Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:21:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Büyük XLM Stellar Airdrobu  (Read 676 times)
Jhonkar (OP)
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
November 07, 2018, 09:19:45 AM
Last edit: November 14, 2018, 06:48:22 AM by Jhonkar

Blockchain.com cüzdanının XLM'ı desteklemeye başlaması nedeniyle yaptığı airdrop kampanyası. eğer dediklerini yaparlarsa kişi başı 25 $, toplamda 125 milyon $ değerinde XLM dağıtılacağı söyleniyor.

Buna katılmak için gerekenler ise Blockchain.com sitesinde üyeliğiniz olması ve üyelikte kullandığınız mail adresini https://www.blockchain.com/getcrypto bölümüne girmeniz.

ileride XLM'i dağıtırken KYC isteyecekmiş ki bu gayet normal multinin önü alınmaz yoksa. KYC yaparım diyenler girebilir, bu arada refli üyelik filan yok zaten onun için açmadım konuyu, görmemiş olanlar faydalanmak isterse diye yazdım her an kapatılabilirmiş başvuru olayı acele etmekte fayda var. (Başvuru tavsiyesi değildir bilgi paylaşımıdır sadece)

Edit: KYC için beklemeye gerek yokmuş arkadaşlar, bildirim bekleyenler beklemeden KYC yapabilir, bunun için ana menüde Settings/Profil kısmına girip oradan kimlik ve selfie şeklinde fotoğraf eklemeleri gerekiyor.
1714846893
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714846893
Reply with quote  #2

1714846893
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714846893
Hero Member
*

Ignore
1714846893
Reply with quote  #2

1714846893
Report to moderator
1714846893
Hero Member
*

Ignore
1714846893
Reply with quote  #2

1714846893
Report to moderator
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 07, 2018, 11:11:35 AM

25 dolar için kyc yapılmaz. Yaparım diyen varsa da kendi tercihidir tabi ama tavsiye etmiyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
pruzmani
Jr. Member
*

Activity: 195
Merit: 1

View Profile
November 07, 2018, 11:21:10 AM

Teşekkürler.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 07, 2018, 12:05:25 PM

Teşekkürler hocam . Site güvenilmez bir site değil hele bir de böyle kaliteli domaini varken. Adamların sanki cebinden para mı çıkacak.Sonuçta coin dağıtıyorlar.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
pruzmani
Jr. Member
*

Activity: 195

View Profile
November 07, 2018, 12:25:18 PM

Bu tür değerli airdroplar veya bounty ler paylaşınsın ki faydalı olsun bizim gibilere. En azından kuruş kazandırmayan işlerden uzak dururuz.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 07, 2018, 02:14:41 PM

25 dolar için kyc yapılmaz. Yaparım diyen varsa da kendi tercihidir tabi ama tavsiye etmiyorum.

O kadar çok ICO projesi için KYC yaptım ki buradan da yapacağım KYC'nin bana bir zararı olmayacağını düşünüyorum. Kaldı ki günümüzde neredeyse her borsanın KYC istiyor olması da bir gerçek. Bu sebeple KYC işlemini tamamlamayı ve 25 USD'mi kazanmayı düşünüyorum Tongue Ayrıca birçok bounty, airdrop, ICO ve borsa ile kıyaslama yapmak gerekirse Blockchain.info (.com) adresinin daha güvenli olduğunu düşünüyorum. Tabii ki kimlik bilgilerimizi bu şekilde paylaşmak doğru bir şey değil fakat ilk cümlemde de bahsettiğim gibi zaten o kadar çok projeye verdim ki buraya da kimlik bilgisi vermem durumunda beni etkileyecek pek fazla bir şey bulunmuyor.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
November 07, 2018, 02:19:15 PM

25 dolar yerine 150-200 verselerdi kyc yapardım ama 25 dolar için kyc yapılmaz. Gerçi kimliğim geçen yıl ve bu yıl katıldığım icolar sayesinde her alemde geziyordur o ayrı konu
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
November 07, 2018, 02:37:07 PM

kyc işi sakat. Nekadar da güvenli gibi görünsede . Ben 25 usd için yapmam kyc. 100 200 verirlerse değişir . Tabi yapacak olan varsa kendi bilir.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
November 07, 2018, 02:51:14 PM

25 dolar için eğer başka coin ya da cüzdanlar için yapılmaz bence de ama blockchain için yapılır. Ben denemeyi düşünüyorum. Gelen xrp lerde cuzdanda kalsın
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
November 07, 2018, 02:53:31 PM

bu kadar devasa xlm yani stellar airdrop çalışması. stellar fiyatlarında dump etkisi yapmaz mı? ikincisi 25 dolar ve kyc istiyor. adam başı 100 dolar de bari de yapalım. gerçi kişiden kişiye değişir bu 100 liranın üzerinde para.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
November 07, 2018, 02:58:11 PM

bende katılıyorum 25 dolar için kyc falan yapılmaz tabiiki elinizin altı nüfus müdürlüğü ise ve milletten habersiz onlarca kimlik yollayabilecekseniz onun sorumluluğunu da alırım diyorsanız o ayrı  Grin
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
November 07, 2018, 03:44:03 PM

Blockchain sitesinin düzenlediği bu kampanyayı dün gördüm bende siteye filan üye oldum ama kyc isterlerse yapılır mi bilmiyorum, henüz isteyeceklerine dair bir açıklama yok sanırım.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
November 07, 2018, 03:54:10 PM

Teşekkürler gayet iyi airdrop.Hiç olmazsa garanti ödeme yapacaklarını düşünüyorum. 25 dolar için kyc yapılmaz diyen arkadaşlar hiç ödeme yapmayan airdroplara kyc göndermişlerdir kesin.
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
November 07, 2018, 03:56:37 PM

Gidin bir kimlik değiştirme bürosuna yani nüfus müdürlüğüne yeni kimlik için başvuru yapın. Yeni başvuru sonrası eski kimliğiniz sizde kalıyor. Yapacak olduğunuz tüm ico kyclerinde onunla doğrulama yapın. Sizin yeni kimliğiniz olduğu ve siz bunu resmi kurumlarınıza bildirdiğiniz için zaten sorun olmayacaktır.
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
November 07, 2018, 07:14:01 PM

KYC yapmak nasıl bir sıkıntı yaratacak anlamadım zaten kimliğimizi heryerde kullandığımız için yapılabilecek birşey olsa Türkiye sınırları içinde herkes istediğini yapabilir, ıslak imza veya özel kodlar şifreler olmadığı sürece kimlik tek başına pek bir sorun teşkil etmez bence, hem bu cüzdan da eski ve sağlam diyebileceğimiz bir cüzdan ve dağıttığı 25$ değil 125 milyon$..
FaTBeY
Newbie
*

Activity: 102
Merit: 0

View Profile WWW
November 07, 2018, 07:17:11 PM

5-10$ gelip gelmeyeceği belli olmayan airdroplar için kyc veren yada saçma sapan ico lara kyc gönderen insanlar 25$ ı beğenmiyor
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
November 07, 2018, 07:52:25 PM

Blockchain.com'u uzun süredir cüzdan olarak kullanan biri olarak gayet memnunum. Bu airdrop'a da kayıt oldum.

Şahsen XLM kazandığım takdirde KYC yapmaktan çekinmem. Nerelere KYC yolladık, blokchain.com isterse sorun olacağını hiç sanmıyorum.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 07, 2018, 08:09:39 PM

bir icoya bile kyc bilgilerinizi verdiğinizde zaten sakat dediğiniz olayın içine balıklama atlamış oluyorsunuz. o sebepten 25 dolar diyip geçmeyin . yapabiliyorsanız ufak tefek bilgileri değiştirerek de olsa yapın girin.
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
November 07, 2018, 08:11:07 PM

Gereken belgeleri yükledim ve kısa sürede onay geldi. Umarım xlm yollayacak arkadaş tombul parmaklıdir Cheesy

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 07, 2018, 08:32:07 PM

bence 25 dolar iyi para . ripple gibi bi anda fırlarsa x20 ler falan gelse iyi para eder. dursun kalsın kenarda zararı yok. zaten her ico yapıyorum diyene kyc verdik. daha ne kadar batabiliriz ki .
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: