Bitcoin Forum
May 07, 2024, 02:57:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: !!! SCAM ALERT ! JINBI KURAL DEĞİŞTİRDİ! İNSANLARIN EMEĞİNİ KULLANDI!!!!!  (Read 1036 times)
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
November 13, 2018, 01:46:33 PM

normal nufus cuzdanıda kabul demişler. biraz son dakika alınmış bir karar o yüzden saçmalamışlar. kyc istemesemde mecbur yapacaz gibi duruyor.

paintte üzerindeki önemli bilgileri değiştirerek gönderin hocam. Ben 6-7 ay önce pasaportun önemli kısımlarını değiştirdim istediklerinde pat diye yolluyorum. Daha kabul etmeyen bir yer olmadı. Selfie içinde bir kere hazır edin yeterli. Hiç bir yere kimlik bilgilerinizi direk yollamayın.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
1715093878
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715093878
Reply with quote  #2

1715093878
Report to moderator
1715093878
Hero Member
*

Ignore
1715093878
Reply with quote  #2

1715093878
Report to moderator
1715093878
Hero Member
*

Ignore
1715093878
Reply with quote  #2

1715093878
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715093878
Hero Member
*

Ignore
1715093878
Reply with quote  #2

1715093878
Report to moderator
1715093878
Hero Member
*

Ignore
1715093878
Reply with quote  #2

1715093878
Report to moderator
dhmi
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
November 13, 2018, 01:48:10 PM

İsnan hayret ediyor gerçekten nasıl bu kadar saçma sapan iş yapabiliyorlar anlamak mümkün değil. onuçta itibar kaybı güven kaybı olacaktır bu kadar insan imzasına girdi bi kötü yorum yapsalar uğraşırlarsa bu coinle fiyat en dibe çöker yükselmesi çok zor olur
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
November 13, 2018, 05:19:24 PM

Uzun zamandır bu proje hakkında çok fazla konuşuldu bu kadar beklentilerinizi büyük tutmanız sizlere sadece olumsuz etki olarak yansıyacaktır arkadaşlar.

xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
November 14, 2018, 12:17:39 PM

KYC işine tamamen karşıyım. Fakat multi hesapları engellediğini, 3-5 dolar kazanmak için coinin dumplanmasına neden olanların projeden uzak durması konusunda faydalı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bir süre daha bekleyelim, zamanla durum çözülecektir.
Bu hareketten sonra projede gerçek yatırımcılar ve coinin değerini yüksek tutacak bountyciler kalacaktır.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
November 14, 2018, 07:17:47 PM

Sonradan KYC istemeleri kesinlikle etik değil. Baştan belirtseler katılım bu kadar olmazdı bunu bildikleri için resmen insanları kandırıp mecbur bırakıyorlar. Sadece jinbi değil çoğu artık baştan belli etmiyor. Twitter kampanyasına katılmıştım KYC yapmayacağım bu yüzden.

vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
November 14, 2018, 07:25:30 PM

Sonradan KYC istemeleri kesinlikle etik değil. Baştan belirtseler katılım bu kadar olmazdı bunu bildikleri için resmen insanları kandırıp mecbur bırakıyorlar. Sadece jinbi değil çoğu artık baştan belli etmiyor. Twitter kampanyasına katılmıştım KYC yapmayacağım bu yüzden.

Baştan belirtseler katılım u kadar fazla olamaacaktı ve ödüller de kademeli olarak düşmeyecekti. Stake usulu olmadığı için KYC yaptırmayacak olanların payları da yanmış olacak. Herkese yazık oldu valla.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 14, 2018, 07:35:55 PM

Zaten böyle birşey olacağı belliydi adamlar bence icodan sıfır çekti gider ayak bountycileri tokatlama peşindeler , ben olsam böyle sahtakarlara kyc yapıp yollamam
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 14, 2018, 07:36:21 PM

Sonradan kyc çıkaran bountylere kıl oluyorum ya. Bountynin başında belirtseler birçok kişi katılıpda zamanını boşa harcamış olmayacak. Bounty bittikten sonra ben kyc istiyorum demek dolandırıcılığın farklı bir türü. Ne kadar az ödersek o kadarı kar kafasıyla yapacaklar boş beleş bir iş. Muhtemelen iflahda olmaz bu coin. Kyc işindede dikkat edin pek değecek birşeye benzemiyor. Bilgilerinizi toplayın oraya buraya dağıtmasınlar sonra

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
November 14, 2018, 07:41:52 PM

Bu Sylonun sürdürdüyü kampanyalardan her zaman uzak duruyorum. Adam ne yapıyor ediyor bir çakallık yapıyor.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
vincetcm
Hero Member

Merit: 533

View Profile
November 14, 2018, 07:59:09 PM

Bu Sylonun sürdürdüyü kampanyalardan her zaman uzak duruyorum. Adam ne yapıyor ediyor bir çakallık yapıyor.

Sylon un işi başından aşkın 4 haftayı birden güncelliyor güncellediğinde, ona kalsa alın paranızı gidin başımdan der. KYC ekibin dayatması, girin kanala bakın.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 15, 2018, 07:01:41 PM

Ne olursa olsun kural değiştirmesi doğru değil arkadaşlar.Lütfen yalakalık yapmak yerine biraz daha geniş bakın.Adamlar aylardır kampanyayı uzattılar.Daha sonra saçma sapan kyc getirdiler.Millet o kadar reklamını yaptı bu adamların şimdi kyc istiyorlar.Aynı şekilde bu adamlarda bize göndersinler bilgilerini.
bigbooss
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
November 16, 2018, 07:25:52 AM

Kimlik yolladım umarım kabul edilir
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 16, 2018, 08:12:12 AM

Sylon açıklama yapmış galiba. Jinbitoken in ana başlığına bakın belki ilginizi çeker. Kyc süresi uzamış

ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 16, 2018, 10:07:20 AM

Sylon açıklama yapmış galiba. Jinbitoken in ana başlığına bakın belki ilginizi çeker. Kyc süresi uzamış

Teşekkürler.

Adamın dediği gibi adamlar son anda kyc şartı koştular diye kyc süresini uzatmalarını söylemiş

Çevirisi şu şekilde ;

Jinbi Token ekibi, tüm potansiyel JINBI tokenleri sahiplerine (mevcut / gelecekteki düzenlemeler nedeniyle) bir KYC prosedürü uygulamaya karar verdi.
Bu nedenle, hepiniz https://jinbitoken.io/ web sitesinde KYC prosedüründen geçmeniz istenir.

http://Https://ico.jinbitoken.io/login adresine gidin ve hesabınızı oluşturun. KYC belgeleri daha sonra süreçte sorulacaktır.

Not: KYC dokümanları için son tarih uzatılacaktır, çünkü bu bilgi satışın sona ermesinden birkaç gün önce ortaya çıkmıştır.

Orijinal ;

Announcement

Jinbi Token team has decided to implement a KYC procedure for all of the potential JINBI tokens future holders (because of current/future regulations).
Thus, you are all kindly asked to go through the KYC procedure on https://jinbitoken.io/ website.

Go to https://ico.jinbitoken.io/login and create your account. KYC documents will be asked later in the process.

Note: the deadline for KYC docs will be extended, since this information came up just a few days before the token sale end.

Thank you for your comprehension!

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
November 16, 2018, 10:10:40 AM

saçmalık bence de vermeyin hiç bir yere kyc çünkü bu adamlar sözlerinin eri olsa neyse verilirdi belki ama sürekli yeni şeyler çıkarttıklarına göre pekde uzman kişiler değiller en azından reklam açısından çok büyük hatalar yaptılar.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
November 16, 2018, 12:11:34 PM

saçmalık bence de vermeyin hiç bir yere kyc çünkü bu adamlar sözlerinin eri olsa neyse verilirdi belki ama sürekli yeni şeyler çıkarttıklarına göre pekde uzman kişiler değiller en azından reklam açısından çok büyük hatalar yaptılar.

Hocam ben 5000 Stake almıştım. Şimdi pek aklıma yatmasada eğer adamlar dedikleri miktarı topladiysa kyc yüzünden ciddi bir rakamdan olma durumu var. Yuzduk yüzdük kuyruğa geldik. Yapıp bekleyeceğim. Sürenin uzaması iyi olmuş
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 16, 2018, 05:32:22 PM

Hocam ben 5000 Stake almıştım. Şimdi pek aklıma yatmasada eğer adamlar dedikleri miktarı topladiysa kyc yüzünden ciddi bir rakamdan olma durumu var. Yuzduk yüzdük kuyruğa geldik. Yapıp bekleyeceğim. Sürenin uzaması iyi olmuş

Aslında sürenin uzamasının çok da bir faydası yok. Zaten yapmaya karar veren adamın, kenarda hazırdır bu resimleri, yükleyip geçer. KYC uzadıkça dağıtım da süreci de uzayacaktır diye düşünüyorum. Bir an önce ne yapacaklarına karar versinler.
Kriptokrat
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 6

EQWITY.IO

View Profile
November 17, 2018, 01:44:32 AM

Ses çıkarmak fayda etmedi malesef. Her halukarda dediklerini yapacaklar. Bir yapıya dahil değiller, denetleyici bir kurum yok, kafalarına göre at koşturuyorlar. Yani aslında sistemin avantajı bir nevi dezavantajı oluyor.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 17, 2018, 04:33:04 AM

Bu token umarım bounty ye katılanların yüzünü güldürür. Foruma katıldığım günden bu yana en çok post atılan tokenlerden birisi jinbitoken. Diğerleri mth , btw

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
November 17, 2018, 04:39:36 AM

Aslında sürenin uzamasının çok da bir faydası yok. Zaten yapmaya karar veren adamın, kenarda hazırdır bu resimleri, yükleyip geçer. KYC uzadıkça dağıtım da süreci de uzayacaktır diye düşünüyorum. Bir an önce ne yapacaklarına karar versinler.

Dün itibariyle bilgilerimi yükledim. Bugün de fatura olayını halledebilirsem geri kalanı tamamlayacağım.
Not: adres satırında nokta kullanmadan sadece boşluk bırakarak adresi girin ki kabul olsun
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: