Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:43:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: Garść statystyk dotyczących sytemu Meritów z naszego lokalnego subforum...  (Read 2380 times)
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
February 07, 2020, 10:16:17 PM
 #121

"Naśladownictwo to najszczersza forma pochlebstwa" - twój wątek po prostu był, według mnie, bardzo dobry a co najważniejsze potrzebny Smiley Jak nie ja, to prędzej czy później ktoś inny by go poprowadził. Mam nadzieję, że statystyki za luty zrobisz już osobiście i tradycyjnie będziesz w top 3 "Najhojniesi dawcy:"' i top 3 "osób, do których trafiły merity:".
Jesteś zbyt uprzejmy, ale to pochlebstowo naprawdę zadziałało ;-) mam parę smeritów zachowanych na czarną godzinę więc myśle że mam szansę trafić na lutową listę darczyńców ;-)

Przed tobą naprawdę dobra lektura postów, które powstały podczas twojej absencji. Trochę zazdroszczę ... to jak z dobrym filmem - nie da się go odzobaczyć, by zobaczyć jeszcze raz z takimi samymi emocjami. Możesz zacząć od tematów wymienionych w tym wątku jako najgorętsze pod względem meritowym.
Zgodnie z namową od tego właśnie zacząłem i widzę że nie traciliście czasu... Jedyne czego się obawiam to to że większość meritów trafi do "dobrych znajomych"... ściemniam - wcale mi to nie przeszkadza  Grin zrobiliście Panowie dobrą robotę!!!

1715301807
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715301807

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715301807
Reply with quote  #2

1715301807
Report to moderator
1715301807
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715301807

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715301807
Reply with quote  #2

1715301807
Report to moderator
1715301807
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715301807

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715301807
Reply with quote  #2

1715301807
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
February 15, 2020, 07:52:00 AM
 #122

@cryptovigi w sumie jak masz chwilkę to ciągle wisi mi nad glową obiecane podsumowanie 2019 roku.

Jako, że rok 2019 się skończył, to zabieram się zaraz za roczne statystyki.

Ale jako, że baza piggiego wciąż nie działa to nie mam pomysłów jak to sprytnie zrobić (by nie spędzić nad tym tygodnia) a jednocześnie pokazać ciekawe dane. Może Ty masz czas, chęci i pomysł Smiley

cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
February 15, 2020, 04:53:11 PM
 #123

@cryptovigi w sumie jak masz chwilkę to ciągle wisi mi nad glową obiecane podsumowanie 2019 roku.

Jako, że rok 2019 się skończył, to zabieram się zaraz za roczne statystyki.

Ale jako, że baza piggiego wciąż nie działa to nie mam pomysłów jak to sprytnie zrobić (by nie spędzić nad tym tygodnia) a jednocześnie pokazać ciekawe dane. Może Ty masz czas, chęci i pomysł Smiley

Z czasem jak zwykle wąsko ale za to od chęci aż kipię więc oczywiście podejmuję rękawicę...

cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 17, 2020, 01:39:26 AM
Last edit: March 17, 2020, 11:27:07 AM by cryptovigi
Merited by LoyceV (8), Rath_ (5), DdmrDdmr (3), Tytanowy Janusz (3)
 #124

Piggy!!!! WRÓÓÓÓĆĆĆĆ!!!  
zawyłem, kiedy zorientowałem się, że przygotowanie materiału do tego posta zamiast wstukania kilku kwerednd w bazie Pigiego zajęło mi ponad 3 godziny... Większość czasu z tego zajęły mi, niestety bezowocne, poszukiwania kogoś kto przejął po nim pałeczkę - owszem jest baza @LoyceV ale tam niestety brakuje sekcji i subsekcji więc wysortowanie danch potrzebnych naszym lokalnym celom jest niestety niemożliwe wróciłem więc do wciąż aktualizowanej potężnej bazy @DdmrDdmr 'a która o ile jest doskonała w prezentacji i posiada 10x więcej zestawień niż mogłbym sam wymyśleć niestety prezentacja możliwa jest dostępna w formie graficznej, poza tym wielkość danych powoduje dość wolne działanie...

To tyle kwestią wprowadzenia - w sumie pewnie nikogo to nie interesuje ;-) więc czas na konkrety czyli standardowy wykresik miesięczny



Luty okazał się okazał się delikadnie słabszy pod kątem meritowym od stycznia ale biorąc pod uwagę jedynie 3 merity różnicy przy fakcie krótszego miesiąca można założyć, że poziom pozostał stabilny dodatkowo warto zauważyć, że praktycznie od lipca 2019 poziom meritów (za wyjątkiem września i grudnia) oscyluje w obszarze 60 - 80 meritów. Oczywiście  nie jest to poziom na jaki liczyliśmy po obiecującej pierwszej połowie roku 2019 ale chyba trzeba przyjąć, że przy tej ilości aktywnych użytkowników nie jest wcale najgorzej. Warto również nadmienić, że w lutym na naszym lokalu powstało 187 postów więc średnie nagradzaliśmy co trzeci post.
W trakcie poszukiwania materiału do tego posta udało mi się znaleźć fajne zestawienie które pokazuje ilość meritów, ilość nogrodzeń meritami jak również ilość użytkowników przesyłających i odbierających merity na jednym wykresie - takie perełki można znaleźć u @DdmrDdmr 'a (nie zwracajcie uwagi na marzec 2020 gdyż dane są zaledwie z połowy miesiąca):

source: https://public.tableau.com/profile/ddmrddmr#!/vizhome/BitcointalkMeritDashboard/MeritSendersReceivers

Ok, znając już pełną historię możemy skupić się na lutym i sprawdzić dzięki komu ostatni słupek pojawił się na tym wykresie - czyli lista darczyńców:
Code:
BitCryptex            17 
malevolent            12
cryptovigi            11
DarkStar_             10
Tytanowy Janusz       9
wwzsocki              6
poptok1               2
Linkkoin              1


Jak widać w lutym lokalne meritsource czyli @BitCryptex i @malevolent pięknie się spisali otwierając listę darczyńców na trzecim miejscu.... no cóż nie patrząc na ilość nie jestem z siebie do końca dumny, niemniej udało się zaznaczyć swoją obecność. Co ciekawe zaraz za mną a przed Januszem i wwzscokim znalazł się @DarkStar_ co jest dla mnie miłym zaskoczeniem i oznacza że czasem jeszcze zagląda na nasze forum...

Skoro wiem kto przekazał swoje merity sprawdźmy kto wykazał się zapałem w tworzeniu nowych postów zasługujących na te nagrody:

Code:
Tytanowy Janusz          23
Linkkoin                  9
stwenhao                  8
poptok1                   7
waqmaz                    5
bitbay84                  4
cryptovigi                4
wwzsocki                  3
BitCryptex                2
cygan                     2
Flangler                  1

No nieźle - gratulacje @Tytanowy Janusz - zawsze dawałeś radę ale w tym zestawieniu konkurencję zublowałeś o 2,5 okrążenia ;-) gratulacje również dla @Linkkoin i @stwenhao oraz @poptoka1, któremu do poudła zabrakło zaledwie 1 merita.

Jeśli chodzi o najpoczytniejsze tematy to w lutym zdecydowanie wygrały:

Rekwirowanie złota, a BTC - 20 meritów
Adres publiczny po brute force. Czy jest bezpieczny? - 13 meritów
a na trzecim miejscu (tutaj niestety już nie można mówić o zdecydowanej przewadze ;-))
Garść statystyk dotyczących sytemu Meritów z naszego lokalnego subforum... - 5 meritów


Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!