Bitcoin Forum
April 30, 2024, 08:43:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Hükümet, ICO'lara destek vereceğini açıkladı..  (Read 590 times)
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 20, 2018, 08:42:11 PM

Başlığı bir okudum. Acaba ne gelecek diye merak ediyordum ki gülme krizine girdim. Token bilgileri çok ilginç olmuş. Umarım tekrar çiftlikbank vakaları yaşanmaz.
1714466593
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714466593
Reply with quote  #2

1714466593
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714466593
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714466593
Reply with quote  #2

1714466593
Report to moderator
yns1903
Member
**

Activity: 742
Merit: 15

View Profile WWW
October 20, 2018, 10:23:28 PM

Vay arkadaş destek verseler başka türlü konusuyorsunuz destek vermeseler ayrı konuşuyorsunuz. Tamam kripto para dünyasında yer alan Türk icoları bayağı sahte çıktı scam çıktı ama bence destek vermeside önemli bir gelişme. Köstek olmayın azcık destek olun.

semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
October 20, 2018, 10:58:27 PM

Bu başlıkta daha önce de belirttim yine belirteceğim. Devlet bu konuyu umursamasa veya balon dese sayıp sövüyorsunuz. Umursadığı zamanda alay edip tiye alıyorsunuz. Biraz da aynaya bakın.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
October 21, 2018, 08:39:45 AM

Kesinlikle katılcaksam bile katılmam krizi kripto para ile atlatıcaz diyor. Diğeri kriz yok diyor yılbaşından sonra zam lar bizi bekliyor. Birde milletin parasına buradan göz diksinler siyasi görüş değilde insanlık kalmamış hadi onu geçtim çıksın ICO ne projesi olacak Türkiye de mantıken.Devlet destekli soygun kötü görenler olabilir görüşümü belki aynı düşüncede olabilirsiniz. Herkesin düşüncesi farklı olabilir buradan kalkıp da saçma sapan polemiğe girmek istemiyorum en sevmediğim tartışma konusu kalp kırarım. Bol kazançlar herkese
decteax
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
October 21, 2018, 08:57:46 AM

hükümet eliyle olacak deniyor vereceği destek ne ölçüde olacak bekleyip görüceğiz
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
October 21, 2018, 06:50:03 PM

ico pazarı yatırım toplama hızını kestikten sonra hükumetin sektöre destek vereceğini açıklaması nafile. Eski bakanlar balon diyerek insanlara olumsuz fikirler aşıladı. bazen uçlarda yaşamasa diyorum bu toplum.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 21, 2018, 08:51:45 PM

Ülkedeki genç girişimcilere, bilimadamlarına verilen değer bile ortadayken kalkıp da ICO'lara destek verme hayalini kurmak çok absürt kaçıyor malesef. Keşke olsa ama imkansız olarak görüyorum
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 21, 2018, 10:28:55 PM

Ico çıkartmak isteyen birisinin milletvekili tanıdığı falan var heralde yoksa ne işleri olur bunların ico ile falan zaten güzel bir ico olsa ona destek vermezler eminim buna ülkemizde emeğe verilen değer zaten belli devlet tarafından en büyük canlı kanıtıda tubitak gibi bir kurum.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
October 24, 2018, 07:03:19 PM

Tubitak atamaları nereye gideceğimizi anlatıyor mesajları alan aldı senelerdir benim ümidim kalmadı ülkede güzel işler olacak diye. Niçin bozuldu ekonomi eğitim sağlık sistemleri sorgulamayan insanlarla nereye kadar.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 24, 2018, 08:23:58 PM

Ortada elle tutulan ico projesi olduğu takdirde destekleyecek sosyal topluluk bu topraklarda fazlasıyla var. Devlet yasaları çıkarsın vergi düzenlemesini ve teşvikleri çıkarsın bina yapmaktan bıkan adamlar ico oluşturur.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
November 18, 2018, 09:42:35 AM

Tam olarak çiftlikbank ile aynı durum değil biraz lekelemeye çalışılmış devletin destek verdiği birimi,bence devlet destekli iş ise bir nebze güvenilebilinir.Devletin desteği yoksa sıkıntı büyük zaten.Örn:Çiftlikbank

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
November 18, 2018, 12:26:55 PM

Jet fadıl bunu beğendi Cheesy daha çok yeni tokatçılar çıkacaktır ico adı altında, yeni ponzi sistemleri altında..
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 18, 2018, 12:47:38 PM

Sevgili hükümetimiz ne dediğini kendisi biliyor mu acaba? Daha birkaç ay öncesinde özellikle merkez bankası kripto paraları kötüleyen bir video yayınlamış ve devletimizde bu paralara balon benzetmesini yapmıştı. Peki, bugün ne oldu? Ekonomi dar boğaza sıkıştığı an özgürlüğü tercih etmek için kripto paralar mı desteklenmeye başladı? Gerçekten ilginç ve güven sarsıcı bir durum. Kaldı ki bu konuda adımlar atılsa ve her söylenilen şey gerçek olsa devlet kontrolünde bu işlemlerin ne kadar başarılı ve ne kadar kazançlı olacağı da bir diğer şüphe uyandıran nokta olacaktır.
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
November 18, 2018, 12:52:04 PM

Aslında bizim son derece genç ve potansiyeli yüksek bir toplumumuz var. Bir çok konuda çok gerideyiz ama Blockchain ve Kripto paraların mazisi çok olmadığı için bu konulara ağırlık verirsen çağı yakalayabiliriz.
cryptocorc
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
November 18, 2018, 11:03:56 PM

sistemin başına sağlıklı gelişime sahip kripto camiasını tanıyan bürokrat atamaları iyi olur oradan devşirme biri ile yerli ico projelerine destek vermek yerine batırma sonucuna gidecek hatalı işlere neden olmasınlar
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
November 24, 2018, 02:16:39 AM

normalde epey komik olmasına rağmen şu başlık dahi birçok kişi tarafından ciddiye alınıp araştırılabilir. ha keşke haber olsa bu adla.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: