Bitcoin Forum
May 05, 2024, 11:37:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: McAfee Şimdi De Bir Altcoin’in Yönetim Kuruluna Katıldı  (Read 260 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
November 05, 2018, 08:35:36 AM

Kripto para piyasasının yakından takip ettiği isimlerden, başarılı bilgisayar programcısı ve sansasyonel kripto para fenomeni John McAfee Skycoin’in yönetim kuruluna katıldı.

Geçmişte pek çok kez ICO ve kripto paraları Twitter hesabından tanıtarak kripto para piyasasında dolaylı yoldan manipülasyonu tetikleyen ve Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağı yönünde iddialı açıklamalar yapan siber güvenlik şirketi McAfee’nin de kurucusu olan John McAfee, son açıklamasında artık kalbinin ve aklının Skycoin projesi ile birlikte olduğunu belirtti.

Skycoin de McAfee’nin Twitter’daki gönderisini alıntılayarak McAfee’nin ekibe katılmasından ötürü duydukları memnuniyeti takipçileriyle paylaştı ve Skycoin’in vizyonunu tanıtmakta McAfee’den daha iyi bir temsilci düşünemediklerini vurguladı.

“Merkezi olmayan internet” hedefiyle yola çıkan ve Satoshi Nakamoto’nun orijinal vizyonu üzerine ilerlediklerini her seferinde vurgulayan Skycoin Bitcoin ve Ethereum geliştiricileri tarafından yaratıldı ve kendisine ait “Obelisk” adı verilen yönetim algoritmasını kullanıyor.

Şirketin hedefleri ve yapmaya çalıştıkları kulağa hoş gelse de Skycoin CEO’su Synth kendi ekibi tarafından kaçırılmış ve sonrasında bir etkinlite kendisinin dokunulmaz olduğunu “Ben dokunulmazım. Cinayet işleyebilir ve bebekleri yiyebilirim ve hayatıma bir çizik almadan devam ederim” şeklinde ifade ederek kripto para dünyasının büyük tepkisini toplayan bir şekilde ifade etmişti;

Projenin geleceği bir de kripto para dünyasında çeşitli görüş ayrılıklarını tetikleyen McAfee’ye dair “bizim vizyonumuzu ondan daha iyi temsil edebilecek birisi yok” söylemiyle kafalarda daha da büyük soru işaretleri yaratmış durumda.

https://kriptokoin.com/mcafee-simdi-de-bir-altcoinin-yonetim-kuruluna-katildi/

Senior / Full
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714909075
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714909075
Reply with quote  #2

1714909075
Report to moderator
1714909075
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714909075
Reply with quote  #2

1714909075
Report to moderator
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
November 05, 2018, 11:18:43 AM

John McAfee adını duyunca bana bir şeyler oluyor arkadaş, ifrit oldum şu adamdan ya. Bir sürü insan bu adam yüzünden bir çok yatırım yaptı ve zarar etti. Adam 777 sülalesine yetecek kadar para topladı. Her gün başka bir coinin reklamını yapıp parayı indirip çekiliyor kenara, ben kendi adıma konuşayım bu adamın adının geçtiği coinlere yanaşmıyorum.
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
November 05, 2018, 08:11:46 PM

Herkes bu dayının ne mal olduğunu anlamıştır diye düşünüyorum. Sinyalcinin önde gideni oldu dolandırıcı sınırında dolanıyor. Derdi nedir belli değil para da kazanmıştır daha ne yapacaksa.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
November 05, 2018, 08:34:33 PM

Bu camianın temiz bir şekilde devam edebilmesi için bu tür adamları vereceği çok ağır cealarla piyasadan men etmesi gerekir.Bunun adını duyan kaçar oldu,hani derler ya reklamın iyisi kötüsü olmaz,bu adam bence Kripto piyasasının en kötü reklamı.
haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
November 05, 2018, 10:01:01 PM

McAfee nin virüs programını da zaten hiç sevmezdim bu adamı da hiç sevmiyorum virüs programının pazarlama şekline de gıcık oluyorum iyi bir şey zannedip yükleyen para vereni de anlamıyorum zaten. Bu adam kripto avanta toplama derdine girmiş

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 06, 2018, 02:14:30 AM

Bu adam virüs gibi amk heryerde bu var paragöz ıpne oncelerı coın shıllemek ıcın para alırdı twett ıcın sımdıde ıcolarda boy göstermek ıcın alıyor
karabiber
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 651

View Profile
November 06, 2018, 04:30:16 AM

Tam bir manipülatör ve rüzgar nereden eserse oraya yolunu alan bir kişilik bana kalırsa. Daha önce yaptığı coin tanıtımları ve tahminleri boğa dönemine denk gelen ve bu sayede bunun ekmeğini yiyen birinin piyasalar durağanken hiç bir gerçekçi tahminde bulunamaması kendini ele veriyor zaten.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
biloov
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 4

W12 – Blockchain protocol

View Profile
November 06, 2018, 08:00:19 AM

John McAfee Skycoin' in yönetim kuruluna katılarak yine sansasyonel açıklamalar ile piyasalarda dengesizlik yaratmaya çalışarak bir kısımı verdiği vaatlere inandıracak galiba

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
November 06, 2018, 08:24:05 AM

adamın kendi para karşılığı iş yaptığını açıkladı( keyfine değil tabi amerikan hazine bakanlığı irs vergi iin peşine takıldı). hala piyasada ciddiye alınıpitibar görüyor.
stockholm sendromu böyle bir şey olsa gerek
flygate
Jr. Member
*

Activity: 185

View Profile
November 07, 2018, 02:36:12 PM

Bu adam sanki daha geçenlerde demişti ki artık herhangi bir altcoin ilr benim aramda bir bağ göremiyeceksiniz. Ben öyle hatırlıyorum. Ne olduda bukadar çabuk değişti
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
November 07, 2018, 06:43:25 PM

Bu adam bu piyasanın kanseri gibi resmen. Böyle manipülatif söylemlerde bulunan ve tutarsız ikinci bir adam göremezsiniz. Kripto paralar inşallah güçlenir ve böyle vasıfsızlar da bu işin ekmeğini artık yiyemezler.

khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
November 07, 2018, 08:21:03 PM

"Körler sağırlar birbirini ağırlar" cümlesine uymuş yaptıkları. Ama hakkını vereyim iki tarafta işi biliyor. McAfee pazarlamayı iyi yapıyor. Coin sahipleri de reklam verecek adamı iyi seçmişler.
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
November 07, 2018, 08:37:16 PM

Bu adamın ismini duyduğum an kesin bu işte kesin bir bit yeniği vardır diyorum. Adam zamanında adını iyi duyurduğu için tüm para kapıları açılmış. Önce girmek varmış bu piyasaya..

heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420

Bountyhive.io

View Profile WWW
November 07, 2018, 08:40:23 PM

McAfee duyynca yine paraları indirdi cebe diyip bunu dinleyen adamlara yazık oluyor diyorum. Balinalarda buna eşlik edip coini yükselişe geçirirse yatırım yapmak isteyen kişilerde coine girerince balina parasını artıyor yeni giren kişi zarara uğruyor. Şu adam bir iki coinin başında dursa bari.
OziTuSan
Member
**

Activity: 110

View Profile WWW
November 10, 2018, 06:52:35 PM

McAfee balinalar ile eş güdümlü çalışan danışıklı dövüş hesapları içinde gezinen yabancının biri. amacı küçük yatırımcıların elindeki üç beş doları cebe indirip lüks hayatının tadını çıkarmak. Yönetimine girdiği projeye para yatırmam.
MartinXXX
Member
**

Activity: 61
Merit: 11

View Profile
November 10, 2018, 08:00:49 PM

''JetMcAfee'' diyebiliriz bence bu adama Fadıl Akgündüz'ün yabancı versiyonu adam her gün farklı bir tipleme ile karşımıza çıkmaya devam ediyor
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
November 10, 2018, 09:30:20 PM

Bu adama gerçekten güven duymuyorum. Belkide bize garip geliyor davranışları ancak hareketler bana farklı geliyor. Dikkat etmek lazım tavsiye veya işaret ettiği coinler elde kalabilir.
OziTuSan
Member
**

Activity: 110

View Profile WWW
November 16, 2018, 11:18:13 PM

adam kurt gibi sessiz sakin avlanıyor nereden para kazanacağını biliyor McAfee bir twetle pump yapan adam peşinde çok dolanan oldu boğa piyasası zamanında şimdi kendisi bile pump yapmaktan aciz.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
November 17, 2018, 02:57:19 PM

Bu abi ne yapar, ne yer ne içer? Insan biraz tutarlı olmaz mı? Bir oyle bir böyle şimdi de Altkoin YK'sına girdi nasıl bir karardır söylediklerinden sonra anlaşılır gibi değil. Akıllı adam tabi, hep olaylar olaylar.

Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
November 17, 2018, 03:53:02 PM

Bu adamın ismi yeterince manipülasyonla anılmadı mı ya, adamın söylediği coini alan çoğu kişi terste kaldı. Bunları göz önünde bulundurunca bu adamın yönetimde olması o coine zarar vermez mi acaba?

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: