Bitcoin Forum
June 21, 2024, 12:59:44 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Cash’te Ayrılık: Hard Fork’tan Sonra İki Ayrı Coin Ortaya Çıkabilir  (Read 852 times)
Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
November 06, 2018, 03:23:33 PM

Büyük düşünürler ve kaliteli beyinler dünyanın en büyük girişimcilerin hayatınıda incelediğimizde yüksek oranda başarı getirdiğini görüyoruz.Bu olayda bana başarı getirecek gibi gösteriyor yüksek ihtimalle umarım hayal kırıklığı olmaz.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
November 07, 2018, 12:20:14 AM

forkun etkilerini görüyoruz ama beklenti alınır gerçekleşince satılır alım kadar nerede satılacağını bilmekte ayrı bir önem kazanıyor

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 07, 2018, 07:13:09 AM

Bch'nin çıkışı sürecek gibi gözüküyor.BTC'nin de artması ile yükseliş hızı artacaktır.8 gün daha var fork'un gerçekleşmesine.Fork tarihi yaklaşana kadar tırmanış sürer.Bazen hızlanır bazen yavaşlar.Güzel bir seviyede kar realizasyonu yapmak gerekir.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
November 07, 2018, 07:33:43 AM

bitcoin cash forku 15 aralık sanıyorum ne halt olursa olsun bu çöpten bir şey olmaz tabii ki 15'ine kadar bir hype oluşacaktır şahsen pozisyonlarımı bozmayacağım.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 07, 2018, 10:39:51 AM

Altcoin piyasası için en fazla takip edilmesi gereken gelişme bence bu. Hard fork sonrası enteresan gelişmeler olabilir. İlgiyle takip edeceğim.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
November 07, 2018, 10:26:08 PM

Bch ne yapar artışı devam eder mi soru işareti.Balinalar çıkmaya başlarsa terse de dönebilir.Herşeyi belirleyecek verdikleri forkta coin olacak Değerli olacağı düşünüldüğünde artış hızlanır.Değersiz olacağı anlaşıldığında yüklü satışlar yiyebilir.

████████████         AVXChange         ████████████
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
November 09, 2018, 08:55:33 AM

fork sonucu ortaya çıkan 2 koin bu arkadaşlar mı?

Bitcoin Cash SV [IOU]: https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-cash-sv/ 68 dolar
Bitcoin Cash ABC [IOU]: https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-cash-abc/ 530 dolar

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
November 09, 2018, 09:24:54 AM

Bitcoin Cash hardfork gerçekleştirirken tam forkun gerçekleştiği gün mü borsada olması gerekiyor? Bu listelenen hangi coinden nasıl verecekler oranları nedir?
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
November 10, 2018, 10:39:46 AM

binance forka desteğini açıkladı ama 2 koin çıkarsa forktan birebir vereceğini söyledimi?
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 10, 2018, 10:42:45 AM

bana kalırsa piyasanın bu çatalllanmaya karşı bağışıklığı oluştu...geçen seneki yükselişler acemilerin gazlamasıydı. aslı ne ki çatalı ne olsun ? millet poslu bulutlu zincir yazıyor bunlar da hala 1.nesil zinicir madencili zincirden yürümeye çalışıyor. Tongue

vur kaç projesine benziyor
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
November 10, 2018, 11:20:34 AM

Bitcoin Cash'te düşüş sürüyor. Fork haberinden sonra baya bir artış göstermişti bir kaç gündür  düşüşe geçti. Bugün %7 civarında değer kaybetmiş gözüküyor binance'de.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
November 10, 2018, 04:20:28 PM

Bitcon Cash'ten prim yapan tayfa fiyatın düşmesini beklediğinden satarak karı kazancı muhafaza etme tercihine yöneldi haklı olarak diyorum niye ayı pazarında kimse çıkışın devamlı olmasının beklemez.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 10, 2018, 04:36:15 PM

Yine tekrar yukarılara çıkmaya çalışıyor bch.Çıkabilir mi belki çıkabilir.Ama şu ortamda riskli bu coine girmek.Düşerse değerlendirilebilir.BTC hala toplayamadı.2 gündüşr düşüşde düşüş durmadan yükselmesi zor gibi gözüküyor.Altcoinlerinde öyle.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
November 10, 2018, 04:49:27 PM

Poloniex te fork sonrası çıkacak coinler listelenmiş bile iş yapar mı bilmiyorum. Netice de bch kendisi de fork coini.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
November 10, 2018, 05:47:27 PM

roger kavga mı etmıs noldu gene bu bcc ye, yenı bır bull run baslatır mı acep bu fork haberleri, ne olursa olsun bcc market cap anlamında dıger forklara nazaran oldukca basarılı oldu, ulan herıfler sadece bıtcoını forklayarak paralarını dırek 2x yaptı ya hıc bırsey yapmadan
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
November 11, 2018, 01:17:51 PM

Bitcoin Cash satın almayı düşündüm ayı sezonu ortasında kaldığım için cesaret edemedim. Hard fork sonrasında Bitcoin Cash fiyatının çakılma olasılığı güçlü seçenek. Alanların çoğu karı görünce okuttu.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
November 11, 2018, 01:24:46 PM

arkadaş bunlar da bölüne bölüne azalarak bitmeyi mi hedefliyorlar nedir yani. bölüneceğine al alacağını çık git işte ne milletin emeğine kan doğruyorsun.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
November 11, 2018, 02:19:26 PM

fork sonucu ortaya çıkan 2 koin bu arkadaşlar mı?

Bitcoin Cash SV [IOU]: https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-cash-sv/ 68 dolar
Bitcoin Cash ABC [IOU]: https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-cash-abc/ 530 dolar

fork 15 kasımda olmayacak mıydı? binance ve bitfinex bu coinlerden vermediğine göre resmi fork coinleri bunlar değil, poloda dönen coinler bunlar. 1 tane coin verecekler diye biliyorum ayrıca. ama bunların totali ya da 1 tanesine eşdeğer olur muhtemelen başlangıçta, sonra dump yer muhtemelen.
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
December 29, 2018, 11:30:06 AM

Bitcoin cash anlamadığım bir şekilde bana güvvenilir ve daimi olarak yükselişe geçebilecek coinler arasında hep gelmiştir genel olarak stratejilerini beğenirim şuanda bu yapılanmasınında altında strateji vardır ve elbetki yükseliş gösterecektir diye düşünüyorum.Yani şuan olarak öyle görüyorum sonrasını bilemeyeceğim.Bitcoin cash e yatırım yapılabilir.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
December 29, 2018, 02:18:43 PM

BCH ile de tam manasıyla tüy diktiler piyasaya artık bir destek oluşmaya başladı madencilere yönelik yeni bir saçmalık yaşanmaz umarım. Hanig amaçla çıkıyorlar voinin geldiği hale bak.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: