Bitcoin Forum
May 09, 2024, 09:45:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Elden Bitcoin Satış  (Read 478 times)
korrays (OP)
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
November 05, 2018, 05:59:09 AM

istanbul içinde güvenli noktalarda örnegin:avm içi , karakol önü nere güvenli gözükürse güncel dolar ve bitcoin kuruna göre %1 farkla satış yapılabilir
günlük post sınırı olan ve misafir olan kullanıcılar içinde mail adresim korrayaydinli@gmail.com
1715291128
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715291128
Reply with quote  #2

1715291128
Report to moderator
1715291128
Hero Member
*

Ignore
1715291128
Reply with quote  #2

1715291128
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715291128
Hero Member
*

Ignore
1715291128
Reply with quote  #2

1715291128
Report to moderator
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1065
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
November 05, 2018, 08:26:24 AM

imzamdaki konu uygunsa sizlere yardımcı olabilirim

korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
November 05, 2018, 08:44:38 AM

malesef uygun degil ben satış yaparken zarar etmek istemiyorum  Smiley
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
November 07, 2018, 10:11:38 AM

bu varan varan sırf teklif ayağına, her satış konusunun altına, imzam uygunsa yardımcı olayım yazıyor

asıl konuya yazma amacı ticaret yapmak değil, ilanların altına bakın ondan almayın benden alın demektir.

adam açık açık %1 komisyonla ticaret yaptığını yazmış. ona rağmen imzasındaki konuyu ve kendini belli etmek için yazıyor. Hey millet bakın benim konu da burada haberiniz olsun diyor,

ben doğru bulmuyorum her komisyon için açılmış ilana gelip robot gibi, de bakın benim ilanım da  burada denilmesini
varanvaran
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
November 07, 2018, 10:19:06 AM

Benim mesajlarımı görmek istemezseniz yapmanız gereken tek şey ignore tuşunu kullanmanız olacaktır.

Evet arkadaşın ilanını gördüm ve %1 ile satış konusunuda okudum. Çok şükür okuma yazmam mevcut.

Ama şudur ki isterse ve uygunsa diye ben hatırlatma olarak konu altına mesajımı yazıyorum ve kendileride uygun ise irtibata geçiyor değil ise uygun olmadığını beyan ediyor.

Bunun yanı sıra arkadaşın satış konusuna sırf post kasmak adına konusunu kirletmenin bir anlamı yok eğerki bir sıkıntınız söz konusu ise bunu bana özel mesaj yolu ile yada Moderatör arkadaşa bildirerek gereken işlemi yapabilir rahatsızlığını dile getirebilirsin.

otto_diesel
Hero Member

View Profile
November 07, 2018, 12:24:53 PM

benim mesajlarımı görmek istemiyorsanız ignore edin vs. gibi, kalıp cevaplar pek muteber olmuyor.   orada bahsettim olay başka bir şey. neden bahsettiğimi de adın gibi biliyorsun, bildiğin için de konuyu başka yere çekiyorsun.

senin amacın ben yazıyorum uygunsa alış veriş yapar mantığı değil. sen bir kafeye gidip müşterilere bakın bende de çay - kahve var uygunsa sizi benim kafeme alayım diyor musun ?

bunun uygunlukla serbest ticaretle alakası yok. senin amacın bütün BTC ilanlarını kendi çıkarına sabote etmek

her türlü btc alım satım ilanının 2. postunu sabote edip post kasan kişi ben değil sensin varanvaran. bunu da belirtince sırf post kasmak için ilanı kirletme diye cevap vermen gene konuyu değiştirmen.   verecek cevabın yoksa boşa yazmanın bir faydası yok.  pazar alanındaki her ilanın altını kirletme.
varanvaran
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
November 07, 2018, 12:41:04 PM

Sen eğerki offline ile online arasındaki ticaret arasındaki farkı bilmiyorsan bence buralarda gezme.

Kişi konu açar bu bende dahil insanlar kendine uygun olan teklifi sunar. Kişi ister ticaretine devam eder ister etmez.

benim anlamadığım kimin satışını sabote ettiğimi söyleyebilirmisin.

Ben yaklasık 10+ sene ve üstü online ticaret yaparım (offline ticarette yaparım Bar ve emlak işi ilede uğraşıyorum bunuda bil diye ekliyorum) herkes istediği teklifi ve ya fiyatı yazar neden insanlar bu fiyata satıyor alıyor diyede yargılayamaz kimse.

Ben konumu eğerki güncel tutmam konusunda bunu sürekli dile getirmen güncelliğini bu şekilde belirtmen sana dokunan kısmını anlamadım.

Son olarakda

tek bir dipnot daha ilave edeyim. Senin söylediğin konuya göre gidiyorum.

Konumda açıkca yazılıdır. Herşey oranlar detaylar herşeyi belirtirim eğer aklında soru işareti varsa sorabilirde.

Buna göre insanlar benim konum üzerinden gelerek %10 yada %5 neyse oran bunu bilerek beni ekleyip ticaret yapmak isteyen insan neden gelirde ticaret yapar yada konuyu okumustur ama gelir ben %10 değilde güncel kur üzerinden veririm diye ekler.

Durup da adama hayırdır ne geldin benim orada yazıyor oran görmedin mi diye adama kişiye hakaret etmiyorum teklifini snuyor o anda cazip gelirse geliyorsa yapıyorum gelmiyorsa teşekkür eder ve geri çeviririm.

dedigim gibi post kasman dışında yaptığınbirşey yok

özel bir sorunun var ise yazarsın özelden ben görmek istemiyorum bunu yapma dile getirirsin mantıklı birşey varsa desteklerim yoksa ignore tuşu var.

otto_diesel
Hero Member

View Profile
November 07, 2018, 01:20:46 PM

post kasan sensin, sürekli bunu yazman, zeka düşüklüğünün bir göstergesi, benim post kasmamın bir faydası yok, senin gibi çıkarım yok..

tamam şimdi git gene her alım satım konusunu sabote et. ben laf anlatacak durumda değilim, sen de anlayacak durumda değilsin. emlakçıyım demişsin benim çenem senin çenene yetişmez.   

sen haklısın ve doğrusunu yapıyorsun.
varanvaran
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
November 07, 2018, 02:44:08 PM

emredersin tesekkür ederim izin verdigin icin siz olmasanız ben ne yapardım acaba

korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
November 07, 2018, 06:27:07 PM

sakin olunuz beyler    varanvaran kardeşim bu arkadaş yazdıktan sonra konularını inceledimde aslında haksız degil neredeyse her konuda sen bulunuyorsun daha fazla yazmamanı uzatmamanı rica ediyorum
icorus
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
November 10, 2018, 11:07:30 AM

sakin olunuz beyler    varanvaran kardeşim bu arkadaş yazdıktan sonra konularını inceledimde aslında haksız degil neredeyse her konuda sen bulunuyorsun daha fazla yazmamanı uzatmamanı rica ediyorum

Özelden görüşelim. Belki birbirimize herhangi bir konuda yardımcı olabiliriz.
korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
November 10, 2018, 11:48:34 AM

özelim sınırlı hocam mail atarsan daha iyi olur bu gün özel atma sınırını doldurdum hem
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
November 10, 2018, 07:17:03 PM

Neden böyle dükkanlar açılmıyor hala anlamış değilim ya.Abi alırsın komisyonunu ödersin vergini işine bakarsın.Harika olur ya.Şuan bu tür aalım satım yapılacak yerlere çok ihtiyaç var.tekel olabilir yapabilen arkadaşlar

KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
November 10, 2018, 07:42:21 PM

Neden böyle dükkanlar açılmıyor hala anlamış değilim ya.Abi alırsın komisyonunu ödersin vergini işine bakarsın.Harika olur ya.Şuan bu tür aalım satım yapılacak yerlere çok ihtiyaç var.tekel olabilir yapabilen arkadaşlar

Devlet denetimine tabi olmak kripto paranın ruhuna ters...
KUTUB
Jr. Member
*

Activity: 161
Merit: 1

View Profile
November 11, 2018, 07:58:10 PM

Böyle dükkanlar var hocam, ben İstanbuldayım ve biriyle gittim görüştüm gayet de esnaf adamlar, burada komisyonla iş yapan arkadaşlar var, onlar da komisyonla iş yapıyor ama dükkan sonuçta, vergisi var, dükkan kirası var elemanı var, güven içinde çayını yudumlarken işlemini yapabilirsin...

Kriptoguru arkadaşın dediği de doğru, fakat günümüzde bankalarla işlem yapıyor coin borsaları, bankalarla işlem yapılacağına bu tip dükkanlarla işlem yapılması çok daha uygun, tabii ki komisyon olayı oluyor fark olarak...
darkness45
Newbie
*

Activity: 68

View Profile
November 27, 2018, 07:40:09 PM

istanbul içinde güvenli noktalarda örnegin:avm içi , karakol önü nere güvenli gözükürse güncel dolar ve bitcoin kuruna göre %1 farkla satış yapılabilir
günlük post sınırı olan ve misafir olan kullanıcılar içinde mail adresim korrayaydinli@gmail.com

merhaba  özel mesaj atamadım
sürekli ve yüksek adet alım için fiyat ve miktar bilgisi özelden yazabilirseniz sevinirim.
korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
November 30, 2018, 08:06:06 AM

Hocam Ben Bitcoin Alımı Yapmıyorum Satışı Yapıyorum Bu Aralar Satmayada Tereddütlüyüm Çok Düştü Zalımın Oglu
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 30, 2018, 03:15:40 PM

Konsolosluk olur mu gelebilir misin bütçe nedir günlük ?

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
korrays (OP)
Newbie
*

View Profile
November 30, 2018, 08:19:36 PM

gelirim günlük limit yok denilebilir
korrays (OP)
Newbie