Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:34:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Binance ve Pundi X ilişkisi. Hadi beyin fırtınası yapalım.  (Read 755 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 10, 2018, 07:03:02 PM

Binance Ceo'sunun Pundi X'e olan ilgisi artık çok aşikar. Bir twit mesela
https://twitter.com/cz_binance/status/1059030413979439105?s=09

"PundiX, Singapore and BNB, my 3 favorites!"
Bnb kendi tokeni, Singapur güzel bi şehir. Bunların yanına Pundi X'i eklemek? Smiley

Her coinin bi balinası var bazıları bi çok şeyin. Pundi X'in balinası ise yüksek ihtimalle Binance'ın kendisi. Peki düşünelim.
Pundi X binance'a girmeden önce 180-200 sat civarıydı. Binance'a girdikten sonra ciddi düşüş yaşadı. Şu an 23-26 arası geziniyor.
Binance belki de kendi npxs'lerini yavaş yavaş sattı ve fiyatı buraya çekti. Ve akıllı bir balina bunu mutlaka tekrar yapar, sonra tekrar yapar. Yani demem o ki Binance (eğer teorilerim doğruysa) npxs'i bir gün 500 sat'lara kadar yükseltecek. Gerisini bilmiyorum Smiley

Siz ne dersiniz?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
November 10, 2018, 07:08:31 PM

bu borsanın piyasaya tek başına yön veriyor olmasına uyuz oluyorum. hep bir yerden zıplıyor, almış eline oyuncağını oynuyor. bu piyasayı-teknolojiyi-  bitirecek olan merkezi borsalar ve en başında da bu sikindirik borsa yer alıyor.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 10, 2018, 07:27:26 PM

Pundixi seviyor bence Ceo ve ilişkileri iyi gibi gorunuyor binance ile pundixin, ve bakınca adam gıbı calısan proje neredeyse hıc yok elle tutulur proje zaten yok, pundıxın elle tutulur duzgun bısey yapması da bınance ceosunun hosuna gıden seylerden bırıdır, calısan cıddı projelerı desteklemek gıbı dusunuyorum ben bır yandan bu acıklamaları.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 10, 2018, 07:31:13 PM

Ben kesinlikle katılıyorum. Hatta bir ara fenomen cüzdan vardı galiba siz paylaşıyordunuz belki yanilabilirim. 200 milyon dolar lik pundix almıştı ve binance ye girince satışa başladı. Bence yaklaşımıniz doğru

jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
November 10, 2018, 07:35:59 PM

Kripto para fiyatları üzerinde Binance borsasının büyük etkisi oluyor. Pundi X ile Binance yönetiminin şu anda arası iyi gibi görünüyor ancak yarın ne getirir tabii ki kimse bilemez..

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
November 10, 2018, 07:36:09 PM

Bnb kendi tokeni, Singapur güzel bi şehir. Bunların yanına Pundi X'i eklemek? Smiley

Her coinin bi balinası var bazıları bi çok şeyin. Pundi X'in balinası ise yüksek ihtimalle Binance'ın kendisi. Peki düşünelim.
Pundi X binance'a girmeden önce 180-200 sat civarıydı. Binance'a girdikten sonra ciddi düşüş yaşadı. Şu an 23-26 arası geziniyor.
Binance belki de kendi npxs'lerini yavaş yavaş sattı ve fiyatı buraya çekti. Ve akıllı bir balina bunu mutlaka tekrar yapar, sonra tekrar yapar. Yani demem o ki Binance (eğer teorilerim doğruysa) npxs'i bir gün 500 sat'lara kadar yükseltecek. Gerisini bilmiyorum Smiley

Siz ne dersiniz?

Öncelikle şunu belirteyim forumda en çok faydalandığım kişi sizsiniz. Bütün postlarınızi okurum. Eğer merit gelirse hero olmanıza destek vereceğim ama zaten ben merit buluncaya kadar geri olursunuz.

Başlığa gelince de bence mümkün olursa boğa piyasası gelirse pundix i dediğiniz yerlere götürebilirler. Balina bence de binacenin kendisi olabilir
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 10, 2018, 07:37:57 PM

Adam belkide ico sürecinde pundixe yatırım yapmıştır.Bunlar olabilir belki de kendi de gizli danışman veya destekçilerinden biridir.

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
November 10, 2018, 07:59:11 PM

Olayın arka planında ne olduğunu Binance CEO'su açıklamadıktan sonra bilemeyiz; fakat CZ'nin o tweet'i bile NPXS için önemli bir destek olacaktır.

Bu durum gelecekte daha da belirginleşirse neden buralardan almadık diye üzülebiliriz. Gel gelelim, insan her seferinde acaba demeden geçmiyor. Yükselişin kendisini bekleyip, makul bir yerden trene binmek bana çok daha mantıklı geliyor.

Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 10, 2018, 08:06:14 PM

pundix çöp artık istediği kadar alsın 50 satları göremeden milyonlarca token satılmaya baslar

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
November 10, 2018, 08:17:34 PM

Söylediklerin bence de çok mantıklı. Yani adamlar zamanında düşükken almışlar sonra yükselince kendi borsalarında düşürüyorlar ve en aşağıdan yine toplayıp dediğiniz gibi tepeye çıkartıp oradan da satmak çok güzel fikir. Yani böyle borsaların coinlere yön vermesi olabiliyor

PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
November 10, 2018, 08:18:00 PM

Ben kesinlikle katılıyorum. Hatta bir ara fenomen cüzdan vardı galiba siz paylaşıyordunuz belki yanilabilirim. 200 milyon dolar lik pundix almıştı ve binance ye girince satışa başladı. Bence yaklaşımıniz doğru
Çok doğru tespit. O cüzdan bizzat Ceo'ya bile ait olabilir artık öyle düşünmeye başladım Cheesy

bu borsanın piyasaya tek başına yön veriyor olmasına uyuz oluyorum. hep bir yerden zıplıyor, almış eline oyuncağını oynuyor. bu piyasayı-teknolojiyi-  bitirecek olan merkezi borsalar ve en başında da bu sikindirik borsa yer alıyor.
Buna katılıyorum işte. Ama binance da mutlaka geçici olacak. Bu piyasada öyle 3-4 yıl dayanan borsa yok.

Siz ne dersiniz?

Öncelikle şunu belirteyim forumda en çok faydalandığım kişi sizsiniz. Bütün postlarınızi okurum. Eğer merit gelirse hero olmanıza destek vereceğim ama zaten ben merit buluncaya kadar geri olursunuz.

Başlığa gelince de bence mümkün olursa boğa piyasası gelirse pundix i dediğiniz yerlere götürebilirler. Balina bence de binacenin kendisi olabilir
Teşekkürler, vermiş kadar oldunuz =)

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 10, 2018, 08:19:55 PM

pundixin sevilmemesi için bir sebep yokki . adamların canlıda projesi var ve ekip çalışıyor . üstelik projeyi globale yayma planları var. sen binance olsan sevmezmisin hocam böyle bir tokeni Smiley
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
November 10, 2018, 08:20:49 PM

pundixin sevilmemesi için bir sebep yokki . adamların canlıda projesi var ve ekip çalışıyor . üstelik projeyi globale yayma planları var. sen binance olsan sevmezmisin hocam böyle bir tokeni Smiley
Bayılırım, üstüne bile atlarım. Binance da böyle yaptı muhtemelen =)

KTM
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
November 10, 2018, 08:31:52 PM

Pundix idexte bile çok yüksek hacimlere ulaştı sonrasında binanceye girdi artması gerekirken büyük bir crash yedi sanırım idexten satın alan kişi binanceye de girmesini sağlayan kişi hatta forumda bir konu açılmıştı toplan pundixlerin %17si tek bir hesaptaydı binanceye girdikten sonra hesaptan binanceye pundix aktarımı olmuştu sanırım bu işin arkasında binance ceosunun tanıdığı birileri olabilir.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
November 10, 2018, 08:35:40 PM

Pundix in ekibi gerçekten güzel bir ekip, sürekli yenilik peşindeler, adamların hep yenilikçi olmaları büyük bir  avantaj projeye sürekli müşteri topluyorlar.İleride fiyatları artınca vede piyasa biraz daha düzelince uçar gider diye düşünüyorum
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 10, 2018, 08:46:53 PM

gerçekten pundixin ekibi çok iyi çalışan istikrarlı bir ekip. ayrıca borsa konusunda da hiç spekülasyon yapmamışlardı ve bir anda binance a giriş yapmışlardı.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
November 10, 2018, 08:47:23 PM

Arkadaşlar bunların hiç birisi paralarına para katmak dışında bişey değil.

Yani boşuna projesi var, pos dağıttı o oldu bu oldu diyoruz.

Adamın 24saatlik işlem hacmi 15milyon $ hadi yarısını hesaba katalım sadece,
Şimdi sizin cebe hergün 15 milyon girecek olsa bu işe kalkışmazmıydınız? Sonuçta harcadığı para kazancının yanında devede kıl tüyü gibi bişey. Bu genel olarak projeyle çıkıp dünyayı değiştiricem ayaklarının sonucu.

Zenginlerin hiç biri dünyayı değiştirme hevesinde değil(bir kaç istisna olabilir, olanlardada aetık doygunluk olmuştur) Smiley

Dünyayı değiştirmek maalesef fakir hayalidir.

Binance a gelirsek;
Binance a girmiş kafa coinler dışında 1-2 tanesi ömrünü uzun tutar. Gerisi patlamaya hazır. Bir tokrn projesi ne olursa olsun binance e girmişse çekineceksin ondan.
Bileceksinki yine iteleyecekler birilerine. Pundix için;

Yani öyle 1$ hevesiniz yoktur umarım. Yahut 2k sat hevesleri.
Bu tür totali fazla tokenin coinin ıvırın zıvırın değerinin fazla yükselemeyeceğini bilmek gerek. Yani hepsinin bir ath si elbette vardır. Ancak kusura bakmayın ama 10k blok ödülü olan bir coin düşünün, bu coinin adedinin 1000$ olması kadar saçma bişey olabilir mi?

Olmazmı? Olur...
Ama sana bana olmaz Smiley
Birinin serveti katlanacaksa 1000$ yapar 1 kişi zengin olur 10milyon kişi daha fakir olur.

Kripto parada borsa işin içindeyse bilinki bi üç kağıt dönecektir.

...
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 10, 2018, 10:18:34 PM

PundiX rallisinin başlaması için 1,5 ay gibi bir zaman var bana göre.7,3 bitmeden yükseltmezler balinalar.En büyük balina binance diğeri Okex'in cüzdanı.Bitrex'e girdi.Upbit'e girdi.Sırada Okex var.Büyük borsalar da işlem tamamlandığında yükselişe başlatırlar.Braj duvarlarını kaldırırlar.Tek bir borsada bu kadar yüksek adetleri eritmeleri zor.
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
November 10, 2018, 11:04:12 PM

NPXS ekibi daha doğrusu ceosu diyelim hakketen çok çalışkan geliyor bana iddia ettiği ödeme aracı olma olayını epey kovalıyor gözüküyor gel gelelim hala fiyatlanma yok Binance dan sonra efsane dump yedi hala kendine gelemedi.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 10, 2018, 11:06:12 PM

Şu sebeble olabilir aslında PundiX bir pos üreten firma Binance'da kripto paraları daha yaygın yapmak istiyor dünya genelinde en büyük desteğide Pundi X e verebilir çünkü çok aktifler asya pazarında devamlı pos makinaları dağıtımı yapıyorlar.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: