Bitcoin Forum
April 26, 2024, 06:24:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Stakeleri Ethereuma cevirin  (Read 423 times)
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
November 13, 2018, 12:44:46 PM

Site guzel diyorlar bi inceleyecegim, stake alis satis sitesi sanirim bakmak lazimda sunu dogru duzgun anlatan biti ciksada faydalansak reisler
1714155880
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714155880
Reply with quote  #2

1714155880
Report to moderator
1714155880
Hero Member
*

Ignore
1714155880
Reply with quote  #2

1714155880
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714155880
Hero Member
*

Ignore
1714155880
Reply with quote  #2

1714155880
Report to moderator
1714155880
Hero Member
*

Ignore
1714155880
Reply with quote  #2

1714155880
Report to moderator
1714155880
Hero Member
*

Ignore
1714155880
Reply with quote  #2

1714155880
Report to moderator
urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
November 13, 2018, 12:46:40 PM

Bu güzel haber için teşekkürler meritim var ama başka yerden edindiğin kaynak ile copy paste yaparak merit kazanmanı etik bulmadım kusura bakma başka sefere artık konuya gelince sanırım kendi bountylerine katılmamız gerekiyor

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
kartepe (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 13, 2018, 12:57:53 PM

Bu güzel haber için teşekkürler meritim var ama başka yerden edindiğin kaynak ile copy paste yaparak merit kazanmanı etik bulmadım kusura bakma başka sefere artık konuya gelince sanırım kendi bountylerine katılmamız gerekiyor

Herkes bir yerden haber edinir ve getirir hocam. Merit verip vermemen önemli değil. Ben buraya getirmesem sen dahil çoğu kimsenin haberi yoktu. Kullanırsın kullanamazsın senin bileceğin iş. Ayrıca aldığım yerin linkini verdim ki saygısızlık etmedim. Orada ki yazıyı komple buraya kendim yazmış gibi aktarsam hem kendime hem o arkadaşa ayıp etmiş olurdum. Benim derdim faydalı olmak. 1 merit alabilirsem bende imzaya katılmak istiyorum. Hepsi bu. Kendim ürettim demedim zaten. Sadece aracılık ettim

kartepe (OP)
Full Member

View Profile
November 13, 2018, 01:30:25 PM

çeki bankaya götürüp vadesinden önce kırdırma gibi bir şey oluyor sanırım mantık olarak yani. pek inceleme fırsatı bulamadım ama.

bu arada bu bizim Türk milleti kadar cebinde akrep olan adam tanımıyorum sanki malvarlığı azalacak merit verince.

adam karşılaşmış bakmış eksikte olsa getirmiş önüne koymuş ne olur yani bir tane merit verip teşekkür etsen akademik makale mi yazsın adam sana merite değer görmen için.

globalde millet nelere merit gönderiyor burada da meriti olan kendini köyün ağası filan sanıyor.

Hocam teşekkürler postun için.
Ama dikkat et konu dışı bölümde senin gibi benim başlığa destek isteyen bir arkadaşa birisi Multi ci yakıştırması yapmış. Kendince eğlenmiş. Sizde böyle destek verdiğiniz için benim hesabı sizin Multi hesabınız olarak damgalarlar. Buna hazırlıklı olun. Jr olmak için 1 merit istedik . Dediğiniz gibi konu dışında dağıtılan meritlere bir bakın gülersiniz. Neyse hayırlısı...

jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
November 13, 2018, 01:58:49 PM

Güzel bir düşünceyle yola çıkılmış. Umarım uzun süreli olur. Bende kayıt olup denemeyi düşünüyorum.
Teşekkürler.
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
November 13, 2018, 02:31:16 PM

Proje mükemmel üstü bende az önce twitterde gürhanın mesajına denk gelip inceledim. Ancak siteyi detaylı incelemek ve bununla ilgili satışta kar var mı incelemek gerekiyor. Sistemin işleyişi hakkında detaylı bilgi eksikliği var diye düşünüyorum.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 13, 2018, 02:37:22 PM

Bu güzel bilgi için teşekkürler böyle bir şey olduğunu bilmiyordum bazı arkadaşların aksine eğer meritim olsaydı verirdim 1 merit ile arkadaşın profilini değiştirip imzalara katılabilmesini sağlayabilirsiniz arkadaşlar lütfen çok görmeyin.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 13, 2018, 02:56:54 PM

Bakın bu enteresan işte. Stakeleri Ethereum'a çevirmek gayet hoş. Ama daha da hoş olan başka bir şey var, linkteki yazıda bahsetmiş...
Bounty'lerden para karşılığı stake almak! "beğendiğiniz ve yeterince stake toplayamadığınız bir bounty için de stake alabiliyorsunuz" şeklinde yazılmış.
Bu ne kadar doğrudur, ne kadar yasaldır orasını bilemiyorum gerçekten. Benim mesela çok olmuştur "keşke şu kampanyaya girsem" dediğim.
Hiç katılmadığımız kampanyadan da alabiliyormuyuz stake, yoksa sadece katılıp da az stake topladıklarımızdan mı alabiliyoruz? orasını tam anlayamadım.
Net bilen birileri varsa anlatsın bir zahmet.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 13, 2018, 03:01:05 PM

Oldukça güzel bir sistem kurulmuş ve kazançlı olduğundan da eminim açıkçası. Local forum üzerinde daha önce buna benzer bir konu açmak ve stake ticareti yapmak istemiştim fakat bir türlü gerçekleştirmek kısmet olmadı çünkü bu tarz ticaret konusu için ciddi güvenlik önlemleri gerekiyordu. Paylaşılmış web sitesini daha detaylı inceleyecek ve ticaret amaçlı kullanıma uygun ise sürekli olarak kullanacağım. Bir diğer yandan konu sahibi arkadaşa merit dilenciliğini bırakmasını tavsiye ediyorum. Daha önce benim konumun altına yaptığı yorum ile de aynı saçma cümleleri paylaşmıştı. Merit kazanmak istiyor anladığım kadarı ile fakat bunu nasıl başaracağını bilmiyor. Ufak bir tavsiye yapmak gerekirse bu tarz konuları daha detaylı açmasını tavsiye ediyorum. Ne kadar çok detay paylaşılır ise o kadar çok merit kazanma şansı da artacaktır. Son olarak bende bu arkadaşın konusu hakkında ufak bir reklam yapmak istiyorum. Yeni üye olmuş arkadaşlar için ve eski üyeler için açmış olduğum birçok farklı yardımcı başlığa göz atmanızı tavsiye ediyorum. Wink

EDIT: Benim amacım merit dilenmek değildir, sadece yardımcı olmaktır. Lütfen bu konu altından başlıklarıma yönlenen arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun. Smiley
PastirmaliYumurta
Full Member

Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 13, 2018, 03:42:17 PM

Bountylerin boku çıkması üzerine gayet mantıklı ve kullanılabilir bir sistem geliştirmişler umarım düşünce kadar işleyişi de iyi olur

aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
November 13, 2018, 03:50:26 PM

Fikir güzel proje güzel tabi ilerliyen zamanlar da işin ne kadar mantıklı yada mantıksız olduğu ortaya çıkacaktır

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
kartepe (OP)
Full Member

View Profile
November 13, 2018, 04:16:24 PM
Merited by GGurol (1)

Oldukça güzel bir sistem kurulmuş ve kazançlı olduğundan da eminim açıkçası. Local forum üzerinde daha önce buna benzer bir konu açmak ve stake ticareti yapmak istemiştim fakat bir türlü gerçekleştirmek kısmet olmadı çünkü bu tarz ticaret konusu için ciddi güvenlik önlemleri gerekiyordu. Paylaşılmış web sitesini daha detaylı inceleyecek ve ticaret amaçlı kullanıma uygun ise sürekli olarak kullanacağım. Bir diğer yandan konu sahibi arkadaşa merit dilenciliğini bırakmasını tavsiye ediyorum. Daha önce benim konumun altına yaptığı yorum ile de aynı saçma cümleleri paylaşmıştı. Merit kazanmak istiyor anladığım kadarı ile fakat bunu nasıl başaracağını bilmiyor. Ufak bir tavsiye yapmak gerekirse bu tarz konuları daha detaylı açmasını tavsiye ediyorum. Ne kadar çok detay paylaşılır ise o kadar çok merit kazanma şansı da artacaktır. Son olarak bende bu arkadaşın konusu hakkında ufak bir reklam yapmak istiyorum. Yeni üye olmuş arkadaşlar için ve eski üyeler için açmış olduğum birçok farklı yardımcı başlığa göz atmanızı tavsiye ediyorum. Wink

EDIT: Benim amacım merit dilenmek değildir, sadece yardımcı olmaktır. Lütfen bu konu altından başlıklarıma yönlenen arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun. Smiley

Konu dışı bölümde de sizin başlığın altına post atmıştım hocam. Acemiyim evet bende paylaşım da bulunup merit kazanayim istedim. Yoksa ağlayacak halimiz yok. Newbie diye başlık kabul görmüyor şimdi bu başlığı sr ya da hero  member açsa meritler yağardı emin olun. Sadece onlar,  dediğiniz gibi anlatmayı biliyor o kadar.
İki adam karşılıklı konuşuyor bir tanesi benim kız su üniversiteyi bitirdi. Şu işte çalışıyor aksamlari patronu eve bırakıyor vs anlatıyorda anlatıyor. Sonra diğer adama dönüp senin kız ne iş yapıyor diyor. Valla benim kız da orospu oldu ama senin kadar güzel anlatamıyorum demiş.
Tıpkı bu fıkra gibi.

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
November 13, 2018, 08:14:20 PM

oldukça güzel bir mantık ben şahsen çok beğendim siteye girişte direk kayıt istiyor şuan kayıt olmadım ama geniş bir vaktimde kayıt olacağım bu haber iyi oldu sagolasın
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
November 13, 2018, 08:45:51 PM

Aslında bakılınca çok mantıklı geliyor ama bunları icolar kabul edecek mi bunu. Onuda geçtim bu sistem tam olarak nasıl işliyor acaba. Ben pek birşey anlayamadim ya siteden.  Jinbiden yakınan arkadaşlar bende aynı şekilde jinbiden girmiştim. O kadar emek verdik nerdeyse 2 ay kaldım elde var sıfır.

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 13, 2018, 08:51:51 PM

stakeleri satmanızı kampanya yöneticileri kabul edeceklermi peki. işin bir de bu tarafı var. ayrıca adamlara nasıl güveneceksiniz. sonuçta kaybedecek bir şey yok gibi dursa da emek gidecek
GGurol
Member
**

Activity: 112
Merit: 31

View Profile
November 14, 2018, 05:46:35 AM

stakeleri satmanızı kampanya yöneticileri kabul edeceklermi peki. işin bir de bu tarafı var. ayrıca adamlara nasıl güveneceksiniz. sonuçta kaybedecek bir şey yok gibi dursa da emek gidecek

Yazılanları okumadınız galiba. Zaten proje ile partnerlik yapılıyor.

jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
November 14, 2018, 05:55:04 AM

Zaten bounty'si yapılan kampanyada o platformda oluyor  Wink Böyle birşeyi platformlar arası yapabilmek mümkün değilki. Sen stakleri o platformda topluyorsun sıkılıncada aynı platformdaki satın almak isteyen başkasına veriyorsun. Oldukça mantıklı.
ethereumist
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
November 14, 2018, 06:07:31 AM

Girdim üyede oldum fakat bountyler nerede gören oldumu. Nasıl katılıcaz görevler nedir bulamadım.
ardaclown
Jr. Member
*

Activity: 48
Merit: 1

17 y/o coder

View Profile WWW
November 14, 2018, 11:52:42 AM

Sistem güzel gibi. Gerçekten de stake alınıp satılıyor.
Site escrow gibi davranıyor anladığım kadarıyla ve peer to peer token ya da stake exchange'i yaptırıyor.

EDIT:
1. TOKPIE lists the related bounty stakes titles, after partnering with a Startup (ICO)
2. All hunters participating in a Startup (ICO) bounty campaign receive the ability to
deposit part of the stakes immediately as they earned on TOKPIE
3. Bounty hunters & investors/traders get the ability to trade deposited stakes for ETH
or keep them until execution
4. TOKPIE converts bounty stakes to related tokens when bounty campaign is over.
The result, every stakeholder gets tokens on its account on TOKPIE.

Yani, tokpie bu icolara partner oluyor, kendisine bir reserv açılıyor. Hacmi kendisi oluşturuyor bir nevi.
Sonra elindekilerle al sat yapıyor/yaptırıyor.

Anlasma yapicak cok fazla ICO oldugunu zannetmiyorum cunku bi bakista token cikmadan tokenin fiyati belli oluyor ve trade‘e basliyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■       SKYNET.co       ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: