Bitcoin Forum
July 08, 2024, 06:39:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Hunter demek ;  (Read 760 times)
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 06, 2018, 06:42:47 PM

Piyasa büyüdükçe bountyler daha dikkat çekici oldu ve katılımlar aşırı derecede arttı bununla birlikte verdikleri görüntü kirliliği artmış oldu. Tabi bunlarla doğru orantılı gelirler hızla düştü. Bounty kültürü yok olmak üzere neredeyse sosyal medyayı geçtim imzadan bile birşey kazanılmıyor artık.

Bitcoin / Ethereum / Monero
MadeinKayseri
Jr. Member
*

Activity: 93
Merit: 2

View Profile
November 06, 2018, 06:48:46 PM

Forum hesabını yoktan yere kaybetmek demek.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
November 06, 2018, 08:22:44 PM

Bu piyasada haberlerin önemini zaten geçtiğimiz yıllarda anladık spekülasyonlara dayalı bu borsada o riski zaten baştan almanız gerek tüm bountylerde geçerli bir şey bu. Dişimizi sıkıp devam edeceğiz en azından biz para yatırıp bir şey elde etmiyoruz bir şey yapıyoruz para geliyor o konuda riski yok.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
November 06, 2018, 08:44:42 PM

Maalesef piyasaya öyle bir zaman da girdim ki aynen şu söylediklerine denk geldim. Daha öncesinde elini nereye atsan paraya çarptığı zaman girmediğime köpek gibi pişmanım ama her şeyin hayırlısı belki şimdi daha iyi olur.  Bu kadar fazla token vs olmadığı için o zaman hangisi çıksa mutlaka bir değeri olabiliyordu. İyi projelerde 15 20 doları mutlaka görüyorlardı. Şimdi acaba 0,5 i görür mü hesabı bile yapılmıyor çünkü hemen hemen hepsi ICO fiyatı altında kalıyor. Bazıları ödeme yapmıyor bazıları aylarca uğraştıktan sonra iptal ediyor emeğin boşa gidiyor. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin. Piyasa düzelmeden yapılan her iş amelelik bana kalırsa sıkıntıdan yapıyoruz işte boş kalmayalım belli olmaz diyoruz.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
November 06, 2018, 11:38:25 PM

Aylardır kaç imzaya girdiğim belli değil çoğu ya iptal oluyor yada süresini uzattığı için ben çıkıyorum bu son imzam bile 1 ay uzattı bounty süresini yani buda patladı benim gözümde ama yapacak birşey yok foruma yararlı postlar atmaya teşvik ediyor imzalar.

marcar
Full Member

Activity: 251
Merit: 100

View Profile
November 09, 2018, 01:04:01 PM

sık sık benim başıma gelenler stake alamamak, kurallara uygun post attığım halde hesabımın üzerinin çizilmesi airdroptan gelen tokenlerin çay parası etmesi silinen postlardan dolayı haftayı tamamlayamamak.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
November 11, 2018, 02:02:39 PM

bounty hunter demek  Grin

https://www.detecting.com/bounty-hunter-models.htm

gerçi bu modeller bişey bulmaz

siz garrett ten şaşmayın. Grin

Grin Grin Grin

Bitcoin
MartinXXX
Member
**

Activity: 61
Merit: 11

View Profile
November 11, 2018, 02:29:44 PM

Bountylerin altın çağını kaçırmışız şansımıza ne yapalım bundan sonra artık yeni bir trend çıkarsa ona erken giriş yapmak için buralardan ayrılmamak lazım en iyisi
Brainstorming
Member
**

Activity: 146
Merit: 10

View Profile WWW
November 11, 2018, 03:48:22 PM

bir sonraki boğa sezonu dönemine dek çalışalım elbet kripto para dünyası yerlerde sürünen pazarın durumundan sıkılıp ileriye doğru hamle yapacak. Kimse yıllarca yerinde sayan piyasa ile ilgilenmez.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 11, 2018, 04:00:18 PM

Stres demek, sabır demek, acı demek, ihtiras demek. Herşey demek ama bir tek mutluluk demek değil. Bahtımız kapalı arkadaş bizim.
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
November 11, 2018, 04:17:25 PM

Süper bir yazı olmuş hakikaten.Gwrçekten de bounty hunterlerin içler acısı hali o şekilde.. Face,Twitter hergün tehlikede.Bu ay Twitter hesabım askıya alındı.Yarın öbür gün bounty iii de biter

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
November 11, 2018, 05:20:38 PM

Son zamanlarda bounty hunter olmak bu piyasanın asgari ücretli çalışan emekçileri olmak gibi birşey, getirisi baya düştü ama belki boğa piyasasında güzel primler olarak bize geri döner.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
November 11, 2018, 06:04:46 PM

Bounty hunter demek; her yeni güne bir süprizle uyanmak demek.

Birgün btt hesabın banlanmış olarak uyanırsın.
Birgün twitter'ın askıya alınır.
Bir bakarsın facebook kapanmış.

Zaten coinlerin durumu ayrı bir süpriz.

Bilmem nerede,bilmem hangi borsada şu olmuş hoopp haydi dip görelim uyanışı.

Bilmem kim açıklama yapmış ondanmış bu düşüş uyanışı.

Ya oğlum şimdi bu niye düşüyor ki uyanışı

Buradan da bize ekmek yok uyanışı.

Oğlum dediler ki;bilmem kaçıncı ayda uçacakmış bu coin uyanışı.

Dipsiz bir kuyuda,her günümüz yeni bir haberle şekilleniyor gibi 😏

bounty hunterlık yapacam dıye garıp garıp işler yaparsan btt de banlanıt twıtterda banlanır, cıvkını cıkartmamak lazım token alacam dıye, o tokenlerın dagıtılma amacı ısın cıvkını cıkartın dıye degıl dogru durust ödül alın dıye dagıtılıyor o tokenler,
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 972
Merit: 292

View Profile
November 11, 2018, 06:34:00 PM

Birgün btt hesabın banlanmış olarak uyanırsın.
Birgün twitter'ın askıya alınır.

Her ikisi de sırasıyla başıma geldi.

.
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 11, 2018, 07:32:52 PM

Twitter ve facebook bountylerine sırf bu yüzden katılmayı bıraktım ben. Saçmasapan sebeplerle hesapları kapatıyorlar ve o kadar emek boşa gidiyor. Bttde en azından hatalı şeyler yapmadığın sürece sıkıntı olmuyor. Twitter ve facebookda ne yaparsan yap bounty kovalıyorsan bir yerde radara takılıyorsun

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 11, 2018, 08:07:10 PM

Düşüş zamanı yani ayı sezonunda olduğumuz için icolarda artık yeterli parayı toplayamaz oldu. Bu da bizi yani bounty hunterları vurdu.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
November 11, 2018, 08:09:50 PM

Şu bount olaylarında sosyal medya işine hiç girmedim. Üşendiğimden midir yoksa değmeyeceğini düşündüğümden midir bilmiyorum ama girmedim. Konuuyu açan arkadaşın da dediği gibi 2-3 mesaj arka arkaya atsak spamdan hesap kapatılıyo zor iş
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
November 11, 2018, 08:15:07 PM

Bounty Hunter demek sürekli gözün piyasada olması demek. Hangi koin, ne zaman artış göstermiş ne zaman düşmüş ona göre hareket etmek demek.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 11, 2018, 08:16:55 PM

Bence bounty hunter demek bir gün öncesi satmayı düşündüğün koinin ertesi gün düştüğünü görüp keşke satsaydım pişmanlığını yaşamak demek.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
November 12, 2018, 09:57:37 AM

sabır taşı olmaktır. girdiğim bounty sayısı 50, gönderen proje 3. biri de eksik gönderdi. hani 1-2 proje daha gönderse, demek ki bu yıl bounty tokenlerinin gönderim oranı 10 projeden 1 gibi. ya da bana öyleleri denk geldi bilemiyorum. bazıları ise dereden su getirtiyorlar. önce paneline üye yaptım, panelinden kyc yaptım. walletini indirdim ama tokeni yollamadılar mesela.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: