Bitcoin Forum
June 29, 2024, 09:04:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Burda hiç konuşulmayan bir proje: Te-Food. Bilen Duyan Araştıran?  (Read 384 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 06, 2018, 06:15:31 PM

TE-FOOD (TFD) bir cümle ile dünyanın blockchain destekli ilk ve en büyük tarladan sofraya yiyecek organizasyonu olarak açıklanıyor.

TE-FOOD halihazırda 6000’den fazla müşteriye sahip, 2016’dan beri çalışan bir şirket. Yani halihazırda ürünleri olan bir şirket. Tarladan sofranıza gelen yiyeceklerin hangi prosedürler uygulanarak size ulaştığını görebilmenize olanak sağlayan bir sistem. ICO süreci sonrası bir adım daha atarak genişlemeyi hedefliyorlar.

Anlık fiyat
$0,015322 USD (1,13%)
0,00000238 BTC (1,00%)
0,00007127 ETH (-2,13%)

https://coinmarketcap.com/currencies/te-food/

Okuma listesi
https://coin-haberleri.com/ico/te-food-tfood-ico-incelemesi/
https://coin-turk.com/te-food
https://medium.com/@redbeardcrypto/te-food-tfd-review-6d0489b0055d

Web: https://tefoodint.com/
Twitter: https://twitter.com/TE_FOOD
Facebook: https://www.facebook.com/tefoodintl/
Reddit: https://www.reddit.com/r/TE_FOOD/
Telegram: https://t.me/tefood

Gem gem diye ortalıkta fink atanların yüzüne yüzüne çarpabilirsiniz. Gem böyle olur. YDT  Grin

Buyrun tartışmaya açalım. Bilen duyan var mı? Araştıran? Bildiğim, sevdiğim bir proje benim.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
November 06, 2018, 06:35:18 PM

olmaz olur mu hocam? benim ilk göz ağrımdır kendisi. ilk ico yatırımı yapmak istediğim ama parasızlıktan dolayı vazgeçtiğim bir projeydi. 300-400 dolar gibi bir şey ateşlemek istemiştim ama sonra o paraya anneme telefon almıştım. ha telefon şu an daha değerli orası ayrı. ico fiyatı 0,04 dolardı sanırım. yanlış hatırlamıyorsam adamların vietnam'da geniş bir ağları var. hatta şöyle söyleyeyim bu heriflerin yapmak istediklerini amerika'da yaşayan kuzenime anlatmıştım ve çok beğenmişti. o ana kadar "1 bidgoyun alsak onunla egmek alabilik mi?" diyen adam birden aydınlanma yaşamıştı.

0x kanalında bounty de yaptılar. dağıtımları ne oldu bilmiyorum. hala arada girip fiyatlarına bakarım. kısacası güzel proje ama bu piyasada elle tutulan her şey maalesef para etmeyebiliyor.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
November 07, 2018, 07:38:47 AM

olmaz olur mu hocam? benim ilk göz ağrımdır kendisi. ilk ico yatırımı yapmak istediğim ama parasızlıktan dolayı vazgeçtiğim bir projeydi. 300-400 dolar gibi bir şey ateşlemek istemiştim ama sonra o paraya anneme telefon almıştım. ha telefon şu an daha değerli orası ayrı. ico fiyatı 0,04 dolardı sanırım. yanlış hatırlamıyorsam adamların vietnam'da geniş bir ağları var. hatta şöyle söyleyeyim bu heriflerin yapmak istediklerini amerika'da yaşayan kuzenime anlatmıştım ve çok beğenmişti. o ana kadar "1 bidgoyun alsak onunla egmek alabilik mi?" diyen adam birden aydınlanma yaşamıştı.

0x kanalında bounty de yaptılar. dağıtımları ne oldu bilmiyorum. hala arada girip fiyatlarına bakarım. kısacası güzel proje ama bu piyasada elle tutulan her şey maalesef para etmeyebiliyor.
Geçen yıl girilen ico'ların hemen hemen hepsi şu an zarar durumda zaten Cheesy O açıdan değerlendirmek ne kadar doğru bilemiyorum.
Ben 0,1 dolar seviyelerinden aldım aldıklarımı. Biraz daha alıp bir süre kendisiyle ilgilenmemeyi düşünüyorum.

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 07, 2018, 08:43:55 AM

Ico zamanın da bir bakmıştım öylesine ama galiba bear in başına denk gelmişti aslında beklenti çok büyüktü. Ancak siz ne kadar iyi olursanız olun piyasa ya bağlı olduğunuzdan o da bekleneni veremedi. Sonra takibi bıraktım.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
November 07, 2018, 09:07:31 AM

Araştırma yi yapan phi hocam ise bende yatırım yaparım kesinlikle boş bir proje değildir.  En azından 200$ ile yatırım yapmayı planlıyorum.
Değil benim sözümle Satoshi çıkıp gelse onun sözüyle bile yatırım yapmayın. Kendiniz araştırın kafanıza yatarsa alın. 200 dolar bugünün Türkiye'sinde az para değil Cheesy

PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
November 10, 2018, 04:04:44 PM

https://medium.com/te-food/the-foodchain-has-launched-99bc986a4897

Token adedinin %50'sini kilitleyecek kadar masternode başvurusu olmuş. MN için başvuran bir tanıdık söyledi. Eğer bu gerçekleşirse TFD to the moon yaşayabiliriz Smiley

ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
November 10, 2018, 04:48:09 PM

Bende kucoinde olduğunu gördüm. Olmazsa 100-200$ ateşleyip denemekte fayda var
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
November 10, 2018, 05:46:51 PM

Ben bu projeyi baya önceden duymuştum ve ilgimi de çekmişti. Hatta yanılmıyorsam airdrop yada bountysi de vardı. Ordan belki ufak tefek bir şeyler gelmiş olabilir. Çöpe dönmüş cüzdanımda araya karışmıştır belki bi kontrol etmek lazım.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
November 10, 2018, 06:40:55 PM

Paylaşım için teşekkürler üstad. Daha yolun başındayken projeyi inceleyip takip altına almakta fayda var.
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 11, 2018, 10:43:58 PM

Tefood benimde takip ettiğim projelerden biri. Çok kısa sürede icoyu bitirmişlerdi ama tokenleri henüz istenilen değere ulaşamadı. Önümüzdeki boğada şahlanacak tokenlerden biri olacağı kesin hatta boğayı beklemeden yükselişe geçmeside gayet olası

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
November 11, 2018, 10:48:52 PM

Bunun benzeri bir proje de Afrika'daki çiftçiler ile alıcılar arasındaki aracıyı kaldırma gibi bir projeydi. Yani bunu okuyunca direk o aklıma geldi. Bu tarz projelerin tutarı var.
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
November 12, 2018, 01:59:54 PM

Projeyi ilk kez duydum. İncelemek için sık kullanılanlara ekledim. Proje tutmayacak bir proje değil. Bir çok saçma projeden daha kaliteli içerik mevcut. Umarım yatırımcıyı üzmezler.
dgbpool
Full Member

Activity: 300
Merit: 103

View Profile
November 12, 2018, 03:17:02 PM

Güzel bir projeye benziyor ancak iyice araştırılmadan yatırım yapmayın. Araştıran kişilere güvenebilirsiniz ancak onlarda yanılabilir. Sonuçta bu projelere benzeyen bir sürü scam ico var.

bağış : 0x31B00501fA5d235474aECB3B3d6395d5b0710931
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 12, 2018, 05:28:02 PM

Yatırım yapma kısmına geçtim ama proje hali hazırda çalışan bir sistem olduğu için çok kaliteli bir iş. Bunu keşke ülkemizde uygulayabilsek de aracı denen heriflerin canına ot tıkasak.

bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
November 12, 2018, 07:14:27 PM

Yatırım yapma kısmına geçtim ama proje hali hazırda çalışan bir sistem olduğu için çok kaliteli bir iş. Bunu keşke ülkemizde uygulayabilsek de aracı denen heriflerin canına ot tıkasak.
Aynen katılıyorum, Ins vardı o da aracıları ortadan kaldırmaya yönelikti şuan olmasa bile bu tarz projeler gelecekte o aracıların hepsini ortadan kaldıracak bence, dünya gelişiyor internet gelişiyor biz hala en büyük parayı asıl kişiler yerine aracılara veriyoruz.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 12, 2018, 07:38:58 PM

İş kaliteli olabilir ama ben yatırımcısına çok kazandıracağını düşünmüyorum maalesef. real hayata çevirilmiş projeler genelde tutmuyor bunun da tutacağını düşünmüyorum ben

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 12, 2018, 08:52:07 PM

ben buna icodan girdim. öyle çok aman aman kazandırmadı ama yine de yaklaşık x2 ile çıktım. ayrıca icodan hemen sonra tokenlarda kod ile alakalı bir durum olduğu için (hırsızlık oldu diyen de var) yeni tokenler göndermişlerdi. geçen seneden beri de doğru dürüst kımıldamıyor
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
November 12, 2018, 11:31:23 PM

Genelde böyle çok konuşulmayan bilinmeyen bilinse bile yatırım yapmaya elimizin gitmediği coinler sağlam işler yapıyor. Bu da onlardan biri olabilir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
November 13, 2018, 04:31:53 AM

ben buna icodan girdim. öyle çok aman aman kazandırmadı ama yine de yaklaşık x2 ile çıktım. ayrıca icodan hemen sonra tokenlarda kod ile alakalı bir durum olduğu için (hırsızlık oldu diyen de var) yeni tokenler göndermişlerdi. geçen seneden beri de doğru dürüst kımıldamıyor
Bu konu hakkında bilgim yok ve ilk defa duyuyorum. Konuyla alakalı link verebilir misiniz merak ettim olayı.

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 13, 2018, 07:25:37 AM

Aracıların üreticiden daha fazla kazandığını hepimiz biliyoruz . Bu proje bunları ortadan kaldırıyor. Tüketiciye daha ucuz şekilde ürüne ulaşma şansı sunuyor

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: