Bitcoin Forum
May 10, 2024, 11:33:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: The Government Network İCO Analizi  (Read 191 times)
murobro (OP)
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
November 10, 2018, 02:54:31 PM

Merhaba arkadaşlar! Öncelikle belirtmek isterim ki, bu inceleme yazısı bana ait (ilk makalem) ve kendi linkedin sayfamda yayımladım. Sizde proje hakkında kendi fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim  Smiley

The Government Network nedir?

The Government Network Blockchain Teknolijisi üzerinde kurulan ve merkezi olmayan sınırsız bir toplum oluşturmayı hedefliyor. Projeninin amacı insanlara doğrudan hizmet vermeyi hedefleyen uygulamaların oluşumundan ibaret bir ekosistem yaratmaktır. Burada amaç insanların sınırsız bir şekilde, hiç bir engel olmadan kendi işlerini herkes için ulaşılabilir olan platform üzerinden inşa etmeleridir. Böylece proje sahibi insanlar kendi projelerini güvenli ve hiç bir kısıtlama olmadan hayata geçirme şansını yakalıyor ve sağlanan teknolojinin gücünden yararlanarak başarıya ulaşıyorlar. “DAO” adlandırılan hükümet yapası ilk vatandaşlarının belirlediyi anayasa üzerinden kullanıma sunulacaktır. “DAO” hükümet alt yapısı bir-birinden bağımsız teknolojileri kendinde barındıran ve merkezi olmayan bir ağdan oluşmaktadır. Bu hükümet ağı üzerinde olan vatandaşlar kendi projelerini şeffaf bir şekilde anayasa yolu ile düzenlenen tarafsız bir mekanizim üzerinden kullanıma sunacaktırlar.

The Government Network hakkında teknik bilgiler.

Öncelikle belirtmek isterim ki, tokenin  adı “The Government Network” sembolu ise “GOVT” diye geçiyor. Pre-ICO fiyatı 0.448 dolar, İco fiyatı ise 0.64 dolara takabul ediyor. Token ERC 20 adlandırılan Ethereum Blockchain Teknolijisi üzerinde oluşturulmuştur.  Tokenin toplam Supply miktarı 125,000,000 adetdir. İco satışı için Soft Cap miktarı 3,000,000 dolar, Hard Cap miktarı 45,000,000 dolar olarak belirlenmiştir.  İco satışı 01.11.2018 tarihinde başlamış ve 30.11.2018 tarihine kadar devam edecektir. İco satışı için toplam 87,500,000 token miktarı belirlenmiştir. Projeye minumum yatırım miktarı 200 dolar olarak belirlenmiş ve sadece ETH ve BTC kabul edilmektedir. Toplam token miktarının 70% satışa sunulmuştur.

Şimdi sizlere projenin başarılı olması durumunda izleyeceyi yollar hakkında bilgi vermek istiyorum. Proje 30 Kasım 2018 tarihinde kadar sürücek ico satışı günlerinde  başarılı şekilde Soft Cap ve ya Hard Cap miktarını ulaşmayı hedefliyor. Açıkçası ben projeyi incelerken Soft Cap miktarının kolayaca aşılacağını ve Hard Cap miktarına ulaşmanın bu proje için o kadarda zor olmayacağını gözlemledim. 30 Kasımda ico satışı bitdikden sonra Aralık 2018 tarihinde “GOV” tokenlerinin ve referans kazançlarının dağıtılması, “GovLab” oluşturulması ve GOV tokeninin borsalarda listelenmesi hedefleniyor ki, yatırımçılar için bu oldukca önemli bir konu. Mart 2019 tarihinde Anayasa sözleşmesinin, adaylarının ve erken vatandaşların sunumu gerçekleşmeli ve erken vatandaşların bu Anayasa sözleşmesine oy vermeleri bekleniyor. Nisan 2019 tarihinde Anayasa Kongresi oluşturulacaktır. Mayıs 2019 tarihinde ilk pilot uygulamanın kullanıma sunulması hedefleniyor. Bu hükümet için çok önemli bir ilk adım olacaktır. Temmuz 2019 tarihinde Anayasanın onaylanması gerçekleşmeli ve DAO'nun lansmanında vatandaşlar için ön kayutların açılması bekleniyo. Böylelikle hükumet bağımsız vatandaşlarını kabul etmeye başlayacaktır. Ağustos 2019 tarihinde Forumun ve DAO Alpha sürümü kullanıma sunulacaktır. 2020 Ocak tarihinden itibaren Temel hükümet altyapısı oluşturulacaktır. 2020 Mart sürecinde Forum ve DAO Beta sürümü kullanıma sunulacaktır. Mayıs 2020 tarihinde ise hükümet için benim fikrimce en büyük olay olan İlk demokratik seçimlerin geçirilmesi planlanıyor. Bu proje 2020 Haziran ayına kadar 1 milyon vatandaşa ulaşmayı hedefliyor. Son olarak The Government Network projesini incelerken bana çok güven verdi. Proje başarıya ulaşırsa Blockchain Teknolijisi üzerinde kurulan ilk hükümet olacağı için avantajlarının oldukça yüksek olacağına inanıyorum. İnsanların bağımsız bir şekilde Blockchain Teknolijisi üzerinde kurulan hükümetin vatandaşları olması, bu hükümetin anayasa sözleşmesi üzerinde belirlenen kanunlar çerçevesinde şeffaf bir şekilde kendi projelerini hayata geçirmeleri hayatımızı oldukça kolaylaştırmayı hedefliyor. Açıkçası ben bu projenin belirledikleri hedeflere ulaşacağına inanıyorum. Son olarak bu proje hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz ve Bounty kampaniyasına katılmak isterseniz aşağıda vereceğim linklere göz atınız.

Proje ile ilgili daha çok bilgi almak isterseniz: https://thegovernment.network
Linkedin yazım: https://www.linkedin.com/pulse/government-network-ico-analizi-murad-ismayilzade/

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715340780
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715340780
Reply with quote  #2

1715340780
Report to moderator
1715340780
Hero Member
*

Ignore
1715340780
Reply with quote  #2

1715340780
Report to moderator
1715340780
Hero Member
*

Ignore
1715340780
Reply with quote  #2

1715340780
Report to moderator
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
November 10, 2018, 04:10:17 PM

Biraz kendileri çalıp kendileri oynayacakmış gibi görünüyor tabi tam anlamadım ama yasalar oluşturmak anayasa vs diğer devletlerin negatif dikkatini çekmez umarım.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
November 10, 2018, 05:42:57 PM

Proje değişik bir projeye benziyor, diğer icolardan farklı geldi bana içerik olarak. Biraz sıkıntılı olma ihtimali de var. Anladığım kadarıyla hafiften devletlere karşı bir başkaldırı olayına girilmiş yada ben yanlış anladım bilmiyorum. Takip edeceğim bakalım sonuç nasıl olacak.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
November 10, 2018, 05:59:05 PM

cok anlamadım pekde dıkkat veremıyorum su an ama elıne saglık ama karısık anlatım bıraz yazıyı duzenleyıp daha net bırsey anlatırsan daha guzel olur, dırek cevırımı bunlar anlamadım ama yazan seyler zaten butun platformların yapmak ıstedıgı seyler
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
November 10, 2018, 06:02:24 PM

Bende cok anlamadım vala . Kardeş baslik halinde projenin amaci vs yazsan daha doğru olur sanki. Yani bunlar platfrom yapacak herkes dapp yapacak filan . Iyi guzel de diger platformlardan ne farkı var herkes yapiyor bunları
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
November 10, 2018, 06:32:36 PM

Ucundan azıcık Bitnation'u hatırlattı bana biraz. Bu projenin başarıyla ICO sürecini tamamlayıp, daha sonra da vaad ettiklerini gerçekleştirebilmesi için dünyadaki söz sahibi devletlerin bu duruma izin vermesi gerekir ki bence bu çok mümkün görünmüyor ama yine de takip etmeye değer.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
November 10, 2018, 06:56:19 PM

Bu kampanya hakkında hiç bir bilgim yoktu bhiveda yeni paylaşlmış yeni gördüm bu yazı sayesinde biraz okuma fırsatı buldum teşekkürler bilgiler için.
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
February 12, 2019, 08:30:21 PM

Proje çok hoşuma gitmedi.aynı zamanda hiç aktif değiller.Bazı projeler çok şişiriliyor sanki.Borsaya giremeyen proje bana göre boştur ve scamdır.Sonuçta işimiz para kazanmak.Borsayangşremezse turşu kurarız ancak

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
February 12, 2019, 08:42:47 PM

İlginç bir projeydi. Katıldık bountysine ama nasıl bir iş yapacaklar çok merak ediyorum. Blockchainden daha büyük bir tehdit bu devletler için. Tepesine binerler sönük kalır.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
February 12, 2019, 08:49:00 PM

The Government in yola çıkış sloganı kripto paraların sloganının aynısı.Kripto paralar merkeziyetsiz likten dem vururken,bunlarda merkeziyetsiz bir devlet altyapısı ve kurallarını savunuyorlar anladığım kadarıyla.Yalniz şöyle bir sıkıntı var "reel sektör henüz kripto paraları ve borsaları kabullenememisken" bunların fikirlerini kabullenebilirlermi tartışılır 🙂
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
February 13, 2019, 03:08:11 AM

Henüz softcap yapamamışlardı en son baktığımda. Zaten bence kumar gibi bir seçimdi kampanyasına katılmak. Yine de fikir güzel ve ekip henüz salmış değil. Bilgilendirme için teşekkürler.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
February 13, 2019, 03:18:56 AM

Proje bu marjinalliğine rağmen hype yaratamadı ilgi çekemedi. Ama ekip hala çalışıyor bu ay güzel haberler vereceklerini söylüyorlardı umarım rafa kaldırılmaz proje.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
February 13, 2019, 07:40:20 AM

Hazır bir pozitif hava varken bir bounty daha yapsalar veya direk borsaya girseler kendileri için can suyu olur. Umarım kendi projeleriyle bizim ilgilendiğimiz kadar ilgileniyorlardır.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
February 13, 2019, 09:48:30 AM

Özünde fikir olarak çok orijinal olsa da uygulama alanı bulması çok zor görünüyor. İlerleyen dönem için izlediğim bir proje ama çok umutlu değilim.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
February 13, 2019, 10:56:46 AM

Bountyhive'den 203 adet GOVT gelmiş bana. Projeyi pek incelemedim, bountyhive projelerine garanti token mottosuyla balıklama girip görevleri yapıyorum sadece.

Bitcointalk bounty'lerini inceliyorum elbette.

Paylaşım için teşekkürler. Bakalım, proje biraz tutarsa 20 dolar çorba parası yapsam yeterli bana.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
February 13, 2019, 05:08:30 PM

Bountyhiveden bildiğim bir proje acıkcası ülke yönetimiyle aşakalı bir projeydi ama başarılı olurmu bilmiyorum. Bi kaç haftadır bi haber almadım projeden.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 13, 2019, 05:10:45 PM

bu token bana da gelmişti ama şuan için çöp seviyede. ancak beklemek lazım belki ileride ciddi değerler kazanabilir. zaten piyasa olayı şuan için berbat beklemekten başka çare yok.

barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
February 13, 2019, 08:17:51 PM

Kesinlikle çok farklı bir proje ve bence amacını aşan bir ICO. Yani o kadar devlete kafa tutar gibi bir proje üret ve bunu ICO olarak pazarla yok biz şöyle ülke olacağız, şöyle sınırları olmayan bir yapıyız filan. Benim fikrime göre boş işler bunlar. Ütopya olarak da değerlendirebiliriz bu projeyi. Benim aklıma yatmadı ama bir başka arkadaşım farklı düşünebilir saygı duyarım. Herkese bol kazançlar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: