Bitcoin Forum
June 23, 2024, 07:46:06 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 32 Uzman Dünyanın En İyi Bitcoin Borsasını Seçti  (Read 239 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
November 07, 2018, 07:28:20 AM

Malta'da düzenlenen "Malta Blockchain Summit 2018" etkinliğinde gerçekleştirilen panelde 32 kripto para uzmanı 2018'in en iyi kripto para odaklı borsasını seçtiler.

Malta'da ilk defa düzenlenen etkinlikte Bitcoin ve kripto para dünyasından pek çok şirket, endüstri lideri ve blockchain meraklısı boy gösterirken, 32 jüri üyesi "2018'in en iyi kripto para borsası" olarak Çin merkezli borsa OKEx seçildi.

Blockchain endüstrisinin içinden gelen jürilerin karar verdiği belirtilen etkinlikte OKEx'in yanı sıra Binance ve BitBay de finale çıkan 3 borsadan birisi olmaya başardılar.

OKEx'in operasyonlarını yöneten Andy Cheung da konuyla ilgili açıklama yaparak "Endüstri liderlerinden geliştirmelerimize ve borsamıza yönelik böyle bir güvenoyu almak oldukça sevindirici. Söylediğimiz gibi, inovasyon odaklı ilerleyip sınırlarımızı zorlamaya devam edeceğiz" sözlerini sarf etti.

Kripto para endüstrisinin gelişimi için blockchain odaklı geliştirmeler yapmaya devam edeceklerine ve ekosistemin büyümesi için çalışmayı sürdüreceklerini belirten Cheung, güçlü bir ekosistem oluşturulmasının kendilerinin önemli sorumluluklarından birisi olduğunu sözlerine ekledi.

2017 yılında faaliyetlerine başlayan dijital para değişim platformu OKEx, token değişimi, vadeli işlemler, endeks takibi ve blockchain teknolojisiyle global ticaret gibi işlem opsiyonlara platformunda yer veriyor.

https://kriptokoin.com/32-uzman-dunyanin-en-iyi-bitcoin-borsasini-secti/

Senior / Full
MartinXXX
Member
**

Activity: 61
Merit: 11

View Profile
November 11, 2018, 03:58:18 PM

Uzmanlık belgelerini hangi kurumdan veya topluluktan almış acaba bu adamlar yada nasıl kanıtlamışlar uzman olduklarını ?
aakgezen
Member
**

Activity: 249

View Profile WWW
November 11, 2018, 11:11:45 PM

İlk üç için seçilen borsalar gerçektende en iyi borsalar bence seçim doğru yapılmış. Okex borsasını duydum ama hiç kullanmadım. Ama en kısa sürede üyelik yapacağım.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252

View Profile WWW
November 11, 2018, 11:47:59 PM

Ne anlam ifade ediyor acaba onu çok merak ediyorum. Tabii bu seçimi yapan kişilerin sektörde etkili olan kişilerden oluşması şart. Ancak bu şekilde borsalar rekabeti arttırarak kendilerini geliştirme yolunda daha fazla adım atabilirler. Şöyle bakıyorum acaba bu gibi çalışmalar ileride Vedat millor'un istanbul restoranlarını gezdiği zamanki havayı oluşturur mu? Smiley

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
November 11, 2018, 11:50:15 PM

BitBay'in o listede olması ilginç adamların günlük hacmi 3-4m dolar arası demekki hacim ile olmuyormuş hizmet kalitesi de önemli yada iyi para vermişler uzman kişilere Cheesy
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
November 12, 2018, 11:58:49 AM

32 Uzmanda araştırsa 320 uzmanda ben binance'tan geçmem adamlar resmen piyasaya giriş yapar yapmaz salladılar herkesi ve hala zirvedeki konumunu sürdürüyor ve sürdürecektir de adamlar biliyo bu işi be abi

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
November 12, 2018, 01:00:19 PM

Dünyanın en iyi borsası OAX olabilir bana göre (ama teoride) 2019'da piyasaya girecek sonra ne olacak göreceğiz. Nedeni ise hem merkezi değil hem de farklı teknolojiler ile merkezi borsalar kadar güçlü olabilecek. Ayrıca governance ve regülasyon konuları üzerine de yoğunlaşmış durumdalar. Dolayısıyla sıradan bir merkezi olmayan borsadan çok farklı olacak ben de merak ediyorum.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 12, 2018, 01:31:07 PM

OKEx'i hiç kullanmadım ancak çok saygı duyulan bir borsa onu biliyorum. Benim kriterim genellikle güvenlik üzerine açıkçası. Güvenliği iyi olmayan borsayı kullanmak istemem.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
karabiber
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 683

View Profile
November 12, 2018, 01:50:48 PM

Daha önce Binance giren coinlerin inanılmaz fiyat artışlarına şahit olmuştuk. Artık OKEx için de aynı şeyleri söyleyebiliriz sanırım. Tabi OKEx, borsasında listelenmesini istediği tokenler için nasıl bir ücretlendirmeye gidiyor onu bilmiyorum.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
November 12, 2018, 04:25:39 PM

OKEx ve binanceyi anlarımda üçüncü ismi geçen borsayı ben açıkça ilk kez duydum.
zaten bu piyasada bir düzenleme ve denetim olmadığı için kendine ben uzmanım diyen uzman oluveriyor.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
November 12, 2018, 04:40:37 PM

başlığı görünce insanın aklına ilk gelen borsa binance oluyor zaten. ama acaba okexi de seçmiş olabalirler mi sorusu da gelmişti aklıma ve okex seçilmiş. gayet beklenildik bir seçim olmuş.

BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406

View Profile
November 13, 2018, 12:08:28 PM

İçinde "uzmanlar" geçen cümlelerden nefret etmeye başladım. Ben de doğrudan ön yargı oluşturuyor, bu borsalar belki gerçekten diğerlerinden iyi ama böyle olunca işin içinde ister istemez bir bit yeniği aramıyor değilim. Aklıma gelen ilk soru seçtikleri borsalardan ne kadar cukkaladıkları.
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
November 13, 2018, 05:02:34 PM

OKEx'in operasyonlarını yöneten Andy Cheung da konuyla ilgili açıklama yaparak "Endüstri liderlerinden geliştirmelerimize ve borsamıza yönelik böyle bir güvenoyu almak oldukça sevindirici. Söylediğimiz gibi, inovasyon odaklı ilerleyip sınırlarımızı zorlamaya devam edeceğiz" sözlerini sarf etti.binanceden daha mı iyi?

Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
November 13, 2018, 06:55:24 PM

Vay be binance bittrex gibi devlerin olduğu ligde okex en iyi seçildi acaba bunda bir rüşvet olabilirmi eğer hakkıyla seçildiyse helal olsun
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
November 13, 2018, 07:14:16 PM

OKEx kesinlikle yuksek hacimli ve farkli coinleri listeleyen bir borsa,  binance gibi hep bilindikleri degil genellikle uzakdogudaki projeleri destekleyen coinleri listeliyor.  Bu yonu ile bile farkli olmayi basariyor.

ulabar22
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
November 13, 2018, 07:28:50 PM

bence okex saçma bir borsa asla birinciliği haketmiyor. btc çekerken balance bile sıfırlayamıyorsun. çok sinir bozucu. tıpkı binancenin yıllardır 2 decimal saçmalığından dolayı bakiyeleri iç ettiği gibi. bunlardan çok daha iyi borsalar var ben şahsen bittrex kullanıyorum ve çok memnunum.
hussnill
Jr. Member
*

Activity: 274
Merit: 1

View Profile WWW
November 13, 2018, 08:03:48 PM

Bence seçimlerin çoğu isabetli olmuş. beklenmedik borsalar da var gene de güzel olmuş emeğinize sağlık .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
November 13, 2018, 10:01:08 PM

Malta'da düzenlenen "Malta Blockchain Summit 2018"  etkinliği bence çok güzel olmuş borsaların biz müşterileri için daha cazip hale gelmelerini sağlıyacak teşvik olur diye düşünüyorum umarım yanılmam

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
November 13, 2018, 10:05:09 PM

Kriterler neymiş neye göre kime göre seçilmiş. Fena bir borsa değil doğru fakat pek inandırıcı gelmedi. Neye dair seçildiğinin bir açıklaması yok sadece sonuç var.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
November 14, 2018, 07:25:09 AM

Sanırım Türk yatırımcılara göre Okex değildir en iyi. Bizde çoğunlukla Binance kullanımı aktif diye düşünüyorum. Bittrex ve Binance önce gelebilirdi.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: