Bitcoin Forum
June 16, 2024, 05:18:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Swap Yapacak Coinler  (Read 657 times)
enfarktus (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 09, 2018, 03:54:42 PM
Last edit: November 10, 2018, 03:37:11 PM by enfarktus
Merited by Lydian (1)

Çoğumuzun yoğunluktan dolayı gözümüzden kaçan ve bu nedenle zarar edebileceğimiz bir durum bu swap konusu. Takip ettiğimiz ya da gözümüze çarpan swap haberlerini bu başlıkta paylaşalım. Swapların arada kaynamaması için bu başlıkta lütfen yalnızca swap haberlerini paylaşalım, yorumları diğer başlıkta paylaşırsınız.

İlk Swap haberi Open Platform'dan, 11-14 Kasım arası ağdan snapshot alacaklar. Ayrıntılar sitesinde: https://blog.openfuture.io/announcements/token-swap-announcement/

- Boscoin 15 Kasım'da Mainnet yayınlıyor, ardında da swap yapacak. Swap tarihi net değil, tek bilgi Kucoin'in swapı destekleyeceği. https://boscoin.io/

- Capital (Call) Swap. Ethereum ağından Komodo ağına geçiş yapıyor. İşlemi Telegram bot üzerinden yapıyorsunuz. İşleme başlamadan önce Komodo cüzdan adresi edinmeyi unutmayın.

Telegram botu: https://t.me/capital_technologies_bot
Resmi telegram grubu: https://t.me/capital_technologies

Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
November 09, 2018, 04:38:39 PM

Birileri bunu yaparsa,faydalı ve güzel bir fikir olacak,insan takip edemiyor gerçekten.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 09, 2018, 06:19:40 PM

İns ekosistem adını İnsolar olarak güncelledi.Twitter açıklamalarında "Blockchain üzerinde INS yerel paralar için  ERC-20 INS belirteçleri takas planlıyoruz" diyerek açıklama yaptılar.Ekibe genç yeni mühendislerin katıldığını bir çok güncellemenin aktif edildiğini belirttiler.Bakalım İnsolar yeni dönemde neler başarabilecek.Takip ediyoruz.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
November 09, 2018, 06:25:21 PM

İns ekosistem adını İnsolar olarak güncelledi.Twitter açıklamalarında "Blockchain üzerinde INS yerel paralar için  ERC-20 INS belirteçleri takas planlıyoruz" diyerek açıklama yaptılar.Ekibe genç yeni mühendislerin katıldığını bir çok güncellemenin aktif edildiğini belirttiler.Bakalım İnsolar yeni dönemde neler başarabilecek.Takip ediyoruz.
INS ekıbı cıdden projelerıne guzel calısıyorlar peşini bırakmadan hedefleri dogrultusunda gıdıyorlar bu cok onemlı ve guzel bır gelısme bana göre.Sistemin böyle birşey sağlaması da bizim takip mesafemizi kısaltıyor bekleyip görecegiz Smiley
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 09, 2018, 06:35:26 PM

Aslında çok uğraşıp bountylere katıldığımız projeler bir süre sonra swap yapıyor ve bunu çok zaman sonra farkediyoruz swap işlemini kaçırıyoruz sonrada zamanı geçiyor. Onun için biri rastgeldikçe bunları yazsa çok dua alır.  Grin
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
November 09, 2018, 07:12:42 PM

Aslında çok uğraşıp bountylere katıldığımız projeler bir süre sonra swap yapıyor ve bunu çok zaman sonra farkediyoruz swap işlemini kaçırıyoruz sonrada zamanı geçiyor. Onun için biri rastgeldikçe bunları yazsa çok dua alır.  Grin

Bende ilk başlarda açıkcası kaçırmıştım swap işlemini çok üzülmüştüm genelde telegram sayfalarından duyuruyorlar. bende tokenlar geldi diye telegramdan çıkmıştım. Sonu hüsran.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
November 09, 2018, 07:30:49 PM

Çok güzel bir başlık olmuş. Umarım hepimiz bu başlık altında swap yapan coinleri güncelleriz. Yoksa bir çok emek boşa gidecek. Konu için çok teşekkürler.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
November 09, 2018, 08:58:18 PM

Bountylerde genelde çok fazla katılım yapıp boğayı bekledim ama bazılarının swap olayını takip edemediğim için yandılar muhtemelen. O yüzden takip edip az ama öz bountylere katılmak gerekiyor bana kalırsa yoksa emekler çöp olabiliyor.

MadeinKayseri
Jr. Member
*

Activity: 93
Merit: 2

View Profile
November 09, 2018, 09:00:37 PM

Son dönemde swap yapanların çoğu yarı yarıya düşük olarak geri döndü ben uzak durmaya çalışıyorum.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 09, 2018, 09:04:54 PM

Zamanında pundix swapın kralını yaptı. Yanlış hatırlamıyorsam x10 gibi değere kadar yükselmişti.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 09, 2018, 09:54:08 PM

pundixin değer kazanması swap sayesinde olmadı. ekibin buyback yapacağını açıklamasından sonra büyük yükselişin ilk adımları atılmaya başlandı. swaptan sonra uzun süre aynı fiyatta seyretti yoksa
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
November 09, 2018, 09:55:48 PM

pundixin değer kazanması swap sayesinde olmadı. ekibin buyback yapacağını açıklamasından sonra büyük yükselişin ilk adımları atılmaya başlandı. swaptan sonra uzun süre aynı fiyatta seyretti yoksa

Katılıyorum swap yaptı bekledim bekledim baktım bir halt olacağı yok az bir yükseldiğini görüp eldekini sattım birkaç gün içinde kafayı yedirtti. Resmen benim satmamı bekliyormuş adamlar sayemde işi görüldü milletin Smiley
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 09, 2018, 10:22:40 PM

pundix sağ gösterip sol vuran coinlerden . herkes swaptan sonra değerlenmesini beklerken ters yönde hareket bile yaptı. o ara dipten toplama şansı verdi. oradan alanlar güzel karlar elde ettiler.
Orhans
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile WWW
November 09, 2018, 11:58:46 PM

İyi olmuş bu konu bende swaplardan haberim olmadığı için mosslandı kaçırdım mesela hala oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum sordum bilen yoktu en azından buradan takip edebiliriz.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 10, 2018, 06:48:52 AM

Swap yapılacak coinleri bilmek bir yerde ona göre pozisyon almak için önemli gözüküyor.Swap tarihi kaçırıldığında eldeki token çöp oluyor maalesef.Swap hem tokene değer katıyor hem işlevini arttırıyor.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
November 10, 2018, 06:50:50 AM

boscoin ayın 15 inde swap yapıyor.ben 700 satlardan aldım swap haberi oncesi.su anda 2100satta.
işin ilginci swap haberi sonrası 2 gun kıpırdamadı gercekten insanlar cok gec haber alıyor bu olayları.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 10, 2018, 07:02:25 AM

ayni borsadaki gibi... satinalinan bu haberlerin benim gözümde pek bir degeri yok... cünkü zaten fiyat habere göre yerini bulmustur.. ama tabii yine herkesin kendi tercihi ve yine her zaman yazdigim gibi: bu piyasada ne zaman ne olacagi belli olmaz.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
November 10, 2018, 07:15:14 AM

ayni borsadaki gibi... satinalinan bu haberlerin benim gözümde pek bir degeri yok... cünkü zaten fiyat habere göre yerini bulmustur.. ama tabii yine herkesin kendi tercihi ve yine her zaman yazdigim gibi: bu piyasada ne zaman ne olacagi belli olmaz.
başlığın konusu swap yapan koin/tokenler. yazdığınız içerikle başlıkta anlatılmak istenen tamamen farklı.
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
November 10, 2018, 09:36:48 AM

Şimdiki swap modamız cüzdana gönderilen coinlerin borsalarda swap yapılması. Borsaya kayıt ol KYC yap sonra geri çek. Eğer aldığınız airdrop kazancıysa geri çekme limitinin bile altında kalıyorsunuz. Sonra üzerine biraz ekleme yapıp satışını arttırıyorsunuz. Borsaya can veriyorsunuz.Güzel iş.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 10, 2018, 10:29:35 AM

Şimdi bu konu 3-5 sayfa olduktan sonra yine aynı şey olacak bence swap gibi önemli bir konuda konu açılması daha iyi olacaktır çünkü burda mesajlar arasında kaybolup gidecek yada siz ilk 1-2-3. mesaja sahip kişiler güzel bi düzenleme yapıp takip ederseniz olabilir
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: