Bitcoin Forum
June 21, 2024, 07:47:15 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 2019 'da hype yapma ihtimali olan gemler  (Read 394 times)
janocuk (OP)
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
November 05, 2018, 11:18:20 AM

Merhabalar,  şu an trade olayı riskli, hold olayı riskli. en mantıklısı gem arayışında olmak sanırım.  holochain, hydro gibi tokenlerin herkes farkında. bunun dışında hold edip iyi kazanç yaratacak gemler üstüne araştırma yapmak, konuşmak oldukça mantıklı geliyor. artık 100-200 milyon dolar marketcap coinler çok yüksek getiri vermeyecektir. boğa hiç gelmeyecek gibi düşünüp, gem toplamak en mantıklısı sanırım.
Bu yüzden gem önerileri, gem tartışması yapmak oldukça mantıklı.
Twitterda birkaç gemin önerildiğini  gördüm, sizlerinde fikrini almak isterim.
Bunlardan giri  hashgard adında gard, marketcap i 2 milyon dolar ve fiyatı 2-3 sats arasında gezinmekte. bunu ayrıntılı incelemeyi düşünüyorum. sizin dikkatinizi çeken gem potansiyeli olan coin/tokenlar nelerdir?
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 05, 2018, 11:24:34 AM

Merhabalar,  şu an trade olayı riskli, hold olayı riskli. en mantıklısı gem arayışında olmak sanırım.  holochain, hydro gibi tokenlerin herkes farkında. bunun dışında hold edip iyi kazanç yaratacak gemler üstüne araştırma yapmak, konuşmak oldukça mantıklı geliyor. artık 100-200 milyon dolar marketcap coinler çok yüksek getiri vermeyecektir. boğa hiç gelmeyecek gibi düşünüp, gem toplamak en mantıklısı sanırım.
Bu yüzden gem önerileri, gem tartışması yapmak oldukça mantıklı.
Twitterda birkaç gemin önerildiğini  gördüm, sizlerinde fikrini almak isterim.
Bunlardan giri  hashgard adında gard, marketcap i 2 milyon dolar ve fiyatı 2-3 sats arasında gezinmekte. bunu ayrıntılı incelemeyi düşünüyorum. sizin dikkatinizi çeken gem potansiyeli olan coin/tokenlar nelerdir?

HASHCARD kredi kart projesi polonyalı ekip yatırımlarla ile kayıp oldular, ondan ucuz.
Benim 5 ETH'de gitti.
Centra gibi oldu.

GEM yok piyasada, ilk 50 den vaz geçme.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
November 05, 2018, 11:28:31 AM

GVT (gavatcoin) güzel düşüyor, takip edin 13 sat destek, 13 15 sat arası 16 17 sata kadar yeniden yükselişe geçip düşüşe kaldığı yerden devamm eder, vurkaç yapacağım beklemekten sıkıldım sahalara geri dönüyorum.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 05, 2018, 11:41:16 AM

Yazılanlara güvenme ilk 40 sonrası çöp coin ico gem mem boş iş yalan dolan. O devir 2017de kapantı

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
janocuk (OP)
Jr. Member
*

View Profile
November 05, 2018, 11:55:04 AM

bu yıl  hydro 2-3 sats dan bir ara 180-190 sats gördü nerden baksan x60 yapmış.
holo 6 satslarda aylarca gezindi 24 sats yaptı x4  yani
silent notary de iyi kazandırdı x kaç yapmış bilmiyorum. yani piyasadan bağımsız doğru gem illaki kazandırıyor ama coin çöplüğünde gem bulmak zor.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 05, 2018, 12:04:27 PM

bu yıl  hydro 2-3 sats dan bir ara 180-190 sats gördü nerden baksan x60 yapmış.
holo 6 satslarda aylarca gezindi 24 sats yaptı x4  yani
silent notary de iyi kazandırdı x kaç yapmış bilmiyorum. yani piyasadan bağımsız doğru gem illaki kazandırıyor ama coin çöplüğünde gem bulmak zor.

2500 coin içinden 3 tane saydın şansın %0,0031

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
November 05, 2018, 01:58:13 PM

Ben ilk 10 dışında yatırım yaptığım tek token HOLO oldu onun dışındakiler sadece bounty vb gelenler. Bounty gelenlerle de HOLO almaya devam ediyorum. Benim GEMim bana göre HOLO.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
November 05, 2018, 02:05:27 PM

hocam kimin elinde uzun zamandır tuttuğu koin/token varsa sana onu önerecek. bu yüzden yazılanların çoğu saçma ötesi paralar olacak. yüklü bir şekilde gireceksen gem mem salla bitcoin'den şaşma. onun dışında buraya şimdi klasikleşmiş isimleri yazacak tayfa da gelecek. o yazılanlardan herkesin cüzdanında üç aşağı beş yukarı var. tam yükseldi derken dank diye birileri gömecek çünkü sen 20 sattan almışken adamlar uzun zamandır 5 sattan toplamış. sayıları değiştirerek diğer kriptolara uyarlayabilirsin. benim mesela elimde equal var ve ibişler biraz düzgün borsaya girip hacim yapsalar düzelecek gibi çünkü  airdroptan alanların çoğu hemen satar.
bir de bu tavsiyelerin ico için verenleri var. mesela adam imzasına girdiği projeyi "al al 5000000 tane al manyak mısın al" diye kafa ütülüyor. sebep ne? muhteşem bir projeymiş de vs... yalan sırf imzasından geleni birilerinin eline versin. bence en mantıklısı coinmarkette 100-300 arasında yer alıp güzel partnerleri(!) olan projeleri araştırman. ben bu akşamdan sonra tek tek bunları inceleyip kendime bir liste yapacağım.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 05, 2018, 02:22:26 PM

Ben Holo ya yatırım yaptım uzun dönem adına fakat Wanchain ve Matrix ai gibi projelerde hep aklımın bir köşesinde kaldı. Bu projeler haricinde piyasada yatırım yapmaya değecek bir proje görmüyorum şahsen. Bitcoin, Stellar ve Monero da ilk 20 de ki gözdelerim Smiley

Bitcoin / Ethereum / Monero
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 05, 2018, 03:24:35 PM

Bütün newbie ve jr. lar aynı kafada damı yoksa hepiniz birbirinizin multisi misiniz ? Hep benzer konular bahsettiklerinin ne yaptığını dahi bilmiyorsun. 2 kazanırsın belki bu düşünce tarzı ile ama emin ol 10 kaybedersin.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 05, 2018, 04:55:56 PM

2019 da demesek de boğa da desek daha doğru olur sanırım çünkü bu gidişle 2020 ye kadar çok bişey değişecek gibi durmuyor. lakin boğa döneminde sadece bunlar değil hepsi uçup gidiyor zaten
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 05, 2018, 05:36:50 PM

GEM yok piyasada, ilk 50 den vaz geçme.

çok boş bi söylem bunu yeni üye olmanın acemiliğine veriyorum. ilk 50 bundan birkaç sene önce yoktu mesela o liste baya bi değişikti.bundan 1-2-3 yıl sonra da değişecek çok sağlam gelen gemler var araştıran bulur Smiley araştırmayan da gider ltc falan işte .p
janocuk (OP)
Jr. Member
*

View Profile
November 05, 2018, 07:49:01 PM

gem yoktur söylemi bence cidden manasız, elbette gem var ama bulması kolay değil, bu başlığın açılma sebebi zaten bunun üstüne tartışmak dostum.
mistersehmuz
Member
**

Activity: 294
Merit: 27

View Profile
November 05, 2018, 07:56:44 PM

Tüm yatırımın riskli projeler üzerine olmasın. Yatırımın bir kısmını ileride sermayeni kurtarabileceğin projelere yatırmanda fayda var. Zor bir iş youtube, twitter fenomenlerinin lafıyla iş yapma. Hele de yerlilerse.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
November 05, 2018, 09:03:46 PM

bana göre 2019 yılında tüm coinler tüm piyasaa canlanacaktır, artık yeni girişlerin olma vakti geldi, az daaha sabretmekte fayda var. Bu arada yazı için yani paylaşım için teşekkürler...
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 05, 2018, 09:13:40 PM

REBL belki olabilir gibime geliyor. Tabi ki iyice araştırın.

Holo ve hydro'yu da forumda çok duydum ama elimde mevcut değil. O yüzden almadan önce onları da araştırmak lazım. Aslında top 50'de kalırsanız risk daha az gibi gözüküyor.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
November 05, 2018, 09:21:07 PM

hasgard var çok ucuz  şuan fiyatı daha fazla yukarı çıkabilir geçen gün geldi önüme orda gördüm sonra yatırımcılara birazda takıma baktım fırlayabilir biraz dikkat edin bakın bu coine

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
janocuk (OP)
Jr. Member
*

View Profile
November 08, 2018, 11:55:44 AM

şu anda hold için en mantıklı şey gemler sanırım zira top 50deki çoğu coin için bile dibi bilemiyoruz. dipten aldığımızı zannedip hold ettiğimiz coinler bile beşte bir fiyatına iniyor. piyasaya yeni oyuncu geldiği sürece bu pek değişmeyecek gibi.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 08, 2018, 12:21:33 PM

İlla para yatıracaksan ilk 40'a yatır. Yok bounty kovalayacaksan da zaten gem arama katıl önüne ne geliyorsa. Zaten al birini vur ötekine. Hepsi çöp hepsi üçkağıt.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 08, 2018, 01:00:21 PM

Düşük market caplı çalışan bir ürünü olan projelere yatırın. Çöpler piyasadan tamamen silinince ne demek istediğimi anlarsınız.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: