Bitcoin Forum
May 25, 2024, 11:38:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: NEO mu ICX mi Yüklü Gireceğim.
NEO - 32 (72.7%)
ICX - 12 (27.3%)
Total Voters: 44

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: NEO mu ICX mi Yüklü Gireceğim.  (Read 670 times)
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 05, 2018, 04:44:06 PM

oldum olası neoyu sevemedim. bu iki coin arasında kalsam ben icx derim. bu iki coin dışında alternatif sorsaydın çok farklı fikirlerde verebilirdim. neo platform olarak istenen çıkışı hala yapamadı ve bu gidişlede yapamayacak sanırım
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
November 05, 2018, 05:16:58 PM

100 k üstü ve tek bir coin e yatırım yapmak ha sen cidden kriptoparalar konusunda çok acemisin herhalde benden sana tavsiye 100 k üstü paran varsa git bankaya yatır yıllık yüzde 25 faizi var buralarda sürünme

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Carolina34 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 05, 2018, 07:20:57 PM

100 k üstü ve tek bir coin e yatırım yapmak ha sen cidden kriptoparalar konusunda çok acemisin herhalde benden sana tavsiye 100 k üstü paran varsa git bankaya yatır yıllık yüzde 25 faizi var buralarda sürünme

3 yıldır bu piyasadayım gerçek ismim ve kimliğimi tabiki kullanmıyorum bankanın verdiği %25 lik faiz güzel lakin federaller sıkıntı su aralar sular durulsun bankaya yatırcam para.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 05, 2018, 09:21:59 PM

3 yıldır bu piyasadayım gerçek ismim ve kimliğimi tabiki kullanmıyorum bankanın verdiği %25 lik faiz güzel lakin federaller sıkıntı su aralar sular durulsun bankaya yatırcam para.

O hayal dünyası, alırım bir dal.

Böyle bir şey gerçek olsaydı, parçalı alım daha mantıklı olurdu.

%25 ETH
%25 BTC
%25 ICX
%25 NEO

Boğa döneminde özellikle çok iyi para kaldırabilirdi. Federaller peşini bırakırsa bunu bir düşün bence, seni gidi kahrolası pislik!
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 05, 2018, 11:57:19 PM

Neo gir hem gas da alırsın icz girip napıcaksın çok beğenmiyorum ben o coini neo girersen daha fazla karlı çıkacağından eminim bu coindne gaslarda hediye olarak kalacaktır sende
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
November 06, 2018, 12:02:12 AM

100k basacaksan kademeli olarak %30 icx bas derim %70de neo bas her türlü kar yapacaksın ama biraz fazla kar yapmak istiyorsan icx e de para ayır tek coin girme çok batarsan tekden kurtaramazsın paranı

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
November 06, 2018, 10:36:56 AM

İkisi arasında kısas yaptığımızda;

NEO, max $196.85 değere ulaşmış ve 295 günde %91.54 değer kaybetmiş şu anki fiyatı $16.66
ICX, max $12.64 değere ulaşmış ve 301 günde %94.97 değer kaybetmiş şu anki fiyatı $0.63619

Riski dağıtarak ikisine de yatırım yapmak daha sağlıklı olacaktır.
jingyang
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 06, 2018, 11:12:42 AM

Valla önce neoyu işretledim sonra icx e geçtim yani kararsızım ikiside gayet güzel projeler herhangi bir gelişmeleri somut birşeyleri olmasa da ismi bilinen tanınan projeler olduğundan güvenilebilir ama yüklü gireceksen neo ya girmelisin

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
dgbpool
Full Member

Activity: 300

View Profile
November 06, 2018, 01:12:55 PM

Yerinde olsam her ikisine de parayı bölerim. Her ikisininde yükselme ihtimali var. çünkü en düşük seviyelerinde ve daha fazla düşüş yaşayacağını sanmıyorum. İlla bir tanesi olmalı diyorsanız NEO daha uygun.

bağış : 0x31B00501fA5d235474aECB3B3d6395d5b0710931
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1617

View Profile WWW
November 06, 2018, 03:13:35 PM

Bu projeler birbirinin muadili değil ve ikisi de iddialı, ikisi de şu anda çok ucuz durumda, boğa piyasasında çok katlayabilirler.

NEO'nun arkasında Çin hükümetinin büyük desteği var, ICX'in de Güney Kore'yle çok yakın ilişkisi var,

önceliği NEO'ya vererek (kendini daha ispatlamış bir proje ve teknoloji olduğu için) ikisini de toplayabilirsiniz bu seviyelerden.

adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
November 06, 2018, 06:19:53 PM

Bunu bir soru olarak kabul etmek bile hata neo elbette hatta etherum mu neo mu diye sorsanız bile neo kesinlikle çünkü bir çok neden var. Hızlı ücretsiz fee ve neo tabanlı icoların mutlaka borsaya girmesi gibi vs vs vs
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
November 06, 2018, 06:59:50 PM

Bende all-in Neo dayım.Bende 100k nın üstünde meblağ ile girdim.Hiçbirşey gelmezse Gas geliyor faiz gibi.En azından terste kalınca bişiler alıyoruz.Altlar artmaya başlayınca hepsi artar zaten çok takmamak gerek.Neo artışa daha hızlı tepki veriyor ve sağlam proje olması öncelik sebebi benim için.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 10, 2018, 11:03:41 PM

Hala girmedin mi daha ney düşünüyorsun be kardeşim yüklü kesinlikle NEO girilir ICX girmezdim ben NEO kendisini kanıtlamış bir coin ICX e göre daha başarılı ve geleceği açık şuan en çok altyapısı kullanılan 2. coin
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
November 11, 2018, 09:44:27 AM

yılbaşından beri neoyu takip ediyorum, gas ara ara  hacimlense de neo inanılmaz düşük hacimde takılıyor, sanırım sebebi  neo yatıırımcısı genelde uzakdoğulu ve regülasyonlar vurdu neoyu. icx yer yer hareketlense de hep 1 ileri 2 geri gitti. daha ne kadar düşecek dediler, düştükçe düştü. ikisini de çok güvenilir bulmuyorum açıkcası. bunlar dip seviyesi mi bilinmez.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 11, 2018, 11:05:43 AM

Neo bilinerlik olarak daha öne çıksa da potansiyel olarak icx daha önde görünüyor.  Ben yatırımımı icxe yapardım sizin yerinizde olsam

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
MartinXXX
Member
**

Activity: 61
Merit: 11

View Profile
November 11, 2018, 02:49:18 PM

Neden sadece bu ikisi özel bir araştırmanız analiziniz varsa paylaşın lütfen bizlerde sebeplenelim
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
November 11, 2018, 08:14:01 PM

Elimde yüklü miktarda para olsa %20 btc %40 eth %40 neo yapardım. Tercih senin dostum. İlla tek bir coin dersen Neo'nun daha çok kar bırakacağını düşünüyorum
Carolina34 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 11, 2018, 08:15:14 PM

Neden sadece bu ikisi özel bir araştırmanız analiziniz varsa paylaşın lütfen bizlerde sebeplenelim

Evet özel bilgi ama suan haşna fişne işleri döneceği için sattım 2 sini alacagım tekrar o işler bitince.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 11, 2018, 08:20:38 PM

Benimde tercihim Neo'dan yana olurdu. Ama aklınızda Icx de kalmıştır umarım. Onun için yüksek miktarda neo ya birazda ıcx e yatırım yapmanız en iyi olur sonra da diğerinin pişmanlığını yaşamayın.
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 11, 2018, 09:02:38 PM

İkisi dışında coin istemiyorsanız ikisine birden yatırım yapın daha iyi. En azından biri diğerinden daha fazla sükse yaparsa keşke ona yatırsaydım demezsiniz

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: