Bitcoin Forum
May 08, 2024, 04:15:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BancorX Ethereum ve EOS Token’ları Değişimini Sağlamaya Başladı  (Read 212 times)
bychemist32 (OP)
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
November 05, 2018, 07:26:39 PM

Bancor Ethereum ve EOS tabanlı token'lar arasında köprü görevini üstlendi.

Merkezsiz likidite ağı Bancor EOS ile Blockchain’ler arası token değişimlerini sağlamak adına anlaşmasını tamamladığını duyurdu.
İlk olarak eylül ayında açıklanan anlaşma Bancor’un EOS Blockchain’ine de genişlemesiyle devam ediyor. BancorX merkezsiz uygulamasıyla kullanıcılar Ethereum ve EOS tabanlı token’lar arasında değişim yapabilecek. Böylece kullanıcılar borsaları kullanmak zorunda kalmayacak.

Bancor hamlesi kripto dünyasında gerçekleşen ilk hamlelerden biri oldu. Bancor’un açıklamalarına göre bu hamle sayesinde daha çok Blockchain’e ulaşılacak ve Blockchain’ler arasında bağlantı güçlenecek. Bancor kurucularında ve iş geliştirme sorumlularından Galia Benartzi duyuru hakkında şu yorumu yaptı:

Değerleri kolayca iki Blockchain arasında değiştirebilmek token projeleri ve kullanıcılar için ihtiyaçları olan bütün yollara zaman kaybetmeden ulaşabilmelerini sağlayacak.

BancorX şu anda birçok Ethereum ERC20 token’ını destekliyor. Platform içerisinde platformun kendi token’ı BNT kullanılıyor ve Blockchain aktarımlarında BNT harcanıyor. Şirket aynı zamanda Bancor’un EOS blok üreticisi LiquidEOS ile anlaşma sağladığını duyurdu. Yine aynı duyuru içerisinde Bancor Bprotocol Vakfı’nın EOS Blockchain’i aracılığıyla 10 milyon dolarlık bir değer aktarımı yapacağı belirtildi. EOS gelişimini hızlandırmak, token likiditesini artırmak ve EOS Blockchain’ine güveni tazelemek için böyle bir adım atılacak.

Bancor’un 2017 yılı içerisinde en kötü performans gösteren ICO olmasının ardından uzun süren ayı sezonuna rağmen BNT token’ları son çıkan haberlerle birlikte tepki göstermiş görünüyor. 89 milyon dolar piyasa değerine sahip BNT, 1,34 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Cointelegraph

▔▔▔▔▔
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 06, 2018, 01:13:40 AM

Bu bancoru birtek ben kullanamadım. Kullanımı bana çok karmaşık geliyor.Bu kısım bir tarafa bu borsa hakkında güzel gelişmeler oluyor bu da onlardan biri.Bakalim ilerde ne olacak

williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
November 06, 2018, 10:16:00 AM

Bancorda hesap oluşturalı 2 yıl olmuş ama bir kere bile kullanmamışım. Hatta SRN mi nedir ondan var hesabımda sanırım bounty kampanyasına katılmışım. Ancak henüz değerlendirmek istemediğim için halen kullanmaya başlamadığım bir borsa ve swap çözümü oluşturmuşlar.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
November 06, 2018, 11:14:53 AM

Bancor çok saçma bir şey aslında swap yapıyormuş ee zaten borsalarda değişim yapılabiliyor ne gerek vardı ki swapa şimdide erc20 ve eos desteği gelmiş galiba  erc20 iyi bir haberde eos kullanan pek yok zaten neyse hayırlısı

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 06, 2018, 11:52:11 AM

Aslında güzel bir gelişme ancak Bancor daha kullanışlı hale gelmeden geniş kitlelere ulaşmasını pek mümkün görmüyorum açıkçası. Swap olayına o kadar soğuk bakmıyorum, bir şeyi bir şeye çevirme konusunda borsadan daha hızlı ve az maliyetli (ya da aynı) işlem yapabiliyor olursam neden kullanmayayım ki?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
November 06, 2018, 12:23:29 PM

Bence bancor tarzı borsaların çoğalması lazım hem dex olup hemde farklı mainnetleri destekleyen dex platformları geleceğin en güvenilir borsaları olacaktır. eos ile bunu başlatması güzel olmuş.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 06, 2018, 02:38:35 PM

Swap zaten bitcoinin felsefesine daha uygun sonuçta peer to peer olarak çıkmış bir şey. Al gülüm ver gülümün daha seri olması gerekiyor.

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
November 06, 2018, 02:41:48 PM

Merkeziyetsiz borsaların devri ne zaman gelir bilinmez; fakat Bancor bu işin öncülerinden olduğu için zaman içinde kullanım oranı artacaktır.

Bunlar da piyasaya yeni para girişiyle yaygınlaşabilecek özellikler. Karışık bir borsa olduğunu katılıyorum. Talep olduğunda o talebin karşılanması için de gerekli kolaylaştırmaları yapacaklarını düşünüyorum.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 06, 2018, 05:28:27 PM

Çok güzel değişime başladıysada eos tokenleri çok yok şuanlık pek bir hacim olmacayaktır bunlar arasında ilerleyen zamanlar çok güzel ekmeğini yerler bunların bancor x tabi eos tokenleri tutarsa yerler.
georgemamat
Member
**

Merit: 75

View Profile
November 06, 2018, 07:14:27 PM

Bancor falanda adam akıllı bir iş yapmaya çalışacaksa iyice boğanın ayak sesleri gelecek demektir tabi biraz uçuk bir yorum oldu ancak borsaların hareketlenmesi boşa olmaz diye düşünüyorum
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
November 06, 2018, 11:41:09 PM

Son hack olayından sonra güvenirliliklerini biraz kaybettiler gözümde ama bu atılım belki kendi geleceklerini şekillendirebilir sonuçta buradan güzel volume elde edebilirler bancorun işlem hacmi çok düşük eskiye göre.

ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
November 06, 2018, 11:55:43 PM

eos ve ethereum aynı borsada tokenlerini değiştirebilecek olmak iyi bir olay iki kere zahmete girmiyicez böylelikle her tokenin diğer tokenlerle değişimi olucak çok güzel olur buda iyi yani sevdim bu olayı ben

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 07, 2018, 12:46:59 PM

Zincirlerarası işlemler üzerinde çalışılması güzel bir şey.

Bancor, Kyber, Airswap aslında benzer şeyleri yapmaya çalışan projeler bilindiği üzere. Bunlar arasında Bancor önde gitmeye devam edecek böyle devam ederse.

Ridcan
Member
**

Merit: 31

View Profile
November 07, 2018, 03:24:34 PM

hocam haberleri paylaşmanız gayet güzel çoğu zaman bu sitelere girip haberlere bakma imkanım olmuyor bancor bir de kendi borsasını hareketlendirse daha güzel olacak.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
November 07, 2018, 07:12:40 PM

Bancor platformunun işleyişi ve sistemi beni de zorlamıştı sonrasında araya mesafe koydum açıkçası.
Gelişmeler göstermeleri oldukça sevindirici, bu haber de Bancor'un popülaritesini arttıracaktır.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: