Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:55:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: “Başkanlık Seçimlerini Kripto Paraları Tanıtmak İçin Kullanıyorum”  (Read 585 times)
Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
December 17, 2018, 08:10:07 AM

En azından niyetini açıkca belli etmiş ve aynı zamanda bende şuan mantıklı olduğunu düşünüyorum kaybetse bile keonomik olarak kazanmak ihtimali çok yüksek adamın kaybetme olasılığı çok düşük görünüyor çoklu alandan saldırmak elbette bir tanesini başarı olarak gönderecektir.Bişeyler öğrenmekde fayda var.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
December 17, 2018, 12:04:14 PM

Trump'ın kripto paralardaki troll versiyonu.

Devamlı manipülasyon, devamlı demeç vs vs. tanıtıyor da sistem mi geliştiriyor ?

Madem bu kadar meraklı, bi ecosistem üzerine çalışsın,i bol keseden konuşuyor. Amacına da ulaşıyor, orası ayrı.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
December 17, 2018, 01:29:35 PM

Elindeki coinleri pumplamak için yaptıklarından dolayı hiç sevmemiştim bu adamı ama şimdi planını beğendim. Reklam tarzı çok hoş ve çok etkili.

rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
December 17, 2018, 02:47:20 PM

amerikadaki insanların bu teknolojiden haberdar olmadığını zannetmiyorum şahsen. önemli olan amerikada tanıtmaktan ziyade yasağı kaldırabilmek.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
December 17, 2018, 04:02:37 PM

Amerikada bitcoini bilse bile bu piyasalardan ve bu piyasaların erişilebilir olduğundan habersiz çok insan var. Dünyanın alımgücü en yüksek ülkelerinden birinde yeterince tanınırsa ve ilgi görürse piyasa seviye atlar. Ama o iş bu adamla olmaz bence.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
December 17, 2018, 09:58:37 PM

yahu spekülasyon yapmak yasak değil mi?
Bu adam başkan olursa; zartcoin zurtcoin her gün coin anlatır Cheesy böyle bir şey çok komik olurdu.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
December 23, 2018, 04:43:21 AM

Sen tanıtma kardeş senin yüzünden piyasaya uzaktan ilgiduyanlar tamamen spekülasyona dayalı olduğunu düşünüyor. Parayla pump yaptırdığını unutmadık boğada.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 23, 2018, 12:54:46 PM

Bu elemanın bir ekibi var. Coin tanıtımı için coin sahiplerinden aldıklarını düşünüyorum. Ellerinde Tanıtım yaptıkları coinlerden 100 binlerce dolarlık coin oluyor. MTC de bunlardan biriydi. Düşüş yaşandığı zamanlarda yüksek çıkışlar oluyordu.
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 23, 2018, 06:44:53 PM

McAfee ilk olarak 2018 yılının Haziran ayında, kripto para topluluğunu desteklemek ve kripto paraları tanıtmak için 2020 başkanlık seçimlerinde aday olacağını açıklamıştı. Smiley seni başkan yapacağız

ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
December 23, 2018, 07:16:01 PM

Eğer adam başkanlığa seçilirse hitap edeceği kitle daha da büyüyecek o zaman istediği coini aldırabilecek ve daha çok kazanacak adam dünyaya hitap edecek diyebiliriz

petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
December 24, 2018, 10:43:27 AM

Her piyasanın bir şovmeni oluyor illa, bu adam da kripto piyasasının şovmeni. Başkanlık seçimlerinde kim sallar McAfee falan? Aksine bütün Amerika bunun ne halt olduğunu anlarsa kripto paralara olan güven azalır. Bir ara spekülasyon yapmaktan bunun kulağını çekmişlerdi. Komüniteye şirin gözükmeye çalışıyor anlaşılan.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
December 24, 2018, 10:53:08 AM

son başkanlık seçimlerinde trump konuşurken arkasında "buy bitcoin" yazılı küçük bir afiş tutan kişiyi hatırlayın. bedava milyonlarca kişiye bitcoin reklamı yapmıştı. mcaffee bundan daha fazlasını oluşturabilir.

coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
February 08, 2019, 09:14:24 PM

trumpın olduğu yerde mccofee istisnai olarak gelmiyor Cheesy aksine kalite trend çizgisinde takip ediyormuş izlenimi oluşturuyor, gülünç ama gerçek. Cheesy
öte yandan bu tip adamların kriptoya zarar verdiğini düşünüyorum. bu tipler kendileri gibi para aymazlarını çekebilir piyasaya, halkın geneline ise kötü bir intiba oluşturur.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
February 10, 2019, 08:04:49 AM

Kripto paraları tanıtmak bu adama kaldıysa yanmışız biz. Şaka bir yana bakalım başkanlık seçimleri yaklaştığında McAfee aynı tavrına devam edecek mi yoksa yine enteresan döneklikler sergileyecek mi  Cheesy

pelimies
Member
**

Activity: 618
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
February 10, 2019, 10:32:08 AM

Bu adam öok enteresan biri yapacakları şeyi kestirmek zor.. Başkanlık adaylığıyla kripto para ilgisini çözemedim fakat mccafe nin bilmediğim iyi bir planı olduğuna eminim mutlaka kazancı vardır.

basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
February 11, 2019, 07:02:25 AM

Bu John McAfee git gide meczuba mı dönüşüyor yoksa bana mı öyle geliyor? Bir de NOBS falan shilledi ki durum ortada.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
February 11, 2019, 07:22:04 AM

Adama kızıyoruz falan ama kripto paraları yükseltecem diye elinden geleni yapan nadir insanlardan. Adam şeyini bile televizyon kanalında kesip yiyecem dedi Cheesy  daha napsın şimdi de bizim için başkan adayı olacakmış, yürü be başkan Cheesy
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
February 11, 2019, 05:02:30 PM

Uzun süredir mcafee reisin sesi çıkmıyor ekibinin cüzdanındaki coinlerin çoğu düşüş yaşadı. Bunun da etkisi olabilir. Bu elemana güvenip yatırım yapanın aklına şaşarım zaten.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
February 12, 2019, 01:00:35 PM

trump gibi bir adam abd başkanı olabildiyse bu adam için hiç de olumsuz düşünmüyorum olur da başkan olursa  kripto paralar hakkında dediğini yapar mı derseniz yapar çünkü sağlam yatırımları var.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
February 12, 2019, 03:38:54 PM

Amerikan başkanı olarak görmeye dayanamayacağınız 2 kişi sayın deseler Trump 1. sırada bu mc cofee denen arkadaş 2. sırada olurdu. Bence Trumpdan sonra dünyanın en gereksiz adamı, en sözüne güvenilmez adamı ve en çok abarta adamı. Artık bir coini geçtim toplu iğneyi bile övse ondan iğrenir hale geliyorum. ICO ve bountylerde mc cofee denen eleman danışman filansa direkt olarak scam diyebiliyorum. O kadar boş biri benim gözümde.. Söyleyeceklerim bu kadar.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: