iki farklı grubun toplamda 1,400’ün üzerinde üyesi bulunuyor.

Kullanıcılar, Binance’e taşınan 18 milyon doların risk altında olduğuna inanıyorlar. Müşteriler, aylar boyunca WEX’ten para çekemediği ve şimdiye kadar yalnızca Ether cüzdanları tespit edilebildiği için bu rakamın daha yüksek olabileceği düşünülüyor.

Kullanıcılar, Binance’den kendilerine yardım etmesini ve tüm WEX cüzdanları ile hesaplarını askıya almasını talep ediyor.

Binance’den Li, olağan dışı bir etkinlik tespit edilmesi halinde hesap erişimini askıya alacaklarını bildirdi.

Son olarak Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, belirlenen hesapların dondurulduğunu, problemi çözüme kavuşturmak için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladı.
 kaynak:(https://uzmancoin.com/binance-ethereum-dondurdu/)

allah yardımcıları olsun diyelim
baya zor bir durum
okadar emek okadar yatırım çöp olmasın inşallah
1715289546
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715289546
Reply with quote  #2

1715289546
Report to moderator
1715289546
Hero Member
*

Ignore
1715289546
Reply with quote  #2

1715289546
Report to moderator
1715289546
Hero Member
*

Ignore
1715289546
Reply with quote  #2

1715289546
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715289546
Hero Member
*

Ignore
1715289546
Reply with quote  #2

1715289546
Report to moderator
Maria
Sr. Member

Activity: 832
Merit: 250

View Profile
October 31, 2018, 08:16:04 AM

Adamların vardır süphelendiği bir durum. Yoksa binance bunu yapıyorsa diğer borsalar ne yapmaz.

Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
October 31, 2018, 09:02:24 AM

sıkıntılı bir durum kurunun yanında yaşta yanıyordur mutlaka ve bu piyasada borsalara para kaptırmak hackerlara kaptırmak gibi bence.
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
October 31, 2018, 09:12:10 AM

Bu borsaların yaptırıma dahil olmadan kafalarına göre iş yapmasına ayar oluyorum. Binance diğerlerine göre bir tık iyi yine.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 31, 2018, 09:50:24 AM

Bunu resmi bir karar yada izinle yapmıyor olması kimilerine göre sorun teşkil ediyor gibi görünüyor ama diğer tarafta mağdur olan insanlar var ve bu paranın binance gönderildiğini görünce kaybolmasın diye tedbir koydurmuşlar.
Bence yerinde bir karar alınmış ama sonrasında paranın mağdurlara iletilmesi noktasında binance in yapabileceği bir şey yok.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
October 31, 2018, 09:52:50 AM

Sanırım binancede etherleri satıp düşükten topladıktan sonra geri çekiceklerdi borsa sahipleri ama bu büyük bir risk ve büyük bir aldatmaca umarım kimsenin canı yanmaz 100k ether az buz para değil.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 31, 2018, 11:05:33 AM

Para aklamaya çalışıyorlarsa dondurmakla iyi yapmışlar. 93 bin ethereum az bir miktar değil . Adamlar bu kadar parayla borsada istedikleri manipülasyonu yapabilirler

vincetcm
Hero Member

View Profile
October 31, 2018, 11:16:59 AM

Para aklamaya çalışıyorlarsa dondurmakla iyi yapmışlar. 93 bin ethereum az bir miktar değil . Adamlar bu kadar parayla borsada istedikleri manipülasyonu yapabilirler

Para aklama durumu da var ama para aklamaktan ziyade parasını alamayan mağdurların parası durumu daha ağır.
"Para aklama" merkezi otoritelerin nereden geldiği, nereye gittiği belli olmayan ve doğal olarak vergi alamadığı paradır. Bu nedenle bir yasaklama kriptonun yaratılış felsefesine biraz ters sanki...
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
October 31, 2018, 12:50:37 PM

kafam karıştı arkadaş. Sistemin kara para aklanmak için kullanılması endişe verici.Merkezi borsalar ve hükümetler illa buna müdahale edecektir.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 31, 2018, 12:58:08 PM

Deli gibi para kazanmayı hedeflediler sanırım ama binance buna izin vermemiş anlaşılan. Binance son zamanlarda sağlam güvenlik önlemleri alıyor. Bu güncellemeler ile sürekli aktif ve kontrol altında bir sistem hedefleniyor.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
October 31, 2018, 01:02:54 PM

Kullanıcılarının isteği doğrultusunda hareket edip hesapları durdurmuşlar, kullanıcılarını düşünen bir borsadan beklenen bir davranış. 93k ethereum da zaten dikkat çekici bir alım olmuş.
patlicanmoru
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
October 31, 2018, 01:19:43 PM

93.000 ether vay babam vay lan nasıl bir paradır bu 1000 usd den hesaplasan bir ömür insanı değil mahalleyi yaşatır :d
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
October 31, 2018, 01:22:31 PM

93k ether şuanki fiyatında bile az bir para diyil. Her türli manipasliyon yapıla bilir. Binance böyle karar alarak iyi yapmış.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 261

View Profile
October 31, 2018, 01:23:25 PM

organize işler bunlar Smiley
unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127

View Profile WWW
October 31, 2018, 01:24:14 PM

Piyasa bunlar yüzünden düzelmiyor.Sağdan soldan eth vurup bozduruyorlar olan eth alanlara oluyor sonuçta müthiş bir dump olabilir 93k eth ile.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
October 31, 2018, 01:28:49 PM

Aslında bi yandan iyi olmuş, en azından temeli sağlam olan borsaların hem kendi müşterisini hemde dışardaki mağdur insanların hakkını koruyabilmek için önlem almış olması güzel birşey. Kötü borsa haberlerin yanında bunlar kaliteli borsalara yönelimi daha da arttırır.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
October 31, 2018, 01:32:02 PM

Binance bu tür büyük hesapların fiyatları manüple etmesini engelleyen ilk adımları atmış gibi gözüküyor.Kripto piyasası için olumlu görüyorum bu gelişmeleri.

████████████         AVXChange         ████████████
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 31, 2018, 01:40:50 PM

Helal olsun binanceye bu şekilde her daim yolunda iyi bir şekilde ilerleyecektir, çok takdir ediyorum binanceyi. Özellikle araştırmalar sonunda delist yapması falan çok başarılı adımlar.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
October 31, 2018, 02:42:51 PM

93000 de bayağı bir fazla . İşin içinde herşey olur. O geri zekalılar da tamamını neden binance ye çekmiş ki. Miktar çok fazla böl başka borsalara. Hiç warren buffet in tavsiyelerine uymamışlar.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
October 31, 2018, 02:50:56 PM

şüpheli durumlar vardır. binance bunları tek tek açıklamaz. ama şöyle bir durum düşünelim. atıyorum bende 100K ethereum var. o cüzdanın adresi bir kere belli. büyük borsalar aralarında anlaşıp cüzdanı takibe alsalar ne olacak?
enfarktus
Full Member

Merit: 152

View Profile
October 31, 2018, 03:44:40 PM
Merited by vincetcm (1)

Adamlara bravo valla. Kullanıcılarını kerizleyen bir borsaya hakkettiği şekilde müdahale etmiş. Çakallara bak milletin parasını alıp, başka borsada bozup, ortadan kaybolacaklardı muhtemelen. Kim ne derse desin şu Binance güvenilir borsa yakıştırmasını sonuna kadar hak ediyor.
vincetcm
Hero Member

View Profile
October 31, 2018, 03:51:05 PM

Tebrikler hocam doğru anlamışsınız

Adamlara bravo valla. Kullanıcılarını kerizleyen bir borsaya hakkettiği şekilde müdahale etmiş. Çakallara bak milletin parasını alıp, başka borsada bozup, ortadan kaybolacaklardı muhtemelen. Kim ne derse desin şu Binance güvenilir borsa yakıştırmasını sonuna kadar hak ediyor.

ilk sayfalarda çoğu kişi konuyu yanlış anlamış gibi.
ben bireysel olarak 93k eth atsam hesabıma el konulacak mış gibi bir intiba var.

Özetle :

- X bir borsa müşterilerinin paralarını ödemiyor.
- Kullanıcılar cuzdan hareketlerinden Binance atıldığını tespit ediyor
- Durumu binance bildiriyor
- Binance hesabı askıya alıyor.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
October 31, 2018, 03:55:42 PM

Madem bu tğr açıkları yakalıyorlar dah faydalı bir şekilde değerlendirebilirlerdi yazık olmuş daha fazla önlem alınmalı.

williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
October 31, 2018, 04:22:26 PM

Cüzdan adresini takibe almak çözüm değil aslında. Sebebine geline istediği an yüzlerce hesaba sahip olabileceğini ve bu dağılımın neye göre yapıldığını hangisinin gerçekten eski hesap olduğunu ve sonunda bu hesaplar tek hesapta mı toplanacak yoksa bir şekilde dağıtılmış hesaplardan mı bozdurulacak kim bilebilir?
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
October 31, 2018, 06:17:23 PM

İllaki bir bit yeniği vardır işin içinde yoksa böyle bişey olacağını düşünmüyorum ama yinede enterasan bir durum.

Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
October 31, 2018, 06:40:46 PM

Binance kesinlikle doğru olanı yapmış bana kalırsa. 93 bin Ethereumun sahibi her kimse gerekli açıklamaları yapıp parasını alabilir. Binance ın mağdurları dikkate alıp hesabı dondurması takdir edilesi bir durum. Büyük bir mağduriyeti engellemiş olabilir muhtemelen.

Bitcoin / Ethereum / Monero
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
October 31, 2018, 07:13:02 PM

Kara para aklama konusunda haklı olabilir Binance ama onlar da sütten çıkmış ak kaşık değil. Geçen BCPT pump yaptığında yüklü miktarda BCPT aldıkları ortaya çıktı. Sırf daha fazla artmaması için yaptılar bunu. İlkbahar zamanlarında da birçok kez bitcoin başta olmak üzere birçok kriptoparanın pump yapılmasını önlediler. Kısacası kimse suçsuz değil. Mümkün olduğunca borsalarda kriptopara tutmamak gerekiyor.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
October 31, 2018, 08:00:41 PM

Valla binance a helal olsun adamlar şak diye buluyorlar.Şimdiye kadar kimseyi mağdur etmediler bu yüzden işte binance kullanıyorum adamlar bize değer veriyorlar
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
October 31, 2018, 08:55:43 PM

Binance gerçekten günümüzde ki en kaliteli borsa ve bunu her fırsatta bir şekilde gösteriyor. Hesapları dondurması gayet yerinde bir karar olmuş bana kalırsa. Milleti tokatlayıp uzayacaklardı ama Binance a tosladılar muhtemelen. Daha önce botlarla yapılan manipülasyon sınavından da başarı ile geçmişti Binance. Helal olsun.

pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
October 31, 2018, 09:00:30 PM

Bu işin sonucu ne olur ki? 93 bin eth az para değil. Paranın sahibi kendini aklarsa Binance geri blokeyi kaldırır mı? veya paranın sahibi bu parayı binanceye bırakır mı?
yaklaşık 18.600.000 dolar tutarında. Kimseye bu parayı yedirmezler gibime geliyor.

bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
October 31, 2018, 09:02:20 PM

Yani saçma bir durum geliyor bana ve tedirgin ediyor Dash ve zec gibi olanlarda mı yasalanacak yada delist edilecek o zaman anlamadık bu parayı ee sonuç bloke. Sonradan da olsa detaylı açıklama gelmesi lazım.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
October 31, 2018, 09:35:12 PM

Senin yazmış olduğun konuyla ilgili okumuş olduğum yazılar ve yapmış olduğum araştırmalar sonrasında bir yazı yazdım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5060968.0

Buradan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
October 31, 2018, 09:38:37 PM

E tabi en nihayetinde üzücü bir durum, para aklama şüphesinin yanında masum kullanıcılar da etkilenmiş gibi görünüyor.

Rus ve Ukraynalı projelere güvenmiyorum ben. Misal B2X. Neyse
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
October 31, 2018, 10:05:16 PM

Hesapların haksız biçimde dondurulması neticesinde zarar nedeniyle tazminat ödemek zorunda kalabilirler, kafasın göre iş yapamazlar, bence bu işin ardında polisiye vakalar olmasa dondurmazdı Binance.
SkyLords
Full Member

Merit: 120

View Profile
October 31, 2018, 10:08:24 PM
Merited by vincetcm (1)

Hesapların haksız biçimde dondurulması neticesinde zarar nedeniyle tazminat ödemek zorunda kalabilirler, kafasın göre iş yapamazlar, bence bu işin ardında polisiye vakalar olmasa dondurmazdı Binance.

Üstad https://bitcointalk.org/index.php?topic=5060968.0 bu yazmış olduğum yazıyı oku. Bu arkadaşın yazısına istinaden yazdım Smiley
psikolog
Member
**

Activity: 210

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 31, 2018, 10:43:54 PM

Binance yapılması gerekeni yapmış. Aslında bunu her borsanın takip ederek yapması gerekiyorki dolandırıcılıklar azalsın insanların piyasaya güveni artsın ama nerde...

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
enfarktus
Full Member

Merit: 152

View Profile
November 01, 2018, 05:56:44 PM

Tebrikler hocam doğru anlamışsınız

ilk sayfalarda çoğu kişi konuyu yanlış anlamış gibi.
ben bireysel olarak 93k eth atsam hesabıma el konulacak mış gibi bir intiba var.

Özetle :

- X bir borsa müşterilerinin paralarını ödemiyor.
- Kullanıcılar cuzdan hareketlerinden Binance atıldığını tespit ediyor
- Durumu binance bildiriyor
- Binance hesabı askıya alıyor.

Hocam maalesef çoğu kişi konunun ilk mesajını okumadan, yalnızca başlığa bakarak yorum yazma eğiliminde. Böyle olunca da konuyla alakasız çok sayıda mesajla karşılaşıyoruz. Bu durumu kendi açtığım başlıklarda da çokça yaşadım, sırf bu nedenle artık başlık açmıyorum. İnsanlara bilgi paylaşalım derken bir tek küfür yemediğimiz kalıyor. Bu arada Merit için de çok teşekkürler.
FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
November 01, 2018, 06:08:58 PM

Ben CZ Binance sayfasında gördüm haberi.Konu doğru , CZ Binance resmi twitter sayfasında bazı hesabların dondurulduğunu duyurdu.WEX cüzdan üyeleri paralarını kaybetmekten korkuyorlar.Ortalama hesabla 18,9 mln. dolar söz konusu.Konuya bir çözüm üretilmiş değil,yakın günlerde nasıl bir çözüm uygulayacaklarının şahidi oluruz bence.

<I'm Designer from Turkey>
kursunkalem
Jr. Member
*

Activity: 188
Merit: 8

View Profile
November 01, 2018, 06:14:57 PM

bu durumların sonucunda merkezi olmayan brosaların ne kadar değerli olduğunu anlıyoruz düşünsene 50.000 btc va rki ilk dönem girenler için zor değil bu adamlar para yolluyor ve bloke konuluyor
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406

View Profile
November 01, 2018, 06:34:29 PM

Hergün saçma sapan bir haber geliyor, bıktım artık ya, bu piyasaların ciddi kontrol ve kısıtlamalara ihtiyacı var. Devletler bir türlü rahat vermiyor diyoruz ama insanın olduğu yerde bir konrol mekanizması olması da şart.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 01, 2018, 08:03:13 PM

Binance iyi yapıyor böyle hırsızlara çokta iyi olmuş binance ın bu hareketi gönülleri çalıyor resmen hiç bir borsa yapmıyor genelde böyle şeyler helal olsun iyiki kullanıyorum binance i
truncus
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
November 01, 2018, 08:54:53 PM

Binance'nin yönetim tarzını beğeniyorum. Adamlar bir şüphe gördü ki müdahale ettiler. diğer borsa mağdurlarının mağduriyetini bu şekilde giderebilirler umarım.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 01, 2018, 09:13:19 PM

Binance'nin yönetim tarzını beğeniyorum. Adamlar bir şüphe gördü ki müdahale ettiler. diğer borsa mağdurlarının mağduriyetini bu şekilde giderebilirler umarım.

İşte ben de şimdiye kadar yaptıkları hamleler nedeniyle beğeniyorum ama bu ileride yanlış karar vermeyeceği anlamına da gelmiyor. Merkezsizliğin sanırım en büyük problemi bu durum. Aslında bu borsalar kendilerini denetlemeleri için bağımsız firmalar ile iletişime geçip bu raporları yayınlayabilirler. Böylece bizim de içimizde bir gün bunlar da paraları alıp kaçacak mı ya da paralarımıza bloke koyacak mı riskini kaldırır.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
November 01, 2018, 09:50:27 PM

onca olaydan sonra halen WEX kullanan varsa kimse kusura bakmasın hak ediyorlar dolandırılmayı. daha btc 2500$ fln civarında o zaman bile 200$ kadar ucuza btc satıyorlardı. sonra patladı 60k btc nin üzerine yattılar daha ortada btc cash bile yok, cash zaten 5000$ gördü tek başına bir ara. halen bunlara parasını emanet edeni bir zahmet dolandırsınlar.
iccel
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
November 10, 2018, 03:02:18 PM

Görünen o ki merkezi olmayan uygulamalar, borsalar güvenlikle ilgili kaygıları gidermekten uzaklar.Bu yüzden piyasaların düzenlenme ihtiyacında olduğu bir gerçek. Eger hem merkezi hem de merkezi olmayan borsaların iyi yanlarını bir arada harmanlayacak hibrid modeller üzerine çalışılırsa daha iyi olacağına inanmaktayım.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 10, 2018, 03:08:13 PM

Vahim bir durum yok ortada. Dolandırıcılığı önleme amacıyla böyle bir şey yapmışlardı. Bu da tabi kaos meraklılarını coşturdu hemen. Ortalık zaten karışık, daha da karıştırmayın. Binance güven veren bir borsa, umarım önü açık olur.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 10, 2018, 03:55:04 PM

Binance büyük bir borsa. Böyle bir şey yaptığına göre bir şeyden şüphelendi. O da hepimizin bildiği karapara. Ama kurunun yanında yaş ta yandı.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
November 10, 2018, 04:23:47 PM

Binance iyi yapmış. Tam yerinde müdahale etmiş. Kendini akıllı zannedenler başkasının parasını alıp, başka borsada bozdurup toz olacaklardı.
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
November 10, 2018, 05:45:33 PM

durum biraz vahim gibi
Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bir başka borsa ile ilişkili iki cüzdandan 93,000'in üzerinde Ether alan hesapları dondurdu.
Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, daha önce BTC-e olarak faaliyet gösteren sorunlu Rus borsası WEX ile dolaylı olarak bağlantılı iki cüzdandan 93,000’den fazla Ether alan hesapları dondurdu.way beeee

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
November 10, 2018, 05:45:51 PM

şu bınance ortalıgı karıstırmak dısında hıc bır halta yaramadı acıldıgı gunden bu yana yaw, her ay farklı bır sekılde ortalıgı karıstırmayı basarıyorlar, butun scam coınlerı eklemelerı kara para aklama degıl sankı, nerde çöp var bınance de işlemde maşallah
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
December 16, 2018, 09:26:57 PM

Bu tür durumlarda genelelikle bug dedidiğimiz olay ya da hilelere saptanabiliyor iyi değerlendirilmesi ve incelenmesi gerektiğini düşünüyorum dorğu yapılmış bi hareket tabiki aynı zamanda bizi bilinçlendiren bir başlık olduğu içinde teşekkürü hak ediyor.Sağolasın iyi şanslar.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
December 16, 2018, 09:49:55 PM

Sahtekarlıklara karşı her geçen gün önelemler artıyordur ancak binancenin de sıkıntılı işleri oluyor zaman zaman daha doğrusu bot olayı api meselesi biraz daha iyi yönetilmeli
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: