Bitcoin Forum
June 20, 2024, 06:05:21 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Yıl sonuna kadar rahat 20% ve üzeri verecek olan coin'ler  (Read 609 times)
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
November 05, 2018, 08:01:17 PM

Birkaç coin dışında hepsi riskli coinler. Ayrıca listede nano'yu, hydro'yu göremedim. Hydro'dan çok emin olamasam da nano'dan güzel bir çıkış bekliyorum.
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
November 05, 2018, 08:36:16 PM

XLM dışındaki coinlerin/tokenların hepsi riskli bence. Verilen coinlerin hepsinin %20 kazandırma ihtimali de var tabi ama bence beklenen boğa sezonu gelmezse listedeki coinleri önemli bir kısmı ciddi değer kaybedecektir. Araştırmadan yatırım yapmayın derim.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
November 05, 2018, 08:59:39 PM

Masternode araştırması yaparken KORE coin gözüme çarptı, max supply ve circ. supply baya az.
Ileride bu da iyi değerlenir diye düşünüyorum.

Not: RIO oranları abartılmış o kadar bırakacağını sanmam ama ticaretinden iyi para bırakabilir YTD

Circulating Supply
17.361.425 BTC
Max Supply
21.000.000 BTC
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 05, 2018, 09:05:49 PM

Küçük bir araştırma yaptım ve yıl sonuna kadar fiyat artışı beklentisi olan coin'leri sizinle paylaşmak istiyorum:
Hepsi Binance'da mevcut.
Mainnet Launch, Rebranding, token swap yada upgrade var bir çoğunda.

...

Hepsinin tekniz analizini kendime göre yaptım.
Tradingview sitesinde başkalarının analiz'lerinle tutuyor hemen hemen.

Hepsinin tekniz analizini kendime göre yaptım.
Tradingview sitesinde başkalarının analiz'lerinle tutuyor hemen hemen.

Tradingview'da analiz yapmadan ve tecrübe kazanmadan asla coin'lere yatırım yapılmamalıdır.

Öncelikle foruma hoşgeldin.

Bitcointalk'da bazı tecrübesiz arkadaşlar, burada yazılanların fomosuna kapılarak yatırım yapabiliyor. O yüzden analizini ben yaptımdan ziyade, varsa paylaşabileceğin linklerle daha somut paylaşımda bulunursan ya da daha fazla açıklama yaparsan, eminim kimse ters yanıt vermeyecektir.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 05, 2018, 09:20:51 PM

arkadaslar... bakin, zaten hassas bir piyasa... ve bir yildir fene zararda olan arkadaslarimiz var... para da kolay kazanilmiyor...
yani su kadar üzeri kazandirir, yok su olur bu olur gibi konular tehlikeli, sakincali... vebali agir olur... rakam ve yön vermeden de teknik ve temel analizler yoruma acilabilir... yatirim tavsiyesi yapmak - ki burada resmen yatirim tavsiyesi yapilmis - ülkemizde yasak... bosverin yasagi: birakin yönlendirmeyi...
varsa teknik, temel bilginiz... paylasin... burada yazisalim, yorumlayalim, bilgimizi paylasalim...

forumun tadi gercekten kalmadi bu ve buna benzer, ayni postlar ayin konular... artik gercekten bilgisi olan ve paylasan birisi de paylasmak istemiyor...
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280

Win-Won-Betfury

View Profile
November 05, 2018, 09:27:40 PM

Verebilirler gerçekten güzel coinler seçmişsin bende olsam çoğu bunlar olabilirdi ama param olmadığından bunlara yatırım işi cidden şuanlık çok zor gözüküyor bountylerden gelirse bir şeyler belki olabilir.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
November 05, 2018, 10:35:45 PM

Tamam bu söylediklerin gerçekleşebilir belki kardeşim ama neye göre analiz yaptında bu coinleri seçtin.  Yani bize birde şu şu sevenlerden dolayı bunun yükseleceğini düşünüyorum deseydin daha faydalı bir konu olurdu bence. Birçok kişinin söylemek istediği bu bence.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Orhans
Member
**

Activity: 546

View Profile WWW
November 05, 2018, 10:44:57 PM

Liste kötü değil olabilir fakat analiz manaliz hikaye bu kriptoda her zaman terste kalıp çıkamama ya da büyük zararla çıkma ihtimaliniz var. Boğa gelirse zaten %20 falan çerez kalır.
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
November 05, 2018, 11:08:11 PM

ya şu piyasada ümitli olmamak lazım her coin yüzde 20 verir boğa sezonu gelirse fakat gelmezse yüzde 20 bile hayal gibi geliyor artışların başlaması için bir şey tetiklenmeli yoksa dediğim gibi zor

caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
November 06, 2018, 10:20:54 AM

Bu tarz yatırımlar daha bir riskli geliyor. En azından ilk 100 de kilere yatırım yapılmalı bence. Ama riske girebilecek durumu olanlar için sorun olmaz basın parayı bekleyin piyasa canlanınca illaki bi kar kalır. Yatırım yaparken çok düşünün eğri oturun yan yatın borçla yatırım olmaz. Velhasıl yatırım tavsiyelerine değil kendi araştırmalarınıza göre yatırım yapın. Aklınız yoksa başka akla uyarsınız önce araştırın Smiley
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
November 06, 2018, 10:25:46 AM

Bunların çoğu mecbur yükselecek,ama işte sırayı tutturmak lazım,terste kalmamak lazım.Neden yükselecek derseniz çoğu coin neredeyse 10/1 fiyatında şuan,boğa sezonunun gelmesiyle hepsi canlanacaktır.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
November 06, 2018, 11:17:23 AM

Bunların çoğu mecbur yükselecek,ama işte sırayı tutturmak lazım,terste kalmamak lazım.Neden yükselecek derseniz çoğu coin neredeyse 10/1 fiyatında şuan,boğa sezonunun gelmesiyle hepsi canlanacaktır.

20 de 1 e düşen bile çok fazla token coin var, halen de düşüyorlar. Bazıları ufak ufak kafa kaldırmaya başladı ama yine de ne olacağını kestirmek çok zor.
marcar
Full Member

Activity: 251
Merit: 100

View Profile
November 08, 2018, 11:38:53 AM

yüzde bire düşen bile çok var hocam yüzde yirmi verecek altkoin bulunur ancak zararı tolore etmez ben kripto para ticaretine 2 ayda yüzde yirmi kazanmak için değil en azından yüzde yüz kazanmak için girdim.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
November 08, 2018, 12:21:42 PM

Listede yok yok bu hedeflerinizi tutturmak için sağlam bir yükseliş ile mümkün olabilecek hedefler ama imkansız değil.

mahmuterdem (OP)
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 09, 2018, 11:41:56 AM

Listede yok yok bu hedeflerinizi tutturmak için sağlam bir yükseliş ile mümkün olabilecek hedefler ama imkansız değil.

Listeye NANO ekledim
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
November 09, 2018, 12:25:13 PM

boğa gelirse zaten yıl sonuna kadar %20 vermeyecek coın yok kı yaw, genede elıne saglık, grafıklerı de atsaydın buraya da görseydık neye gore artacak dedıgını fılan, bır referans olurdu en azından buradakılere, neyse elıne saglık tekrar
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
November 09, 2018, 12:57:28 PM

bu konuyu editleyerek şu andaki fiyatları ve yıl sonu tekrar editleyerek yüzde kaç artış yaptığına dair bir düzenleme ile daha iyi takibini yapmış oluruz. %20 artış olur-olmaz orasında değilim. keşke toptan pump yaşansa.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
November 09, 2018, 04:53:21 PM

Bu listeden bir kaçına yatırımım var umarım değil 20% 100% kazandırır. Bir de neye göre yükseleceğinide belirtseydiniz iyi olacaktı Smiley
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
November 09, 2018, 05:01:47 PM

Umarım istediğiniz gibi olur diyorum. Piyasa şöyle şenlensede yüzümüz gülse azıcık Cheesy
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
November 09, 2018, 05:05:52 PM

Çoğu coin haftalık grafik olarak yükseliş trendinde zaten, yıl sonuna kadar %20 ler düşük kalır.

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: