Bitcoin Forum
April 26, 2024, 06:02:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Havadan para kazanma AirDrop bilmeyenler için  (Read 702 times)
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
November 11, 2018, 05:10:25 PM

Çok nadir de olsa bazı airdroplar kazandırabiliyor ama oda çok şanslıysanız eskidenmiş o elini attığın yerde paraya denk gelmek bu airdroplar yüzünden çöplük cüzdan dolu. Binlerce token dağıtan da oluyor bir değeri yok. Belki ilerleyen zamanlarda az da olsa bir şey bırakacak olan bounty kampanyalarının bile sonu gelebilir. Piyasa git gide resmileşmeye başladı çünkü paraları savurmak yok artık.
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1482

View Profile
November 11, 2018, 05:16:49 PM

~~

Mükemmel bir durum değerlendirmesi olmuş. Herkes "havadan" para kazanmanın peşinde, internette dolaşan 3-5 çakaldan duyup bounty airdrop işlerine giriyorlar. Tarihe tanıklık ettiğimiz bir dönemin farkında olmadan bilmem ne coininden 5 adede sahip olup 30 cent kazanmanın peşine düşmüş herkes.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
November 11, 2018, 05:24:20 PM

Airdrop işleri biteli çok oldu bana göre. Sene başında yine biraz iyiydi bu airdoplar kazandırıyordu. Şuanda hiç kazandırdığını görmedim. 15-20 cent için  de değmez bence. Zaten onu  belli bir değerin üzerinde olmadığı için satamayacaksin.  Herkes dediğiniz gibi havadan para kazanmak derdinde. Ama maalesef olmuyor.

murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
November 11, 2018, 05:38:39 PM

Airdrop trenini çoktan kaçırdık. Atık hiç bir airdropdan kazanamiyoruz. Hepsi çöp tokenler oluyor. Cüzdan dolu çöp tokenle.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
November 11, 2018, 05:41:53 PM

aırdrop trendı kacalı cok oldu yaw, su an olan aırdroplar az mıktarlarda sadece tanıtım ıcın, daha once tokenlerın alayını aırdropla dagıtırlar ve tamamen kıtlesel bır ahreketle fıyatlanırdı coınler, gectı tabe o gunler
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
November 11, 2018, 06:03:02 PM

Zamaninda airdroplardan güzel paralar kazananlar oldu bountylerden guzel para kazananlarnoldu biz hep baktik valla. Hangi airdrop a girsek ya göndermediler ya scam cikti yada para etmedi. Sans meselesi bu airdrop isleri
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
November 11, 2018, 08:11:01 PM

Benim için tek airdrop BTW idi. Onun dışında hiçbir  coin para etmedi malesef. Ha BTW'yi aldım beleşe iyi güzel peki satabildim mi? Hayır Smiley ne güzel satsam 700-800 dolar havadan gelmiş olacaktı ama açgözlülüğüm yüzünden beklettim ve şuan 20 dolar civarı ediyor.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 11, 2018, 08:31:30 PM

airdrop olayı bitti mi ? eğer eskiye kıyaslayacak olursak çoktan bitti . ama hala 10-20 dolar kazandıran airdrop varsa girin derim yine de . zamanında çok güzel paralar kazandık bu airdroplardan . ilerleyen zamanlar da boğa geldimi yine kazanılır merak etmeyin. para kazandıran airdropların hemen hepsi bi boka yaramayan shitcoinlerdi . ama çok güzel paralar bıraktılar.
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 11, 2018, 08:55:20 PM

Airdroplar hala haldır haldır devam ediyor ama en son hatırladığım kazandıran airdrop hydro. Ondan sonra şöyle güzel para kazandıran airdrop denk gelmedi bana hiç. Airdropu geçtim doğru düzgün kazandıran bounty bile çok nadir artık

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 13, 2018, 06:35:43 AM

100 taneden bir tanesi bile artık zor kazandırıyor airdropların ve bunları da zaten satma durumunuz olmuyor her defasında yazmaya çalışıyorum boşuna uğraşmayın diye. Konuyu açan arkadaşımız pos özelliği veya stake veren koinler ile airdropu karıştırmış. İkisi aynı şey değil. Neo eliniz de tuttuğunuz miktara göre Gas verir ki bu airdrop değildir.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
November 17, 2018, 06:19:05 PM

Suan degil havadan para kazanmayi elinde parasi olan bile para kazanamiyor.  Bence birakin bu isleri,  kendinize faydali olabilecek seyler yapin bu zamanlarda.  En azindan kulturunuz beceriniz artar bazi konularda. 

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
November 17, 2018, 07:01:43 PM

Piyasa da bir sürü airdrop var bazen uğraşıyorum ve diyorum ki ya vakit kaybıysa? Sonra bi umut giriyorum tekrar airdropların çoğu boş çıkıyor ne yazık ki

creafik
Jr. Member
*

Activity: 114

View Profile
November 17, 2018, 08:12:59 PM

İyi bir bilgilendirme olmuş bence, çünkü arkadaşlar telegram gruplarında o kadar çok bilmeyen insan çıkıyor ki karşınıza inanamazsınız.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
November 18, 2018, 01:44:09 AM

Hemen satayım mantığındaysanız hiçbiri işe yaramaz. Ama beklerseniz çoğu para eder. Xlm zamanında ilk zamanlarında yaptığı airdrop şu an 5-10 bin dolar ediyor. Gerisini siz düşünün.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
November 18, 2018, 01:15:29 PM

eski airdroplar çok adetli ve piyasada az oyuncu veren airdroplardı. yani xlm, ripple vs güzel airdroplar vermiş ama şimdi iyi projeler zaten 5*10 dolarlık coin veriyor ancak. onlar da x100 yapacak projeler değil zaten, supply sayıları yüksek. airdroplar değil ama bounty den gelen tokenler elde tutulmalı ama bounty tokenleri gönderimleri de çok azaldı cidden.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 18, 2018, 01:59:09 PM

Airdrop olaylarına dikkat etmekte fayda var. Bir sürü kişi hesabından oldu. Geçen gün bir tane airdrop yapayım dedim. Adam herşeyi istemiş üstüne bir de post acvount istiyor işte o anda forum bir sürü hesabı banliyor. Geçen gün baktım genelde airdrop kovalayanlarin çoğu yeni üyelik açıp newbie ile başvuruyor. Eğer aklınızda airdrop olayı yapmak varsa sizde öyle yapın ki hesabınız gumlemesin

cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
November 18, 2018, 02:33:14 PM

AirDroplardan para kazanma Devri bitti. Artık bu işlerden para kazanılmaz. Önceden olsa çok sağlam para kazanırdı ancak şu an öyle bir şey mümkün değil. Kaldı ki şu an bountyler bile para etmiyor

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
freedomforever
Member
**

Activity: 336

View Profile
November 18, 2018, 03:43:39 PM

AirDroplardan para kazanma Devri bitti. Artık bu işlerden para kazanılmaz. Önceden olsa çok sağlam para kazanırdı ancak şu an öyle bir şey mümkün değil. Kaldı ki şu an bountyler bile para etmiyor

Kesinlikle dostum. Bundan 1 sene önce iyi kötü bir şey ediyordu airdroplar onca scam çıkmasına rağmen. Şu an hem scam çıkma olasılığı arttı hem de bir şey kazandırmıyor.

Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 18, 2018, 09:36:39 PM

boğa sezonu zamanı airdrop para eder bugünün piyasasında bırakın airdrop tokenlerini bounty tokenleri dahi para etmiyor 100 dolar ödül gelse imzadan sevinecek durumdayız belki bir iki fatura öder diyerek.
nthere
Member
**

Activity: 229

View Profile
November 18, 2018, 10:19:11 PM

Airdrop mükkemmel bir zaman kaybı. Gelen parayla ne alabileceğinizi düşünün de sonra bu işe para kazanma diyebilir miyiz onun cevabını verin.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: