Bitcoin Forum
May 02, 2024, 08:20:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: NEO mu ICX mi Yüklü Gireceğim.
NEO - 32 (72.7%)
ICX - 12 (27.3%)
Total Voters: 44

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: NEO mu ICX mi Yüklü Gireceğim.  (Read 670 times)
Carolina34 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 03, 2018, 09:47:56 PM

Totalde +100k kademeli olarak 1 tokene basacagım 3 ay içinde boğa moğa gelirse hertürlü kar diyorum lakin ıcx mi neo mu arasında kaldım binanceden alacagım lütfen baska coin önermeyin garanti olsun diye eth ye basacaktım ama bu coinlerde artıs daha fazla olur gibi önerinizi bekliyorum hangisi ?

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
1714638038
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714638038
Reply with quote  #2

1714638038
Report to moderator
1714638038
Hero Member
*

Ignore
1714638038
Reply with quote  #2

1714638038
Report to moderator
1714638038
Hero Member
*

Ignore
1714638038
Reply with quote  #2

1714638038
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
November 03, 2018, 10:25:15 PM

2 oy var birisi bana ait. Ben NEO'yu tercih ediyorum çünkü çok daha geniş bir altyapıya ve bilinirliğe sahip. Ayrıca güven duyduğum coinlerin başında geliyor. Yatırım yaptığın miktara bakınca da bence NEO daha mantılı tercih gibi geliyor.
Kriptokrat
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 6

EQWITY.IO

View Profile
November 03, 2018, 10:29:05 PM

Hem miktarı hemde yatırım yapılacak coinin potansiyelini göze aldığımızda bana da Neo daha mantıklı geliyor. Sizin yerinizde olsam tercihimi ağırlıklı olarak neo, pişman olmamak adına bir miktar ICX olarak yapardım. Hatta bunun yanına %20 gibi bir miktarla ETH'de eklerdim. Tüm yatırımınızı tek bir coinde toplamak coin hangisi olursa olsun çok riskli bir hareket.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 03, 2018, 10:37:27 PM

Neo'nun toparlaması daha kolay gözüküyor.60 dolara gelse x4 yapar.Piyasa toparladığnda raha t bir şekilde geleceğini düşünüyorum.ICX gelecek vaat eden bir coin ama kore'nin gereksiz yasaklarından çok çekti.Bir türlü istediği yere gelemedi.
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
November 04, 2018, 12:04:31 AM

neo proje anlamında eth rakip bir coin geleceği var ve uzun zamandır uykuda piyasada düzelmeler olsa büyük patlama yapabilir

alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 04, 2018, 12:16:35 AM

Neo dur bu ıkı seçenek arasında tartışmaya gerek yok boğa da guzel kazanç getırır uzmez bence dib noktasında gıbı bırsey bellı olmaz ama benım terchm de neo.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 04, 2018, 12:20:28 AM

ICX ne ya kafayı mı yedin sen ona girip napıcaksın garanti para söz konusu neo gir kesin kazanç sağla icx giripte patlama olasılığın daha yüksek bende yüklü para olsa kesinlikle neo girerdim.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
November 04, 2018, 12:58:05 AM

Bir çok kişi de benim gibi diğer coini bilmiyordur bu yüzden Neo tabiki.
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
November 04, 2018, 01:08:54 AM

Neo her durumda daha avantajlı.Yüklü alacaksanız her ay bedava gasta veriyor.100k 6500 neo eder aylık 100 gas verir.Gas şu an 5 dolar ama 60 doları felan gördü.3 ay beklesen 300 GAS ilerde 50 dolar olsa 15 bin dolar havadan kazanmış olursun.ICX te bu imkanlar yok birde Kore'de ico yasağı var.icx ico için çok uğraştı şimdi yasaktan dolayı ico kabul edemiyor..İşi zor yani..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 04, 2018, 01:44:03 AM

NEO nun avantajları çok icx gibi değil icx ne olcağı belli olmayan bir coin ama neo öyle değil eski fiyatına çok rahat çıkabilir artı gas da veriyor elinde tuttuğun sürece hold düşünüceksen neo gir.
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1482

View Profile
November 04, 2018, 07:05:38 AM

Şu anda oylama 8'e karşı 1 oy. Bu forumda herkes Neo'yu sever, karşısına ne koyarsanız koyun Neo bu anketi kazanır Cheesy
Tek bir yere yatırım yaptığınızda aldığınız riskin büyüklüğünün bilincinde olun. Kısa zamanda kar etmek isteyip sahip olduğunuz her şeyi kaybetme olasılığınız da var.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
DogTheHunter
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 272

View Profile
November 04, 2018, 08:31:45 AM

Bilimsel verilere dayanmasa da en yüksek olarak NEO 160 dolarlardan 16 dolara düşmüş , ICX 12 dolardan 60 cent te düşmüş . ICX daha çok kaybettirdiği için bana daha mantıklı gibi geldi .
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
November 04, 2018, 09:07:37 AM

NEO gir hocam iyi de alım yapacaksın anladığım kadarıyla beklet binanceda bari gas falan da yaparsın ufaktan kendine

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
November 04, 2018, 09:08:07 AM

Şu anda oylama 8'e karşı 1 oy. Bu forumda herkes Neo'yu sever, karşısına ne koyarsanız koyun Neo bu anketi kazanır Cheesy
Tek bir yere yatırım yaptığınızda aldığınız riskin büyüklüğünün bilincinde olun. Kısa zamanda kar etmek isteyip sahip olduğunuz her şeyi kaybetme olasılığınız da var.
Katılıyorum, Neo herkes tarafından sevilir şuan neo kadar kar ettirecek ve o güveni veren bir coin yok örneğin benim için de. Ama ben olsam eth, Neo ve wan arasında üçe bölerdim, en az eth olacak şekilde ve aşağıya doğru alım emirleri girerek, etf vs açıklanır kötü sonuçlarda fiyatlar çekilebilir.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 04, 2018, 09:18:50 AM

Aslında seçeneğin tek. Neo'nun karşısına koyduğun coin yanlış bir seçenek. Neo mu yoksa Eos mu desen daha mantıklı olurmuş. Bu durumda her halükarda seçenek Neo olacaktır ama olaya diğer açıdan bakacak olursak tüm parayı tek bir coine yatırman büyük bir yatırım hatası olabilir. Farklı coinlerden sepet yapman bir aksilik durumunda zarar görmeni engeller. Yüzde 20, 30, 50 şeklinde üç coinlik bir sepet yapmanı öneririm.   
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 04, 2018, 09:24:21 AM

ICX de iyi neoya göre daha yeni platform ama bence ikisinden de alın hem daha garanti olur kazancınız az para yatırmıyorsunuz

BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 04, 2018, 10:16:26 AM

2 oy var birisi bana ait. Ben NEO'yu tercih ediyorum çünkü çok daha geniş bir altyapıya ve bilinirliğe sahip. Ayrıca güven duyduğum coinlerin başında geliyor. Yatırım yaptığın miktara bakınca da bence NEO daha mantılı tercih gibi geliyor.

İlk oy bana aitti, bende NEO'yu tercih etmiştim fakat mobil ile giriş yaptığım için seçim sebebimi belirtmemiştim. NEO'yu tercih etmemin sebebi sizin ikinci cümlenizde belirttiğiniz gibi iyi bir altyapıya sahip olması ve popülaritesinin de fazla olmasıdır. Ayrıca bu sebeplerin yanına ek olarak NEO ekibinin oldukça çalışkan olması, Çin devletinin de resmi bir açıklama yapmasa da bu teknolojiyi destekliyor olması ve kullanmakta olduğu teknolojinin rakiplerine göre üstün olması gibi sebepleri de ekleyebilirim. Bir diğer yandan son dönemlerde NEO Türk yatırımcıların da favorisi haline gelmiş durumda ve her geçen gün NEO'ya yapılan yatırım gerek bizler tarafından gerekse yabancılar tarafından artıyor. Bu sebeple ICX seçeneğine şans bile vermedim ve NEO'yu tercih ettim.
secondhandlark5
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

"JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!"

View Profile
November 04, 2018, 10:21:26 AM

Iki proje arasinda ben sahsen tercih yapmayip ikisi icinde dogru zamani bekleyip alim yapardim hocam, cunku iki projede guzel yukselmeler yapabilir ilerleyen zamanlarda.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔸🔸🔸🔸🔸🔸 [ DESICO ] A PLATFORM TO ISSUE AND TRADE SECURITY TOKENS 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔺🔻🔺🔻🔺🔻
🔸🔺 https://www.desico.io 🔸🔺
Carolina34 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 04, 2018, 10:30:25 AM

İlk oy bana aitti, bende NEO'yu tercih etmiştim fakat mobil ile giriş yaptığım için seçim sebebimi belirtmemiştim. NEO'yu tercih etmemin sebebi sizin ikinci cümlenizde belirttiğiniz gibi iyi bir altyapıya sahip olması ve popülaritesinin de fazla olmasıdır. Ayrıca bu sebeplerin yanına ek olarak NEO ekibinin oldukça çalışkan olması, Çin devletinin de resmi bir açıklama yapmasa da bu teknolojiyi destekliyor olması ve kullanmakta olduğu teknolojinin rakiplerine göre üstün olması gibi sebepleri de ekleyebilirim. Bir diğer yandan son dönemlerde NEO Türk yatırımcıların da favorisi haline gelmiş durumda ve her geçen gün NEO'ya yapılan yatırım gerek bizler tarafından gerekse yabancılar tarafından artıyor. Bu sebeple ICX seçeneğine şans bile vermedim ve NEO'yu tercih ettim.

Alt yapı ve güvenirlik sebebiyle cogu kişi neo yu seçmiş bende 1000tl icx e geri kalanı kademeli olarak neo ya yatıracagım bogada 4x yapsa kardır.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
November 04, 2018, 11:17:40 AM

Benim tercihim de Neo olur sanırım, hem projeye daha iyi hakimim hem de şuan bulunduğu fiyat alım için daha uygun fakat yüklü miktarda girmenizi önermiyorum şu anki market koşullarında.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: