Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:00:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ücretsiz coin siteleri AirDrop  (Read 196 times)
daggez (OP)
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
November 03, 2018, 11:45:09 AM

Arkadaşlar AirDrop vs yaparken lütfen yedek bir cüzdan açıp bu şekilde alalım coin ve tokenleri
1- RightBTC
Bir kripto para borsası olan RightBTC, airdrop’ları bulmak için en iyi yerlerden biri.

Borsa düzenli olarak onları çalıştırmakla kalmıyor, aynı zamanda çalışmayı seçtiği tokenler konusunda da seçici davranıyor. RightBTC yalnızca güvendikleri şirketlerle airdrop düzenliyor. Bu, yalnızca yüksek kaliteli tokenler için airdrop alacağınız anlamına geliyor. Borsa, geçmişte hem CEEK hem de EBOOST için airdroplar gerçekleştirdi ve kendi tokenlerini (Right Token) çıkararak, gelecekte daha fazla airdrop planladıklarını açıkladılar.

RightBTC’yi radarınızda tutmak, yeni ve yaklaşan airdropları öğrenmenin iyi bir yolu.

2- AirdropAlert

AirdropAlert, topluluk içinde çok sayıda airdrop listeleyen bir site
Düzenli olarak güncellenir ve yeni airdroplar sürekli olarak duyurulur. Ayrıca, airdrop’un ne kadar süredir çalıştığını da söyler. AirdropAlert aynı zamanda BountiesAlert adlı ikinci bir siteyi de çalıştırıyor ve burada şu anda gerçekleşmekte olan çeşitli kripto para bountylerini sergiliyorlar.

Hem AirdropAlert hem de BountiesAlert ile ilgili sorun şu ki, her ikisi de bir scam olup olmadığına bakılmaksızın herhangi bir token veya coin’i listeliyor. Listeledikleri airdropların gerçekten değerli olduğundan emin olmak için herhangi bir kontrol yapmıyorlar. Bu, her kullanıcının önce kendileri için araştırma yapması gerektiği anlamına geliyor.

3- BitcoinAirdrops

BitcoinAirdrops, yalnızca Bitcoin ile ilgili olan airdrop’ları bulmaya ve tartışmaya adanmış bir Reddit uzantısı.
Bitcoin Cash çatalından bu yana, birçok geliştirici Bitcoin’i ve kendi paralarını yaratmayı amaçlıyor. Bazen bu meydana geldiğinde, ilk başta Bitcoin’leriniz olduğu sürece yeni çatalda ayrı bir miktarda coin talebinde bulunmak mümkün. Bunu Bitcoin Cash çatalından hatırlıyoruz. Çataldan önce Bitcoinlere sahip olan kullanıcılar da eşit miktarda Bitcoin Cash talep edebildiler
1714996802
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714996802
Reply with quote  #2

1714996802
Report to moderator
1714996802
Hero Member
*

Ignore
1714996802
Reply with quote  #2

1714996802
Report to moderator
1714996802
Hero Member
*

Ignore
1714996802
Reply with quote  #2

1714996802
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714996802
Hero Member
*

Ignore
1714996802
Reply with quote  #2

1714996802
Report to moderator
1714996802
Hero Member
*

Ignore
1714996802
Reply with quote  #2

1714996802
Report to moderator
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
November 03, 2018, 06:41:49 PM

Daggex arkadaşım muhtamelen bir önceki hesabın banlandı yeni hesap açıp merit kasma çalışmalarına girmişsin ama rica ediyorum çöplüğe döndürme forumu merit uğruna.
daggez (OP)
Newbie
*

View Profile
November 03, 2018, 06:48:09 PM

Daggex arkadaşım muhtamelen bir önceki hesabın banlandı yeni hesap açıp merit kasma çalışmalarına girmişsin ama rica ediyorum çöplüğe döndürme forumu merit uğruna.
İnsanlara yardım etmek forumda aktif olarak ilerlemek neden merit kasma çabası olarak görülüyor onu anlamıyorum herkes sizin gibi bilgili olmaya bilir eğer siz ben daha iyi konu açarım daha iyi bir şekilde birşeyler anlatırım diyorsanız hodri meydan açın konu sizleri takip edelim
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 03, 2018, 11:06:50 PM

İnsanlara yardım etmek forumda aktif olarak ilerlemek neden merit kasma çabası olarak görülüyor onu anlamıyorum herkes sizin gibi bilgili olmaya bilir eğer siz ben daha iyi konu açarım daha iyi bir şekilde birşeyler anlatırım diyorsanız hodri meydan açın konu sizleri takip edelim

Dostum adamı yanlış anlamışsın sanırım. Arkadaşın söylemek istediği senin verdiğin bilgilerin çöp olduğu değil sadece zaten hali hazırda var olan konuları tekrardan açıyor olman. Airdrop, arbitraj vs gibi konular zaten hep var. Eğer arama yaparsan görürsün. Bir kullanıcının ihtiyacı olan tüm bilgiler neredeyse forumda mevcut.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
November 06, 2018, 12:44:05 PM

Son günlerde birkaç kere güzel airdrop kampanyasına denk geldiğim için son iki gündür bu konu hakkında araştırma yapıyorum. Direkt olarak Google üzerinden bu tarz web siteleri bulmak oldukça zor o sebeple forum içerisinde araştırma yapmaya ağırlık gösteriyordum. Yapmış olduğunuz bu paylaşım oldukça güzel ve yardımcı içerikler ile desteklenmiş. Emeğinize sağlık, elimde şu an için sMerit bulunmuyor bu sebeple de size teşekkür amacı ile merit gönderemiyorum. sMerit sahibi diğer üyelerin muhakkak hak ettiğiniz ödülü size vereceğine inanıyorum. Smiley

Uzun zamandır airdrop yapmamış biri olarak, daha doğrusu airdropların artık çok nadir para kazandırdığına inanan biri olarak, şu denk geldiğiniz güzel airdropları bizimle paylaşmanızı istememiz mümkün müdür? özledim airdropları Cheesy
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
November 06, 2018, 05:43:43 PM

Airdroplar artık kazandırmıyor.Bu sitelerin çoğuda bir işe yaramıyor artık.1sene önce neredeyse her aidrop 10-100 dolar arasında kazandırdı.
Bazıları hydro ve ebitcoin btw gibi olanlar ve multi yapanlar zengin bile oldular.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
daggez (OP)
Newbie
*

View Profile
November 07, 2018, 06:54:11 PM

Airdroplar artık kazandırmıyor.Bu sitelerin çoğuda bir işe yaramıyor artık.1sene önce neredeyse her aidrop 10-100 dolar arasında kazandırdı.
Bazıları hydro ve ebitcoin btw gibi olanlar ve multi yapanlar zengin bile oldular.
Zamanında bilgim olsaydı bu kadar keşke dediğim için böyle eskide olsa bazı bilgileri paylaşmaya çalışıyorum
DervisKing
Member
**

Activity: 71
Merit: 10

View Profile
November 12, 2018, 11:20:29 AM

Piyasayı scamcılar öldürdü bitirdi altın çağlarını kaçırdım airdropların keşke o güzel zamanlarına geri dönse en azından günlük 50 TL kazanan insan doluymuş etrafta
Pages: [1]
  Print  

Jump to: