Bitcoin Forum
June 26, 2024, 07:54:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: CoinBaba.net // Al-Sat işlemlerinizde artık komisyon ödemenize gerek kalmadı.  (Read 342 times)
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile WWW
November 01, 2018, 01:48:18 PM
Last edit: November 01, 2018, 09:12:55 PM by coinbabaofficial1

coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
November 01, 2018, 09:27:57 PM
Last edit: November 01, 2018, 09:38:45 PM by coinbabaofficial1

*kAmpAnya şaRTLaRı SiTeMizDe yAyıMLaNmAkTADıR[/

Merhaba
Trol olduğunuzu görüyoruz ancak forum kullanıcılarına olan saygımızdan ötürü açıklamamız aşağıdaki gibidir.

Tabii ki her kampanyanın bir şartı vardır, olmalıdır. Görselliği bozmasın diye görselin üzerine uzun uzadıya yazmak istemedik. Kampanya şartlarını aşağıda bulabilirsiniz.

- Kampanya www.coinbaba.net platformu ile henüz tanışmayan kullanıcılarımıza, kullanıcı deneyimi kazandırmak amacı ile hazırlanmıştır.
- 5 Kasım 2018 saat 24.00 e kadar 100 TL ve üzeri para yatırıp, 30 Kasım 2018’e kadar işlem yapan ilk 500 yeni üyemizin hesaplarına 1 Aralık 2018 tarihinde 50 TL bonus yatırılacaktır.
- Kötü niyetli, çoklu kayıt tespit edilmesi veya şüphe halinde bu kullanıcılara herhangi bir bakiye yüklemesi yapılmayacaktır.

Bilgilerinize.
OzgurC
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 5

View Profile
November 02, 2018, 12:44:44 PM

Borsaların aldığı inanılmaz yüksek komisyonların genel olarak düşmesini beklerken bir anda "komisyonsuz" borsaya geçtiğinizin mailini alınca çok şaşırdım. Bizler için çok iyi gelişme. Zaten Coinbaba'yı kullanıyordum. Şimdi benim tarafta daha da ivmelenir.

Enpara çıkmadan önce herkes yüksek bankacılık ücretlerinden yakınıyordu. Adamlar yaptılar ve başarılı da oldular. Umarım siz de bu uygulamanızda başarılı olursunuz ve diğer borsaları da arkanızdan sürüklersiniz.

coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
November 09, 2018, 02:29:15 PM

Merhaba,

"50 TL Bonus Kampanya"sı kapsamında yeni üye olup işlem yapan kullanıcılarımızın 50 TL bonusları kullanılabilir bakiyelerine tanımlanmıştır.

Tüm kriptopara yatırımcılarını komisyonsuz trade ve limitsiz para yatırma ve çekme ayrıcalığını yaşamaları için CoinBaba.net'e bekleriz.

Saygılarımızla,

CoinBaba Ekibi

teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
November 23, 2018, 12:20:36 AM

Güzel gelişme bakalım ne zamana kadar 0 komisyon çalışacak, bir süre sonra ama şöyle suistimaller oluyor kaldırmak zorunda kaldık diyeceğinizi düşünsem de o zamana kadar iyidir diyorum.
Komisyon oranından laf edenleri piste alabiliriz sanırım.
Bir ara çindeki borsalar böyle çalışıp hayvan gibi hacim yapıyorlardı bakalım bizde nasıl olacak
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 23, 2018, 06:25:22 AM

Güzel gelişme bakalım ne zamana kadar 0 komisyon çalışacak, bir süre sonra ama şöyle suistimaller oluyor kaldırmak zorunda kaldık diyeceğinizi düşünsem de o zamana kadar iyidir diyorum.
Bir ara çindeki borsalar böyle çalışıp hayvan gibi hacim yapıyorlardı bakalım bizde nasıl olacak
Katılıyorum. Bi süre sonra komisyon gelebilir ama şimdilik süresi belirsiz şekilde komisyon olmaması güzel. Eğer coinbaba altyapısı da iyiyse yüklü işlemleri kaldırabilirse ileride sağlam hacimler yakalayabilir.
Trader'lar için önemli komisyon meselesi. Özellikle sürekli al sat yapanlar için önemli bir kalem.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
November 23, 2018, 12:20:32 PM

Katılıyorum. Bi süre sonra komisyon gelebilir ama şimdilik süresi belirsiz şekilde komisyon olmaması güzel. Eğer coinbaba altyapısı da iyiyse yüklü işlemleri kaldırabilirse ileride sağlam hacimler yakalayabilir.
Trader'lar için önemli komisyon meselesi. Özellikle sürekli al sat yapanlar için önemli bir kalem.

Merhaba;
yorumlarınız için teşekkürler.

Coinbaba şimdi olduğu gibi gelecekte de hiçbir şekilde alış ve satış işlemlerinden komisyon almayacaktır. Ne kadar çok kullanıcı olursa o kadar verimli bir platform olur ki bu durumdan biz dahil herkes kazanç sağlar.

NOT:
İlerisi için kullanıcının yaptığı işlemden dolayı Coinbaba'ya komisyon ödemeyerek elde ettiği kazancın istediği kadarlık kısmını TEV, LOSEV, DARUŞAFAKA, TEGV, AHBAP vb. gibi kurumlara bağışlayabilmesi için geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. İstemezse herhangi bir bağışta da bulunmayabilir.

Teşekkürler.  
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 23, 2018, 08:05:28 PM

Merhaba;
yorumlarınız için teşekkürler.

Coinbaba şimdi olduğu gibi gelecekte de hiçbir şekilde alış ve satış işlemlerinden komisyon almayacaktır. Ne kadar çok kullanıcı olursa o kadar verimli bir platform olur ki bu durumdan biz dahil herkes kazanç sağlar.

NOT:
İlerisi için kullanıcının yaptığı işlemden dolayı Coinbaba'ya komisyon ödemeyerek elde ettiği kazancın istediği kadarlık kısmını TEV, LOSEV, DARUŞAFAKA, TEGV, AHBAP vb. gibi kurumlara bağışlayabilmesi için geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. İstemezse herhangi bir bağışta da bulunmayabilir.

Teşekkürler.   
Çok iyi fikir elinize sağlık. Ufak tefek faydam olsun diye düşünenler bu şekilde bağış seçeneğini seçebilir.

Hiç alış satış komisyonu almayacak olmanızın vaadi güzel. Borsanızı ilk fırsatta deneyeceğim. Vizyoner bir yapınız var gibi görünüyor.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 23, 2018, 10:43:14 PM

Komisyon almayacaksanız çark nasıl dönecek?
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
November 23, 2018, 11:00:13 PM

Merhaba,

Bu soruyu sormakta haklısınız. Ancak tabi ki belirttiğiniz gibi çarkın dönmesi için bir iş planımız mevcuttur. Daha önce diğer başlığımızda açıklamasını yapmaya çalışmıştık ancak görmemiş olabilirsiniz.

Kullanıcılarımız bir itibari para ya da kripto para yatırdıktan sonra diledikleri kadar komisyonsuz alış satış işlemi yapabilmektedir. Bu işlemler sonrasında paralarını ya da kripto paralarını çekmek istediklerinde 1 defalık çekme ücreti alınıyor. Diyelim ki eğer kullanıcımız 10 kez alış+10 kez satış işlemi yaptıktan sonra 1 kez çekme işlemi yaparsa, sadece burada yapmış olduğu 1 adet çekme işleminin işlem ücreti alınır. Eğer kullanıcımız kripto parasını ya da parasını hiçbir şekilde çekmez, CoinBaba içerisinde tutar ise o zaman hiçbir şekilde komisyon ödemez, 1 ay da geçse ödemez daha fazla süre geçse de ödemez, komisyonsuz trade yapmaya devam eder. Ne kadar çok kullanıcı sistemimiz içerisinde yer alır, hacim ne kadar yüksek olur ise iş modelimizden herkes o kadar yarar görür.

Ayrıca para çekme ve yatırma işlemlerinde günlük/aylık/yıllık gibi herhangi bir limit de uygulamıyoruz.

Bilgilerinize sunarız.

CoinBaba Ekibi
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
December 02, 2018, 10:55:29 PM

şu an yeni bir borsanın komisyon alarak tutunması ihtimali yok , mecburen komisyonsuz yatır çek komisyonuyla gidecekler.
ben sitede günlük hacim göremedim giriş yapmadan hacim görülmüyor mu?
coinbabaofficial1 (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
December 03, 2018, 05:40:38 AM

şu an yeni bir borsanın komisyon alarak tutunması ihtimali yok , mecburen komisyonsuz yatır çek komisyonuyla gidecekler.
ben sitede günlük hacim göremedim giriş yapmadan hacim görülmüyor mu?

Merhaba,

Borsadaki günlük hacim bilgisi login olduktan sonra görülebilmektedir.

Komisyonsuz trade ayrıcalığı için Coinbaba.net’e bekleriz.

Saygılarımızla,
CoinBaba Destek Ekibi
https://coinbaba.net
Pages: [1]
  Print  

Jump to: